Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σευχαριστω πολυ τονια μου! μακαρι... αν και δυσκολα τα πραγματα...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.estetista έγραψε:σευχαριστω πολυ τονια μου! μακαρι... αν και δυσκολα τα πραγματα...
\ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ..ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΣΤΕ sunny sunny

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οχι δεν απελπιζομαι ποτε!! απλα λιγο απογοητευομαι οσο περναει ο καιρος χωρις αποτελεσμα...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ??? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ειμαι και εγω τι κανετε κοριτσια????

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παρουσα!!!! καλησπερα κοριτσακια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 417472

mary 30

mary 30
maria.estetista έγραψε:παρουσα!!!! καλησπερα κοριτσακια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 417472

ελα τσατ αν θες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλορίζικο το καινουριο θεματάκι !!!! με πολλά πολλά ευχάριστα παντός τύπου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316

ολη μερα τρεχω γι αυτο δν μπηκα.. δν θα γράψω σεντόνι γιατι ειμαι πτώμα, να με συγχωρήσετε!!!!

τελικά ο άντρας μου ή όντως ειναι κουλ ή το κρύβει τέλεια!!!! εγώ κατα αγχωμένη κι αυτος μια χαρα!! .. έγινε η ..δουλειά μας και την Παρασκευη θα εχουμε τα αποτελέσματα!! αλλα λίγο αγχώθηκα αν τα κάναμε ολα καλα γιατι με ρώτησε 30000 φορές αν πλύθηκε καλα και τα συναφή και μου λέει και με σαπουνι, και το λέω στον άντρα μου και λέει μόνο με νερό πλύθηκε εκει.....κι αμα τώρα λέω αμα δημιουργήσει πρόβλημα αυτό και χρειαστεί κι άλλη φορά? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 534787 60€ μου ειπε θα κοστήσουν παλι καλα!!
κι ετσι βρηκα ευκαιρια να παω μια βολτα αγορά να παρω κανα καινουριο μανουδάκι και 2 σετ εσωρουχα χαχα Wink Wink Wink Wink
μετά γυρισα σπιτι, εκανα γενική και μαγειρεψα,φαγαμε και εκανα 1ωρα να σας διαβάσω και τώρα κουτουλάω, με τον Τσαρλουκο να κοιμάται στην αγκαλιά μου, τον άντρα μου να κοιμάται στον καναπε και εμενα να κοιμάμαι σε λίγο στην κρεβατοκάμαρα χαχα...

Αννα πως γινεται να κανεις λαθος αυτα τα τεστ??? scratch scratch

Φιλάκια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

mary 30

mary 30
boubou μου τι εξεταση εκανε ο καλος σου???? ευχομαι καλα αποτελεσματα Very Happy

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
erxomai!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:boubou μου τι εξεταση εκανε ο καλος σου???? ευχομαι καλα αποτελεσματα Very Happy

σε ευχαριστώ κοριτσάκι !!!

εκανε σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλορίζικο το καινουριο θεματάκι !!!! με πολλά πολλά ευχάριστα παντός τύπου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316

ολη μερα τρεχω γι αυτο δν μπηκα.. δν θα γράψω σεντόνι γιατι ειμαι πτώμα, να με συγχωρήσετε!!!!

τελικά ο άντρας μου ή όντως ειναι κουλ ή το κρύβει τέλεια!!!! εγώ κατα αγχωμένη κι αυτος μια χαρα!! .. έγινε η ..δουλειά μας και την Παρασκευη θα εχουμε τα αποτελέσματα!! αλλα λίγο αγχώθηκα αν τα κάναμε ολα καλα γιατι με ρώτησε 30000 φορές αν πλύθηκε καλα και τα συναφή και μου λέει και με σαπουνι, και το λέω στον άντρα μου και λέει μόνο με νερό πλύθηκε εκει.....κι αμα τώρα λέω αμα δημιουργήσει πρόβλημα αυτό και χρειαστεί κι άλλη φορά? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 534787 60€ μου ειπε θα κοστήσουν παλι καλα!!
κι ετσι βρηκα ευκαιρια να παω μια βολτα αγορά να παρω κανα καινουριο μανουδάκι και 2 σετ εσωρουχα χαχα Wink Wink Wink Wink
μετά γυρισα σπιτι, εκανα γενική και μαγειρεψα,φαγαμε και εκανα 1ωρα να σας διαβάσω και τώρα κουτουλάω, με τον Τσαρλουκο να κοιμάται στην αγκαλιά μου, τον άντρα μου να κοιμάται στον καναπε και εμενα να κοιμάμαι σε λίγο στην κρεβατοκάμαρα χαχα...

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ Laughing

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα στα κορίτσια
Έλλη μου καλα αποτελέσματα να έχετε!!
Μάλλον το πάρα βουτηξα μέσα!χαχα

mary 30

mary 30
boubou έγραψε:
mary 30 έγραψε:boubou μου τι εξεταση εκανε ο καλος σου???? ευχομαι καλα αποτελεσματα Very Happy

σε ευχαριστώ κοριτσάκι !!!

εκανε σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος

καλα αποτελεσματα λοιπον ευχομαι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994

mary 30

mary 30
αννα που πηγε η φωτογραφια με το νυφικο καλεεεεε??????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ!!!κι εγώ από αύριο ξεκινάω και τεστακια παλι αν δν το ξεχάσω..και να θυμηθώ να πάρω ένα folidex -φυλλικό οξύ- πάλι γιατι μου έχει τελειώσει εδώ και 1 μήνα και το ειχα παρατήσει..αφου πήραμε μπρος ..να ξαναρχίσω την προσπάθεια σωστα!!
ασε Αγαπη αναρωτιέμαι ώρες ωρες!!!μακάρι να ημουν κι εγώ τοσο χαλαρή!!Σκέψου τον ξύπνησα.. και του λεω πηγαινε να πλυθείς.. παει έρχεται παιρνει θέση και μου λέει ..ξεκινα χαχαχχα Razz Razz Razz Razz κι εγω να ειμαι ξυπνια μιση ωρα πριν κατααγχωμενη για το αν θα τα καταφέρει υπο πίεση Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Σας ευχαριστώ!!!κι εγώ από αύριο ξεκινάω και τεστακια παλι αν δν το ξεχάσω..και να θυμηθώ να πάρω ένα folidex -φυλλικό οξύ- πάλι γιατι μου έχει τελειώσει εδώ και 1 μήνα και το ειχα παρατήσει..αφου πήραμε μπρος ..να ξαναρχίσω την προσπάθεια σωστα!!
ασε Αγαπη αναρωτιέμαι ώρες ωρες!!!μακάρι να ημουν κι εγώ τοσο χαλαρή!!Σκέψου τον ξύπνησα.. και του λεω πηγαινε να πλυθείς.. παει έρχεται παιρνει θέση και μου λέει ..ξεκινα χαχαχχα Razz Razz Razz Razz κι εγω να ειμαι ξυπνια μιση ωρα πριν κατααγχωμενη για το αν θα τα καταφέρει υπο πίεση Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Respect Respect Respect Respect ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΛΑΡΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:αννα που πηγε η φωτογραφια με το νυφικο καλεεεεε??????

Την έβγαλα
Γράφω αρκετα προσωπικά θέματα και καλύτερα να είμαι σίγουρη μην πέσουμε και σε κανένα γνωστό

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:Σας ευχαριστώ!!!κι εγώ από αύριο ξεκινάω και τεστακια παλι αν δν το ξεχάσω..και να θυμηθώ να πάρω ένα folidex -φυλλικό οξύ- πάλι γιατι μου έχει τελειώσει εδώ και 1 μήνα και το ειχα παρατήσει..αφου πήραμε μπρος ..να ξαναρχίσω την προσπάθεια σωστα!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Respect Respect Respect Respect ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΛΑΡΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ

Τι τρελοκομειο;;
"ξεκίνα" Χαχαχα αχαχχ

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou έγραψε:καλορίζικο το καινουριο θεματάκι !!!! με πολλά πολλά ευχάριστα παντός τύπου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 654316

60ευρω το σερμοδιαγραμμα? μπραβο!! εμεις δωσαμε 120 στο μητερα. για το πλυσιμο μην αγχωνεσαι δεν παιζει πολυ μεγαλο ρολο στα αποτελεσματα.το πολυ πολυ να του βρουν κανενα εξωτερικο μικροβιακι στην καλλιεργια,αν και δεν το νομιζω. καλα αποτελεσματα σου ευχομαι μπουμπου μου!!! και ψυχραιμια πανω απ'ολα.μην ξεχνας πως οσο και να αγχωνεσαι το αποτελεσμα δεν θα αλλαξει

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!! Καλορίζικο!!!

αγαπη έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ??? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!

Αγάπη μου γεια!!! Καλέ.. τα διάβασες αυτά που σου έγραψα εχθές για τη διατροφή ή τζάμπα το σεντόνι???

boubou καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Άντε με το καλό!!!

Λοιπόν... Δείτε και τα δικά μου τώρα.. Στο παρακάτω διάγραμμα είναι οι θερμομετρίσεις μου. Άρχισα να μετράω από την 15η μέρα οπότε από την πρώτη ως την 14η έβαλα υποθετικά 36,6 (το οποίο μπορεί να είναι και λάθος)

ΑΦΡΟΥΛΑ Βλέποντας το είπες ότι μάλλον έκανα ωορρηξία πριν την 15η μέρα, άρα.. δεν έπρεπε να μου έχει έρθει η Αλέκα?

Τι λέτε ρε κορίτσια?? έχει καμία καμιά ιδέα??

(με ροζ είναι οι μέρες που είχαμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 )

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 Temperature2

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
mary 30 έγραψε:αννα που πηγε η φωτογραφια με το νυφικο καλεεεεε??????

Την έβγαλα
Γράφω αρκετα προσωπικά θέματα και καλύτερα να είμαι σίγουρη μην πέσουμε και σε κανένα γνωστό

ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ??? ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΗ Η ΓΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΩ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΣΟΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΥΛΟΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝ ΤΑ ΔΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΗΚΑ !!!! Twisted Evil Laughing

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αγαπη έγραψε:

ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ??? ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΗ Η ΓΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΩ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 215994 ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΣΟΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΥΛΟΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝ ΤΑ ΔΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΗΚΑ !!!! Twisted Evil Laughing

Και πολυ καλα κανεις! δεν χρειαζεται να βρεις τον μπελα σου.ο διαβολος εχει πολλα ποδαρια.ποτε δεν ξερεις ποιον μπορει να πετυχεις και που.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="fourfouraki"]Καλησπέρα!! Καλορίζικο!!!

αγαπη έγραψε:ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ??? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!

Αγάπη μου γεια!!! Καλέ.. τα διάβασες αυτά που σου έγραψα εχθές για τη διατροφή ή τζάμπα το σεντόνι???

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ??? ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki δν ξερω απο θερμοκρασίες.. αλλα επειδη δν ξέρεις κι εσυ τι ειχες μεχρι την 14η δν μπορουμε να πουμε ακριβως..μπορει μεχρι την 15η που μετρησες να ειχες 36,8 και μετα την 17 να ανεβηκε γιατι εγινε ωορρηξια!γιατι ανεβαινει οταν γινεται!!! αλλα δν ξερω και πολλα πανω στο θεμα!!

maria.estetista με αγχωσε λιγο γιατι το ρωτησε 15 φορες!!θα μου πεις ποιος ξερει τι εχουν δει τα ματια τους και το ρωτησε τοσο εντονα ? χαχαχα
ναι 60€ σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπερματος μαζι! απ οσο καταλαβαινω η καλλιέργεια ειναι αυτή που ειναι ακριβή! η αλήθεια ειναι οτι γενικα χαλαρωσα ΠΟΛΥ απο την ωρα που καναμε την εξεταση..ηθελα να φύγει απο την μεση και αυτο για να πάμε παρακάτω αναλογα με το αποτελεσμα..δν εχω και πολυ υπομονη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 4872

xaftounaki και αγαπη ναι παιδι μου σας λεω τελειως κουλ!! αχαχαχα αυτο ομως το να θελει να το κανω εγω και να μη το κανει μονος του χαχα λες και παντα εγω τα εκανα αυτα!!! η λες και δν εχει ξανακανει ποτε μονος του οσο ειμασταν μαζι..απλα ειναι αυτο που λεει και η αφρουλα..οτι σε αυτη τη φαση το ξερουμε και ειναι σαν μικρα παιδια!! Laughing Laughing Razz

κουκλιτσες μου γλυκες θα σας αφήσω να παω να απλωσω το κορμι μου στην κρεβαταρα μου! θα τα πουμε το βραδυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 334590

ελπιζω να καταφερω να ξυπνησω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 2 40746

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δημιουργία Φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις