Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?! ΕΓΩ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! queen queen queen

Καλε Φωτεινη τα αγορακια παιδακια εννοουσες;;εγω αλλου το πηγα!!!οτι να ναι ειμαι!!!!!
μμμμμμμμμ...ασχολιαστο...χαχαχαχαχαχχα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ ΚΑΙ ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ! ΔΗΛ ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?! ΕΓΩ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! queen queen queen

Καλε Φωτεινη τα αγορακια παιδακια εννοουσες;;εγω αλλου το πηγα!!!οτι να ναι ειμαι!!!!!

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ ΠΡΑΜΑ?!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

554Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 Empty ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ.... Τετ Οκτ 31, 2012 12:58 pm

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ART MOY ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΡΙΟΥΣ !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!! ΤΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ!! ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ... ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΑ...ΑΛΛΑ...ΑΠΟ ΤΑ 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΜΕΓΑΛΙΖΟΥΝ...ΕΝΩ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΝ ΟΛΙΓΗΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΣΤΑ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΝΕΡΓΟΙ....ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΤΟ 1986 ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΕ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?

556Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 Empty ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ.... Τετ Οκτ 31, 2012 1:00 pm

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΩΝ????? ΕΓΩ ΕΧΩ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΛΕΩΝ...ΟΚ ..ΔΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!! ΔΝ ΥΠΑΧΟΥΝ ΠΙΟ ΚΑΛΟΚΑΡΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΕΣ!!!!! ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΕΩΝ ΚΡΙΟΣ ΤΑ ΑΓΑΠΗΕΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ ΚΑΙ ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ! ΔΗΛ ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ
ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing

ερωτιαρα- αρχηγινα!!!αχαχ!!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="stauroulinaa"]
FOTINI28 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ....ΤΙ ΖΩΔΙΑ ΕΙΣΤΕ??

Ταυρος 18/05 με ωροσκοπο Καρκινο..[
/quote]

ΧΜΜΜΜΜΜΜ!!! ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ..!!!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?! ΕΓΩ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! queen queen queen

Καλε Φωτεινη τα αγορακια παιδακια εννοουσες;;εγω αλλου το πηγα!!!οτι να ναι ειμαι!!!!!

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ ΠΡΑΜΑ?!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλα μονο εγω το σκεφτηκα;;;!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ART MOY ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΡΙΟΥΣ !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!! ΤΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ!! ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ... ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΑ...ΑΛΛΑ...ΑΠΟ ΤΑ 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΜΕΓΑΛΙΖΟΥΝ...ΕΝΩ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΝ ΟΛΙΓΗΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΣΤΑ..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΝΕΡΓΟΙ....ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
η αληθεια ειναι οτι και εγω και οι2 κολλητες μου φιλες απο το νηπιαγωγειο ειμαστε κριοι..και νομιζω οτι εχω κανει καλη επιλογη για τις φιλες μου...θελω αν πω οτι για μενα δεν ξερω θα το κρινουν αλλοι αλλα για τους κριουσ που ξερω οντως ειναι καλοι...-και για να ευλογησω τα γενια μου δεν εχω κανει κακο σε κανεναν αγαπω τον συνανθρωπο μου και ποναω με τον πονο του αλλου..αν αυτο με κανει καλο ανθρωπο ε τοτε ειμαι...μπραβο για την αισιοδοξια σου...μπραβο που σκεφτεσαι ετσι..ελπιζω να ερθει ενα μπεμπακι -αγορι η κοριτσι-για μενα δεν εχει σημασια και να μπουν ολα στην θεση τους -οσον αφορα τις δουλειες-υγεια και αγαπη αν υπαρχουν αυτα ολα γινονται και δουλεια ακομα βρισκεται..μην σε ριχνει αυτο..ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΟΧΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΤΟ 1986 ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΕ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ 82..ΣΙΓΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙς...........ΚΟΕΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ...ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΙ...ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ

562Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 Empty ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ.... Τετ Οκτ 31, 2012 1:06 pm

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήθρα πάλι έχω βαρεθεί να κυνηγάω μύγες!!ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΕΣ μέσα στο σπιτι!!τι κακό με βρήκε σήμερα... Sad Sad Sad Sad

βλέπω λέτε για ζώδια έγω ειμαι τοξότης με ωροσκόπο σκορπιό!! Rolling Eyes

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΤΟ 1986 ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΕ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ 82..ΣΙΓΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙς...........ΚΟΕΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ...ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΙ...ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ

ετσι ετσι!!!!!κοριτσαροι!!! Wink
Εμενα ο αντρας μου ειναι Σκορπιος!!!μμμμ!!!!! Wink Wink

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ!!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ ΚΑΙ ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ! ΔΗΛ ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ
ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing

ερωτιαρα- αρχηγινα!!!αχαχ!!!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ! Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ! ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΑΦΗΣ! ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΧΩ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΓΗΙΝΑ ΖΩΔΙΑ ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΡΕΛΗ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟΞΟΤΗΣ!!!!Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 7 ΚΑΙ ΠΛΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ART MOY!!!! MOIAZEIΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ????

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμουλα η φωτο τελειαα!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ήθρα πάλι έχω βαρεθεί να κυνηγάω μύγες!!ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΕΣ μέσα στο σπιτι!!τι κακό με βρήκε σήμερα... Sad Sad Sad Sad

βλέπω λέτε για ζώδια έγω ειμαι τοξότης με ωροσκόπο σκορπιό!! Rolling Eyes
ΕΛΛΟΥΚΟ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?????ΜΥΓΕΣΣΣ.ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΥΓΟΣΚΟΤΩΣΤΡΑ ..ΑΠΕΙΡΕΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΚΟΤΩΝΩ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΕΡΒΑΛΩ..ΑΝΕΤΑ ΤΑΙΖΑ ΕΝΑ ΙΓΚΟΥΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ Κ ΒΡΑΔΥΝΟ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΙΣΟΡΡΟΠΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ Σ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ? ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχετε facebook?

572Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 Empty ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ.... Τετ Οκτ 31, 2012 1:12 pm

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΔΡΟΧΟΟΟΣ...ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ...ΧΙΧΙΧΙΙΧ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Αρτεμουλα η φωτο τελειαα!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΑΡΔΑΡΗ.....ΑΓΑΠΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ....ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΡΙΝ 4 5 ΧΡΟΝΙΑ.....

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="art86"].ΑΝΕΤΑ ΤΑΙΖΑ ΕΝΑ ΙΓΚΟΥΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ Κ ΒΡΑΔΥΝΟ[/quote=]

αχαχαχαχαχαχα~!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 23 536304

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΤΟΞΟΤΗΣ!!!!Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 7 ΚΑΙ ΠΛΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ART MOY!!!! MOIAZEIΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ????
ΜΟΥ ΤΟ ΧΟΥΝ ΞΑΝΑ ΠΕΙ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙς ΜΟΙΑΖΩ ..ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΙΣΩς ΓΤ ΕΧΩ ΜΑΚΡΥ ΠΡΟΣΩΠΟ Μ ΓΩΝΙΕς ΑΛΑΛ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις