Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΘΗΚΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑΣ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ..
ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙ ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΤΟ Σ.Κ

eirini7

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα κι εγώ μακαρόνια με κιμά έχω..
αχ τι τέλειο τικεράκι!!!!!!!!!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου και πάλι Τονια

Γιαννα θέλω να πάρω χρυσανθεμα και κυκλαμινα
Είναι η εποχή τους

Την Πέμπτη η κοπέλα που μένει απο κάτω μας θα μπει στο μαιευτήριο με πρόκληση και θα γεννήσει
Δεν το πιστεύω ότι θα έχουμε το μωράκι απο κάτω μας
Της είπα ότι θα τη βοηθήσω σε ότι θέλει και θα ξεκινήσω εξάσκηση

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Γεια σου και πάλι Τονια

Γιαννα θέλω να πάρω χρυσανθεμα και κυκλαμινα
Είναι η εποχή τους

Την Πέμπτη η κοπέλα που μένει απο κάτω μας θα μπει στο μαιευτήριο με πρόκληση και θα γεννήσει
Δεν το πιστεύω ότι θα έχουμε το μωράκι απο κάτω μας
Της είπα ότι θα τη βοηθήσω σε ότι θέλει και θα ξεκινήσω εξάσκηση

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ Η ΚΟΠΕΛΑ!!!!ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ!!!

eirini7

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[

Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 6:12 am, 1 φορά

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ?

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ!

ΑΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΜΠΕ?ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ?ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια μου Ευχαριστώ

Ειρήνη η κοπέλα με εχει προετοιμάσει για το κλάμα τη νύχτα!

Γιαννα είναι στην 37η κλεισμένη, το μωρο εχει πάρει καλό βάρος είναι γύρω στα 3300 και εχει αρχησει κάτι ψιλό συσπάσεις, εχει βαρύνει και της είπε η γιατρός να την βάλει στο τέλος της 38ης

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ? Sad Sad Sad Sad Sad
ΠΑΩ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 517142

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εδω είμαι συγχρόνως τελειωνω τη σούπα και θα βάλω μια σκούπα και θα κάνω και ένα σφουγγάρισμα
Να σας ρωτήσω
Στη σούπα βάζετε μέσα ψιλό ζυμαρικό;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΖΩ ΦΙΔΕ ΣΤΗΝ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΡΥΖΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΑΝΤΕ ΠΑΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 517142

eirini7

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλάκια κοριτσακια
Καλο απόγευμα

tzitziki2

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω ειμαι καινουργιο μελος,ειμαι μανουλα,αλλα επειδη σας διαβαζω καιρο θελω να σας ευχυθω μεσα απο την καρδια μου να ερθουν γρηγορα τα μωρακια στις κοιλιτσες σας!!!
να ειστε παντα αισιοδοξες και να ξερετε οταν θελουμε κατι πολυ τοτε το αποκτουμε!!!!! Very Happy

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:Αννα εγώ είμαι άσχετη από σούπες..μόνο τη Μ.Παρασκευή φτιάχνω μια με κριθαράκι,καρότα,πατάτες

πρόσθεσα και την Ελλη και την Αφρούλα στη λίστα..ελπίζω να τα θυμάμαι καλά confused confused

πάω να βάλω τη θεραπεία στα μαλλιά μου
θα ξαναμπώ το απογευματάκι για καφεδάκι!
σας φιλώ!

Ειρηνακι ούτε που το πήρα έτσι ειμαι άσχετη έτσι κ αλλιώς δε έχω ιδέα κ πάλι καλά που το επισημενεις γτ εμένα σίγουρα θα μου πιανανε τον πωπο χιχι...φαίνεσαι αγανακτισμένη κ με το δίκιο σου Ε όχι και 3000 ο φωτογράφος!!!!

Καλησπέρα σε όλες εγώ φιλάω επιτήρηση το κουτάβι μου με τρόμαξε η σκατουλα έκανε εμετό κ τώρα κοιμάται περιμένω να ξυπνήσει να της δώσω λίγο τσαγακι! πραγματικά δε ξέρω γτ ακριβώς εκπαιδευομαι... Shocked Shocked Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 585182

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
tzitziki2 έγραψε:κοριτσια εγω ειμαι καινουργιο μελος,ειμαι μανουλα,αλλα επειδη σας διαβαζω καιρο θελω να σας ευχυθω μεσα απο την καρδια μου να ερθουν γρηγορα τα μωρακια στις κοιλιτσες σας!!!
να ειστε παντα αισιοδοξες και να ξερετε οταν θελουμε κατι πολυ τοτε το αποκτουμε!!!!! Very Happy

τζιτζικακι ευχαριστούμε πολύ Γ την υποστήριξη! ανεκτίμητη....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου δν μπορεσα να μπω μετα! συγγνωμη σας εστησα!!

Ειρηνακι βλεπω εβαλες λιστα παλι!!!δν την θελω.. κρατα την χεχε την ειχα εγω τοτε γιατι εμπαινα συνεχεια να το βλεπουμε να χαιρομαστε..τωρα στην χαριζω!! Laughing Razz Razz ελπιζω να μικραινει!!και αν αυξανεται να ειναι μονο γιατι μπαινουν καινουρια κοριτσια στην παρεα μας!!!εμενα τα μικρα αλμπουμ παντως τα χρεωνε 100ε εξτρα και δν τα πηρα!! εδωσα μονο τα dvd στους γονεις και στους κουμπαρους..και οποιος θελει φωτος ας παει να βγαλει..δν μπορω να δωσω απο την τσεπη μου δυστυχως και γι αυτο!!

Αρτεμις πλακα εχεις χεχεχε εγω κοριτσια δν πειραζομαι... κι εγω τον λεω χοντρουλη χαιδευτικα κι αυτος εμενα χοντρουλα..και δν παρεξηγουμαστε παρολο που δν ειμαστε τα πρωτα κορμια!!! Laughing Laughing Laughing

Ελλη μου τοσο υπομονη εκανες.. 4 μηνες δν ειναι τιποτα γλυκια μου!!ολα θα πανε σουπερ!!!!!

Λιντα λιωνω με τα κουταβινιαααααααααα!!!!

Εβελινακι σορυ αλλα γελασα λιγο με το μηνυματακι που δν καταφερνετε να ζουζουνισετε!!!!Κυριακη δν κανει??? αφου θα εχεις ηδη κοινωνήσει!!

Σταυρουλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 417472 το ωαριο ζει 12-48 ωρες αλλα το σπερματοζωαριο ζει εως και 3 μερες..οποτε μια χαρα θα το πετυχετε με το μερα παρα μερα!! εμας δν παιζει τετοιο σεναριο,το μερα παρα μερα εννοω, οποτε γι αυτο και κανω τεστ..μη χασω την κρίσιμη μερα !!

Ειρηνη new μου αρεσει το προγραμμα που εχεις με το παιδακι σου!!καλα κανετε να την ευχαριστιεται την μαμα και τα παιχνιδια το ΣΚ!!

Αννουλα μου εχεις λειψει τοσο πολυ!! ελπιζω να σε χαρουμε λιγο παραπανω τις επομενες μερες!!

Τονια τι ομορφο που θα του κανετε εκπληξη του Αλεξανδρου σου!! Εισαι πολυ γλυκια μανουλα!!

Γιννα μου βλεπω σε εβαλε κατω το Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 517142 σημερα!!

εγω και σημερα δν εκανα τιποτα... μας πηγε ο πεθερος μου για φαγητο στο ΙΚΕΑ και τωρα δουλεια μεχρι τις 12...αχ κοριτσια εχουν ηδη βγαλει τα χριστουγεννιατικα και τρελαινομαι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 875502

tzitziki2 σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!!

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LindakiS έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Περιμένω σίγουρα (χαχα) την Κυριακή!!!
Θα θέλατε να ξανα φτιάξουμε λίστα δεν περιμένω;

Ότι εχει σχέση με το γάμο είναι πραγματική εκμετάλλευση

Γεια σου Αννούλα χάρηκα ειμαι η Ολινα πάντως μια φορά παντρευεσαι νομίζω κ σε κάποια έξοδα χαλάλι....έτσι λέω... δεν έχω παντρευτεί ακόμα πιστεύω μέσα στο 2013 να γίνει.κ αυτό! Είσαι πολύ όμορφη νύφη κ φαίνεται στα μάτια σου μια ηρεμία κ αυτοπεποίθηση! Respect Respect

καλησπέρα κούκλες βάλτε με κ εμένα στη λίστα ΔΕΝ περίμενω στις 13/11

kalispera koritsia Very Happy Very Happy Very Happy
eirini mou teleia i idea sou me tin lista den perimeno valte me kai emena
den perimeno 20-22noemvriou(eho astato kiklo 30-32meres)

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzitziki ευχαριστούμε για τις ευχές

Έλλη μου γλυκια τι κάνεις;

LindakiS

LindakiS
Ελλακη μου γεια σου είδες;; είδες;;; δυστυχώς ένα μου ψυχοραγει κ το φιλάω με το μπιμπερό δίπλα στείλτε μου τη θετική σας σκέψη μπας κ σωθεί παλεύει πολύ γενναία να ζήσει πραγματικά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολινα μου ποσο στεναχωριεμαι!! μακαρι να τα καταφερει το μικρακι!! ειναι τοσο ευαισθητουλικα!!! εχω μια παραπανω αδυναμια στα σκυλακια ισως γιατι φερνω τον δικο μου στο μυαλο καθε φορα που ακουω κατι κακο και χαλιεμαι απιστευτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 534787

Αννα μου εισαι κι εσυ εδω??? τι καλα!! τι κανεις κουκλιτσα μου!! δν σε βλεπω συχνα !! Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!

εμεις ειπαμε με τον αντρα μου να κανει αυτη την Τεταρτη την εξεταση!!Ελπιζω να μη μας χαλασει τιποτα τα σχεδια!! (γιατι το εχω σιγουρο οτι μεχρι την Πεμπτη θα εχω αδειαθετησει, μη χασουμε κι αλλο χρονο)

Ειρηνη αυτη η λιστα υπηρχε και παλιοτερα ,την ειχα εγω,αλλα καποιες κοπελες τις χαλουσε , επειδη ειχαμε πολλα κοριτσακια που εβγαιναν απο την λιστα γιατι εμεναν αλλα στο τελος καταληγαν σε αποβολη κι ετσι την εβγαλα!!!

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou elli mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 38 417472 sou arese to programma mas Very Happy ti na kano na xekourazetai kai to paidi kai ego to sk.
olina mou ola kala tha pane koritsi mou sou stelno tin thetiki mou energia makari na ta kataferei.
tzitziki euharistoume gia tis euhes Very Happy
kalispera anna Very Happy Very Happy

agxotiki mellousa manoula

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σας κορίτσια. Είμαι καινούργια στο φόρουμ και θα ήθελα την βοήθεια σας. Πριν 3σιμισι μήνες ήμουν έγκυος και μου έτυχε μια αποβολή. έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου. Τώρα μετά από τόσο καιρό κάνω προσπάθειες για νινάκι πάλι. Ο κύκλος μου είναι σταθερός 28 μέρες. Αδιαθέτησε στις 11 του Οκτώβρη και είχα επαφές στις 19, 20, 21 και 22. Υπαρχή πιθανότητα να έμεινα έγκυος??? Επίσης θα ήθελα να αναφέρω πως έχω και πολυκιστικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα αναμένω τις απαντήσεις σας χχχχ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agxotiki mellousa manoula έγραψε:Καλησπέρα σας κορίτσια. Είμαι καινούργια στο φόρουμ και θα ήθελα την βοήθεια σας. Πριν 3σιμισι μήνες ήμουν έγκυος και μου έτυχε μια αποβολή. έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου. Τώρα μετά από τόσο καιρό κάνω προσπάθειες για νινάκι πάλι. Ο κύκλος μου είναι σταθερός 28 μέρες. Αδιαθέτησε στις 11 του Οκτώβρη και είχα επαφές στις 19, 20, 21 και 22. Υπαρχή πιθανότητα να έμεινα έγκυος??? Επίσης θα ήθελα να αναφέρω πως έχω και πολυκιστικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα αναμένω τις απαντήσεις σας χχχχ

απο την στιγμη που τα καταφερες ηδη μια φορα, σημαινει οτι μπορεις να μεινεις..αρα μη φοβασαι..συνηθως η πρωτη εγκυμοσυνη που καταληγει σε αποβολη ειναι τυχαιο γεγονος που δν επαναλαμβανεται!! ακομη και να μη τα καταφερεις με την πρωτη φορα, θα τα καταφερεις σιγουρα!! βγαλε το αγχος ομως απο την ζωη σου, γιατι μονο κακο κανεις στον εαυτο σου !!! σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

eirini7

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω είμαι Έλλη μου
Καλα είμαι, προσπαθω
Ελπίζω να πανε όλα τέλεια με την εξέταση του άντρα σου όπως εγινε και με του Ευουλι
Έτσι μια μια να χαλαρωνετε!!

Ολίνα ελπίζω να πανε όλα καλα με το κουταβάκι

Ειρήνη να βάλω και εγω τη λίστα στην υπογραφή μου
Να την έχουμε και οι δυο;
Πειράζει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δημιουργία Φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις