Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι από μένα!! με το δεξί και στο #11 και μακάρι ν'ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!!!

Λιάνα μουκρίμα!πολύ στεναχωρήθηκα...σίγουρα ο Θεός θα σου στείλει σύντομα ένα γερό μπεμπάκι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Ευαγγελία!σε χάσαμε βρε! μακάρι να είναι όλα περαστικά κούκλα μου τι να πω!υπομονή!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:καλώς την Ευαγγελία!σε χάσαμε βρε! μακάρι να είναι όλα περαστικά κούκλα μου τι να πω!υπομονή!


Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου!!!!

Υπέροχη η φώτο σου!!!
Τη λάτρεψα!!!! Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
evi27 έγραψε:καλώς την Ευαγγελία!σε χάσαμε βρε! μακάρι να είναι όλα περαστικά κούκλα μου τι να πω!υπομονή!


Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου!!!!

Υπέροχη η φώτο σου!!!
Τη λάτρεψα!!!! Very Happy Very Happy


σ'ευχαριστώ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες,

Τι κάνετε; ... εγώ ... στη δουλειά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 679259

Λιανά μου λυπάμαι πολύ ...΄Να ΄χεις δύναμη και κουράγιο και συντομα με ευχαριστα νέα.

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα κι εγώ είχα πονάκια στην αρχή της εγκυμοσύνης, τι να πω, είναι πώς θα τύχει σε κάθε περίπτωση... Είσαι τυχερή που είσαι κοντά στο Θεό και μεταφράζεις το θέλημά Του σαν δοκιμασία κι όχι σαν τιμωρία. Καλή ανάρρωση εύχομαι και το επόμενο σποράκι που θα ρθει να στεριώσει καλύτερα.

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα σε καταλαβαίνω,γιατί το έχω περάσει!Χαίρομαι όμως που το βλέπεις έτσι!Κι εγώ αυτό έλεγα τότε,ξέρει ο Θεός,σίγουρα αυτό έγινε για καλό!!Και πραγματικά στεναχωρήθηκα πολύ λίγο,όσο απίστευτο κι αν σας ακούγεται!Βέβαια δοξάζουμε και το Θεό,γιατί έχουμε τα παιδάκια μας 'ηδη κι αυτό είναι μεγάλη παρηγοριά!Όμως και στις κοπέλες που τους συνέβη στο πρώτο,αν το δουν θετικά (όσο χαζό και αν ακούγεται)και δεν τις πάρει από κάτω,τόσο πιο γρήγορα θα γεμίσει η αγκαλίτσα τους και τότε η χαρά τους θα είναι διπλή,γιατί όταν με κόπο αποκτούμε αυτό που ποθούμε,το εκτιμάμε και το χαιρόμαστε στο παλλαπλάσιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευαγγελίτσα καλημέρα!!Τι να πω,περαστικά σας και άλλο κακό να μη σας βρει!!Δες που φτάσαμε,να φοβόμαστε να περπατήσουμε!!!!
Αγάπη εννοείται πως δεν υπάρχει πρόβλημα να το ανοίξεις το 12,αυτό έλειπε!!
Τα φιλιά μου και σε όλα τα κορίτσια!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!

Λιάνα μου στεναχωρήθηκα τόσο που έπρεπε να φύγει το σποράκι σουΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M003, μόνο που υπάρχει το θετικό του ότι έφυγε μόνο του και δν χρειάστηκε να μπεις σε πιο επώδυνες διαδικασίες!!Δν θα αργήσει να ξαναέρθει όμως!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 CA_hug3

Eυαγγελιτσα μου!!μου έλειψες!! έχω ένα φίλο που ο πατέρας του έχει αυτή την αρρώστια....πολύ δυσκολο και σωματικά και ψυχικά πράγμα και για τον ίδιο και για τους δικούς του!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 12
τώρα για αυτο που συνέβη στην αδερφή σου τι να πω? αφού δν έγινε τιποτα χειρότερο.... μα καλά..γιατί να την χτυπήσουν??? τις χώρες του εξωτερικού τις φοβόμουν γιατί είχαν περισσότερη εγκληματικότητα απο εδώ..αλλά βλέπω ότι πάμε να τους φτάσουμε με ραγδαίους ρυθμούς!! Εύχομαι να τελειώσουν οι περιπέτειες σας σύντομα κοριτσάκι μου!!

Εύη, Χρύσα, Αναστασία,Μαρία Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590

ήρθε η ώρα μου για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 517142 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 517142

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κοπελιες μου!εκλαψα λιγο το πρωι,αλλα οταν πηγα στον γιατρο ημουνα οκ!ηξερα οτι εφυγε οποτε ειπα δεν θα το βαλο κατω!με τιποτα,εχω δυο αγορακια που τα λατρευω και ειναι ολη μου η ζωη!ασε που θα γινει χαμος τωρα,ολο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 604962! Razz Razz Razz Razz!να σας ρωτησω,μετα απο αυτο δεν χρειαστηκα αποξεση,εφυγε μονο του,ξερει καμια σας ποτε μπορει να μεινεις εγκυος μετα?αυτο το επιασα μετα απο 6 μηνες!τωρα θα παρει το ιδιο?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 12:38 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 12:38 am, 1 φορά

37Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Φεβ 10, 2012 3:24 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχου δεν καταλαβα ιοαννα...ηθελες να μασ πεις κατι συγκεκριμενο? Rolling Eyes

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax κοριτσια μου θα τρελαθω δεν μπορω αλλο χιονι χιονιζει απο το βραδυ και συνεχιζει ακομα εννοειται οτι δεν εχω βγει εξω καθολου με τοσο κρυο

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Αναστασια
Μαρια Ελενη
Ευαγγελια
KRISTI 1
Ευη
maria.tst
markella01


Κοριτσια ήθελα να σας γραψω τοσα αλλα πραγματικα αυτη τη στιγμη ειμαι καπως!
το μονο που θα πω ειναι Ευαγγελια υπομονη! Ο πονος της αδερφης σου ο σωματικος θα περασει αλλα ο φοβος θα μεινει, μακαρι να το ξεπερασει συντομα. Οσο για τον θειο...να ειναι ευχομαι ανωδυνα για αυτον απο εδω και περα...

Ιωάννα τι έπαθες??? Έδώ είμαστε ... οτι χρειαστείς ...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είπα να ρίξω μια ματιά πριν μπω για μπάνιο κ καταστεναχωρέθηκα ...

Λιάνα μου κουράγιο, σε καταλαβαίνω απόλυτα κ εγώ κ πολλές άλλες κοπέλες εδώ μέσα κ είμαστε εδώ όποτε χρειαστείς να μιλήσεις...

Φιλιά πολλά για καλή σωματική κ ψυχική ανάρρωση μέσα από την καρδιά μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472

Την καλησπέρα μου σε όσες είναι μέσα κ 2 μικρά σχολιάκια:

Εννοείται Αγάπη πως θέλουμε να μας ανοίξεις το 12 έγκυος ή μη, αν κ ευχόμαστε μέχρι τότε να είσαι!!

Ιωάννα σου στέλνω πολλά φιλιά προληπτικά μην πέσεις όσο θα μαι στο μπάνιο...Γιατί αλλιώς θα σου ανταποδώσω το "ξύλο" που μου δωσε χθες το μαιμουδάκι σου!!! Twisted Evil

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ

ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΝΑ ΠΩ??? ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΝΙΩΣΩ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ 100% ΑΛΛΑ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΘΕΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΗ ΤΗ ΝΑ ΠΩ??? ΟΜΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΠΙΟ ΕΠΩΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΜΕ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΝΝΩΝΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΕ EMOTICONS Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 Hug-2 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 Smiley-gets-a-big-hugΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 Cute-hug

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια και απο εμένα. Λιάνα λυπάμαι πραγματικά για την απώλεια σου και σου εύχομαι πολυ σύντομα με εν καινούργιο σπορι.
Αγάπη φυσικά και να ανοίξεις το 12 η θετική σου ενέργεια είναι πολυ σημαντική για όλες μας καλή συνέχεια σε όλες μας ότι και να κάνουμε φιλιαααααααα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Αγάπη πολύ σωστά τα είπες! Respect

Ποιες είναι εδώ?

Ιωάννα??Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M086

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΖΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ??? ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΑΝΑ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΕΙ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 1:28 am, 1 φορά

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχχχχχ Ιωάννα , έχω μια φάτσα έτσι τώρα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M067κ σε μαλώνω με το βλέμμα μου αλλά τι να σε κάνω είσαι τόσο γλυκούλα που δεν μπορώ να βάλω το μαιμουδάκι να σε δείρει αλλά να σου δίνει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M120Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M120Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M120

Αγάπη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 M158βοήθα με να τη σηκώσουμε γιατί μετά τα μανταρινοσοκολατάκια που έφαγε δεν μπορώ μόνη μου μια σπιθαμή γυναίκα!!Χει χο χει χο

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 1:29 am, 1 φορά

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα τι έγινε κοπέλα μου?
Αντε ανέβα,μετά τη μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο!!!!!
Και πίστεψε με κάτι ξέρω από μπόρες! Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αντα ριξε ξυλο γιατι αμαρτησα...επεσα πολυ ψυχολογικα αλλα το παλευω......

ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΡΘΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 Dope-slap
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΣΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 379767

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:ετσι ειναι κοπελιες μου!εκλαψα λιγο το πρωι,αλλα οταν πηγα στον γιατρο ημουνα οκ!ηξερα οτι εφυγε οποτε ειπα δεν θα το βαλο κατω!με τιποτα,εχω δυο αγορακια που τα λατρευω και ειναι ολη μου η ζωη!ασε που θα γινει χαμος τωρα,ολο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 604962! Razz Razz Razz Razz!να σας ρωτησω,μετα απο αυτο δεν χρειαστηκα αποξεση,εφυγε μονο του,ξερει καμια σας ποτε μπορει να μεινεις εγκυος μετα?αυτο το επιασα μετα απο 6 μηνες!τωρα θα παρει το ιδιο?

αυτό Λιάνα μου δν μπορεί νομίζω να το απαντήσει κανείς!!!Αυτο που νομίζω είναι ότι επειδή έφυγε έτσι..μπορείς να ξεκινήσεις κατευθείαν τις προσπάθειες αν θες!Εγώ στη θέση σου ίσως άφηνα ένα κύκλο να επανέλθει ο οργανισμός και μετα βουρ παλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 215994 αλλα ρώτα και τον γιατρό για σιγουρα αν δν ξέρεις ήδη!!
χαιρομαι πολυ που το αντιμετωπίζεις έτσι!!Πιστεύω όταν αντιμετωπιζουμε με αυτό τον τροπο την ζωή όλα μας έρχονται καλύτερα!!!! Δν θα σου πω ότι δν στεναχωρήθηκα, γιατί θα ήταν μεγάλο ψέμα!!αρα νομίζω δικαιούσαι κι εσυ να κλάψεις λίγο!! Εχουμε δεθει τοσο καιρο εδώ μέσα που νιώθω ότι ειστε κολλητές μου χρόνια!! Αλλα ξέρω ότι στο τέλος όλα θα πάνε καλά!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 417472

Ιωάννα μου μην στεναχωριέσαι κουκλιτσα μου!!!μπορει να παρει λιγο παραπάνω χρόνο αλλα θα έρθει η χαρα σε ολες μας!!!και μετα θα γκρινιάζουμε ολες παρεα σε αλλο θεματάκι γιατι δν ξεκουραζομαστε οσο θέλουμε Razz Razz Razz

Σας αγαπαω ολες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 2 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις