Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη προβολη Ειρηνη!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοριζικο το νεο με πολλες εγκυουλες......σταυρουλινα λοιπον............και 3 η ωρα να το καμεις θα ειμια εδω ..θα σκασω απο την αγωνια μου...ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ενα τεραστιο Αρνητικό τεστ! ..εγω εχω απιστευτο πονο σαν της οωρρηξιασ αλλα στο πιο εντονο ...πρησμενο στηθος αλλα οχι πολυ...και υγρα σε βαθμο να αλλαζω συνεχεια εσωρουχα διοτι δεν φοραω σερβιετακι για λογους που βαριεμαι να εξηγησω τωρα........

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:Κοριτσακια μου θελει το λαπτοπ ο αντρουλης μου το εχω εγω συνεχειααα!!!λοιπον θα το κανω οταν ειναι να παω τουαλετα..πιστευω σε καμια ωριτσα.ελπιζω να ειστε μεσα για να σας πω και ή να χαρουμε μαζι ή να με παρηγορησετε..

ΜΑΡΗ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕΣ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 40746
Αφρουλιτα τι κανεις...?πως εισαι?αρχισαν συμπτωματακια η οχι???εγω κατι λιγα που προενεφερα .....ημερα κουρευτηκα ..εκοψα φρατζα ο αντρας μου τρελαθηκε εμενα δεν μου πολυ αρεσε αλλα δεν βαριεσαι μαλλια ειναι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 417472 ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ!!! ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ. ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΑΙΝΟΥΝ! ΚΑΛΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΒΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? Laughing ΣΟΥΡΓΕΛΟ!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μ μπαινω απο το κιν...λεω να κανω το τεστ..αφρουλακι παιζει ρολο η ποσοτητα των ουρων η μονο αν εχω πιει υγρα;γιατι δεν εχω πιει πολλα αλλα δεν κατουριεμαι κ πολυ!!!!ομως θα το κανω..δωστε μου το οκ κ παω

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 417472 ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ!!! ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ. ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΑΙΝΟΥΝ! ΚΑΛΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΒΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? Laughing ΣΟΥΡΓΕΛΟ!!!
αρνητικο εβαλα??????/α ε ναι λοιπον ειμαι σουργελο...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Κοριτσια μ μπαινω απο το κιν...λεω να κανω το τεστ..αφρουλακι παιζει ρολο η ποσοτητα των ουρων η μονο αν εχω πιει υγρα;γιατι δεν εχω πιει πολλα αλλα δεν κατουριεμαι κ πολυ!!!!ομως θα το κανω..δωστε μου το οκ κ παω
κοριτσακι μ καταλαθος εβαλα αρνητικο............ενα θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τεστακι μεσα απο την καρδια μ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Κοριτσια μ μπαινω απο το κιν...λεω να κανω το τεστ..αφρουλακι παιζει ρολο η ποσοτητα των ουρων η μονο αν εχω πιει υγρα;γιατι δεν εχω πιει πολλα αλλα δεν κατουριεμαι κ πολυ!!!!ομως θα το κανω..δωστε μου το οκ κ παω

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ. ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΔΟΧΕΙΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΛΛΕΞΕΙΣ! ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ. ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΔΟΧΕΙΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΛΛΕΞΕΙΣ! ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
θα γεννησωωωωωωωωωωωω...αχ θα σκασω ..ποσο θελω να ναι θετικο.......??????????/

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω κοριτσια μ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα βαλω μια αλλα ειναι απο παλια γιατι δεν εχω καινουργια....αλλα ειναι ακριβως ετσι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? Very Happy ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΕΝ ΜΙΑ ΝΥΚΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ (ΧΡΩΜΑ ΛΕΥΚΟ - ΥΔΑΡΗ ΥΦΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ! Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρουλα περιμενω το αποτελεσμα!!!!!!!!!!

Αρτεμις μεγια το μαλλι!!βλεπω αρχισαν τα συμπτωματα??
εγω δν νιωθω τιποτα εκτος απο αγχος οσο πλησιαζουν οι μερες χαχαχαχαχα

Αφρουλα κι εσυ συμπτωματα?? ..πφφ εγω μπορει να νιωσω καμια τσιμπια στα εντερα μου και να νομιζω οτι ειναι απο αλλου..αλλα το εχω μαθει πια οτι αυτα φταινε!!ΑΧ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ?! Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? Very Happy ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΕΝ ΜΙΑ ΝΥΚΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ (ΧΡΩΜΑ ΛΕΥΚΟ - ΥΔΑΡΗ ΥΦΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ! Very Happy Very Happy Very Happy
αφρουλιτα μ ειπα κια πιο πανω...τσιμπηματα απο την μερια που εγινε οωρρηξια σαν να εχω οωρρηξια σαν οωρρηξια αλλα πιο εντονα στηθος πρησμενο νορμαλ κια η αληθεια ειναι οτι σμρ παρατηρησα φλεβες εντονες....-αλλα αυτο μπορει να ναι και απο την περιοδο-υγρα πολλα αλλα διαφανα και πηχτα-μπιαχ-και τωρα θα με κοροδιδεψεις αλλα το νιωθω 100 τοις 100 αναγουλες χθες και σημερα-επισης μπορει ν ναι απο την ελευση περιοδου....αυτα.....

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρνητικο.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ?! Shocked
μεχρινα τα συνηθισω μου ρχονται καπως

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ?! Shocked

Συμφωνωωωωωωωωω!! σου πανε πολυ Αρτεμακι!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Αρνητικο.
οκ οκ ..δεν μας λεει τπτ αυτο..εξαλλου 1η μερα καθυστερησης ειναι αυριο..αμα δεν δουμε την βρωμοαλεκα δεν το βαζουμε κατω.....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

Συμφωνωωωωωωωωω!! σου πανε πολυ Αρτεμακι!!!
σας ευχαριστω πολυ πολυ.ελλουκο θελω μερες να στο πω...μαρεσει πολυ το στυλ σου τρελαινομαι για αυτη τη μπαντανα που φορας εισαι κουκλα...κια η φωτο με τον τσαρλουκο ενα σκυλακι ακομα και μια κοπελα που ειστε οι 4 ειναι για εκθεση

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ Η' ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ! Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ 10' ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμακι σε ευχαριστω τοοοσο πολυ για τα καλα σου λογια Embarassed Embarassed Embarassed

Σταυρουλα εγω θα πω απλα οτι το περιμενα!! σου ειπα ειναι ΠΟΛΥ νωρις για να το κανεις απογευμα... μονο με πρωινα ουρα και παλι δν ειναι σιγουρο!!.. περιμενε λιγες μερες ακομη...οσο δν ερχεται η αλεκα φυσικα και ελπιζεις!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ Η' ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ! Very Happy
γιατι καλε το αιμα εμφυτευσης ειναι στανταρ....?εγω δεν ειχα κια πολλες πολλες περιπτωσεις ξερω που δεν ειχαν....οσο για την καθυστερηση ακομα κατσε ....εχεις μερεσ...κια τα υγρα κ τα πονακια συμπτωματα ειναι οχι στανταρ αλλα ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 2 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις