Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

AnastasiaKoutsourh

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:να εισαστε καλα ευχαριστω πολυ κοριτσια...εχετε δικιο σε ολα θα δουμε θα διξει

S euxwme suntoma ena ninaki mesa s agapoulla m...
σε ευχαριστω με το καλο το νινακι σου συντομα στην αγκαλιτσα σου γερο και δυνατο μπορει να χαθω για λιγο καιρο μην με παρεξιγιτε αλλα η ψυχολογια μου ειναι χαλια....φιλια σας ευχαριστω

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχεις pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αναστασια!Καλως ηρθες ξανα!

Εγω σε θυμαμαι παντως!Σε ειχα λιγο εγνοια που και που,σε θυμαμαι που ελεγες πως δεν πηγαινε καλα η γενικοτερη κατασταση σας και ερχονταν προβληματα!

Τελοσπαντων,συμφωνω πανω κατω,πως παντα θα υπαρχουν προβληματα,και παντα θα λεμε τωρα δεν ειναι η καταλληλη ωρα για παιδι!Ελα ομως που οπως ειπε και καποια κοπελα παραπανω το παιδι δεν ερχεται κατοπιν παραγγελιας!Επισης θα σου πω και εγω το ιδιο,πως πρεπει να μιλησετε με τον αντρα σου,να τα ζυγισετε ολα και να κανονισετε την πορεια σας!!

Ευχομαι το καλυτερο για σενα!Ποσο στεναχωρο δυστυχως να θελεις να κανεις παιδακι και εξαιτιας πραγματων που δεν ευθυνεσαι να φοβασαι να προχωρησεις!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Πεμ Μάης 31, 2012 11:49 am, 1 φορά

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σορυ διαβαζω σιγα σιγα τα σχολια!

Τι να παρεξηγησουμε βρε κοπελα μου!Ετσι οπως μας κανανε,νομιζεις οτι ο υπολοιπος κοσμος ειμαστε καλυτερα?

Ειναι πλεον δυσκολο να σου βγει εστω και ενα χαμογελο!Μιζερια παντου!Δεν μας αφηνουν ουτε να ελπιζουμε με αυτα που ακουμε,ελπιζω να μην πολυακους ειδησεις,γιατι αν μπεις στο τριπακι αυτο,σου πεφτει το ηθικο και βλεπεις τα παντα τραγικοτερα!Συνεχισε να κανεις ονειρα!Ολες μας αξιζουμε να ονειρευομαστε!Να εισαι καλα!Ευχομαι να ειμαστε γουρλιδικες για σενα! I love you I love you I love you

AnastasiaKoutsourh

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε οπως ειδες αλαξαν λιγα χαχα (γελαω με τα χαλια μου) φιλια καλο βραδυ ευχαριστω

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εγω κοριτσια αντιμετωπιζω προβλημα.... μολις απολυθηκα απο τη δουλεια μου...επειδη τολμησα και παντρευτηκα!ειμαι νιοπαντρη! λεγαμε με τον αντρα μου μολις παντρευτουμε να κανουμε παιδακι γτ το θελουμε πολυυυ. αλλα θες το οτι με απελυσαν... το γεγονος οτι εκεινος ειναι 4ωρος και μενουμε ακομα στους γονεις μου??.... δεν βγαινουμε οικονομικα... εγω ομως παω να σκασω που το αναβαλαμε, περιμενοντας να βρω δουλεια να πιασουμε σπιτι κτλ κτλ ποτε δεν θα υπαρχει καταλληλη οικονομικα στιγμη για ενα παιδι...με χει παρει τοσο απο κατω

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για το λογο αυτο κοριτσια κι εγω εμεινα εγκυος οντας ανυπαντρη... Αν τυχον και κανεις το λαθος και τους πεις οτι παντρευεσαι σε απολυουν μ ετην μια πλεον... Εμεινα εγκυος... καναμε εναν πολιτικο με τον αντρα μου και ο θρησκευτικος με την βαφτιση μαζι.. Και στα καπακια μετα το πρωτο παιδι ... μεσα στο 18 μηνο που δεν μποροσαν να με διωξουν ... εμεινα εγκυος και στο 2ο ! Να μην προλαβουν να αντιδρασουν καθολου! Αυριο ειναι η τελευταια μου μερα στη δουλεια... βγαινω σε αδεια... Ουτε καταλαβαν απο που τους ηρθε. Ουτε καν αρραβωνιασμενη δεν ηξεραν οτι ειμαι....

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω θεωρησα σωστο να ανακοινωσω πως παντρευομαι γτ ηθελα και αδεια. και αφου περασε ενας μηνας με απελυσαν. το προβλημα δεν ειναι που απολυθηκα γτ ηταν χαλια το περιβαλλον εργασιας.το θεμα ειναι πως δεν υπαρχουν λεφτα και το θεμα παιδι πηγε πισω κατι που μου προκαλεσε εντονο θυμο και θλιψη.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουράνιο τόξο έγραψε:εγω θεωρησα σωστο να ανακοινωσω πως παντρευομαι γτ ηθελα και αδεια. και αφου περασε ενας μηνας με απελυσαν. το προβλημα δεν ειναι που απολυθηκα γτ ηταν χαλια το περιβαλλον εργασιας.το θεμα ειναι πως δεν υπαρχουν λεφτα και το θεμα παιδι πηγε πισω κατι που μου προκαλεσε εντονο θυμο και θλιψη.

Ειναι λογικα να αισθναεσαι ετσι... Βεβαια το πολυ πολυ θετικο ειναι οτι τουλαχιστον δεν εχετε νοικι... Δηλαδη και αν καταφερει ο αντρας σου και βρει Full time δουλεια νομιζω οτι μπορειτε να βαλετε μπροστα για παιδακι... Ευχομαι να σας τα φερει ο Θεος γρηγορα οπως τα θελετε... Μην απογοητευσαι... Κι εγω στην ιδια κατασταση με σενα ημουν πριν βρω αυτη τη δουλεια... Με απελυσαν απο μια δουλεια που τη μισουσα και καθε βραδυ γυριζα σπιτι και εκλαιγα... Αλλα και παλι οταν με απελυσαν εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου... Ελεγα ποτε θα βρω αλλη δουλεια... ποτε θα παντρευτω ....ποτε... ποτε... ποτε... Κι ομως! Παρολο που ηταν η αρχη της κρισης και τοτε... μεσα σε 1 μηνα βρηκα δουλεια και μαλιστα την καλυτερη της ζωης μου... σε 6 μηνες εμεινα εγκυος... παντρευτηκα με πολιτικο... εκανα το πρωτο παιδακι... και τωρα περιμενω το δευτερο... !!!

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν φανταζεσαι ποσο κουραγιο μου δινεις. σκεφτομαι...πωωωω ποσο χαλια δουλεια ειχα...και μετα...πωωωωω που θα βρω λεφτα?ποτε θα βρω δουλεια?ποτε θα μεινουμε μονοι μας σε σπιτι? το σπιτι των γονιων μου με νοικι ειναι και οκ για ενα νιοπαντρο ζευγαρι δεν ειναι και ευκολο να μενουν με γονεις. παει και η ιδεα του παιδιου...γτ ακουσα απο τα πεθερικα μου και τους γονεις μου και τι το θελετε το παιδι και γτ βιαζεστε και κατσε να βρεις δουλεια και να μετακομισετε και τα πραγματα να καλυτερεψουν ....και ...και ....και...... και οκ δεν ξερω τι να κανω.να χαρω που εφυγα απο κεινη τη δουλεια κι ας μην εχω λεφτα? να περιμενω λιγο μηπως βρω καμια ευκαιρια με δουλεια και μεινς σε κανα 6μηνο εγκυος οπως εσυ?τι? ασε που πηγα σε μια συνεντευξη και με ρωτησαν αν ειμαι παντρεμενη και ξυνησαν οι φατσες τους.μα τοσο κακο ειναι να ναι κανεις παντρεμενος? ...θα σκασω

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουράνιο τόξο έγραψε:δεν φανταζεσαι ποσο κουραγιο μου δινεις. σκεφτομαι...πωωωω ποσο χαλια δουλεια ειχα...και μετα...πωωωωω που θα βρω λεφτα?ποτε θα βρω δουλεια?ποτε θα μεινουμε μονοι μας σε σπιτι? το σπιτι των γονιων μου με νοικι ειναι και οκ για ενα νιοπαντρο ζευγαρι δεν ειναι και ευκολο να μενουν με γονεις. παει και η ιδεα του παιδιου...γτ ακουσα απο τα πεθερικα μου και τους γονεις μου και τι το θελετε το παιδι και γτ βιαζεστε και κατσε να βρεις δουλεια και να μετακομισετε και τα πραγματα να καλυτερεψουν ....και ...και ....και...... και οκ δεν ξερω τι να κανω.να χαρω που εφυγα απο κεινη τη δουλεια κι ας μην εχω λεφτα? να περιμενω λιγο μηπως βρω καμια ευκαιρια με δουλεια και μεινς σε κανα 6μηνο εγκυος οπως εσυ?τι? ασε που πηγα σε μια συνεντευξη και με ρωτησαν αν ειμαι παντρεμενη και ξυνησαν οι φατσες τους.μα τοσο κακο ειναι να ναι κανεις παντρεμενος? ...θα σκασω

Παντως εισαι και μικρουλα... κακως σε πιανει τοοοοοσο αγχος... Ξερω οτι οταν σου μπει η ιδεα να γινεις μανουλα σου καρφωνεται... αλλα τουλαχιστον απο αποψη γονιμοτητας δεν τιθεται θεμα. Σκεψου να σου τυχαινε κατι τετοιο στα 35 σου... που ειναι ηδη πιο δυσκολα τα πραγματα... και να επρεπε τοτε να το τρεναρεις... Να μην αγχωνεσαι , να μην ακους τους γυρω σου και εχε πιστη. Λιγη τυχη χρειαζεται. Κριση υπαρχει ναι.. αλλα δεν ζητας πολλα... μια δουλιτσα χρειαζεσαι... λιγο να σου χαμογελασει η τυχη και θα βρεθει. Αληθεια στο λεω... κι εγω ημουν μεσα στην απελπισια και απο τη μια μερα στην αλλη απο κει που δεν το περιμενα ΚΑΘΟΛΟΥ ...μου χαμογελασε λιγακι η τυχη και ολα πηραν το δρομο τους... ετσι ξαφνικα... Wink

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω για τις συμβουλες!!!!
ειναι σαν να μην επιτρεπω στην χαρα να μπει στο σπιτι μου..το θελουμε πολυ αλλα καλο θα ηταν να περιμενω λιγο ακομα....

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα!!! I'M BACK!!! ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ! ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΓΤ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΟΛΟΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑ ΠΟΛΥ! ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ
ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΟΚ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΓΤ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ(ΓΤ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 4ΩΡΟΣ). ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ. ΜΕΤΑ Α[Ο ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΓΤ ΜΕΝΩ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΓΤ ΜΟΛΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΤΛ.ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΣΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΙΔΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ.ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.ΑΣ ΜΗΝ ΠΙΕΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ''ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ''. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ???

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΩΝΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 7 ΜΗΝΟΝ ΔΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΝ ΔΟΚΙΜΑΣΗΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΓΝΟΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΚΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΜΩΡΟ.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουράνιο τόξο έγραψε:καλησπερα!!! I'M BACK!!! ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ! ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΓΤ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΟΛΟΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑ ΠΟΛΥ! ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ
ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΟΚ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΓΤ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ(ΓΤ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 4ΩΡΟΣ). ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ. ΜΕΤΑ Α[Ο ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΓΤ ΜΕΝΩ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΓΤ ΜΟΛΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΤΛ.ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΣΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΙΔΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ.ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.ΑΣ ΜΗΝ ΠΙΕΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ''ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ''. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ???
ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΛΛΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ έγραψε:ΓΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΩΝΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 7 ΜΗΝΟΝ ΔΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΝ ΔΟΚΙΜΑΣΗΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΓΝΟΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΚΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΜΩΡΟ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΛΑ.....ΝΑ ΦΑΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΧΩ ΑΠΛΑ ΜΕΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ. ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΞΟΔΑ........... ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ... ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mariloy έγραψε:
ουράνιο τόξο έγραψε:καλησπερα!!! I'M BACK!!! ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ! ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΓΤ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΟΛΟΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑ ΠΟΛΥ! ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ
ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΛΛΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ! ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω θα συμφωνισω με αυτα που σου ειπαν απο πανω οι αλλες κοπελες. Να σε ρωτησω κατι, ο αντρας σου που λες οτι δουλευει 4ωρο, προφανως δεν εχει βρει κατι αλλο, ψαχνει ομως και καποια αλλη δουλεια να συμπληρωσει τις ωρες και το εισοδημα σας; Ξερω φυσικα οτι ειναι πολυ δυσκολες οι εποχες.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκια μου δε διαβασα τι ειπαν τα αλα κοριτσια γτ κολλαειτο pc.
εγω αυτο που εχω να σε πω ειναι οτι μπορει να ησουν εργαζομενη και να εχανες τη θεση σου στα πρωτα χρονια του μωρου,οπως επισης,μπορει και να βρεις δουλεια πολυ συντομα,ποτε δεν ξερεις πως θα ερθουν τα πραγματα....

να ειχες σιγουρη δουλεια να εκανες σχεδια για τη ζωη σου και να κρεμιοσουν....

να μην εχεις δουλεια και να κερδισεις το τζοκερ...

αν περιμενουμε να γινουμε πλουσιες αστα βραστα!!

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι ψαχνει και κανει αρκετα εξτραδακια.αλλα ξερεις δεν ειναι στανταρ ο αριθμος τους το μηνα. φυσικα και ψαχνουμε και οι δυο. αλλα ξερετε πως ειναι... και ειδικα οταν ακουνε εγγαμος-η. εγω παντως δεν ειπα οτι τωρα θα το κανω.το σκεφτομαστε αμεσα παντως.και εννοειται πως αν με παρουν απο δουλεια θα τρεξω κι ετσι ολα θα μπουν σε μια σειρα.αλλα δεν ερχονται παντα τα πραγματα οπως θελουμε δυστυχως!

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουράνιο τόξο έγραψε:ναι ψαχνει και κανει αρκετα εξτραδακια.αλλα ξερεις δεν ειναι στανταρ ο αριθμος τους το μηνα. φυσικα και ψαχνουμε και οι δυο. αλλα ξερετε πως ειναι... και ειδικα οταν ακουνε εγγαμος-η. εγω παντως δεν ειπα οτι τωρα θα το κανω.το σκεφτομαστε αμεσα παντως.και εννοειται πως αν με παρουν απο δουλεια θα τρεξω κι ετσι ολα θα μπουν σε μια σειρα.αλλα δεν ερχονται παντα τα πραγματα οπως θελουμε δυστυχως!

Εισαι αρκετα νεα οποτε θα μπορουσες να τρεξεις ν βαλεις τα πραγματα σε μια σειρα, χωρις βεβαια να σημαινει οτι ενα παιδι το περισσοτερο που χρειαζεται ειναι αγαπη και οχι χρηματα. Φυσικα κανεις αυτο που θεωρεις καλυτερο, εγω απλα θα σου προτεινα να μην λες στις δουλειες που πηγαινεις οτι εισαι φρεσκοπαντρεμενη και οτι θελεις παιδι αμεσα. Ειναι λογικο να μην θελουν να σε προσλαβουν, αν θεωρησουν οτι αν μηνεις εγγυος συντομα θα αναγκαστεις να λειψεις για μεγαλο ισως χρονικο διαστημα και να καλυψει καποιος αλλος τη δουλεια σου, το οποιο ισως φερει παραπανω εξοδα στην εκαστοτε επιχειρηση. Ουτε εγω θα προσλαμβανα καποια κοπελα που θα μου ελεγε οτι αμεσα θελει να μεινει εγγυος.

ουράνιο τόξο

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν λεω τιποτα και εννοειται πως αν με ρωτησουν λεω πως ειμαι μικρη και δεν θελω παιδια ακομα.αλλα οσο και να τρεξω αν δεν υπαρχουν δουλειες και δεν θελουν να σε παρουν δεν σε παιρνουν.οσο και να τρεξεις.

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο άντρας μου τυχαίνει να έχει απιχείρηση δική του. Δεν προσλαμβάνουμε πλέον κοπέλες άνω των 27 που δεν έχουν παιδί. Είτε παντρεμένες έιτε ανύπαντρες. Για φρεσκοπαντρεμένη ούτε λόγος. Εν μέρει συμφωνώ με αυτό που έιπαν πολλές κοπέλες οτι αν περιμένουμε να γίνουμε πλούσιες...........αλλά.....με ένα 4ωρο και χωρι΄ς σπίτι στους δικούς του τα πράγματα δυσκολεύουν πολύ. Μακάρι να κάνετε τομωράκι σας αλλά να μπορείτε να μεγαλώσετε εσείς. Μην έχετε με΄τα απαιτήσεις απο τα πεθερικά για βοήθεια (εκτός αν το θέλουν φυσικά οι άνθρωποι) προσωπικά στην ηλικία των 25 θα το σκεφτόμουν πάαααααααααααρα πολύ σοβαρά.

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:Ο άντρας μου τυχαίνει να έχει απιχείρηση δική του. Δεν προσλαμβάνουμε πλέον κοπέλες άνω των 27 που δεν έχουν παιδί. Είτε παντρεμένες έιτε ανύπαντρες. Για φρεσκοπαντρεμένη ούτε λόγος. Εν μέρει συμφωνώ με αυτό που έιπαν πολλές κοπέλες οτι αν περιμένουμε να γίνουμε πλούσιες...........αλλά.....με ένα 4ωρο και χωρι΄ς σπίτι στους δικούς του τα πράγματα δυσκολεύουν πολύ. Μακάρι να κάνετε τομωράκι σας αλλά να μπορείτε να μεγαλώσετε εσείς. Μην έχετε με΄τα απαιτήσεις απο τα πεθερικά για βοήθεια (εκτός αν το θέλουν φυσικά οι άνθρωποι) προσωπικά στην ηλικία των 25 θα το σκεφτόμουν πάαααααααααααρα πολύ σοβαρά.

Αυτο γιατι; Μπορει να ειναι 27 παντρεμενη και να μην θελει παιδι, Η ακομη και 27 ανηπαντρη που να μην θελει οικογενεια!

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:Ο άντρας μου τυχαίνει να έχει απιχείρηση δική του. Δεν προσλαμβάνουμε πλέον κοπέλες άνω των 27 που δεν έχουν παιδί. Είτε παντρεμένες έιτε ανύπαντρες. Για φρεσκοπαντρεμένη ούτε λόγος. Εν μέρει συμφωνώ με αυτό που έιπαν πολλές κοπέλες οτι αν περιμένουμε να γίνουμε πλούσιες...........αλλά.....με ένα 4ωρο και χωρι΄ς σπίτι στους δικούς του τα πράγματα δυσκολεύουν πολύ. Μακάρι να κάνετε τομωράκι σας αλλά να μπορείτε να μεγαλώσετε εσείς. Μην έχετε με΄τα απαιτήσεις απο τα πεθερικά για βοήθεια (εκτός αν το θέλουν φυσικά οι άνθρωποι) προσωπικά στην ηλικία των 25 θα το σκεφτόμουν πάαααααααααααρα πολύ σοβαρά.

Αυτο γιατι; Μπορει να ειναι 27 παντρεμενη και να μην θελει παιδι, Η ακομη και 27 ανηπαντρη που να μην θελει οικογενεια!
Γιατί το έχουμε ακούσει ξανά το εργάκι Αννα μαρία μου απο κοπέλα που δεν σκεφτόταν το παιδί ,που δεν έιχε γκόμενο και μας μετά απο λίγο καιρό 3μηνο αν δεν κάνω λάθος έμεινε έγκυος πήρε άδεια απο την αρχή και δεν μπορούσαμε να την καλύψουμε.Το θεωρήσαμε κακή εξήγηση. Λυπάμαι αλλά δεν είναι εποχές για ψυχικά. ο σώζων εαυτόν σωθείτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν forum σε punBB | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις