Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΚΟΒΡΟΝΤΑΚΗΔΕΣ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΛΛΟΥΚΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!ΜΠΡΑΒΟΟ!! Very Happy ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ.ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑΝ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΛΥΝΩ ΟΥΡΟΣΥΛΛΕΚΤΗΗΗ!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 654316 ΟΛΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!
MARICHUI ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ;

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΑ!! ΓΙΑΝΝΑ ΑΓΑΠΗ ΟΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα και καλορίζικο το θεματάκι ελπίζω να είναι τυχερό για όλες μας!!! ήρθε η βαφτιστήρα το απόγευμα και έλιωσα μας χόρευε μας έκανε ναζάκια αχ ο άντρας μου μας έβλεπε και είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά... οι εγκυούλες τι κάνουν?? τα άλλα κοριτσάκια?? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΗ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΒΑΣΟΥΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Κορίτσια είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργεί. Ήθελα να ρωτήσω (έχω κάνει και άλλη ανάρτηση) πόσο καιρό μετά από βιοχημική μπορείς να μείνεις έγκυος. Πρίν 10 μέρες είχα μια βιοχημική. Μπορώ να ξαναπροσπαθήσω από αυτό το μήνα ή να περιμένω; Η χοριακή μου μηδενίστηκε αμέσως. Οποιαδήποτε απάντηση είναι καλή δεδομένου ότι είμαι στο εξωτερικό και ούτε η μητέρα μου γνωρίζει ότι πέρασα κάτι τόσο άσχημο. Σας ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη αν ενοχλώ.

γνωριζω πως μετα απο μια βιοχημικη μπορεις να προσπαθεις και παλι αμμεσα εφοσον μηδενηστικε και η χωριακη σου ομως ρωτα και τον γυναικολογο σου για σιγουρια αν δεν εχεις βρει ακομα γυναικολογο εκει που εισαι για να εισαι πιο σιγουρη και να νιωθεις καλυτερα ασε ενα κυκλο χωρις προσπαθεια να αδιαθετησεις κανονικα και οταν καθαρισεις ξεκινα και παλι ελευθερα

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΟ.

χαχαχα σ'αρέσει ε?? εγώ πάλι όσο το παρατηρώ δεν μ'αρέσει καθόλου γιατί βλέπω μια κάθοδο και φοβάμαι μην δείξει αύριο ακόμα πιο κάτω και έρθει η αναθεματισμένη!!!

Boubou, Fotini, Stauroulina, vasoula Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

marichui καλώς ήρθες! Καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου κούκλα μου. Κάθε περίπτωση μπορεί να μην είναι η ίδια...

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stauroulinaa έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΗ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΒΑΣΟΥΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472
\\


TI KANEIS ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ? ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΑΞΗ ΣΗΜΕΡΑ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σταυρουλινα ειδες τα π.μ σου???

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ. Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Κορίτσια είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργεί. Ήθελα να ρωτήσω (έχω κάνει και άλλη ανάρτηση) πόσο καιρό μετά από βιοχημική μπορείς να μείνεις έγκυος. Πρίν 10 μέρες είχα μια βιοχημική. Μπορώ να ξαναπροσπαθήσω από αυτό το μήνα ή να περιμένω; Η χοριακή μου μηδενίστηκε αμέσως. Οποιαδήποτε απάντηση είναι καλή δεδομένου ότι είμαι στο εξωτερικό και ούτε η μητέρα μου γνωρίζει ότι πέρασα κάτι τόσο άσχημο. Σας ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη αν ενοχλώ.

κοπελα μου λυπαμαι!! μπορεις αμέσως να ξεκινήσεις προσπάθειες!! ξέρω ήδη δυο κοπέλες που τα κατάφεραν τον αμεσως επόμενο μήνα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 328109

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια γιαννα μου καλο βραδυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ. Very Happy

καληνύχτα όνειρα γλυκά!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια όλη μέρα σήμερα έχω τραβιγματάκια και τσιμπιματάκια δεξιά και χαμηλά!!! Τα αισθάνομαι πολυ χαμηλά.. ακριβώς δεξιά από την κύστη.. όχι στις ωοθήκες... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ λέτε να είναι κανένα σποράκι που πάει να γατζωθεί???? θα τρελαθώ!!! Κανονικά δεν θέλω να παίρνω αέρα χωρίς καθυστέριση γιατί μετά απογοητεύομαι... αλλά... έχει λίγες μέρες που έχω τρελές λιγούρες, (το είχα και σε προηγούμενη/παλίνδρομη εγκυμοσύνη), κρυώνω, νυστάζω... και χαίρομαι! χαχαχαχαχα

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
marichui έγραψε:Κορίτσια είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργεί. Ήθελα να ρωτήσω (έχω κάνει και άλλη ανάρτηση) πόσο καιρό μετά από βιοχημική μπορείς να μείνεις έγκυος. Πρίν 10 μέρες είχα μια βιοχημική. Μπορώ να ξαναπροσπαθήσω από αυτό το μήνα ή να περιμένω; Η χοριακή μου μηδενίστηκε αμέσως. Οποιαδήποτε απάντηση είναι καλή δεδομένου ότι είμαι στο εξωτερικό και ούτε η μητέρα μου γνωρίζει ότι πέρασα κάτι τόσο άσχημο. Σας ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη αν ενοχλώ.

γνωριζω πως μετα απο μια βιοχημικη μπορεις να προσπαθεις και παλι αμμεσα εφοσον μηδενηστικε και η χωριακη σου ομως ρωτα και τον γυναικολογο σου για σιγουρια αν δεν εχεις βρει ακομα γυναικολογο εκει που εισαι για να εισαι πιο σιγουρη και να νιωθεις καλυτερα ασε ενα κυκλο χωρις προσπαθεια να αδιαθετησεις κανονικα και οταν καθαρισεις ξεκινα και παλι ελευθερα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Αύριο έχω ραντεβού με τον καλύτερο υποτίθεται γυναικολόγο..Μακάρι!! Απλά δεν καταλαβαίνω και τέλεια ότι γίνεται εδώ (μόλις 1 μιση μήνα είμαστε) και οι γιατροί λειτουργούν τελείως διαφορετικά. ν μου πουν κάτι διαφορετικό από αυτά που λένε στην Ελλάδα θα το κάνω ανάρτηση να το δουν και άλλα κορίτσια...Μακάρι να τα βοηθήσει. Σας παρακαλώ ευχηθείτε και για εμένα ένα μωράκι γρήγορα, έχω πολλή ανάγκη τη συντροφιά του!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕ..ΝΑ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΒΙΒΛΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Very Happy

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΤΣΕΚΑΡΑ..ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ! Very Happy

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΝΝΑ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ. Very Happy

καλη ξεκούραση!!!

Βασούλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

φουρφουρακι ΜΑΚΑΡΙ κουκλα μου!! μονο ευχάριστα θέλω να ακούω!!!

Σταυρουλα υπομονή!!και καλο διαβασμα!!!

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fourfouraki έγραψε:Κορίτσια όλη μέρα σήμερα έχω τραβιγματάκια και τσιμπιματάκια δεξιά και χαμηλά!!! Τα αισθάνομαι πολυ χαμηλά.. ακριβώς δεξιά από την κύστη.. όχι στις ωοθήκες... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ λέτε να είναι κανένα σποράκι που πάει να γατζωθεί???? θα τρελαθώ!!! Κανονικά δεν θέλω να παίρνω αέρα χωρίς καθυστέριση γιατί μετά απογοητεύομαι... αλλά... έχει λίγες μέρες που έχω τρελές λιγούρες, (το είχα και σε προηγούμενη/παλίνδρομη εγκυμοσύνη), κρυώνω, νυστάζω... και χαίρομαι! χαχαχαχαχα

μακάρι να είσαι κοπέλα μου και να μας πεις τα ευχάριστα να έχεις το καλύτερο δώρο για τα χριστούγεννα!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:. Σας παρακαλώ ευχηθείτε και για εμένα ένα μωράκι γρήγορα, έχω πολλή ανάγκη τη συντροφιά του!!!

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!

ΤΟ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
marichui έγραψε:. Σας παρακαλώ ευχηθείτε και για εμένα ένα μωράκι γρήγορα, έχω πολλή ανάγκη τη συντροφιά του!!!

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

marichui ευχομαι συντομα να μαθεις οτι εχεις και παλι ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα σου

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ σας ευχαριστώ!!! Very Happy Very Happy

marichui σου το εύχομαι ολόψυχα!!!

Αχ βρε κορίτσια, τόσες ευχές που κάνουμε... δεν μπορεί θα ακουστούν δεν μπορεί!!!! Respect Respect

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΝΝΑ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΛΕΥΚΑ ΣΑΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ 2-3 ΜΕΡΕΣ;;Η ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΞΕΡΩ ΓΩ ΟΡΜΟΝΙΚΟ;ΚΥΣΤΕΣ;;ΤΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ..Α ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΑΜΗΛΗ..ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stauroulinaa έγραψε:
marichui έγραψε:. Σας παρακαλώ ευχηθείτε και για εμένα ένα μωράκι γρήγορα, έχω πολλή ανάγκη τη συντροφιά του!!!

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 377361 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

Σας ευχαριστώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα, η προηγούμενη εβδομάδα ήταν η χειρότερη της ζωής μου και δυστυχώς ήμουν και μόνη μου...Όλα θα πάνε καλά!!!Το ελπίζω τουλάχιστον..Αν έχω νέα θα σας πω αύριο. Καληνύχτα σε όλες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΝΝΑ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 5 417472

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΛΕΥΚΑ ΣΑΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ 2-3 ΜΕΡΕΣ;;Η ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΞΕΡΩ ΓΩ ΟΡΜΟΝΙΚΟ;ΚΥΣΤΕΣ;;ΤΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ..Α ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΑΜΗΛΗ..ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ

δν υπάρχει κανενα θεμα αγχους!! εγω πριν δυο κύκλους ειχα πρισμένο και πονεμένο στηθος απο την ωορρηξία μέχρι και να ερθει η σιχαμένη!! αλλα μονο αυτες τις φορες..ουτε πριν ουτε μετα για την ωρα!! ορμονικα παιχνιδια ειναι!!! υγρά συνήθως έχω απο τις γόνιμες και μετα αρκετά οπότε δν ξέρω να σου πω.. σε εμένα δν υποδηλώνουν κάτι!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις