Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη εγω ειμαι υπερ της αγορας αρκει να γινεται απο επισημο εκτροφεα!!Αν ρωτησεις την Ολινα ποσα λεφτα εχει χαλασει για να κανει αυτη τη γεννα για να παρουν καποιοι που θελουν ακιτα (γιατι στα εκτροφικα πρωτα βρίσκουν οικογενειες και μετα κανουν αναπαραγωγη!) θα καταλαβεις γιατι ειναι και ακριβα!!Αλλα θα εχουν την καλυτερη ζωη μεχρι να τα παρεις εσυ και η γονεις και τα κουταβακια!! Δεν παρεξηγω καποιον που διαλεγει μια συγκεκριμενη ρατσα και οχι ημιαιμο (γιατι εγω δν διαλεξα τον Τσαρλι μονο για την ομορφια, αλλα και γιατι ηξερα απο πληροφοριες απο την φυλή και ηξερα οτι ειναι τα πιο ευκολα σκυλια για νεους ιδιοκτητες!) , αλλα αν θες ρατσα να το κανεις σωστα!! Αλλιως τα ημιαιμα οπως κι εσυ εκανες να τα υιοθετουμε χωρις χρηματα!!!ολα τα υπολοιπα κι εγω θεωρω οτι δν θα επρεπε να υπαρχουν (αυτα τα λεω γιατι το ανεφερες!σιγουρα αφορουν αλλα φορουμ Cool Cool Cool )

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ΝΑΙ ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ!! ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ! ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΑΣΤΕΙΟΥ ΤΟ ΛΕΩ!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Φωτεινη εγω ειμαι υπερ της αγορας αρκει να γινεται απο επισημο εκτροφεα!!Αν ρωτησεις την Ολινα ποσα λεφτα εχει χαλασει για να κανει αυτη τη γεννα για να παρουν καποιοι που θελουν ακιτα (γιατι στα εκτροφικα πρωτα βρίσκουν οικογενειες και μετα κανουν αναπαραγωγη!) θα καταλαβεις γιατι ειναι και ακριβα!!Αλλα θα εχουν την καλυτερη ζωη μεχρι να τα παρεις εσυ και η γονεις και τα κουταβακια!! Δεν παρεξηγω καποιον που διαλεγει μια συγκεκριμενη ρατσα και οχι ημιαιμο (γιατι εγω δν διαλεξα τον Τσαρλι μονο για την ομορφια, αλλα και γιατι ηξερα απο πληροφοριες απο την φυλή και ηξερα οτι ειναι τα πιο ευκολα σκυλια για νεους ιδιοκτητες!) , αλλα αν θες ρατσα να το κανεις σωστα!! Αλλιως τα ημιαιμα οπως κι εσυ εκανες να τα υιοθετουμε χωρις χρηματα!!!ολα τα υπολοιπα κι εγω θεωρω οτι δν θα

επρεπε να υπαρχουν (αυτα τα λεω γιατι το ανεφερες!
σιγουρα αφορουν αλλα φορουμ Cool Cool Cool )


Μπουμπού μου τι κανείς;δίκιο ΈΧΕΙΣ αν κάποιος ΘΈΛΕΙ μια συγκεκριμένη ράτσα καλο θα ήτανε να δώσει κάποια λεφτά για να είσαι και ΕΣΥ σίγουρη ΌΤΙ το ΘΈΛΕΙ το ζώο και θα το προσέξει.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:
Φουρφουρακι μου σου ΕΎΧΟΜΑΙ συντομα ΈΝΑ ΜΩΡΑΚΙ
Δεν χρειάζεται να περπατάς ΠΆΝΩ ΑΠΌ 45 λεπτά ούτως η άλλως ο οργανισμός στο σημείο ΑΥΤΌ σταματάει να και λίπος.μου φαίνεται περίεργο που δεν χάνεις.τα γεύματα σου να προσεξεις να είναι τυπικά στην ώρα με αποκλιση το πολυ+ - 1 ώρα ΓΙΑΤΊ την 2 με 3 μέρα ο οργανισμός μαθαίνει και αρχίζει να θυμάται ΟΠΌΤΕ ΚΆΝΕΙ συνεχώς
κάυσεις.μήπως δεν ΈΧΕΙΣ πολλα κιλά και για ΑΥΤΌ δεν χάνεις;ΌΤΙ θες ρωτα


Αχ συγνώμη δεν είδα ότι μου απάντησες γιατί το έγραψες μέσα στο quote!!

Λοιπόν.. είμαι 1,64 και είμαι 61 κιλά. Πέρσι το Νοέμβρη έμεινα έγκυος και δεν το ήξερα και μου άνοιξε η όρεξη και έγινα 67 κιλά! Ξεκίνησα δίαιτα τον ιανουάριο και για 3-4 μήνες δεν έχανα γραμμάριο. Πήγαινα και γυμναστήριο τότε.. Μετά άρχισα να χάνω 1 κιλό το μήνα...

Τα γεύματα μου είναι στην ίδια ώρα περίπου 4-5 γεύματα ανάλογα με το τι ώρα θα ξυπνήσω.. αν ξυπνήσω αργά πχ παραλείπω το δεκατιανό..

Τρώω μια φορά την εβδομάδα ψάρι, μια δύο κοτόπουλο, μια δυο όσπρια, μια λαδερό, και μια ζυμαρικο (1-1,5φλ) και γενικώς προτιμώ να συνδυάζω στα γεύματα μου πρωτείνη/λιπαρά/υδατάνθρακα... το βράδυ τρώω σαλάτα με λίγη πρωτείνη άπαχη και 1 φέτα ψωμάκι ή 2 παξιμαδάκια, 1-2 φρούτα ημερισίως... αυτά.. όχι τηγανητά, όχι λιπαρά.. παρά μόνο 1 κουταλιά ελαιόλαδο ανά μερίδα.. το μετράω.. και βάζω και λίγο στη σαλάτα, συνολικά 5-6 κουταλάκια του γλυκού ημερισίως.

έκανα και εξετάσεις θυροειδή δεν έχω.. μου είπε όμως ο ενδοκρινολόγος ότι βλέπει ανεβασμένη την ινσουλίνη (11) αν και το εργαστήριο δίνει φυσιολογική τιμή 6-24 μου είπε μάλλον χρησιμοποιούν παλιά μέθοδο μέτρησης... αυτά... σορρυ για το πρήξιμο!!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOTINI28 έγραψε:Ε ΝΑΙ ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ!! ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΨΥΧΙΑ


ΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ! ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΑΣΤΕΙΟΥ ΤΟ ΛΕΩ!


ΕΓΏ εκνευριστηκα χθες που μου είπαν τα κορίτσια τι γινεται ΓΙΑΤΊ πρώτη ΦΟΡΆ συμμετέχω σε μια διαδικτυακή ομάδα και νευριαζω ΓΙΑΤΊ δεν τον αναγνωρίζω και μπορει να του απανταω.ρώτησα τον άντρα μου και θα το συζήτησω με ΈΝΑΝ ξαδερφο μου στην ασφαλεια να μου πει τι παίζει με τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:Ε ΝΑΙ ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ!! ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ! ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΑΣΤΕΙΟΥ ΤΟ ΛΕΩ!

Συμφωνω απολυτα!! Respect Respect Respect Respect Respect

Καλα ειμαι Χρυσα μου αν κοριτσια σημερα ποναει η μεση μου λες και πιαστηκα..κανω κατι κινησεις και νιωθω οτι θα παθω λουμπαγκο!!!χωρις να κανω τιποτα..δν ξερω αν φταιει το μαξιλαρι μου και πρεπει να αλλαξω γιατι το επαθα στον υπνο μου!! πφφφφ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:
XrysaB έγραψε:
Φουρφουρακι μου σου ΕΎΧΟΜΑΙ συντομα ΈΝΑ ΜΩΡΑΚΙ
Δεν χρειάζεται να περπατάς ΠΆΝΩ ΑΠΌ 45 λεπτά ούτως η άλλως ο οργανισμός στο σημείο ΑΥΤΌ σταματάει να και λίπος.μου φαίνεται περίεργο που δεν χάνεις.τα γεύματα σου να προσεξεις να είναι τυπικά στην ώρα με αποκλιση το πολυ+ - 1 ώρα ΓΙΑΤΊ την 2 με 3 μέρα ο οργανισμός μαθαίνει και αρχίζει να θυμάται ΟΠΌΤΕ ΚΆΝΕΙ συνεχώς
κάυσεις.μήπως δεν ΈΧΕΙΣ πολλα κιλά και για ΑΥΤΌ δεν χάνεις;ΌΤΙ θες ρωτα


Αχ συγνώμη δεν είδα ότι μου απάντησες γιατί το έγραψες μέσα στο quote!!

Δεν με πριζεισωτο ΆΓΧΟΣ είναι ανασταλτικις παράγοντας για να χάσεις κιλά βγάλει ΑΠΌ το μυαλό σου συνέχισε τη διατροφή αύξησε το νερό και ΝΟΜΊΖΩ θα παει ΚΑΛΑ ΑΠΌ τη ΣΤΙΓΜΉ που δεν υπάρχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ υγείας.ΑΥΤΌ με την ινσουλινη δεν το ΞΈΡΩ ΑΛΛΑ οτταν υπάρχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ θα ΠΡΈΠΕΙ να ρυθμίζεται .ΠΆΝΩ ΑΠΌ όλα η ΥΓΕΊΑ σου ΈΝΑ αδύνατο σώμα δεν είναι πάντα υγείεσ μην αγχωνεσαι

Λοιπόν.. είμαι 1,64 και είμαι 61 κιλά. Πέρσι το Νοέμβρη έμεινα έγκυος και δεν το ήξερα και μου άνοιξε η όρεξη και έγινα 67 κιλά! Ξεκίνησα δίαιτα τον ιανουάριο και για 3-4 μήνες δεν έχανα γραμμάριο. Πήγαινα και γυμναστήριο τότε.. Μετά άρχισα να χάνω 1 κιλό το μήνα...

Τα γεύματα μου είναι στην ίδια ώρα περίπου 4-5 γεύματα ανάλογα με το τι ώρα θα ξυπνήσω.. αν ξυπνήσω αργά πχ παραλείπω το δεκατιανό..

Τρώω μια φορά την εβδομάδα ψάρι, μια δύο κοτόπουλο, μια δυο όσπρια, μια λαδερό, και μια ζυμαρικο (1-1,5φλ) και γενικώς προτιμώ να συνδυάζω στα γεύματα μου πρωτείνη/λιπαρά/υδατάνθρακα... το βράδυ τρώω σαλάτα με λίγη πρωτείνη άπαχη και 1 φέτα ψωμάκι ή 2 παξιμαδάκια, 1-2 φρούτα ημερισίως... αυτά.. όχι τηγανητά, όχι λιπαρά.. παρά μόνο 1 κουταλιά ελαιόλαδο ανά μερίδα.. το μετράω.. και βάζω και λίγο στη σαλάτα, συνολικά 5-6 κουταλάκια του γλυκού ημερισίως.

έκανα και εξετάσεις θυροειδή δεν έχω.. μου είπε όμως ο ενδοκρινολόγος ότι βλέπει ανεβασμένη την ινσουλίνη (11) αν και το εργαστήριο δίνει φυσιολογική τιμή 6-24 μου είπε μάλλον χρησιμοποιούν παλιά μέθοδο μέτρησης... αυτά... σορρυ για το πρήξιμο!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε Ευχαριστώ πολύ!!

Ναι έχω αρκετό άγχος αν και τελευταία το ξεπερνάω κάπως.. αλλά ένα κιλό το μήνα?? πόση υπομονή να δείξω.. κουράστηκα!! Ευτυχώς που κάνω free μια φορά την εβδομάδα αλλιώς θα είχα χαζέψει!!!

Τουλάχιστον χάνω αργά και σταθερά... τι να πω... υπομονή! χαχαχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα Χρυσα μου αυτο που με πειραζει περισσοτερο ειναι οτι με αυτον τον βλακα και αλλα τοσα τρολς δν εχω καμια ορεξη να απαντησω πλεον σε καμια νεα κοπελα που μπορει οντως να θελει να μαθει κατι, απο φοβο μηπως δωσω πατημα να συνεχισει τις μ@λακιες του!!!
ελπιζω αν καποια κοπελα νεο μελος ενδιαφερεται να μαθει κατι, να το μαθαινει με αναζητηση απο παλιοτερα θεματα, γιατι κακα τα ψεματα, ολα εχουν χιλιοειπωθει σε διαφορα φορουμς!!
Εγω προσωπικα δν ξαναασχολουμαι!βαρεθηκα ειλικρινά!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ φυγατε ολες?? τι θα κανω μεχρι τις 12? και καλα..η Αννα ξερω τι κανει !!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 M155
και η Αφρουλα κοιμαται!!
οι υπολοιπες? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χελλοοουυυ ηρθααα παλιι ολο χανομαι αλλα χαζευω ιντερνετ με διακοπτουν και στο γραφειο...τρεχω και για κατουρημα...χαχαχα! Smile

Ελλουκο μου οπως τα λες ειναι για την εκτροφη! Τα εξοδα ακομα πανε...και δεν εχουν τελειωσει... περασικα τη μεσουλα βαλε Βολταρεν! Θα σωθεις!!

Χρυσα πολιτιμες οι συμβουλες σου ποσο θα μου λειψει η γυμναστικουλα μου!!! Ελπιζω να μη χαλασει πολυ το σωμα μου.. Smile αλλα και παλι χαλαλι!!

Κατεβασα κι εγω την ταινια Αννουλααα μπαμ μπαμ! Θα την δω οταν παω σπιτι! Wink Wink Wink

Γι αυτους τους μυστηριους που μπαινουν με διαφορεικο λογαριασμο...δεν εχω αποψη...κι αν ειναι ο εν λογω τυπος...πραγματικα αηδιαζωωωω πλεον γτ τον ειχα και φιλο... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mad Mad Mad

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχ φυγατε ολες?? τι θα κανω μεχρι τις 12? και καλα..η Αννα ξερω τι κανει !!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 M155
και η Αφρουλα κοιμαται!!
οι υπολοιπες? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994

Ελλουκο μου Ελλουκο μου! Εδω ειμαι ζιζανιο του ιντερνετ!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα λιγο να πας για κατουρημα ε? αχαχαχαχα

κι εγω στη δουλεια ειμαι..αλλα δν εχει σχεδον καθολου!!!Αν παει ετσι μεχρι το βραδυ θα κοψω τις φλεβες μου!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχαχαχα λιγο να πας για κατουρημα ε? αχαχαχαχα

κι εγω στη δουλεια ειμαι..αλλα δν εχει σχεδον καθολου!!!Αν παει ετσι μεχρι το βραδυ θα κοψω τις φλεβες μου!!!

χαχαχαχα δεν μπορεις να δεις καμια ταινια;;; Smile

Οταν μπαινω φευγουν ολες;; Μα δεν υπαρχει αυτο το ταιμινγκ ρε παιδι μου!!

Τι αλλα νεα; Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι γμτ..δν μπορω να κανω τιποτα!!και το οτι μας αφηνουν να σερφαρουμε λιγο ειναι υπερβολη !! δν μπορω γενικοτερα να δω οτιδηποτε που εχει ηχο, γιατι μπαινω απο τον υπολογιστη που παιζει μουσικη στο καταστημα και θα ακουστει παντου χαχαχαχα οποτε αρκουμαι σε λιγο fb και εδω!!! και γενικα χαζεφτηρι σε διαφορες σελιδες!!

χθες ειχε πολυ πλακα!!σημερα ομως ειναι Παρασκευη και ακολουθει ΣΚ και ολες φευγουν!! βολταρουν Wink Wink Wink

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι καμία ΜΈΣΑ;δεν είναι ΚΑΛΑ.μιλούσα με τη Μαμα μου και μουωειπε ΌΤΙ μια κοπέλα που ΓΝΩΡΊΖΩ είναι εγκυος και ΧΆΡΗΚΑ ΠΟΛΥ και στηωσυνεχεια μου ΛΈΕΙ άντε ΕΣΥ ποτε θα κανείς κανένα παιδί;τι το θελε;ουτεψξερω τι της ειπα και της το κλεισα ΜΈΣΑ σε κλάματα.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LindakiS έγραψε:Χελλοοουυυ ηρθααα παλιι ολο χανομαι αλλα χαζευω ιντερνετ με διακοπτουν και στο γραφειο...τρεχω και για κατουρημα...χαχαχα! Smile

Ελλουκο μου οπως τα λες ειναι για την εκτροφη! Τα εξοδα ακομα πανε...και δεν εχουν τελειωσει... περασικα τη μεσουλα βαλε Βολταρεν! Θα σωθεις!!

Χρυσα πολιτιμες οι συμβουλες σου ποσο θα μου λειψει η γυμναστικουλα μου!!! Ελπιζω να μη χαλασει πολυ το σωμα μου.. Smile αλλα και παλι χαλαλι!!

Κατεβασα κι εγω την ταινια Αννουλααα μπαμ μπαμ! Θα την δω οταν παω σπιτι! Wink Wink Wink



Δεν θα χαλάει κοριτσάκι μου .θα προσεχείς και σε λίγους ΜΉΝΕΣ θα ΈΧΕΙΣ ΈΝΑ μπεμπακι μόνο ΑΥΤΌ να σκεφτεσαι

Γι αυτους τους μυστηριους που μπαινουν με διαφορεικο λογαριασμο...δεν εχω αποψη...κι αν ειναι ο εν λογω τυπος...πραγματικα αηδιαζωωωω πλεον γτ τον ειχα και φιλο... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mad Mad Mad

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΚΑΤΕΥΕΘΕΙΑΝ!!!! Shocked

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316
ΔΕ ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ ΝΑ ΛΕΩ ΕΥΧΕΣ ΣΤΙΣ ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 654316
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 328109 Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου γιατι στεναχωρηθηκες βρε τοσο?? εμενα που μου το λεγαν τα πεθερικα μου τους ελεγα απλα οτι δν θελω ακομη, τωρα λεω αμα μου πουν κατι "μα αφου ο αντρας μου δν εχει δουλεια!!" και αλλα τετοια!! σιγα μη τους αφησω να ξερουν !!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Χρυσα μου γιατι στεναχωρηθηκες βρε τοσο?? εμενα που μου το λεγαν τα πεθερικα μου τους ελεγα απλα οτι δν θελω ακομη, τωρα λεω αμα μου πουν κατι "μα αφου ο αντρας μου δν εχει δουλεια!!" και αλλα τετοια!! σιγα μη τους αφησω να ξερουν !!!




Δεν ΞΈΡΩ πιεστικά τόσο ρωτανε οι ασετοι να με ρωτήσει και η μάνα μου;ΑΠΌ ενδιαφέρον το έκανε ΑΛΛΑ με πήρε το παράπονο δεν ΞΈΡΩ έχω ΚΆΤΙ νεύρα ακόμη κλαίω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρουλα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 334590

Χρυσα εγω στη μαμα μου το εχω πει αλλα το εχω πει γιατι ξερω οτι ειναι χαρακτηρας που δν θα με πιεσει για τιποτα!! απλα επειδη συζηταμε πολλα με τη μαμα μου!!
στους γονεις του αντρα μου που εχουν αλλα μυαλα που δν μου ταιριαζουν δν θα πω τιποτα μεχρι να μεινω εγκυος.αλλα επειδη ξερω πως σκεφτονται δν με πειραζει κιολας!! τουλαχιστον οχι πλεον!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 14, 2013 6:05 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς τη Σταυρούλα ΕΜΕΊΣ αποδεκατιστηκαμε λόγω εισβολέα κοριτσάκι ΑΛΛΑ θα μαζευτουμε ΠΆΛΙ.τι κανείς;

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ; Crying or Very sad ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ...ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΟΟΣΟ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!! Very Happy Very Happy
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΧΘΕΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #83 - Σελίδα 3 215994 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΝΤΑ..
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΛΙΓΟ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΑ.. Rolling Eyes Rolling Eyes

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου ηρθε τόσο ξαφνικό να φανταστείς ΌΤΙ για το ΓΆΜΟ την ενημέρωσα ΑΠΛΆ λίγο πριν.δεν ρωτάει ποτε ΤΊΠΟΤΑ και για κάποιο λόγο τα έβαλα μαζι της.θα μου περάσει
ΣΥΓΝΏΜΗ αν σας στεναχωρεσα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις