Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΤΑΦΥΛΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing

Τρώγε αφου ΘΈΛΕΙ το ΝΙΝΙ γλυκο γλυκο .θέλω να φάω όλα τα μπισκότα πουωεχω στο ντουλάπι ΑΛΛΑ κρατιεμαι.το βράδυ έχω μακαροναδα ΟΠΌΤΕ ΤΏΡΑ τσαι

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σιγουρα χρυσα??δεν πιστευω να παχυνω??
θα καταναλωνω περισσοτερ φρουτα!!
κοριτσια σας αποχαιρετω!!σχολασα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109
καλο σκ σε ολες!θελω να πιστευω οτι θα μπορεσω το σκ να σας πω ενα γεια!!!
φιλακιαααααα πολλαααααααα, καραμελενια!!!!χαχαχ I love you I love you I love you

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΕΤΟΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 Santa-in-fireplace-smiley-emoticon
ευχαριστώωωωωωωωωωω

XrysaB έγραψε:Τελικά είμαι χαζη.ποια άνοιξε το ΘΈΜΑ;ΕΓΏ ΓΙΑΤΊ νόμισα η Γιάννα;φουρφουρακι ΕΣΥ το ανοιξες;

αχαχα καλέ ναι!!!

Χρύσα να σε ρωτήσω κάτι???

Εγώ σταμάτησα το γυμναστήριο γιατί προσπαθώ για μωράκι και περπατάω 3-4 φορές την εβδομάδα 40-60 λεπτά τη μέρα γρήγορο περπάτημα. Τρώω 1200 θερμίδες τη μέρα με ένα free γεύμα μια φορά την εβδομάδα (αλλά οι συνολικές θερμίδες της μέρας δεν ξεπερνάνε τις 1400) και χάνω σταθερά 1 κιλό το μήνα!!! πάρα πολύ αργά!!! Έχεις να προτείνεις κάτι?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την fourfouraki στις Παρ Νοε 23, 2012 7:03 am, 1 φορά

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΣΟΥ? Very Happy Very Happy Very Happy

Είναι έτοιμα περιμένω να κρυωσουν για να τα κόψω
Είναι συνταγη σε ταψί και μετα τα κόβεις σαν brownies

XrysaB

XrysaB
karamelitsa22 έγραψε:σιγουρα χρυσα??δεν πιστευω να παχυνω??
θα καταναλωνω περισσοτερ φρουτα!!
κοριτσια σας αποχαιρετω!!σχολασα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 328109
καλο σκ σε ολες!θελω να πιστευω οτι θα μπορεσω το σκ να σας πω ενα γεια!!!
φιλακιαααααα πολλαααααααα, καραμελενια!!!!χαχαχ I love you I love you I love you
ΌΧΙ περισσότερα ΑΠΌ 3 φρούτα έχουν ΠΟΛΥ ζαχαρητρωγε όσπρια κρεατικα ψαρι και υδατανθρακα 1 ΦΟΡΆ την εβδομάδα.γαλακτοκομικά.δεν θα παχυνεις μη φοβάσαι καιωπινε ΠΟΛΥ νερό

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ.ΠΩ ΠΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΡΩΩ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΤΡΩΩ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 1200 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 1500 ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ!!! ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΙΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ! ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΩ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΣΕΧΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 2-3 ΚΩΔΙΚΟΥΣ-ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ??????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 379767

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΗΔΗ ΕΦΑΓΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΜΠΩΛ ΜΕ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΧΑΖΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΣ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 522194 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 522194 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 522194

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 2-3 ΚΩΔΙΚΟΥΣ-ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ??????

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ! Wink Wink Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ.Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 Md040

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΕΣ!!!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 M045

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ!

XrysaB

XrysaB
αφρουλα έγραψε:ΤΡΩΩ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΤΡΩΩ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 1200 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 1500 ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ!!! ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΙΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ! ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΩ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΣΕΧΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ!

ΚΑΛΑ κανείς ΕΓΏ δεν κοιταω θερμίδες.είναι ΣΧΕΤΙΚΌ μετο πόσες ΠΡΈΠΕΙ να πάρεις ανάλογα με τοωειδοσψτης άσκησης τη δουλεια που κανείς και πολλα ΑΛΛΑ.ΑΛΛΑ σε γενικές γραμμές με 1500 εώς 1700 ΜΈΝΕΙΣ σταθερή.ΕΣΥ είσαι 8 κιλά πιο αδύνατη ΑΠΌ την καραμελιτσα και πιο ψιλή ΆΡΑ για να μείνεις σταθερή ΠΡΈΠΕΙ να καταναλωνεις λιγότερες θερμίδες ΑΠΌ τη καραμαλιτσα

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Γιαννα μου
Και βέβαια θα κεράσω μπισκοτακια

Αφρούλα αυτο που είπες το περνω για αστείο γιατι απλα δεν παίζει!! Χαχα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ! Wink Wink Wink

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ 48! ΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ 49,5-50! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ! ΠΑΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472

XrysaB

XrysaB
αφρουλα έγραψε:

Με το ΊΔΙΟ mail ?και πως μιλάς συγχρόνως;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοτυχο το νεο θεματακι!!! η οικοδεσποινα φυσικα να παρει ολο το γουρι να μας πει ευχαριστα συντομα!!!!καθως και ΟΛΕΣ και οταν λεω ΟΛΕΣ εννοω ΟΛΕΣ!!!!να κρατησουμε το πολυποθητο θετικο τεστακι στα χερια μας πολυ γρηγορα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 604962

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ???????????
ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ??????
ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 Glitter-lips-kiss-smiley-emoticon

Τρελοκαμπερο χαχαχαχαχαχ να σου δωσω μερικα απο τα δικα μου αν θες!! Laughing Laughing Laughing

Αρτεμακι χαιρομαι πολυ που τα βρηκατε με τον αντρουλη!!!!

Χρυσα γιατι να σταματησεις καλε!!!! δν κανουμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 για μωρο..απλα αυτο ειναι το μπονους Razz Razz Razz

Αννα αυτα με τα εσωρουχα του τα εκανα τοτε που ηταν φανταρος!!! ερχοταν ο καημενος καθε 2 βδομαδες εστω και για μια μερα απο το Ναυπλιο Λαρισα μονο και μονο για να Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 χαχαχαχα
την ταινια την ειδα και μου αρεσε πολυ!! Ειμαι χαζορομαντικη το δεχομαι χαχα
ΓΟΥΣΤΑΡΩ τρελα την εκπληξη στον αντρας σου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 215994 κανω κι εγω κατι τετοια Wink Wink Wink μετα απο τοσα χρονια καπως πρεπει να κραταμε αναμενη τη φλωγα!!!ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΛΕ!!!σε ειχα για προτυπο χαχαχα

Εγω τον Τσαρλι τον πλενω μπανιο μια φορα τον μηνα το καλοκαιρι για να του βαζω την αμπουλα..τωρα που δν ξαναβαζουμε μπορει να μου παρει και παραπανω!!Δν βρισκω το λογο για νωριτερα...αφου την επομενη μερα θα βγει στο κτημα και θα γινει ενας μικρος βρομυλος παλι!! Razz Razz αλλα τον πλενω πατουσακια κοιλια πωπο καθε μερα και τον χτενιζω καλα για να καθαριζει!!!!!
Φωτεινη αν εβλεπες οτι το σκυλακι σου παθαινει δερματικα απο τα πολλα πλυσιματα θα το εκανες..πιστεψε με!! οταν πηρα τον Τσαρλι ειχε μεγαλο προβλημα με το δερμα του μαζι με ολα τα αλλα!! ευτυχως σιγα σιγα τον καναμε καλα!! και ευτυχως που το ζουζουνι σου ειναι μια χαρα!! Αν τον ξεβγαζεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ και με τα τον στεγνωνεις δν θα παθε τιποτα μεχρι και καθε 2 βδομαδες αν τον κανεις μπανακι!

Ειρηνη7 καλησπερα κουκλιτσα μου!!ελα να αποτρελαθουμε τελειως ιχχιιχ ε βρε εγω σου λεω θα του αρεσει!!!κι εγω εκπληξη τα κανω παντα,τα παιρνω και δν ξερει χιχιχ ε βρε κι εσυ δν επρεπε να πεις οτι εχεις καθυστερηση!! χαχα

Γιαννα εγω δν ειδα φωτο Crying or Very sad Crying or Very sad

Αρτεμακι ολα καλα θα πανε στο τελος!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 35468

Αφρουλα κι εγω αν δω οτι με θελει φωτια!!! αχαχαχα αλλα συνηθως εγω τρεχω απο πισω του τωρα τελευταια αντι αυτος ε, και εχει καταντησει αηδια Razz Razz Razz

η αγαπη ειπε θα κανει τεστ την Κυριακη αν δν εχει ερθει ακομη!!!

ασε καραμελιτσα τις προαλλες πηγα να παρω κατι γλυκα για να παω σε κατι γενεθλια, και πηρα και για μενα ενα γαλακτομπουρικο και στον αντρα μου ενα προφιτερολ απο τον κωσταντινιδη αλλο πραγμα!!μιαμ!! pig

καλα βρε Ολινα για ενα καλωδιο σου κανανε τοση ωρα??? ΑΣΧΕΤΟΙ!! δν φωναζες εμενα να στο φτιαξω?

Τονια ασε τα γατακια να νιαουριζουν χιχι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 417472

μη λεμε για φαγητα και θερμιδες γιατι ειμαι η πιο κοντη και τρωω τις πιο πολλες pig pig pig pig

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
αφρουλα έγραψε:

ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ MAIL! ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΣΙΧΑΜΕΡΗ ΒΔΕΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ MAIL! ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΩ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

XrysaB

XrysaB
fourfouraki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΕΤΟΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 Santa-in-fireplace-smiley-emoticon
ευχαριστώωωωωωωωωωω

XrysaB έγραψε:Τελικά είμαι χαζη.ποια άνοιξε το ΘΈΜΑ;ΕΓΏ ΓΙΑΤΊ νό

μισα η Γιάννα;φουρφουρακι ΕΣΥ το ανοιξες;

Φουρφουρακι μου σου ΕΎΧΟΜΑΙ συντομα ΈΝΑ ΜΩΡΑΚΙ
Δεν χρειάζεται να περπατάς ΠΆΝΩ ΑΠΌ 45 λεπτά ούτως η άλλως ο οργανισμός στο σημείο ΑΥΤΌ σταματάει να και λίπος.μου φαίνεται περίεργο που δεν χάνεις.τα γεύματα σου να προσεξεις να είναι τυπικά στην ώρα με αποκλιση το πολυ+ - 1 ώρα ΓΙΑΤΊ την 2 με 3 μέρα ο οργανισμός μαθαίνει και αρχίζει να θυμάται ΟΠΌΤΕ ΚΆΝΕΙ συνεχώς
κάυσεις.μήπως δεν ΈΧΕΙΣ πολλα κιλά και για ΑΥΤΌ δεν χάνεις;ΌΤΙ θες ρωτα

Να πίνεις ΠΟΛΥ νερ

αχαχα καλέ ναι!!!

Χρύσα να σε ρωτήσω κάτι???

Εγώ σταμάτησα το γυμναστήριο γιατί προσπαθώ για μωράκι και περπατάω 3-4 φορές την εβδομάδα 40-60 λεπτά τη μέρα γρήγορο περπάτημα. Τρώω 1200 θερμίδες τη μέρα με ένα free γεύμα μια φορά την εβδομάδα (αλλά οι συνολικές θερμίδες της μέρας δεν ξεπερνάνε τις 1400) και χάνω σταθερά 1 κιλό το μήνα!!! πάρα πολύ αργά!!! Έχεις να προτείνεις κάτι?

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:

Με διαφορετικό mail και διαφορετικό browser μάλλον ανάλογα το φόρουμ.

Μπορεί στον ένα λογαριασμό να είναι μέσα με firefox και στον άλλον με internet explorer, στον άλλον με chrome.. κλπ...

Καλέ χρύσα... είδες αυτό που έγραψα πιο πάνω???

XrysaB

XrysaB
αφρουλα έγραψε:
XrysaB έγραψε:
αφρουλα έγραψε:

ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ MAIL! ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ
ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΣΙΧΑΜΕΡΗ
ΒΔΕΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30
ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ MAIL! ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΩ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ρε παιδιά ΕΓΏ δεν καταλαβαίνω ποτε είναι αυτός ΑΥΤΉ τι σκατα είναι.θα μου στείλετε μήνυμα ωοταν υποπτευεστε κατι να μου πείτε να μην απανταω.σορρυ ΑΛΛΑ νόμισα ΌΤΙ οσες ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΕΊΜΑΣΤΕ για τον ΊΔΙΟ λόγο μου φαίνεται παρανοικο να κάθεται κάποιος και να μας εμπαίζει

FOTINI28

FOTINI28
ΞΑΝΑΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΙΟΓΑΚΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΛΤΑ!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΙ ΕΕΓΩ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ..ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ..ΤΟΝ ΦΙΟΓΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ,ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ,ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΔΕ ΧΘΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΟ ΠΕΤΡΕΤΖΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΥΝΑΝΙΖΕΤΕ ΔΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΛΕΟΣ.....

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ!! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 2 990599

XrysaB

XrysaB
FOTINI28 έγραψε:ΞΑΝΑΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΙΟΓΑΚΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΛΤΑ!!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΙ ΕΕΓΩ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ..ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ..ΤΟΝ ΦΙΟΓΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ,ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ,ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΔΕ ΧΘΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΟ ΠΕΤΡΕΤΖΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.

Φωτεινουλα μου τι κάνεις;μάλλον το...του δεν το ΈΧΕΙ δει μέρα το βλέπει μόνο νυχτα για ΑΥΤΌ του αρέσει.ε μα

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΥΝΑΝΙΖΕΤΕ ΔΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

XrysaB

XrysaB
fourfouraki έγραψε:
XrysaB έγραψε:

Με διαφορετικό mail και διαφορετικό browser μάλλον ανάλογα το φόρουμ.

Μπορεί στον ένα λογαριασμό να είναι μέσα με firefox και στο άλλον με internet explorer, στον άλλον με chrome.. κλπ...

Καλέ χρύσα... είδες αυτό που έγραψα πιο πάνω???
. Σου απάντησα φουρφουρακι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις