Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ?! Shocked Shocked Shocked

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχααχαχχααχαχ!δεν ειπα αυτο μαρη!!απλα πολυ ησυχια εχει!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για απ για απ..............τι εχουμε,,,??????πεσαμε πεσαμε?

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσιαααα!!!! Very Happy
τι κανετε;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994
ειναι καμια εδω;;θελω να ρωτησω!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Κοριτσιαααα!!!! Very Happy
τι κανετε;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994
ειναι καμια εδω;;θελω να ρωτησω!!!
ειμαι ολη αυτια............

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 ΡΩΤΑ, ΡΩΤΑ!!! ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΝΟΥΜΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΝ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 417472 ΡΩΤΑ, ΡΩΤΑ!!! ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΝΟΥΜΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΝ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
εγω το βλεπω καλε

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον σημερα παρατηρησα και εγω καποια υγρα..αασπρα οχι διαφανα..δεν θυμαμαι αν τα ειχα σε αλλους κυκλους..λες να ναι και σε μενα κανας μηκυτας;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 679259
Δευτερον πριν λιγο καναμε.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 και μετα που πηγα να σκουπιστω η γυναικα (συγνωμη για τις λεπτομερειες) ειδα αιματακι..κοριτσια αντε να ταν μια σταγονα..τι να ειναι;;σε συνδυασμο με τα υγρα;μπας και ειναι καμια κολπιτιδα;;η μου ρχετε η αλεκα τοσο νωρις;;;

αχαχαχ!!!τωρα το ειδα το μνμ αφρουλα!!!ναι μωρε αλλα μπορει να ειστε σε αλλη ιστοσελιδα!!
υγ:κατευθειαν κουτσομπολιοοο!!!αχαχαα!!!!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σταυρουλαααααααα!!!!!και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!ον λαιν ειστε!!!!αλλα εδω δεν ειστε!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


για πες μας γιατρε αφρουλα.....εγω δεν ξερω...τι μπορει να ειναι αυτο....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Λοιπον σημερα παρατηρησα και εγω καποια υγρα..αασπρα οχι διαφανα..δεν θυμαμαι αν τα ειχα σε αλλους κυκλους..λες να ναι και σε μενα κανας μηκυτας;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 679259
Δευτερον πριν λιγο καναμε.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 και μετα που πηγα να σκουπιστω η γυναικα (συγνωμη για τις λεπτομερειες) ειδα αιματακι..κοριτσια αντε να ταν μια σταγονα..τι να ειναι;;σε συνδυασμο με τα υγρα;μπας και ειναι καμια κολπιτιδα;;η μου ρχετε η αλεκα τοσο νωρις;;;

αχαχαχ!!!τωρα το ειδα το μνμ αφρουλα!!!ναι μωρε αλλα μπορει να ειστε σε αλλη ιστοσελιδα!!
υγ:κατευθειαν κουτσομπολιοοο!!!αχαχαα!!!!!!!
αχ δεν ξερω τι μπορει ναι ναι...εγω που εχω κανιε μαστερ στις κολπιτιδες αιμα ποτε δεν ειχα...το αιμα μπορει να προκληθηκε απο καμια -πληγουλα -στον τραχηλο....τα υγρα τι να σου πω ....παντως και τα 2 υγρα και αιμα ελπιζω να ναιγια καλο

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!! ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy


ΑΧ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!! Laughing Laughing Laughing ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΧΕΣ! Very Happy

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:σταυρουλαααααααα!!!!!και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!ον λαιν ειστε!!!!αλλα εδω δεν ειστε!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


για πες μας γιατρε αφρουλα.....εγω δεν ξερω...τι μπορει να ειναι αυτο....

Γεια σου πιγκουλινακι μου!!!διαβαζα και τα κουτσομπολια στο ban!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:σταυρουλαααααααα!!!!!και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!ον λαιν ειστε!!!!αλλα εδω δεν ειστε!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


για πες μας γιατρε αφρουλα.....εγω δεν ξερω...τι μπορει να ειναι αυτο....

Γεια σου πιγκουλινακι μου!!!διαβαζα και τα κουτσομπολια στο ban!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 654316


ΜΑΡΗΗΗΗΗ!!! Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!! ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy


ΑΧ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!! Laughing Laughing Laughing ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΧΕΣ! Very Happy
και μενα κατι καλο μου κανει Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!! ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy


ΑΧ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!! Laughing Laughing Laughing ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΧΕΣ! Very Happy

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
μη με τρελαινεις τωρααα!!!!!!!λες;;;;καλα τι να λεμε!!!
μπα δεν νομιζω να τραυματιστηκα ξερω γω...λιγο πονο ειχα ομως στην αρχη αλλα στην αριστερη μερια..ξερω γω..ρε μπας και εχω ωορρηξια;

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως το αιμα ηταν σταγονιτσα πολυ πολυ μικρη..αν δεν κοιταζα το χαρτακι ουτε θα το καταλαβαινα..

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:σταυρουλαααααααα!!!!!και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!ον λαιν ειστε!!!!αλλα εδω δεν ειστε!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


για πες μας γιατρε αφρουλα.....εγω δεν ξερω...τι μπορει να ειναι αυτο....

Γεια σου πιγκουλινακι μου!!!διαβαζα και τα κουτσομπολια στο ban!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 654316


ΜΑΡΗΗΗΗΗ!!! Laughing Laughing Laughing


αχαχαχαχ!!!παντως χθες η προχθες που διαβαζα καποια μνμ αληθεια ειχα θυμωσει τοσο πολυ!!!που το σκεφτομουν!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ! Very Happy Very Happy Very Happy ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ? Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ! Very Happy Very Happy Very Happy ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ? Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ!

λες να τραυματιστηκα δηλαδη;για αυτο να προσεχω;
ναι στον κολπο..συγνωμη αλλα εκει δεν πρεπει;;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα σταυρουλα μου!!!!!!!!οποτε εχουνε καλα νεα!!!!!αντε μακαρι σταυρουλα μου!!!!!!!!!!
τι ειναι το ban?

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:ελα σταυρουλα μου!!!!!!!!οποτε εχουνε καλα νεα!!!!!αντε μακαρι σταυρουλα μου!!!!!!!!!!
τι ειναι το ban?
αμα πας στα αριστερα στη στηλη των προσφατων θεματων θα το δεις..ειναι για κακοβουλους χρηστες..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!! ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy


ΑΧ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!! Laughing Laughing Laughing ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 215994 ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΧΕΣ! Very Happy

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
μη με τρελαινεις τωρααα!!!!!!!λες;;;;καλα τι να λεμε!!!
μπα δεν νομιζω να τραυματιστηκα ξερω γω...λιγο πονο ειχα ομως στην αρχη αλλα στην αριστερη μερια..ξερω γω..ρε μπας και εχω ωορρηξια;
21η μερα....?χλωμο..21 +14 35 μερες κυκλο...?τι κυκλο εχεις συνηθως?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ! Very Happy Very Happy Very Happy ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ? Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ!

λες να τραυματιστηκα δηλαδη;για αυτο να προσεχω;
ναι στον κολπο..συγνωμη αλλα εκει δεν πρεπει;;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962

ΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ!!! Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΓΡΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ Η' ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΑΝ Η ΠΡΑΞΗ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ! ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΓΡΑ.ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΔΕ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:21η μερα....?χλωμο..21 +14 35 μερες κυκλο...?τι κυκλο εχεις συνηθως?
25-26 μερες εχω κυκλο..μικρο..

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ! Very Happy Very Happy Very Happy ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ? Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ!

λες να τραυματιστηκα δηλαδη;για αυτο να προσεχω;
ναι στον κολπο..συγνωμη αλλα εκει δεν πρεπει;;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 5 604962

ΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ!!! Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΓΡΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ Η' ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΑΝ Η ΠΡΑΞΗ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ! ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΓΡΑ.ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΔΕ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!
εχουμε να βρεθουμε 3 μερες..σημερα μονο!οποτε δεν ειναι δικα του ε;να σε ρωτησω γιατι τρομαξα λιγο πριν..οταν ειπες να προσεχω στην επαφη;thanks παντως ναι βοηθησες πολυυυυ!!!!!τι αλλα νεα;;δουλευεις αυριο;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις