Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια Φατσουλινι εδώ!
αφου σας συστηθηκα , ερχομαι εδω και μπαινω στο θεμα Smile
θελω να το συζητησουμε, απο την μια για να εμψηχωσετε! απο την αλλη για να τα λέμε
και για να μου φερετε και γούρι! λατρευω τις εγκυουλες, και τα μωρακια και θελω θελω θελω να γινω και εγω μια μανουλα!

εχουμε και λέμε:
πιθανολογω ημερα συληψης την 19η Οκτωβριου
τελευταια περιοδος: 12 Οκτωβριου
Κυκλος : σταθεροτατος κανονικος 28 μερες
παντα 3 μερες νοριτερα απο την τελευταια φορά.

οποτε κανονικα θα περιμενω περιοδο σημερα αυριο αντε μεχρι και την Κυριακή αντε Δευτερα

τι με κανει ομως να ψιλιαζομαι.... ελα μου ντε..
και με αυτον τον προλογο μπαινω στο ψητό:::

ΤΙ ΕΧΩ..

ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.. ΚΑΟΥΡΙΤΣΕΣ μην φανταστητε τρελα πραγματα αλλα εχω κατι ψιλα τις τελευταιες 5 ημερες
ΠΡΩΙΝΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ...του στυλ ειμαι ξαπλα και νιωθω οτι ολα γυριζουν
ΚΟΥΡΑΣΗ...ΑΔΥΝΑΜΙΑ ή οξια τεμπελιτιδα...πχ. η μαμα μου μενει απο πανω και εγω δεν μπορω να αναιβω την σκάλα... Shocked λαχανιαζω..
ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ.. ξερω εγω τι κουλο ειναι αυτό
ΔΕΚΑΤΑ... 3 μερες ειμαι ζεστουλα
ΚΡΑΜΠΟΥΛΕΣ.. εχτες ενιωσα τραβιγματακια χαμηλά
ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.. καλά αυτο το εχω παντα ΙΔΙΚΑ οταν περιμενω περιοδο
ΔΗΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ.. 3 μερες
ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ....
ΜΟΙΡΩΔΙΕΣ....μοιριζω τα παντα...να φανταστειτε πηγα στην Γερμανό... να πληρώσω τα κινητα μας και μου μοιρησε η χλωρινη...ο υπαλλήλος εκει μοθ ειπε οτι η καθαρηστρια σφουγγαρισε πριν 3 ωρες... Shocked
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ...νευρα πολλά την μια και χαχαχουχα μετα απο λιγο
και τελος

ΥΠΝΗΛΙΑ.... Εχτες επεσα για υπνο στις 11 αφου σχεδον εδιωξα κατι φιλους που μας ειχαν ερθει επισκεψη γιατι με ειχε πιασει παλι αυτη η ζαλαδα και φαινοταν και επισης κοιμωμουν ορθια...σημερα ξανακοιμηθικα στις 2 και ξυπνησα στις 6..και φυσικα νυσταζωωω

ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ... εδω γελανε...χαχα πηγα το πρωι στην δουλεια του ανδρουλη μου να βοηθησω και μετα στην επιστροφη ξεχαστικα και μπηκα με το αυτοκινητο σε μια ατελιωτη ουρα με αυτοκινητα..σε λαθος φαναρι...ευτυχως περασε ο ανδρουλης μου με τη μηχανη και με ξεμπλεξε απο εκει..μου λεει..καλέ αδιος ειναι ο δρομος τι θες απο εδω και του λεώ που εδώ?? Shocked ..χαχαχα..καλά μου λεει κανω χωρο να περασεις..ελα βγες σιγα σιγα..και ετσι πηγα σπίτι..γιατι αλλιως ακομα εκει θα 'μουν χαχαχα

τι αλλο τι άλλο ααα, εχω πολλά υγρα στον κόλπο 3 μερες τώρα
νομιζω οτι ειμαι τρελή..μια γελαω και μια κλαιω

τι λετε να κανω τεστ ή να περιμένω??
εγω λεω να περιμενω ...

οοουυ νυστάζω!






????????


Επισκέπτης
Αντε κοπέλα μου, στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή. Καλό όμως είναι να κάνεις μία β'χοριακή για να είσαι σίγουρη Wink
Τα συμπτώματα που έχεις, είναι ακριβώς τα ίδια που είχα εγώ, μόνο που εγώ είχα και πολύ υπνηλία... μιλάμε για πολύ ύπνο!!!

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
me ena self clear ola θα γινουν ξεκαθαρα!εναι απ τα τεστ που εντοπιζει την εγκυμοσυνη απο πολυ νωρις!
δε χανεις κατι..
ολα ειναι πιθανα..μακαρι να ερθουν ολα οπως τα ονειρευεσαι!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ! Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 215994 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΝΑΙ! ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ 12Η - 16Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ 8Η! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΩΝ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! Wink ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ 9/11! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ένα σποράκι στην κοιλίτσα!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάνε ένα τεστάκι, λογικά είσαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης!

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά! πιστευω πως δεν θα μου ερθει η περιοδος!
θα σας γραψω αργοτερα για την ώρα παω να ξανακοιμηθω!
Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 850933 Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 850933

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fatsoulini έγραψε:Σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά! πιστευω πως δεν θα μου ερθει η περιοδος!
θα σας γραψω αργοτερα για την ώρα παω να ξανακοιμηθω!
Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 850933 Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 850933

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΟΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ? ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ... ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 417472

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να 'μαι ξανα εδω κοριτσάκια μου γλυκα! δεν αντεξα σηκωθηκα το σπιτι αχουρι ( τροπος του λεγειν ) απο εχτες το βραδυ
η δουλεια μου στα αδυτα οι πελατες να εχουν τρελαθει και να παιρνουν τηλ. καθε τρεις και λιγο
και εγω σαν να εχω παρει χάπια...
τέλος πάντων εκατσα στον υπολογιστή να δουλεψω δεν γίνεται, τωρα τι σχεδια θα κάνω ο θεος και η ψυχή του ... Sleep ουυυα
σαν να μην με φτανουν αυτα..σε λιγο περιμενω απο εδω τον πεθερό ( τελος παντων με τον αντρουλι μου ετοιμαζομαστε για γαμο..και ως γνωστον όλα τα πεθερικά πριν το γαμό παθενουν κατι που μοιαζει με παρανοια και τα πρηζουν στις νυφες..) τι να σας λέω...ευχομαι αν ερθει να μην με ταράξει παλι..(λογο πεθεράς) γιατι θα τα ακούσει κι αυτος...

και επανερχομαι, περιοδο δεν εχω αλλα ουτε και θα εχω..το αισθανομαι, Αφρούλα μου ωορρηξια εχω κι αλλη φορα μεσα στον μηνα μου το εχει πει ο γιατρούλης μου, τωρα τι να σου πω, οπως ερθει δεν θα στεναχωρηθω και αν δεν ειναι..αλλα να ταλαιπορουμαι μωρε μια εβδομαδα και κατι τωρα...
Pinaki μου και Dimi μου σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου! Dimi μου και εγω εχω ατελειωτη όρεξη για υπνο!



fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia ναι εχω απ'ολα τα καλά, και κουραση οπως λες, ενταξει το στήθος μου εχει μαγαλωσει πολύ ξαφνικά αλλα δεν πονάει! κατα τα αλλα κουραση και υπνηλία αρκετή και οτι αλλο εγραψσ στην αρχη
Smile

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τεστ;

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακάρι κοριτσάκι μου να μην σου έρθει η περίοδος και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!!!!!

newmum

newmum
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχομαι γρηγορα να χεις καλα νεα!

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula έγραψε:Τεστ;


Kαλέ Ρινούλα αγχωθηκα ετσι οπως το ειπες, TEEEEST!
θα το κανω το τεστ και ο ανδρουλης μου με πιεζει να το κανω..
θα περιμένω μερικες μερες ακόμα για να σιγουρεψω καπως
και θα το κανω και αυτο, να παει και το παλιαμπελο I love you

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
newmum έγραψε:Ευχομαι γρηγορα να χεις καλα νεα!

Μακαρι new mamy σε ευχαριστώ! ειχες και εσυ αυτα τα συμπτωματάκια που εχω και εγώ??

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαθολου περιοδος! μα καθόλου ουτε λιγο
αντιθετως σημερα παλι ζεστούλα
ποναλακια στην κοιλίτσα
πρησμενα χερακια λίγο
κοκκινιλες στο πρόσωπο
πολλα υγρά
και κουραση , τρεμούλα στα ποδαρακια
study

λετε να εχω παθει τιποτα με τα καινουρια μετρα..?

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Ένα τεστ και μάλιστα χοριακη όχι φαρμακείου στην περίπτωση σου Δευτέρα πρωι πρωι και το απόγευμα θα ξέρεις.

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα, σημερα εχουν αρχισει και σπανε τα νευρα μου
δεν θελω να λεω αλλα για το πως νιωθω
μια ειναι η λεξη χαλια..σκεφτομαι να παω να παρω το τεστ αλλα τρεμω μονο στην ιδεα
οχι να το κανω κι ολας..

Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 534787 Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 534787 Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 534787

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα
αντε ακομα στον καναπε καθεσαι σηκω και πανε παρε τεστ περιμενυμεεεεεεεεεεεεεεεεεε Μηπως είμαι τρελή! μήπως τα 'χω χαμένα! ή μήπως λέω μήπως ειμαι και 'γω μια τρελοεγκυούλα! 215994

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν κάνεις τεστ;

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula έγραψε:Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν κάνεις τεστ;


Nαι ...Rinoula μου..υπαρχει και ειμαι πολυ στεναχωρημενη για αυτο,
έχω την δεξια σαλπιγγα μου ελικοειδή
δεν σας το ειπα γιατι και εγω ηθελα να το ξεχασω/
πριν 6 μηνες επαθα ακριβως τα ιδια, μονο που τελικα ειμουν εγκυος και δεν φαινοταν πουθενα γιατι
πολυ απλά το γονιμοποιημενο ωαριο δεν προλλαβε ποτε να φτασει στην καρδια της μητρας..δεν μπορεσε να προσπερασει την σαλπιγγα.. ετσι μετα απο ενα μηνα μεγαλης ταλαιποριας πειρα χαπια που μου εδωσε ο γιατρος μου για να κατεβασω περιοδο ( πρωτη φορα επαιρνα χαπια για την περιοδο ) μετα απο τρεις μερες ηρθε..και καθαρισα...
τωρα ξανα τα ιδια, φοβαμαι να κανω τεστ, εχω καθηστεριση, εχω τρελανει και τον ανδρουλη μου που με αγαπαει και ανησιχει πολυ, πειρα τον γιατρο μου και μου ειπε να το παρω πιο χαλαρα.. και σημερα νιωθω χαλια, πολυ ασχημα..απο το πρωι κλαιω... ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο
τι αλλό να σας πω βρε κοριτσακια μου.. παντος εκανα το τεστ πριν λιγο βγηκε αρνητικό.



ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fatsoulini έγραψε:
Rinoula έγραψε:Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν κάνεις τεστ;


Nαι ...Rinoula μου..υπαρχει και ειμαι πολυ στεναχωρημενη για αυτο,
έχω την δεξια σαλπιγγα μου ελικοειδή
δεν σας το ειπα γιατι και εγω ηθελα να το ξεχασω/
πριν 6 μηνες επαθα ακριβως τα ιδια, μονο που τελικα ειμουν εγκυος και δεν φαινοταν πουθενα γιατι
πολυ απλά το γονιμοποιημενο ωαριο δεν προλλαβε ποτε να φτασει στην καρδια της μητρας..δεν μπορεσε να προσπερασει την σαλπιγγα.. ετσι μετα απο ενα μηνα μεγαλης ταλαιποριας πειρα χαπια που μου εδωσε ο γιατρος μου για να κατεβασω περιοδο ( πρωτη φορα επαιρνα χαπια για την περιοδο ) μετα απο τρεις μερες ηρθε..και καθαρισα...
τωρα ξανα τα ιδια, φοβαμαι να κανω τεστ, εχω καθηστεριση, εχω τρελανει και τον ανδρουλη μου που με αγαπαει και ανησιχει πολυ, πειρα τον γιατρο μου και μου ειπε να το παρω πιο χαλαρα.. και σημερα νιωθω χαλια, πολυ ασχημα..απο το πρωι κλαιω... ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο
τι αλλό να σας πω βρε κοριτσακια μου.. παντος εκανα το τεστ πριν λιγο βγηκε αρνητικό.



Shocked
Συγγνωμη που ρωταω, αλλα αυτο που περιεγραψες ηταν πολυ επικινδυνο για...εξωμητριο κυηση! Δε σου ενεφερε σχετικα ο γιατρος σου; και φυσικα απο εκει κι επειτα θα πρεπει να παρακολουθεισαι πιο στενα σε καθε ΥΠΟΨΙΑ εγκυμοσυνης...

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνωμη φατσουλινι.. λυπάμαι παρά πολύ Γ ότι σου συμβαίνει...πραγματικά λυπάμαι... ελπίζω όμως να διορθώνεται όλο βασικά πριν πάς σε επόμενη εγκυμοσύνη δε σου είπε πως μπορείτε να διορθώσετε τις σάλπιγγες με αφαίρεση ίσως;;; δε ξέρω ρωτάω γτ καλά σου. έδωσε τα χάπια να καθαρίσεις κ να μη μείνει μέσα το γονιμοποιημενο ωάριο αλλά αν μείνεις πάλι έγκυος δε θα έχεις πάλι το ίδιο θέμα / κίνδυνο;;; Συγνωμη δε θέλω να σε αγχωσω κ δε γνωρίζω καθόλου απλά με τη λογική σκεπτόμενη.... δεν πρεπει πρώτα να διορθωθουνε οι σάλπιγγες πρώτα;;;

http://www.sailormoon82@blogspot.com

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!




[/quote]
Shocked
Συγγνωμη που ρωταω, αλλα αυτο που περιεγραψες ηταν πολυ επικινδυνο για...εξωμητριο κυηση! Δε σου ενεφερε σχετικα ο γιατρος σου; και φυσικα απο εκει κι επειτα θα πρεπει να παρακολουθεισαι πιο στενα σε καθε ΥΠΟΨΙΑ εγκυμοσυνης...[/quote]

ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ! εχετε δικιο, για αυτο και εγω θα κανονισω ολα τα απαραιτητα ραντεβου απο αυριο
και να σας πω την αληθεια τα ''εχω παρει'' με τον γιατρο μου

Εχτες το βραδυ παλι ειχα πόνους χαμηλα, σημερα το πρωι ξανα ζαλαδες κλπ..
δεν το αφινω αλλο ετσι το θεμα!

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
LindakiS έγραψε:Συγνωμη φατσουλινι.. λυπάμαι παρά πολύ Γ ότι σου συμβαίνει...πραγματικά λυπάμαι... ελπίζω όμως να διορθώνεται όλο βασικά πριν πάς σε επόμενη εγκυμοσύνη δε σου είπε πως μπορείτε να διορθώσετε τις σάλπιγγες με αφαίρεση ίσως;;; δε ξέρω ρωτάω γτ καλά σου. έδωσε τα χάπια να καθαρίσεις κ να μη μείνει μέσα το γονιμοποιημενο ωάριο αλλά αν μείνεις πάλι έγκυος δε θα έχεις πάλι το ίδιο θέμα / κίνδυνο;;; Συγνωμη δε θέλω να σε αγχωσω κ δε γνωρίζω καθόλου απλά με τη λογική σκεπτόμενη.... δεν πρεπει πρώτα να διορθωθουνε οι σάλπιγγες πρώτα;;;

ναι, ολα θα τα κανω δεν θα κατσω με τα χερακια σταυρωμενα και με εναν γιατρο να μου λεει να μην εχω απλα αγχος..μπλα μπλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις