Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:24 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περασε γρηγορα η προηγουμενη χρονια που καθομουν με αδεια αντροφης με το μωρακι μου κ να που ηρθε η ωρα να παω παλι στο σχολειο κ πολυ μου κακοφαινετε που θα αφησω το παιδακι μου κ θα πρεπει να παει σε σταθμο απο τοσο μικρο...νομιζω θα δυσκολευτω πολυυυυ στην αρχη να τον αποχωρηστω αλλα απο την αλλη εχω κ ανυπομονησια να μπω κ παλι στην ταξη(ελπιζω να μην τα εχω ξεχασει ολα)
ελεγα λοιπον να δουμε ποσες ειμαστε κ που ειμαστε????
κ κατα την διαρκεια τις χρονιας να μιλαμε για τα θεματα που δουλευουμε,να δινουμε ιδεες για κατασκευες κ γενικα για οτι αλλο συμβαινει στην καθημερινοτητα του νηπιαγωγειου...
για μαζευτειτε λοιπον!!!!! ειναι καμια εδω?????

https://www.facebook.com/myrodeve

2νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:36 pm

????????


Επισκέπτης
συγνωμη για την καταχρηση του θεματος αλλα μονο εδω θα σας βρω μαζεμενες εχω μια ερωτηση

αυτο ισχυει?

http://www.parentbook.gr/content/%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1



περυσι η διπλανη μου που ειναι δασκαλα μου ειπε οτι η εγκυκλιος γραφει καθε τελος διδακτικης ωρας επιτρεπεται να φευγουν τα παιδια απο το νηπιαγωγειο- για ολοημερο μιλαω παντα- αλλα το κρατανε κρυφο για να μη μπαινοβγαινουν λεει

φετος η νηπιαγωγος δυο τρεις φορες που μιλησαμε επιμενει οτι δεν υπαρχει τετοια εγκυκλιος και οτι δε μπορει να μπαινοβγαινει οποτε θελουν οι μαμαδες

προπερσι ομως το εκανε για ενα παιδακι που ειχε προβλημα (σταγονες επρεπε να βαζει για σοβαρη αλλεργια) και του ειχανε και πουλμανακι να το πηγαινοφερνει την ωρα που ηθελε η μαμα

τωρα εμενα μου λεει ή 12.30 ή 15.45 πραγμα απαγορευτικο για μενα το ενα πολλλλυ νωρις το αλλο πολλλλυ αργα........της πηγα τα χαρτια της αναπηριας να καταλαβει οτι με 70% εγω δε μπορω να ανεβοκατεβαινω ουτε τις σκαλες μου καν και πρεπει τα παιδια να ερχονται σπιτι την ιδια ωρα πανω κατω .......

ζητησα να μιλησω με τον προισταμενο αρνηθηκε να μου δωσει το τηλ και ειπε οτι του μιλησε και της ειπε να κανει το παν να με εξυπηρετησει αλλα και παλι η ιδια ειπε

1. δε μπορω για σας μονο να ξεκλειδωνω

2. θα ζητανε ολες μετα να τα παρουν στις 2

3. οτι και να λεει ο προισταμενος εδω εγω αποφασιζω

και ολα αυτα ενω την παρακαλεσα ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ αλλα για οτι ωρα μπορει εκεινη να ανοιξει μετα τις μιαμιση.........

θα το φτασω στα ακρα παιδια δε με νοιαζει δλδ τη μια χρονια το κανουν και την αλλη τι??????

στο κατω κατω δε νομιζω να ειμαστε τοσο πολλες πια ΑΜΕΑ σ αυτο το δημο............ελεος!

3νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:42 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι οτι κ εγω ξερω οτι τα παιδια αποχωρουν η στον πρωινο κυκλο η στον απογευματινο τις ωρες που ανεφερες..δεν ξερω αν αλλαξε κατι τον τελευταιο 1μιση χρονο γιατι ειχα αδεια κ δεν παρακολουθησα γενικα το θεμακ γενικα δεν υπηρξα κ ποτε σε ολοημερο τμημα..θα το κοιταξω ομως μηπως βρω καμια προσφατη εγκυκλιο...
βεβαια εγω προσωπικα σε τετοια περιπτωση φυσικα κ θα εκανα εξαιρεση κ θα σε αφηνα να το παρεις κ επειδη ενοειτε θα υπηρχαν μαμαδες που θα αντιδρουσαν θα τις ελεγε πως εχουν τα πραγματα...
θα κοιταξω μηπως βρω κατι κ εγω κ θα σου πω

https://www.facebook.com/myrodeve

4νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:46 pm

????????


Επισκέπτης
δες το καλη μου σε παρακαλω γιατι εχω προβλημα

τωρα το καλοκαιρι ειμαι σε υφεση αλλα μολις πιασουν τα πρωτα κρυα και οι υγρασιες εγω ξεραινομαι

οχι σκαλα να ανεβω, οχι να οδηγησω.........

με τιποτα δε μπορω να παιρνω το ενα παιδι 12.30 και το αλλο 2.30.........δεν καταλαβαινουνε ρε γμτ ακου της ειπε ο προισταμενος να κανει οτι μπορει αλλα εκεινη αποφασιζει!!

αν ειχε κατι το παιδι λεει ΟΚ, αλλα για τη μανα δε περιλαμβανει κανενας κανονας!!!!!!!! ακου ρε τι μου ειπε!!!!!!!! δλδ εγω με τετραπαρεση πως θα ερθω να το παρω καλη μου το παιδι? εδω κανονιζω ειδικο δρομολογιο πουλμαν να πληρωνω τους μηνες που θα ειμαι καθηλωμενη και θα μου κανει αυτη μανουρα για την ωρα??? παιδια θα μας δειτε στις ειδησεις!!!!!!!!!!!

5νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:46 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δ. Η αποχώρηση των νηπίων-προνηπίων γίνεται με ευθύνη της Νηπιαγωγού από 15:45 έως και τις 16:00 και σύμφωνα με όσα αναφέρονται στο ΠΔ 200/98, άρθρα 7 και 11. Αποχώρηση νηπίων πριν από τις 15:45 δεν επιτρέπεται για κανένα λόγο.

Σε εξαιρετικές περιπτώσεις (προβλήματα υγείας, σοβαρά κοινωνικά ζητήματα, κλπ) οι Προϊστάμενοι Γραφείων Π.Ε. μπορούν να εισηγηθούν στους Διευθυντές Π.Ε. την πρόωρη αποχώρηση μαθητών. Η εισήγησή τους θα πρέπει να συνοδεύεται από επαρκώς αιτιολογημένη πρόταση για την πρόωρη αποχώρηση (π.χ. από τα απαραίτητα δικαιολογητικά/πιστοποιητικά που θα έχουν προσκομισθεί από κρατικό νοσοκομείο αν πρόκειται για θέματα υγείας) Στην εισήγηση θα πρέπει να αναφέρονται οι ημέρες ή/και οι ώρες αποχώρησης του μαθητή από το Ολοήμερο Πρόγραμμα. Την τελική έγκριση για την πρόωρη αποχώρηση μαθητή από το Ολοήμερο Πρόγραμμα δίνει ο Διευθυντής Π.Ε. την οποία κοινοποιεί στο αρμόδιο Γραφείο Π.Ε. και στις αναφερόμενες σχολικές μονάδες. Σε κάθε περίπτωση άδειες για πρόωρη αποχώρηση θα δίνονται με φειδώ και μόνο σε ειδικές περιπτώσεις ώστε να μην αλλοιωθεί ο χαρακτήρας και ο ρόλος του Ολοήμερου Σχολείου


βρηκα αυτο σε αυτο το σαιτ http://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sxoleivn/olohmero/55-organwsh-leitoyrgia-olohmero-nhpiagwgeio.html

https://www.facebook.com/myrodeve

6νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:52 pm

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
edw nipiagwgina edw nipiagwgina!! ALLA ADIORISTI...OUTE KAN ANAPLIRWTRIA...an k epityxousa se asep... elpizw i mpempa na m ferei gouri k fetos na me paroun!
na ta lete eseis oi en drasei na sas parakolouthw egw!!!
kali sxoliki xronia!!!

7νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:52 pm

????????


Επισκέπτης
αχ σε ευχαριστω κοπελα μου εισαι και γρηγορη!

εχω προσκομισει αποφαση υγειονομικης επιτροπης δημοσιο εγγραφο 70% αναπηρια (με το ονομα των παθησεων τωρα δε θελω να αναφερω) και στην αιτηση για ολοημερο πριν υπογραψω εβαλα απο κατω μια παραγραφο που λεω οτι ενδιαφερομαι για ολοημερο μονο αν μπορω να αποχωρησει νωριτερα απ τις 3 αλλιως να το βαλουν στο απλο πρωινο

τα ειδε τα χαρτια και ειπε να μιλησει στον προισταμενο εκεινη οχι εγω

τα υπολοιπα τα ξερεις!

δλδ θα μπορουσα σε καποιο απο τα διαχωριστικα διαλλειματα εδω, να τον παρω




12:30-13:00

Διάλειμμα

13:00-13:45

Προετοιμασία γεύματος - Γεύμα

13:45-14:30

Χαλάρωση – Ύπνος

8νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:53 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:edw nipiagwgina edw nipiagwgina!! ALLA ADIORISTI...OUTE KAN ANAPLIRWTRIA...an k epityxousa se asep... elpizw i mpempa na m ferei gouri k fetos na me paroun!
na ta lete eseis oi en drasei na sas parakolouthw egw!!!
kali sxoliki xronia!!!
σου ευχομαι τοτε καλο διορισμο κ μεχρι τοτε να χαρεις οσο πιο πολυ μπορεις την μπεμπα σου!!!

https://www.facebook.com/myrodeve

9νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:56 pm

????????


Επισκέπτης
myro exeis pm

10νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:57 pm

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Myro έγραψε:
bebek6 έγραψε:edw nipiagwgina edw nipiagwgina!! ALLA ADIORISTI...OUTE KAN ANAPLIRWTRIA...an k epityxousa se asep... elpizw i mpempa na m ferei gouri k fetos na me paroun!
na ta lete eseis oi en drasei na sas parakolouthw egw!!!
kali sxoliki xronia!!!
σου ευχομαι τοτε καλο διορισμο κ μεχρι τοτε να χαρεις οσο πιο πολυ μπορεις την μπεμπα σου!!!
efxaristw!!! νηπιαγωγινες μαζευτειτε 417472 νηπιαγωγινες μαζευτειτε 417472 νηπιαγωγινες μαζευτειτε 417472

11νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Παρ Αυγ 17, 2012 11:59 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα μπορουσες μετα το γευμα 13.45 να το παρεις..εκεινη την ωρα ετσι και αλλοιως υπαρχει μια αναστατωση μεσα στην ταξη δεν ειναι οτι θα διακοψεις την ροη του προγραμματος...
κοιτα πανε αρχες του μηνα να δεις τι θα σου πει παλι κ εαν εποικοινωνησε με την διευθυνση κ εαν βλεπεις οτι το παιζει ζορικη πανε εσυ στην διευθυνση να πεις πως εχουν τα πραγματα...κ θα στο επιτρεψει μετα θελωντας κ μη...

https://www.facebook.com/myrodeve

12νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 12:02 am

????????


Επισκέπτης
μα μου ειπε οτι ο προισταμενος το εγκρινει και της ειπε να κανει το παν για να εξυπηρετηθω

"αλλα οτι και να λεει εγω δε μπορω να ανοιγοκλεινω την πορτα οποτε να ναι και μετα να ζητανε ολες, θα γινει χαμος"

13νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 12:03 am

????????


Επισκέπτης
[quote="bebek6"][quote="Myro"]
bebek6 έγραψε:edw nipiagwgina edw nipiagwgina!! ALLA ADIORISTI...OUTE KAN ANAPLIRWTRIA...an k epityxousa se asep... elpizw i mpempa na m ferei gouri k fetos na me paroun!
na ta lete eseis oi en drasei na sas parakolouthw egw!!!
kali sxoliki xronia!!!



με το καλοοοοοοοοοοοοοο[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

14νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 12:05 am

????????


Επισκέπτης
το πρωι μεχρι τι ωρα πρεπει να ειναι εκει το παιδι???????????????? τι ωρα χτυπαει το κουδουνι?????????????

15νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 11:06 am

giota_ts


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας!εγώ επιστρέφω στο σχολείο 1η Νοεμβρίου μετα την άδεια ανατροφής.Ωραία η ιδέα σου Myro να ανταλλάσουμε ιδέες και να τα λέμε.bebek6 ελπίζω όλα να πάνε καλά και να χαίρεσαι την μπέμπα σου.arco iris σου απάντησα στο άλλο topic για το πρόβλημά σου.Η προσέλευση των παιδιών γίνεται 8:00 με 8:15.Καλό βράδυ.

16νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 11:28 am

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris k giota sas efxaristw!!!

17νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 11:29 am

????????


Επισκέπτης
κι εγω θα συνεισφερω θα σας γραψω σκετσακια για τις γιορτες!



μυρο χιλια ευχαριστω κοπελα μου για ολα!

18νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Σαβ Αυγ 18, 2012 9:38 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω γιωτα τοτε με καταλαβαινεις ποσο δυσκολο το βλεπω παλι μετα απο 1 χρονο..εγω 1σεπτεμβρη παρουσιαζομαι....
μονο 2 νηπιαγωγινες ειναι καλε σε ολο το φορουμ??????καμια αλληηηηη

https://www.facebook.com/myrodeve

19νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Δευ Αυγ 27, 2012 12:55 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giota_ts έγραψε:Γεια σας!εγώ επιστρέφω στο σχολείο 1η Νοεμβρίου μετα την άδεια ανατροφής.Ωραία η ιδέα σου Myro να ανταλλάσουμε ιδέες και να τα λέμε.bebek6 ελπίζω όλα να πάνε καλά και να χαίρεσαι την μπέμπα σου.arco iris σου απάντησα στο άλλο topic για το πρόβλημά σου.Η προσέλευση των παιδιών γίνεται 8:00 με 8:15.Καλό βράδυ.
γιωτα σε ποιο σχολειο θα εισαι???

https://www.facebook.com/myrodeve

20νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 12:30 am

giota_ts


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα!Καλή σχολική χρονιά Myro.Είμαι στο 142 Νηπιαγωγείο στα Πατήσια στην Αθήνα.Εσύ κάπου στη Θεσσαλονίκη ελπίζω....Καλή αρχή Very Happy

21νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 1:47 am

θαυματακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα και από εμένα. Είμαι διορισμένη νηπιαγωγός στο Βοτανικό. Φέτος θα απέχω με άδεια ανατροφής αλλά είναι πολύ καλή η ιδέα να μοιραζόμαστε ιδέες. Καλή σχολική χρονιά!!!

22νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 5:57 am

vdimak

vdimak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΡΑΣΗ ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΩ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΝΖΙΝΗ...
ΘΑ 'ΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ...ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΕΝΝΟΩ.

23νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 8:03 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρομαι που μαζευομαστε σιγα σιγα...εγω ειμαι αποσπασμενη στον νομο του κιλκις(οχι θεσσαλονικη δυστυχως κ με οργανικη στην ξανθη) αλλα ακομα δεν εχουμε τοποθετηθει δυστυχως...ελπιζω να κατσει κατι βολικο γιατι οι βενζινες στα υψη...αυριο λοιπον πρωι πρωι θα παρουσιαστω στην διευθυνση κ βλεπουμε...με βαρια καρδια ξεκινησε κ ο μικρος μια προσαρμογη στον σταθμο απο την τεταρτη(ειναι 13μηνων) κ ηδη την παρασκευη αρωστησε κ οπως καταλαβαινετε γκρινια εχει να φαει 3 μερες κανονικα κ μολισ τον κοιμοισα με χιλια ζορια μετα απο μισαωρο στριγγλιασμα...τα νευρα τσαταλια η κουραση απιστευτη κ η στεναχωρια μεγαλη για το μικρο που ειναι ετσι κ πως θα ξεκινησει δυναμικα τον σταθμο ετσι??ολη μερα νηστικος θα ειναι εκει δεν προκειτε να φαει ουτε αυριο ετσι οπως τον κωβο... Crying or Very sad Crying or Very sad

καλη αρχη λοιπον αυριο κ περιμενω τα νεα απο τοποθετησεις για τα σχολεια τα τμηματα κτλ....ξερετε εσεις...

https://www.facebook.com/myrodeve

24νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 1:14 pm

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Giota efxaristw! eimaste geitonisses!!!

25νηπιαγωγινες μαζευτειτε Empty Απ: νηπιαγωγινες μαζευτειτε Κυρ Σεπ 02, 2012 1:23 pm

vdimak

vdimak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Myro έγραψε:χαιρομαι που μαζευομαστε σιγα σιγα...εγω ειμαι αποσπασμενη στον νομο του κιλκις(οχι θεσσαλονικη δυστυχως κ με οργανικη στην ξανθη) αλλα ακομα δεν εχουμε τοποθετηθει δυστυχως...ελπιζω να κατσει κατι βολικο γιατι οι βενζινες στα υψη...αυριο λοιπον πρωι πρωι θα παρουσιαστω στην διευθυνση κ βλεπουμε...με βαρια καρδια ξεκινησε κ ο μικρος μια προσαρμογη στον σταθμο απο την τεταρτη(ειναι 13μηνων) κ ηδη την παρασκευη αρωστησε κ οπως καταλαβαινετε γκρινια εχει να φαει 3 μερες κανονικα κ μολισ τον κοιμοισα με χιλια ζορια μετα απο μισαωρο στριγγλιασμα...τα νευρα τσαταλια η κουραση απιστευτη κ η στεναχωρια μεγαλη για το μικρο που ειναι ετσι κ πως θα ξεκινησει δυναμικα τον σταθμο ετσι??ολη μερα νηστικος θα ειναι εκει δεν προκειτε να φαει ουτε αυριο ετσι οπως τον κωβο... Crying or Very sad Crying or Very sad

καλη αρχη λοιπον αυριο κ περιμενω τα νεα απο τοποθετησεις για τα σχολεια τα τμηματα κτλ....ξερετε εσεις...
ΘΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΙΛΙΚΙΣ;ΚΑΛΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ... Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις