Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 26]

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το παιδί της ποιος το μεγαλώνει αυτή ή η μαμά της;Μήπως αυτή το είχε τις ώρες που τις περίσσευαν;

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TO THELEI KAI MAS TO EIPE...OLA MPOROUN NA GINOUNE OPWS EIPE KAI H ASABACHE...TA PANTA....GINONTE...!MPOREI NA DUSKOLEUTEI LIGO ALLA EXEI KAI ANTHRWPOUS NA TH STIRIXOUN..!TO PAIDI THS THA EINAI OLH THS H ZWH...!KAI EGW POU TO THELW...KAI XERW OTI TO THELW..ANERGH EIMAI...!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NOMIZW KAFEDAKI DEN EINAI WRAIO NA HRONEUOMASTE ETSI? AUTH ALLA TO DIKO SOU TO PAIDI AURIO METHAURIO DEN THA EXEI GIAGIA?????

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Asabache έγραψε:ena paidi sen sou steri ta onura den se empodizei na ziseis tin zwh sou..eixa mia sima8itria pou kai auti exei ena paidaki 3 xrwnon kai spoudase kai tin praktiki tis ekane kai ta skenuxta tis ta ekane kai gia kafe pige kai zei mia xara me to paidaki tis dipla

μονη της;;; χωρις τον πατερα του παιδιου;;; μπραβο της οπως και να χει απλα δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες...στην συγκεκρημενη περιπτωση για να κρατησει η κοπελα το παιδακι νομιζω πως ειναι απαραιτητη προυποθεση να εχει την στηριξη των γονιων της,εφοσον το θελει και εφοσον εχει βοηθεια τοτε δεν το συζηταω βρε κοριτσια,θαναι η καλυτερη λυση...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AKRIVOS..TO KALUTERO THA EINAI NA EXEI TH STURIXEI APO TOUS GONEIS THS...ORISTE ASTERILLITA SUMFONISAME KAI KAPOU..AXXAXAX εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 6 215994

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kafedaki? έγραψε:Το παιδί της ποιος το μεγαλώνει αυτή ή η μαμά της;Μήπως αυτή το είχε τις ώρες που τις περίσσευαν;


Den einai etsi kafedaki auti to megalonei to oti bgeni ena sabbato den simenei oti to parameli..auto pou i8ela na pw einai oti h mitera tis 8a tin stirisi den 8a tin afisei na megalosei moni tis to paidaki

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.η μαμα μου λεει οτι δε θα ειμαι ουτ η πρωτη ουτ η τελευαταια που θα κανει εκτρωση.κ οτι θα μπορω να κανω παιδια.τη βλεπω που κλαιει ομως.κι αυτο με ποναει.μου λεει οτι θα ναι διπλα μου.της λεω να κανω το μωρο μονη μου και μου λεει οτι αυτο δε γινεται ,γιατι ο μπαμπας μου θα με σκοτωσει και θ αυτοκτονησει.μακαρι να γινοταν να το κρατησω εδω με τους γονεις μου.μακαρι.θα προσπαθησω να την πεισω.για το αγορι μου δεν ξερει καν οτι ειναι απο το χωριο μου ουτε οτι εχει αλλο παιδι.ευτυχως!αλλα θελει να τον σκοτωσει,γιατι οταν του χε βρει δουλεια κι αυτος δεν τα πηγε καλα εκει,εκεινος την κατηγορουσε οτι ελεγε στον υπευθυνο ο,τι της ελεγε.γενικα καπου χανει το μυαλο του.πιστευω οτι ειναι καλο παιδι,αλλα οτι ετσι εχει μαθει,ή δεν ξερω..βγαζει κατι τελειως λαθος,και θεωρει οτι ειναι τελειως σωστος.δεν το διαπραγματευεται καν οτι μπορει να κανει λαθος καπου.η μαμα μου μου ειπε οτι θα κακοπερασω μαζι του αλλα αν τον θελω ας τον παρω.αλλιως θα ζηταει το παιδι του.ειμαι τοσο επιπολαιη,που μονο βλακειες προκαλω στη ζωη μου!αυτο θ αλλαξει οπως και να χει.φφφ!

δε θελω να το μεγαλωσει η μαμα μου.μου ειπε βεβαια οτι μια βοηθεια θα τη δινει.αλλα θα με βλεπει να τυραννιεμαι,ειναι κριμα για ολην την οικογενεια μου.και για μενα.αργα η γρηγορα θα χωρισω.σιγουρα δεν μπορω ν αφησω τα ονειρα μου,κι ενταξει φετος ειναι η βασικη χρονια για τη σχολη μου,και προλαβαινω να περασω πολλα μαθηματα,του χρονου ο,τι περισσεψει και θα μπορω να δουλευω και μετα λογικα θα διοριστω ή θα παω σε καποιο σχολειο(καθηγητρια).το θεμα ειναι οι γονεις μου και ο αλλος.δυστυχως δεν κρινονται οι αποφασεις μου απο εμενα.

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astrellita έγραψε:
Asabache έγραψε:ena paidi sen sou steri ta onura den se empodizei na ziseis tin zwh sou..eixa mia sima8itria pou kai auti exei ena paidaki 3 xrwnon kai spoudase kai tin praktiki tis ekane kai ta skenuxta tis ta ekane kai gia kafe pige kai zei mia xara me to paidaki tis dipla

μονη της;;; χωρις τον πατερα του παιδιου;;; μπραβο της οπως και να χει απλα δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες...στην συγκεκρημενη περιπτωση για να κρατησει η κοπελα το παιδακι νομιζω πως ειναι απαραιτητη προυποθεση να εχει την στηριξη των γονιων της,εφοσον το θελει και εφοσον εχει βοηθεια τοτε δεν το συζηταω βρε κοριτσια,θαναι η καλυτερη λυση...

nai xoris ton patera...fisika den einai oles h periptosis idies egw apla paradigmata lew Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπωθηκε κατι πολυ σημαντικό!! Το μωρακι θα ειναι ευτυχισμενο ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ και το κανεις!! Δυστυχως δν ειναι ολες οι γυναικες καλες για τον ρολο της μητερας!
εχω ζωντανο παραδειγμα, μια κοπελα η οποια εμεινε καταλαθος εγκυος στα 23 της, παντρευτηκε για το λαθος και φυσικα πολυ γρηγορα χωρισε... ε αυτη η γυναικα, μου δηλωσε οτι ενω οταν εμεινε εγκυος δν σκεφτηκε στιγμη να το ρηξει, οταν το γεννησε το μωρο και μετα δν της βγηκε ποτε αυτο που λεμε μητρικο ένστικτο.. με αποτελεσμα το παιδακι να το εχει στο σπιτι της και να το μεγαλωνει η μαμα της, και αυτη να κοιταει πως θα βρει τον επομενο γκομενο!!! ο πατερας του παιδιου ουτε που ασχολειται , δν τον ενδιαφερει καν.... τι ωραια ζωη που εχει αυτο το παιδι ε??

δν λεω οτι ειμαι υπερ ουτε κατα της αμβλωσης.. φυσικα ειμαι υπερ οταν συντρεχουν λογοι υγειας... και μονο τοτε.. αλλα δν θα κρινω ποτε μια κοπελα γιατι το επελεξε.... και ειμαι σιγουρη οτι το 99% των γυναικων που καταλληγουν να κανουν , δν το κανουν με ελαφρια την καρδια!!!

φυσικα γι αυτο και γινεται συζητηση εδω μεσα, για να ειπωθουν και τα υπερ και τα κατα και η καθε γυναικα ουτως η αλλως στο τελος θα κανει αυτο που νομιζει οτι ειναι καλυτερο κατα την κριση της!!

και ολα αυτα τα λεω εγω.. που θελω μωρακι εδω και 1μιση χρονο και ακομη δν τα εχω καταφερει να το αποκτήσω!!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε ελενιτσα...κοντευουμε να μαλλιοτραβηχτουμε εδω για σενα...μην αγχωνεσαι κοπελιτσα μου...μαζι με την μανουλα σου θα την βρητε την λυση...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη ολες αυτο σκεφτομαστε ο μπαμπας μ θα με σκοτωσει ο μπαμπας τοενα ο μπαμπας το αλλο και στην τελικη τπτ δεν γινεται χαιρεται πιο πολυ ο παππους .η αποφαση ειναι συγουρα δικη σ?γιατι βλεπω οτι αποφασισε για σενα η μαμα σου διοτι εσυ το θελεις με τα λεγομενα π[ου ε εχεις γραψει εσυ ιδια.

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δε θα το εκανα αυτο στο παιδι μου.εννοειται οτι θα το φροντιζα οσο μπορω κι επειτα απο αρκετα χρονια θα εψαχνα να ξαναφτιαξω τη ζωη μου.δε θα με απασχολουσε βασικα αυτο ιδιαιτερα.μπορει ν ακουγεται περιεργο αλλα εμενα τα παιδια μ απασχολουν πιο πολυ στο πακετο του γαμου.δε θεωρω οτι θα ειμαι κακη μαμα.θεωρω οτι δεν εχω τα εφοδια,και κυριως γονεις-συντροφος,μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELLENITSA MOU TH NA PW KATSE SKEPSOU MONH SOU...APOLUTOS MONH SOU...!!!!!!!!DEN EISAI ANHLIKH..21 XRONWN EISAI...GT NA SE SKOTWSEI O PATERAS SOU POU ZOUME??????DEN EXW NA PW KATI ALLO EXW STENAXWRITHEI POLU ME AUTH THN ISTORIA..KAI SUGNWMH AN EINAI EGWHSTIKO H NOMIZOUN OTI EPIREAZW DEN MPORW NA SUZHTAW GIA EKTROSEIS OXI DEN MPORW...ME EXOUN PAREI TA KLAMATA KAI DEN EXW TO DIKAIWMA TO XERW KALUTERA NA APOXWRISW APO TO THEMA KANE OTI SE FWTISEI O KALOS THEOULHS AGAPH MOU STO LEW ME OLH MOU THN KARDIA..!!!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou με κάλυψες απόλυτα...
Δεν ειρωνεύομαι κανένα,αλλά όταν μου λέτε ότι έβγαλε σχολή, έκανε πρακτική, είχε ξενύχτια τι να υποθέσω;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa1 έγραψε:δε θα το εκανα αυτο στο παιδι μου.εννοειται οτι θα το φροντιζα οσο μπορω κι επειτα απο αρκετα χρονια θα εψαχνα να ξαναφτιαξω τη ζωη μου.δε θα με απασχολουσε βασικα αυτο ιδιαιτερα.μπορει ν ακουγεται περιεργο αλλα εμενα τα παιδια μ απασχολουν πιο πολυ στο πακετο του γαμου.δε θεωρω οτι θα ειμαι κακη μαμα.θεωρω οτι δεν εχω τα εφοδια,και κυριως γονεις-συντροφος,μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.

κουκλα μου και μονο που λες οτι το θες, αυτο πιστευω οτι θα σου δωσει την δυναμη να αντιμετωπισεις τα τυχον εμποδια!! Μιλα με τους γονεις σου, οσο και να τους ειναι σοκ στην αρχη , αν εισαι αποφασισμενη πιστευω οτι στο τελος θα σε βοηθησουν,εστω στο κομματι του να το κρατανε οσο θα δουλευεις!! εχουμε πολυ δυναμη μεσα μας εμεις οι γυναικες, και βρισκουμε ακομη παραπανω οταν αφορα τα παιδια μας!!! να εισαι σιγουρη γι αυτο!!!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kafedaki? έγραψε:boubou με κάλυψες απόλυτα...
Δεν ειρωνεύομαι κανένα,αλλά όταν μου λέτε ότι έβγαλε σχολή, έκανε πρακτική, είχε ξενύχτια τι να υποθέσω;;


ετσι ειναι...εγω ειδικα οταν η μικρη μου ηταν μωρο με το ζορι προλαβαινα να κανω ενα μπανιο!!!

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
συγγνωμη αν σας κουραζω. Sad λεω τι μου λεει η μαμα μου ,γιατι το συζηταμε συνεχεια.ειναι πολυ αντιθετη με τον συγκεκριμενο συντροφο.και με την πολυ κακη επιλογη μου.αν ηταν αλλος,δε θα ειχε προβλημα.κι οχι μονο για το οικονομικο.κυριως για τη συμπεριφορα του.που να μαθει και τα υπολοιπα.ειμαι σιγουρη οτι δε θελει να κανω εκτρωση,αλλα ουτε και να καταστρεψω το μελλον μου.προσπαθει να βρει μια λυση.

δεν ηθελα να σε στενοχωρησω. Sad σ ευχαριστω πολυ παντως.

μπορει να ζουμε στο 2012 κι ολα να ειναι απλα αλλα ενας πατερας με περιεργη καταγωγη,74 ετων,αυστηρος,που εχει κοπιασει τοσο για τα παιδια του και πιστευει πολυ στα σχολια της κοινωνιας,δε θα χαρει και πολυ.στην καλυτερη να μου πει να το κρατησω κρυφο απ το χωριο,να μην ερθω κανα δυο χρονια,και μετα να ερχομαι χωρις το παιδι.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALA KAFEDAKI ...EPIDEI KONTEUOUME NA MALLIOTRAVIXTOUME OPWS EIPE KAI ASTRELLITA...GIA MENA PROSWPIKH MOU APOPSEI EISAI LATHOS...!SUGNWMH...!POTE KAMIA MANA DEN PISTEUW NA SKEFTOTAN TA XENIXTIA KAI TIS SPOUDES THS APO TO NA KANEI TO AMARTUMA THS AMVLOSEIS! TWRA EPEIDEI SUZHTAME ME TON GRAPTO LOGO ISOS..PAREXIGOUMASTE POIO EUKOLA..SUNXWRISTEME!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:
kafedaki? έγραψε:boubou με κάλυψες απόλυτα...
Δεν ειρωνεύομαι κανένα,αλλά όταν μου λέτε ότι έβγαλε σχολή, έκανε πρακτική, είχε ξενύχτια τι να υποθέσω;;


ετσι ειναι...εγω ειδικα οταν η μικρη μου ηταν μωρο με το ζορι προλαβαινα να κανω ενα μπανιο!!!

προφανως ειχε βοηθεια απο τους γονεις στο φουλ, και γι αυτο προλαβαινε.. και φανταζομαι δν μιλαει για οσο το μωρο ηταν μηνων!!! δν σημαινει οτι τα εκανε ολα αυτα απο την πρωτη μερα.. απλα με την βοηθεια των δικων της καταφερε να πετυχει οσα ηθελε και να ειναι και εκει για το παιδι της !!! μιλαμε για κοπελα 17 χρονων εξαλλου , που σιγουρα σκεφτοταν διαφορετικα απ οτι οι περισσοτερες γυναικες οταν γινονται μαμαδες στα 30.. η πιο συνειδητοποιημενα τουλαχιστον.. οτι θα τα δωσω ολα στο παιδι και ας μεινω και 100% πισω εγω.. που ουτε αυτο πιστευω ειναι σωστο!!! παν μετρον αριστον σε ολα!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ma giati na mialiotrabixtoume den mporw na to katalauw oles leme auto pou pisteuoume

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DEN XERW OTAN OI APOPSEIS DHISTHONTE KATI GINETE..TO EIPA KAI POIO PANW OTI DEN XREIAZETAI AUTO..ALLA ENTAXEI H KATHE KOPELA EINAI DIAFORETIKH KAI EPIDEI DEN MILAME GRAFOUME ISOS AUTO FTAIEI!! ELLENITSA SOU EUXOMAI TO KALUTERO..NA PAREIS MIA SWSTH APOFASH GIA SENA KAI THELW NA VLEPW NEA SOU EUXOMAI NA DW KALA NEA... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 6 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:Ma giati na mialiotrabixtoume den mporw na to katalauw oles leme auto pou pisteuoume


Αυτο ακριβως!! το οτι δν εχουμε ολες την ιδια αποψη δν σημαινει κατι!! Δν γινεται να συμφωνουμε σε ολα τοσα ατομα ..... γι αυτο και υπαρχει το φορουμ, γιατι αυτη η διαφορετικοτητα δημιουργει τις συζητησεις..αν λεγαμε ολοι τα ιδια δν θα υπήρχε νοημα!!
αρκει η συζητηση να παραμενει σε πολιτισμένα επιπεδα!! Wink

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ισχυει.εγω δε θελω να σας κανω να μαλωσετε.καθε μανα σκεφτεται αλλιως.αλλη τα δινει ολα..αλλη τιποτα.αλλη κοιταει τη ζωη της,αλλη του παιδιου της.σ ο,τι ηλικια και να ναι.

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenitsa1 έγραψε:ισχυει.εγω δε θελω να σας κανω να μαλωσετε.καθε μανα σκεφτεται αλλιως.αλλη τα δινει ολα..αλλη τιποτα.αλλη κοιταει τη ζωη της,αλλη του παιδιου της.σ ο,τι ηλικια και να ναι.

min stenaxoriese den mas kaneis esu na malonoume emis fagonomaste apo mones mas xaxax Very Happy ta exei auta to foroum mis kai mpikes stin parea mas prepi na to sini8iseis kai auto xixi tongue

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αα οκ Razz Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις