Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 43]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenjen έγραψε:μαριααααααααααααααα μου!!!!τι κανεις?να μου φιλησεις τον μικρο...
λοιπον ακου....εχω ελπιδες για την ευη ακομη..θα περιμενουμε δε μεχρι να παει γυναικολογο..εαν δεν την ξεσηκωσουμε με κανενα θερμομετρο παλι αλλα......ειναι και η αγαπη που εχει πολυ περιεργα συμπτωματα....τι λες?ξεσηκωνουμε αλλη μια με θερμομετρο τωρα που λειπει η ιατρος ιωαννα και μας προσγειωσει αποτομα?χιχιχιχι...ποσο θελω να εισαστε εγκυουλες τωρα που εγω δεν ειμαι.....

Τζένη, εγώ ακόμα έχω ελπίδες για την Εύη, αλλά δε θα της το πούμε, οκ? Μωρέ δε με σταματάει το θερμόμετρο!!!!!
Για την αγαπη, δε, μόνο που δε λιποθύμησε πάνω από το μπρίκι!!!! Αγαπη, πες κούκου!!!!!! Ένας πελαργός σε γυροφέρνει!!!!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
a-niki έγραψε:οχι ημουν. πριν 12 μερες ειχα παλυνδρομη κυηση και περυσι τον μαιο ανεμβρυικη,, Τωρα ειμαστε στο ψαξιμο τι μπορει να φταιει

πολυ λυπαμαι νικη μου...δεν ξερω τι να σου πω,δεν το εχω αισθανθει ποτε αυτο το συναισθημα...παντως καλο θα ηταν να το ψαξετε...σου ευχομαι παντως οτι ποθεις να το αποκτησεις συντομα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένας συνηθισμένος διάλογος....

-Φυσική ξανθιά;


-Βεβαίως.


-Παντρεμένη;


-Ναι.


-Με παιδί;


-Όχι βρε ,με ενήλικα.
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 Smiley-face-laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχαχ μήπως έχετε ξεφύγει λίγο??? helloooooo αδιαθέτησα πριν 5 μέρες!!!με χαμηλές θερμοκρασίες και τα όλα μου!!!! χαχαχχαχα

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:
jenjen έγραψε:μαριααααααααααααααα μου!!!!τι κανεις?να μου φιλησεις τον μικρο...
λοιπον ακου....εχω ελπιδες για την ευη ακομη..θα περιμενουμε δε μεχρι να παει γυναικολογο..εαν δεν την ξεσηκωσουμε με κανενα θερμομετρο παλι αλλα......ειναι και η αγαπη που εχει πολυ περιεργα συμπτωματα....τι λες?ξεσηκωνουμε αλλη μια με θερμομετρο τωρα που λειπει η ιατρος ιωαννα και μας προσγειωσει αποτομα?χιχιχιχι...ποσο θελω να εισαστε εγκυουλες τωρα που εγω δεν ειμαι.....

Τζένη, εγώ ακόμα έχω ελπίδες για την Εύη, αλλά δε θα της το πούμε, οκ? Μωρέ δε με σταματάει το θερμόμετρο!!!!!
Για την αγαπη, δε, μόνο που δε λιποθύμησε πάνω από το μπρίκι!!!! Αγαπη, πες κούκου!!!!!! Ένας πελαργός σε γυροφέρνει!!!!!!

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αστη μαρια μου να λεει ανεκδοτα η κυρια....κανει πως δεν μας ακουει κιολας...οσο για σενα δεσποινης ευη θα τα ξαναπουμε στις 16 μεχρι τοτε εγω θα ελπιζω και αμα σ'αρεσει!!!χαχαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:μαριααααααααααααααα μου!!!!τι κανεις?να μου φιλησεις τον μικρο...
λοιπον ακου....εχω ελπιδες για την ευη ακομη..θα περιμενουμε δε μεχρι να παει γυναικολογο..εαν δεν την ξεσηκωσουμε με κανενα θερμομετρο παλι αλλα......ειναι και η αγαπη που εχει πολυ περιεργα συμπτωματα....τι λες?ξεσηκωνουμε αλλη μια με θερμομετρο τωρα που λειπει η ιατρος ιωαννα και μας προσγειωσει αποτομα?χιχιχιχι...ποσο θελω να εισαστε εγκυουλες τωρα που εγω δεν ειμαι.....

ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Laughing Laughing ΜΗ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΘΕΡΟΜΕΤΡΟ Rolling Eyes Rolling Eyes ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΠΟΥ ΑΗΔΙΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕ ΜΠΛΙΑΧ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ??? pale pale pale

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenjen έγραψε:αστη μαρια μου να λεει ανεκδοτα η κυρια....κανει πως δεν μας ακουει κιολας...οσο για σενα δεσποινης ευη θα τα ξαναπουμε στις 16 μεχρι τοτε εγω θα ελπιζω και αμα σ'αρεσει!!!χαχαχαχα

Συμφωνώ σε όλα!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:αστη μαρια μου να λεει ανεκδοτα η κυρια....κανει πως δεν μας ακουει κιολας...οσο για σενα δεσποινης ευη θα τα ξαναπουμε στις 16 μεχρι τοτε εγω θα ελπιζω και αμα σ'αρεσει!!!χαχαχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩΩΩΩΩ cyclops cyclops

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
jenjen έγραψε:αστη μαρια μου να λεει ανεκδοτα η κυρια....κανει πως δεν μας ακουει κιολας...οσο για σενα δεσποινης ευη θα τα ξαναπουμε στις 16 μεχρι τοτε εγω θα ελπιζω και αμα σ'αρεσει!!!χαχαχαχα

Συμφωνώ σε όλα!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 328109

ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΑ Ε ???? Twisted Evil

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:αστη μαρια μου να λεει ανεκδοτα η κυρια....κανει πως δεν μας ακουει κιολας...οσο για σενα δεσποινης ευη θα τα ξαναπουμε στις 16 μεχρι τοτε εγω θα ελπιζω και αμα σ'αρεσει!!!χαχαχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩΩΩΩΩ cyclops cyclops

Πήγαινε να βάλεις ένα θερμόμετρο τότε!!!!!! Ακόμα εδώ είσαι;;;; Very Happy

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα εε?εαν οντως η ιωαννα μπορει και διαβαζει οτι γραφουμε αλλα δεν μπορει να γραψει γιατι εχει μπλοκαρει το συστημα θα εχει αφρισει με αυτα που λεμε μαρια μου....και οπως φαινεται λειπει και ο επιστημονικος λογος τις τελευταιες 6 σελ...οσο δηλαδη λειπει και η ιωαννα!!!!η μαρινα το ζυγακι που ειναι?τα νυχτοπουλια που κρατανε ζωντανο το θεμα εως τις πρωτες πρωινες ωρες που βρισκονται οεο????ελπιζω να κανουν ζουζουνιες παντως!!!χιχιχιχι

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χχαχχαχαχ ε δεν παίζεστε!!!και άντε την αγάπη! εγώ που κολλάω βρε ξεμυαλισμένες!!!????

αγάπη άντε να μας ανακοινώσεις εσύ ευχάριστα κι εγώ καλά αποτελέσματα από το παπ χαχχαχχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα κι εγώ όταν ειναι για γλυκό αμα μου κολλήσει δν παιζει να το ξεχάσω μέχρι να το φάω και τα υποκατάστατα δν πιάνουν Razz Razz

Ευη με το ζόρι εγκυος λεμε!!μην επιμένεις αχχαχαχαααχ Laughing Laughing Laughing

αχ Μαρία ξελογιάστρα χαχαχαχαχα μαζί περιμένουμε εμείς!!άσε που έχω την εντύπωση ότι αυτη τη φορά με ειχες προλάβει και αδιαθέτησες νωρίτερα.τι κύκλο έχεις και λέει στις 21 ο άσχετος?? (μάλλον τόσο άσχετος είναι Laughing Laughing Laughing Laughing )

αγάπη αν μου έλεγες ότι αηδίασες με κάτι που γενικά δν το θεωρείς αηδία μπορει να υποψιαζόμουν.. τώρα που λες ότι αηδίασες με εμετό...Ε! κι εγώ δν νομίζω να μην αναγούλιαζα Razz Razz σε 3 μέρες θα φανεί...μην παρασύρεσαι!! πρέπει να κρατήσουμε επίπεδο !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746

αιντε Τζενη να ξεκινήσεις κι εσύ να σε ξελογιάζουμε κι εσένα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 90233

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάνναααααα μη φοβάσαι δεν με ξεμυαλίζουν!!!!!Ιωάννα μ'ακούς??? έλα έχουν ξεφύγει!!!! χαχχαχα

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποιος αηδιαζει με το γαλα??????εεε???ποιος????αγαπη εισαι πολυ κοντα απο το να το βγαζει ο ιδιος σου ο οργανισμος!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα εκει να δω τι θα κανεις!!!θα ξερνας πανω σου???χαχαχαχαχαχαχαχαχα

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως εγώ θα σας πω τι έκανα για να καταλάβετε τι ανυπόμονη είμαι...
Ε, ναι...
Έκανα τεστ...
Και ναι ήταν αρνητικό... Τι περίεργο;;;
Το άλλο ανέκδοτο το ξέρετε; Ήμουν σίγουρη για το θετικό αποτέλεσμα!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenjen έγραψε:ποιος αηδιαζει με το γαλα??????εεε???ποιος????αγαπη εισαι πολυ κοντα απο το να το βγαζει ο ιδιος σου ο οργανισμος!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα εκει να δω τι θα κανεις!!!θα ξερνας πανω σου???χαχαχαχαχαχαχαχαχα


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]
αγάπη αν μου έλεγες ότι αηδίασες με κάτι που γενικά δν το θεωρείς αηδία μπορει να υποψιαζόμουν.. τώρα που λες ότι αηδίασες με εμετό...Ε! κι εγώ δν νομίζω να μην αναγούλιαζα Razz Razz σε 3 μέρες θα φανεί...μην παρασύρεσαι!! πρέπει να κρατήσουμε επίπεδο !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746

ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ Laughing Laughing Laughing Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε: ΓΙΑΤΙ ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕ ΜΠΛΙΑΧ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ??? pale pale pale

Γιατί στο ξαναθυμίζουμε εμείς οι κακούργες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 M131
Αλλά αλήθεια δε σ αρέσει το γάλα?? Εγώ πίνω κουβάδες!!
Γι αυτό ψήλωσα σαν την Καγιά Cool

Μαρία είμαι πολύ καλύτερα ευχαριστώ, από ότι βλέπεις η Τρελοάντα is back!

Εύη μαζί σου κι εγώ!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:χαχαχα κι εγώ όταν ειναι για γλυκό αμα μου κολλήσει δν παιζει να το ξεχάσω μέχρι να το φάω και τα υποκατάστατα δν πιάνουν Razz Razz

Ευη με το ζόρι εγκυος λεμε!!μην επιμένεις αχχαχαχαααχ Laughing Laughing Laughing

αχ Μαρία ξελογιάστρα χαχαχαχαχα μαζί περιμένουμε εμείς!!άσε που έχω την εντύπωση ότι αυτη τη φορά με ειχες προλάβει και αδιαθέτησες νωρίτερα.τι κύκλο έχεις και λέει στις 21 ο άσχετος?? (μάλλον τόσο άσχετος είναι Laughing Laughing Laughing Laughing )

αγάπη αν μου έλεγες ότι αηδίασες με κάτι που γενικά δν το θεωρείς αηδία μπορει να υποψιαζόμουν.. τώρα που λες ότι αηδίασες με εμετό...Ε! κι εγώ δν νομίζω να μην αναγούλιαζα Razz Razz σε 3 μέρες θα φανεί...μην παρασύρεσαι!! πρέπει να κρατήσουμε επίπεδο !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 40746

αιντε Τζενη να ξεκινήσεις κι εσύ να σε ξελογιάζουμε κι εσένα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 90233

αμα δεν φτιαξουν τα οικονομικα του σπιτιου μου εστω και λιγο εγω μπεμπε φοβαμαι να κανω.....αρκουμαι στο να χαιρομαι με τις δικες σας χαρες...(ευελπιστω να ξεκινησουμε σε κανενα 2μηνο)

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα έτσι έτσι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 315810

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΣΕΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΜΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΝΤΕΡΑ ΜΟΥ ΗΔΗ ΞΑΝΑΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΑΝΤΡΙΧΙΛΑ ΣΤΗΝ ΡΑΧΟΚΟΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕΕΕΕΕ

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Πάντως εγώ θα σας πω τι έκανα για να καταλάβετε τι ανυπόμονη είμαι...
Ε, ναι...
Έκανα τεστ...
Και ναι ήταν αρνητικό... Τι περίεργο;;;
Το άλλο ανέκδοτο το ξέρετε; Ήμουν σίγουρη για το θετικό αποτέλεσμα!!

αφου εαν θυμαμαι καλα δεν εχεις καθυστερηση!!!!!!καλα εσυ ξεπερνας τα ορια της ανυπομονησιας....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Πάντως εγώ θα σας πω τι έκανα για να καταλάβετε τι ανυπόμονη είμαι...
Ε, ναι...
Έκανα τεστ...
Και ναι ήταν αρνητικό... Τι περίεργο;;;
Το άλλο ανέκδοτο το ξέρετε; Ήμουν σίγουρη για το θετικό αποτέλεσμα!!

εγώ πάντως καλά κρατιόμουν..δν έχω κάνει τεστ μέχρι τώρα πριν την κοκκινη!!ειχα κάνει μόνο τις 2 φορές που είχα μόνο 2 μέρες και οχι κανονική ροή..εκεί τα ειχα τελειώσει όλα αλλα τελικά τζίφος!!χαχαχα

αχ αγάπη!! λες?δν μου πέρασε πιο πριν απο το μυαλό...αν με δειτε να χάνομαι για κάμποσο να ξέρετε που πήγα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 23 M155 χαχαχαχαχ
στο εύχομαι πάντως κοριτσάκι μου να μας πεις ευχάριστα αυτό το μηνα!!!!

Τζένη τα δικά μου οικονομικα ειναι άθλια αλλα ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις