Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nικολέτα να σας ζήσει *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 215994
γερό και τυχερό να είναι!!!
*** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 50580

Αντε κάθε μέρα και απο ένα μωράκι!!!


Χαρα σουπερ το βάρος της μικρής! πολυ καλα τα νέα σας!

Ελενακι μη στεναχωριεσαι ... εμενα ηταν 2100 κ σε 2 βδομαδες πήγε 2600... δεν ειναι και ακριβώς οι μετρήσεις! εχουν απόκλιση απο τη πραγματικότητα...

Βικακι μεχρι τη Τριτη .. μετα δε σε παιρνει άλλο!!!

Σημερα θα κάνω και εγω muffins!!! ανυπομονώ να φάω!!!







http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτα δε νομίζω να πληρώσεις κατι έξτρα για τη καισαρική... εγω αυτο που ξέρω εδω που θα γεννησω εγω ειναι ότι θα πληρώσω μια συμμετοχή ανάλογα το δωμάτιο που έχω...

Στελλα η τουρτα που έφτιαξες είναι υπέροχη!!! Και εμεις ειμασταν πολυ φαν του μακκουιν σε αυτη την ηλικία!!! Φτου φτου ειναι φανταστική! Γεια στα χέρια σου!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω τρελα νευρααααααααααααααααααααααααααα

Τινη κ εγω μαζι σου!! η τρελη της οικογένειας!
ολο φωνάζω *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 311356 κ μετα μου ρχεται να βάλω τα κλάμματααααα

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλάκο χρυσοχέρα μαμά καλές ετοιμασίες...

Με έχετε σκάσει με αυτά τα μαφινς δηλαδη... Razz
Κανω πως δε τα βλέπω αλλά τα έχετε φτιάξει όλες δε μπορεί εγώ να αντισταθω!
Θα τα φτιάξω κι εγώ και θα τα πάω κέρασμα αυριο στις αδερφής μου μπορει και στο γιατρο. Με ψήσατε! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 564595

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΙΩΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΦΙΝΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥΞΕ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ πραγματικα εκανα θραυση τα μαφινς,να τα φτιαξεις Γιωτακι μου αλλα εσενα τωρα τπτ δεν θα σου φανει πιο γλυκο απο τον γιοκα σου!!
κ εγω θα παω σε λιγο να παρω κορδελα,χαρτονι και ζελατινα για να τα φτιαξω το σ/κ

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianthi_m έγραψε:εχω τρελα νευρααααααααααααααααααααααααααα

Τινη κ εγω μαζι σου!! η τρελη της οικογένειας!
ολο φωνάζω *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 311356 κ μετα μου ρχεται να βάλω τα κλάμματααααα

ΚΑΛΑ ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΕΣ?? Sad Sad

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριελ μαλλον ειναι οι ορμόνες!!! Ή το οτι δεν αντεχουμε άλλο έγκυεεεεεεεες!!!!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριελ μου εχουν σουξε τα μαφινς γιατι γενικα ψαχνω παρα πολυ πριν κανω μια συνταγη πρωτα απ΄ολα να μην εχει πολλα αυγα,να εχει λαδι αντι για βουτυρα κ μαργαρινες κ να ειναι φυσικα νοστιμα οποτε παντα δοκιμαζω διαφορες συνταγες κ μετα κολλαω σε μια!!π.χ κ για σοκολατενιο κεικ φτιαχνω μια παλι με 2 αυγα κ λαδι κ ειναι υπερσοκολατανιο! Razz Razz Razz Razz Razz κατι που δεν βρησκεις ευκολα σε συνταγη με λιγα αυγα!!οποτε οτι θελησετε να φτιαξετε κ το γνωριζω ρωτηστε με να σας πω σιγουρα θα εχω καποια συνταγη πιο υγιεινη!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xara64 έγραψε:Μαριελ μου εχουν σουξε τα μαφινς γιατι γενικα ψαχνω παρα πολυ πριν κανω μια συνταγη πρωτα απ΄ολα να μην εχει πολλα αυγα,να εχει λαδι αντι για βουτυρα κ μαργαρινες κ να ειναι φυσικα νοστιμα οποτε παντα δοκιμαζω διαφορες συνταγες κ μετα κολλαω σε μια!!π.χ κ για σοκολατενιο κεικ φτιαχνω μια παλι με 2 αυγα κ λαδι κ ειναι υπερσοκολατανιο! Razz Razz Razz Razz Razz κατι που δεν βρησκεις ευκολα σε συνταγη με λιγα αυγα!!οποτε οτι θελησετε να φτιαξετε κ το γνωριζω ρωτηστε με να σας πω σιγουρα θα εχω καποια συνταγη πιο υγιεινη!!

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ!!ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΥΓΙΕΙΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΟΣΤΙΜΟ???ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΔΑΚΙ ΠΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΝΕΣ Κ ΒΟΥΤΥΡΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕΣΑ....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά το επιθετό σου θα επρεπε να είναι Τσελεμεντέ!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 40746
μας καλομαθαίνεις... εισαι η φιλη που ολοι θα θελαν να εχουν!!!

Μαριελ, (ετσι είναι το όνομά σου?)
Είπα κι εγώ μαλλον δεν έχουμε γνωριστει αλλά ας μη ρωτήσω και γίνω ρόμπα γιατί από μνημονικό πάσχομεν!

Καλως ήρθες λοιπόν και με το καλό το μωράκι σου από οτι βλέπω στα τικεράκια πλησιάζεις κι εσυ, μαλλόν μας ήρθες όταν γεννούσα...
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σου.. Τι περιμένεις κοριτσάκι ή αγοράκι?

Μισο να ανεβάσω τον παίδαρο μπας καιι βρω καμία νύφη!
Σοφία μην ακούς εσύ!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aχ βρε Γιωτάκι, τι μουρίτσα είναι αυτη?

Χαρά μοθ στο πλυντήριο κανονικά στους 40-50 γι ανα μαλακώσει κιόλας.

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re Giotaki...em aythn thn foto twra epimeneis oti moiazei s esena???exxexexe!!!

Nikoleta na sou zhsei to adraki sou,gero kalotyxo kai eytyxismeno!Kalh anarwsh na exeis :**

Den exw prolavei na diavasw ola omws epese to mati m se kati p eipe h Xara gia plyseis..Xarouli an diavaseis to xartaki tou bet. grafei oti h syxnh xrhsh mporei na prokalesei provlhma sthn egkumosynh,kati me to sako den thymamai,peristasiaka mono den yparxei prob. diavase to kai prosexe!

Xristinaki kalo mou akougete ayto p sou eipan..niwtheis esy kalyetra etsi???

Kkoritsia twra gyrisa,phga n allaksw yfasfma stous kanapedes gt to metaniwsa,telika ta ekana derma anoixto mpez-xryso me kafe diakosmhtika.
Phgame k jumbo kai agorasame fouskwto kanape giati mexri thn allh paraskeyh tha hmastan sta patwmata k gyrisa!
Exw trello provlhma me ton dipla..h taratsa tou einai isa me to spiti mas kai to paizei filozwos k exei panw 4-5 skulia kai 7-8 gates..k egw filozwh eimai na tonisw!!Koritsia shmera pou fysaei myrizei to spiti mou ska..la apo dipla..ti na kanw???den thelw na tsakwthw oute na prosvalw alla den mporoume n anapneysoume an fysaei!!!

Telos,shmera eixa ligo mia grammoula san aima sto eswrouxo.

Ayta k kata t alla sas agapww :*****

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε τσουπρες?

νικολετα μου,να σου ζησει ο μπεμπης!!παντα γερος να ειναι!!περιμενουμε τα νεακια!!

πηνελοπη μου,απο κουραση μπορει να ειναι κ επειδη πονουσες χθες.κ εμενα το αιμα που ειχα δει δεν ξαναεμφανηστηκε.οσο για δερματινο,εγω το μετανιωσα πααααααααρααααα πολυ κ περιμενω να μεγαλωσουν τα παιδια κ να αλλαξουμε,να βαλουμε αλεκιαστο υφασμα..

χαρα μου,παραλιγο να μας φας..εμας ειναι 2940γρ.μπραβο στο νινακι σου!!ετσι πρεπει να μεγαλωνει!!να σου πω,κ εγω σκεφτομουν να παρω ζελατινες για μαφινς,να παρω αυτα που ειναι σαν σακουλακια για καραμελες?η υπαρχει κατι συγκεκριμενο?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκο με γεια τον φουσκωτό καναπέ λοιπόν!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 40746
Μέχρι να έρθει ο καινούριος!
Επίσης μεγεια το μαλλί και το πορτοφόλι!!! Wink
Τώρα που τα λέμε κι εγώ θέλω να ξαναβάψω μαλλί.. έχω από τον Αύγουστο!

Κι εμείς Άννα αλέκιαστο λευκο τους κάναμε και δε το μετάνιωσα καθόλου, καθαρίζει τέλεια, και εντάξει για κάθε μέρα έχουμε ριχτάρια (γκρι τι άλλο εδώ μέσα..)

Που λέτε προσέξτε αυτά τα σακουλάκια για τα μαφινς να είναι ειδικά για τρόφιμα, ή ζελατίνη που υπάρχει σε φύλλα και την κόβεις γιατί τα άλλα δεν κάνουν.

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ......ΤΟ 2ο!!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ!ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΟ" ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΕΡΟΥΚΛΑ ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΝΑ!!ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΟΝΟΥΣ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ..!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ....
ΑΝΝΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙΛΑ 2950 ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A Annouli ekana olo to swma tou kanape derma san perle xrwma kapws ta maksilaria kathisma kai plath evala yfasma san soued kapws sthn afh kai paremferh xrwma p omws den gyalizei,ta diakosmhtika kafe me xrysh klwsth,les na to ksanametaniwsw??Ayth h metatroph m stoixhse + 300 peripou an to metaniwsw tote tsampa ta lefta.
K egw nomizw tpt den einai alla afou to eida eipa na to anaferw!!
Exw trellh nysta,tha pesw gia ligo twra k an ta kataferw tha ta poume meta alliws se ligaki tha yposteite thn grinia mou!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου σ΄ευχαριστω πολυ γ΄αυτο που ειπες,ειναι χαρα μου η μαγειρικη κ οτι εχει σχεση μ αυτη!!
αα κ ο γιοκας σου ειναι κουκλος το ειπαμε θα μπουμε σε σειρα πρωτεραιοτητας εμεις που εχουμε κοριτσακια Razz Razz

Πηνελοπακι κ εγω πιστευω οτι δεν θα ειναι τπτ το αιματακι μαλλον απο κουρασι!!οσο για το μπεταντιν θα το εχω υποψιν μου!!ευχαριστω

Αννουλα υπαρχουν ειδικα σακουλακια αλλα οχι παντου κ φυσικα δνε θελω να τα χρυσοπληρωσω θα τα φτιαξω μονη μου εχω χρονο ουτως η αλλως θα παρω κ χαρτονακι κ φουξια στυλο ή μαρκαδορακι για να γραψω its a girl αν βρηκες για καραμελες παρτα κ αυτα κανουν κ αν ειναι λιγο μεγαλα απο πανω τα κοβεις με σχεδιακι κιολας αν μπορεις ζικ ζακ!!

Στελλακι ευχαριστω για την απαντηση οι κρικοι δνε παθαινουν τπτ στο πλυντηριο ε??απο το στυψημο??

παω να παρω σελοφαν κ να δω για το χαλι κ την κουρτινα της μηκρης !!

τα λεμε το βραδακι φιλια πολλα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριελ,μαζι παμε δηλαδη?? Razz
βρε γιωτακι ξεχασα να σχολιασω τον κουκλο γιο σου!!ειναι πολυ ομορφος!!!

πηνελοπη μου,να σου πω γιατι μετανιωσα.εκτος του οτι ηταν πανακριβοι επειδη ηταν δερματινοι,στις ραφες εχει ταλαιπωρηθει πολυ κ μονο που τους βλεπω μου ερχεται να τους πεταξω.κ τους εχουμε 5 χρονια,κ τον τελευταιο χρονο ειναι οτι ταλαιπωρηθηκε με την μικρη..πριν τι τους καναμε κ γιναν ετσι? κ εμενα μπεζ ειναι,κ περιμενω να τους κανω κατι σε σκουρο..μαυρο η σοκολα..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα τίποτα δεν παθαίνουν , στύψιμο κανονικά και αν έχεις και στεγνωτήριο χώστο μέσα Very Happy
Ααα και σίδερωμα κανονικά ε?

Πηνελοπάκι κι εγώ έχω καναπέ όπως τον δικό σου, μια χαρά είναι αν τα χρώματα απο τις μαξιλάρες δεν είναι ανοικτόχρωμα θα είσαι οκ.
τα βγάζεις τα πλένεις και όλα τέλεια!

κορίτσια έχω καούρες *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 534787
Χάλια νιώθω...
Και είμαι και στο μάθημα και βαριέμαι..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:Γιωτακι μου σ΄ευχαριστω πολυ γ΄αυτο που ειπες,ειναι χαρα μου η μαγειρικη κ οτι εχει σχεση μ αυτη!!
αα κ ο γιοκας σου ειναι κουκλος το ειπαμε θα μπουμε σε σειρα πρωτεραιοτητας εμεις που εχουμε κοριτσακια Razz Razz

Πηνελοπακι κ εγω πιστευω οτι δεν θα ειναι τπτ το αιματακι μαλλον απο κουρασι!!οσο για το μπεταντιν θα το εχω υποψιν μου!!ευχαριστω

Αννουλα υπαρχουν ειδικα σακουλακια αλλα οχι παντου κ φυσικα δνε θελω να τα χρυσοπληρωσω θα τα φτιαξω μονη μου εχω χρονο ουτως η αλλως θα παρω κ χαρτονακι κ φουξια στυλο ή μαρκαδορακι για να γραψω its a girl αν βρηκες για καραμελες παρτα κ αυτα κανουν κ αν ειναι λιγο μεγαλα απο πανω τα κοβεις με σχεδιακι κιολας αν μπορεις ζικ ζακ!!

Στελλακι ευχαριστω για την απαντηση οι κρικοι δνε παθαινουν τπτ στο πλυντηριο ε??απο το στυψημο??

παω να παρω σελοφαν κ να δω για το χαλι κ την κουρτινα της μηκρης !!

τα λεμε το βραδακι φιλια πολλα!!


χαρα μου κ εγω το επλυνα το σλινγκ στους 30 βαθμους 3 φορες κ δεν παθαν τιποτα οι κρικοι..

αν παρεις ζελατινα,πες μου ποια θα παρεις να ψαξω κ εγω αυριο.γιατι ακομα δεν εχω παρει..κορδελα κ χαρτονακια οκ,θα τα βρω,αλλα ζελατινα δεν ξερω. scratch

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα τίποτα δεν παθαίνουν , στύψιμο κανονικά και αν έχεις και στεγνωτήριο χώστο μέσα Very Happy
Ααα και σίδερωμα κανονικά ε?

Πηνελοπάκι κι εγώ έχω καναπέ όπως τον δικό σου, μια χαρά είναι αν τα χρώματα απο τις μαξιλάρες δεν είναι ανοικτόχρωμα θα είσαι οκ.
τα βγάζεις τα πλένεις και όλα τέλεια!

κορίτσια έχω καούρες *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 534787
Χάλια νιώθω...
Και είμαι και στο μάθημα και βαριέμαι..

καλα στελλιτσα η τουρτα ειναι τελεια!!μπραβο!! δςν μας φτιαχνεις κ εμας κατι με μπαρμπη για το αλλο σκ που θα της κανουμε γενεθλια της δικια μου? Razz

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη με γεια ο καναπές! ( ο φουσκωτος!) Very Happy Very Happy Very Happy
Αντε με το καλο να σου ερθει και ο κανονικός!

Γιωτακι τι τελειο μουτράκι ειναι αυτο????
ααααα ανυπομονω να δω κ εγω τη φάτσα του δικου μου!!!

http://www.creativebeez.gr

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα τίποτα δεν παθαίνουν , στύψιμο κανονικά και αν έχεις και στεγνωτήριο χώστο μέσα Very Happy
Ααα και σίδερωμα κανονικά ε?

Πηνελοπάκι κι εγώ έχω καναπέ όπως τον δικό σου, μια χαρά είναι αν τα χρώματα απο τις μαξιλάρες δεν είναι ανοικτόχρωμα θα είσαι οκ.
τα βγάζεις τα πλένεις και όλα τέλεια!

κορίτσια έχω καούρες *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 534787
Χάλια νιώθω...
Και είμαι και στο μάθημα και βαριέμαι..

καλα στελλιτσα η τουρτα ειναι τελεια!!μπραβο!! δςν μας φτιαχνεις κ εμας κατι με μπαρμπη για το αλλο σκ που θα της κανουμε γενεθλια της δικια μου? Razz

Αν κατεβείτε Κρήτη θα σας κάνω και το παλάτι της Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
ANNAST έγραψε:
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα τίποτα δεν παθαίνουν , στύψιμο κανονικά και αν έχεις και στεγνωτήριο χώστο μέσα Very Happy
Ααα και σίδερωμα κανονικά ε?

Πηνελοπάκι κι εγώ έχω καναπέ όπως τον δικό σου, μια χαρά είναι αν τα χρώματα απο τις μαξιλάρες δεν είναι ανοικτόχρωμα θα είσαι οκ.
τα βγάζεις τα πλένεις και όλα τέλεια!

κορίτσια έχω καούρες *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 36 534787
Χάλια νιώθω...
Και είμαι και στο μάθημα και βαριέμαι..

καλα στελλιτσα η τουρτα ειναι τελεια!!μπραβο!! δςν μας φτιαχνεις κ εμας κατι με μπαρμπη για το αλλο σκ που θα της κανουμε γενεθλια της δικια μου? Razz

Αν κατεβείτε Κρήτη θα σας κάνω και το παλάτι της Very Happy

παιζεις με τον πονο μου???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις