Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλι μου τη κανεις??? καλε κανε ενα διαλλημα απο το διαβασμα θα σου βγουν τα ματια κοριτσακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 M174

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ (ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ!) ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 585182

Γεια σου κουκλίτσα μου!Τι να κάνω;Σας έχω έννοια και προσπαθώ να παρακολουθώ τα νέα σας!Αλλωστε το δικό σας διάβασμα δεν είναι καθόλου κουραστικό! I love you

ΑΑΑΑΑ! ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ! ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΩΠΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΩΣ ΕΓΝΟΙΑ?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ, ΛΕΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΧΑΖΟΥΛΙΑ, ΛΕΜΕ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΙΑΥΤΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΛ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Σταυρουλίνι!Κάπου είχα διαβάσει ότι δεν είσαι πλέον στο απογευματινό,ε;Πώς κι έτσι;Εφυγε καμία δασκάλα;Πώς σου φαίνεται το πρωινό ξύπνημα;
NAI ΕΦΥΓΕ ΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ.(ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΦΕΤΟΣ 3 ΦΟΡΕΣ..ΜΕ ΜΕΝΑ 4!!)ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ.. Crying or Very sad
ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΟΡΙ, ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΡΙΧΝΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟΥΣ..ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΠΟΛΥΥΥ ΥΠΝΟΟΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994

Και φαντάζεσαι να μείνεις εσύ έγκυος και να πρέπει να φύγεις προληπτικά με άδεια; Shocked Και άλλη αλλαγή!Εννοείται βέβαια ότι αυτό θα πρέπει να είναι το τελευταίο που θα σε απασχολήσει! Wink

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Σταυρουλίνι!Κάπου είχα διαβάσει ότι δεν είσαι πλέον στο απογευματινό,ε;Πώς κι έτσι;Εφυγε καμία δασκάλα;Πώς σου φαίνεται το πρωινό ξύπνημα;
NAI ΕΦΥΓΕ ΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ.(ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΦΕΤΟΣ 3 ΦΟΡΕΣ..ΜΕ ΜΕΝΑ 4!!)ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ.. Crying or Very sad
ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΟΡΙ, ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΡΙΧΝΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟΥΣ..ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΠΟΛΥΥΥ ΥΠΝΟΟΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994

Και φαντάζεσαι να μείνεις εσύ έγκυος και να πρέπει να φύγεις προληπτικά με άδεια; Shocked Και άλλη αλλαγή!Εννοείται βέβαια ότι αυτό θα πρέπει να είναι το τελευταίο που θα σε απασχολήσει! Wink

ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 328109 ΜΑΚΑΡΙ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ..ΜΩΡΕ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΌΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

ΑΑΑΑΑ! ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ! ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΩΠΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΩΣ ΕΓΝΟΙΑ?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ, ΛΕΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΧΑΖΟΥΛΙΑ, ΛΕΜΕ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΙΑΥΤΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΗΛ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αφού έχω δεθεί μαζί σας!Είστε τρελή εξάρτηση! Razz Razz Razz

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΑΝ ΤΩΝ ΚΡΕΜΩΝ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ;;;;ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΑΝΕΤΑ ΤΣΑΚΙΖΑ ΜΙΑ!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ευουλι μου τη κανεις??? καλε κανε ενα διαλλημα απο το διαβασμα θα σου βγουν τα ματια κοριτσακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 M174

Ηδη μου έχουν βγει!!! Shocked Laughing Laughing Laughing Μορφώνομαι πανάθεμά με!Αντί να πηγαίνω σε κανα ρεμπετάδικο από αυτά που πρότεινες πριν!Τι ανώμαλη που είμαι τελικά! Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΗΛ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΑΝΓΚΑΣΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 ΣΙΓΟΥΡΑ! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ: ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΕΤΟΙΜΟ ΠΡΟΣ ΡΗΞΗ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΑΓΑΠΗ.....ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ Ε???????ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΕΧΟΥΜΕ...ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΤ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΕΙ......ΟΤΙ Ν ΝΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Crying or Very sad ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Γ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Γ ΤΑ ΦΙΛΙΣΙΝ -ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Ε?-ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ??

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:

ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 328109 ΜΑΚΑΡΙ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ..ΜΩΡΕ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΌΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 377361

Στο εύχομαι!!! I love you Αλλωστε, πρέπει να πω πως έχω ένστικτο για σένα ότι δεν θα αργήσεις να μας το ανακοινώσεις! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
αφρουλα έγραψε:

Αφού έχω δεθεί μαζί σας!Είστε τρελή εξάρτηση! Razz Razz Razz

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ! ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΘΑΡΗ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΑΓΑΠΗ.....ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ Ε???????ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΕΧΟΥΜΕ...ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΤ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΕΙ......ΟΤΙ Ν ΝΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Crying or Very sad ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Γ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Γ ΤΑ ΦΙΛΙΣΙΝ -ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Ε?-ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ??

Εμένα ξέχασες... Crying or Very sad Πλάκα κάνω εννοείται!Οσο για τα φιλισιν, εμένα 2 γιατροί μου έχουν πει ότι μπορώ να τα πάρω οποιαδήποτε ώρα είτε νηστική είτε χορτάτη!΄Και στο φαρμακείο το ίδιο μου είπαν...Μάλλον οι εγκυούλες που τα παίρνουν μπερδεύονται γιατί τα παίρνουν μαζί με σίδηρο και τότε πρέπει να είσαι νηστική και να'ναι πρωί!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ! ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΘΑΡΗ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Οταν ακούω ή βλέπω άντρες σε τέτοια φάση προστατευτικότητας τρελαίνομαι!Το θεωρώ πολύ αρρενωπό!Τι λέω η λυσσάρα,ε; Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ (ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472

ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΟΣΟΥΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΧΕ! ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ! ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΦΕ, ΤΣΑΙ, ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ Η' ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΑΓΑΠΗ.....ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ Ε???????ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΕΧΟΥΜΕ...ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΤ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΕΙ......ΟΤΙ Ν ΝΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Crying or Very sad ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΕΛΠΙΖΩ Ν ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Γ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Γ ΤΑ ΦΙΛΙΣΙΝ -ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Ε?-ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ??

Εμένα ξέχασες... Crying or Very sad Πλάκα κάνω εννοείται!Οσο για τα φιλισιν, εμένα 2 γιατροί μου έχουν πει ότι μπορώ να τα πάρω οποιαδήποτε ώρα είτε νηστική είτε χορτάτη!΄Και στο φαρμακείο το ίδιο μου είπαν...Μάλλον οι εγκυούλες που τα παίρνουν μπερδεύονται γιατί τα παίρνουν μαζί με σίδηρο και τότε πρέπει να είσαι νηστική και να'ναι πρωί!
ΕΥΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΓΡΑΨΑ ΓΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ......ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?/ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ Ε?ΠΩ ΠΩ ΟΥΤΕ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΑ ΣΥΝ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Γ ΤΑ ΦΙΛΙΣΙΝ ..ΠΗΡΑ ΣΤΙΣ 5 ΠΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ 14 ΜΕΡΕΣ.ΜΟΥΦΕΣ ΕΙΝΑΙ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ??

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472 ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ (ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 417472

ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΟΣΟΥΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΧΕ! ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ! ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΦΕ, ΤΣΑΙ, ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ Η' ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ!
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΛΙΓΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ?????ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ Ν ΜΗΝ ΤΟ ΠΗΡΑ.?ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
αφρουλα έγραψε:

Οταν ακούω ή βλέπω άντρες σε τέτοια φάση προστατευτικότητας τρελαίνομαι!Το θεωρώ πολύ αρρενωπό!Τι λέω η λυσσάρα,ε; Laughing Laughing Laughing

ΑΣΕ ΑΣΕ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ! ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΞΑΝΑ ΤΡΕΛΑ! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ "ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
αφρουλα έγραψε:

ΑΣΕ ΑΣΕ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ! ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΞΑΝΑ ΤΡΕΛΑ! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ "ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ!
Respect Respect Respect Respect Respect

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΕΥΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΓΡΑΨΑ ΓΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ......ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?/ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ Ε?ΠΩ ΠΩ ΟΥΤΕ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΑ ΣΥΝ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Γ ΤΑ ΦΙΛΙΣΙΝ ..ΠΗΡΑ ΣΤΙΣ 5 ΠΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ 14 ΜΕΡΕΣ.ΜΟΥΦΕΣ ΕΙΝΑΙ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ??

Δεν έχω διαβάσει κάπου να γράφει για 14 μέρες...Μήπως εννοούσε κάτι άλλο;Εγώ πάντως τα παίρνω πολλούς μήνες τώρα, αλλά στη δική μου περίπτωση ο γιατρός είπε ότι είναι απαραίτητα γιατί η αγωγή που παίρνω μειώνει τα επίπεδα φυλλικού στον οργανισμό μου...Οσο για το διάβασμα, άστα!Φοιτητρια ήμουν πιο χαλαρή εννοείται! Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΓΑΙΝΩ ΓΤ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΡ' ΤΟ ΑΦΟΒΑ ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ! ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΟ! Wink Ο ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σορυ για την διακοπη αλλα μιλαγα στο τηλ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 C04 ευουλι αστα και πηγαινε στα ρεμπετικα καλα λες Laughing αρτεμακι μου τη κανεις σορυ αν ξεχνα καμμια αντε επιτελους μαζευτηκατε βλεπω για μια στιγμη φοβηθεικα οτι με αφησατε και θα μεινω μονη μου

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΔΕΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ 2 ΜΕΤΑ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΓΩ...?
ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!ΕΥΟΥΛΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟΟΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 215994
ΟΧΙ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΠ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!ΓΙΑΤΙ;Α ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΕΣΥ Ε;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

Αχ!Ξύνεις πληγές τώρα!Γιατί κάθε φορά που αδιαθετώ σκέφτομαι πως δεν μπορώ να προσφέρω ένα μωρό στον αντρούλη μου και στεναχωριέμαι διπλά... Crying or Very sad Κοριτσάκι μου σε λίγους μηνες θα το έχει αγκαλιά το μπεμπάκι του!Η μαμά είμαι σίγουρη ότι θα του έχει προσφέρει την ωραιότερη "φωλίτσα"! I love you

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΓΑΙΝΩ ΓΤ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #80 - Σελίδα 5 531909

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δημιουργία Φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις