Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Τόνια μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ σας ηρεμησε λίγο;μακάρι να μη χρειαστεί ΚΆΤΙ ΆΛΛΟ να μείνει εκει το κακό.προσπάθησε καιωεσυ να ηρεμησεις κορίτσι μου

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 125586

marichui

marichui
XrysaB έγραψε:
marichui έγραψε:
XrysaB έγραψε:Καλε τι το συζητατε ΕΓΏ έβαλα καιψτπν ΑΝΤΡΟΥΛΗ στο κόλπο και προχθές που σηκώθηκαν ΓΙΑΤΊ δεν ήταν γόνιμες μου ΛΈΕΙ τι σηκωθηκες;βάλε κανένα μαξιλαρι

Χρύσα γιατρός είναι ο άντρας σου; Και εγώ τον έβαλα και ξέρει ότι σηκώνω πόδια...Αν το σκέφτεστε για εξωτερικό στείλε μου ΠΜ

Κτηνιατρος είναι κορίτσι μου.το συζητάμε ΑΠΛΆ μιλά με μόνο αγγλικά και γαλλικά και σκεφτόμαστε να αρχίσουμε Γερμανικά ΑΠΌ το νέο έτος

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ πολυπολυ.σε ποια περιοχή είστε.θελουμε να πάμε λυψια για 2 βδομάδες να παρακολουθήσει ΚΆΤΙ μαθήματα στο πανεπιστήμιο ΟΠΌΤΕ θα σε χρειαστω σιγουρα

Να μάθετε οπωσδήποτε Γερμανικά, θα τρελλαθεί στα λεφτά στη Γερμανία!!!!!

LindakiS

LindakiS
Κι εγω συμφωνω κι επαυξανω για Γερμανια!!

Που εισαι αγαπακι!! Smile Πως πας;;

http://www.sailormoon82@blogspot.com

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!
Ιωάννα μου μπράβο κοπέλα μου για τα νέα σου!Ολα τέλεια!Και να συνεχίσουν να είναι έτσι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316
Τόνια μου περαστικά στον Απολλωνάκο!
Χρύσα μου μακάρι η δικηγόρος να επαληθευτεί!Στο εύχομαι ολόψυχα!
Αφρούλα και Αρτεμις μιλάτε για το ίδιο πράγμα με διαφορετική ορολογία. Εχει τύχει να διαβάσω αρκετές φορές τον όρο "σύλληψη" για την εμφύτευση!Κλασικό παράδειγμα τα τεστ νέας γενιάς που γράφουν ότι μπορούν να γίνουν "5 μέρες μετά τη σύλληψη" και αν διαβάσεις μετά τις οδηγίες πιο προσεκτικά καταλαβαίνεις ότι αναφέρονται στην εμφύτευση!
Δεν θυμαμαι άλλα για να σχολιάσω! Embarassed
Καλό μεσημέρι σε όλες!Φιλιά!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:Κι εγω συμφωνω κι επαυξανω για Γερμανια!!

Που εισαι αγαπακι!! Smile Πως πας;;

ολινακιιιι τη κανεις εγκυουλα μας??? εγω εδω σε λιγο πρεπει να ξυπνησω τον αντρουλη μου να ετοιμαστει να παει για δουλεια να του φτιαξω το καφεδακι του να του ετοιμασω να παρει και το φαγακι σε ταπερ εχω ενα μεγαλο μωρο που πρεπει να φροντισω Razz

Popisofia

Popisofia
LindakiS έγραψε:Πωωω νομιζω θα ξερασωωω και ειμαι και στη δουλειαααααα πωωωωωωωωω μπλιαχχχχ!! Ζαλουρααααααα! Smile

Γεια σου ποπησοφακι, να με βασανιζει λιγο το βατραχιδιο! Smile

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

XrysaB

XrysaB
Αγάπουλα ευουλι τι ΚΆΝΕΤΕ;

Popisofia

Popisofia
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΛΑΦΡΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΩΡΑ ΒΡΗΣΚΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ? ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 679259 ΔΙΠΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ? Shocked Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΛΑΦΡΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΩΡΑ ΒΡΗΣΚΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ? ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 679259 ΔΙΠΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ? Shocked Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ?

ΕΥΟΥΛΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΑΓΑΠΗ ΤΑΠΕΡΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

XrysaB

XrysaB
Popisofia έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΛΑΦΡΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΩΡΑ ΒΡΗΣΚΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ? ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 679259 ΔΙΠΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ? Shocked Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472

Καλησπέρα δεμπορω να σου πω με σιγουριά ΑΠΛΆ έχω ακούσει ΌΤΙ κάποιες γυναίκες ΈΧΟΥΝΕ αυξημένα κολα υγρα σε περίπτωση εγκυμοσυνης.στο ΕΎΧΟΜΑΙ ολόψυχα

Popisofia

Popisofia
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ?

ΕΥΟΥΛΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΑΓΑΠΗ ΤΑΠΕΡΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΩΟΡΗΞΙΑ...

Popisofia

Popisofia
XrysaB έγραψε:

Καλησπέρα δεμπορω να σου πω με σιγουριά ΑΠΛΆ έχω ακούσει ΌΤΙ κάποιες γυναίκες ΈΧΟΥΝΕ αυξημένα κολα υγρα σε περίπτωση εγκυμοσυνης.στο ΕΎΧΟΜΑΙ ολόψυχα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ο κριος ειναι σε περιοδο γονιμοτητας βλεπω ζωδια κ ερχομαι...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι κοριτσακιιιιιιαααα!! στολισαμε και στο μαγαζι και τι καλα που ειναι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109

Ολινα εχω γενεθλια 10/12 ...πλησιαζει χιχιχι το κακο ειναι οτι πεφτει Δευτερα και δν μπορω να κανω τιποτα γιατι δν μου αρεσει να το γιορταζω αλλη μερα!! οποτε δν βλεπω να γινεται κατι!!!ισως κανα καφεδακι απογευμα!

Ευουλι τι κανεις? αχ δν σε πετυχαινω ποτε μεσα!!

Αγαπη ετσι ειναι.... οι αντρες ειναι μεγαλα παιδακια!!!

Popisofia κι εγω εχω υγρα καμια βδομαδα πριν την αλεκα, οποτε φυσιολογικο νομιζω ειναι! φυσικα και ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης ταιριαζουν με αυτα της περιοδου οποτε ποτε δν ξερουμε!!

Γιαννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472

Χρυσα κι εσεις θα φυγετε?? κοιτα που παλια εφυγαν οι νεοι απο τα χωρια και πηγαν στις πολεις, και τωρα θα ερημωσει η χωρα γιατι θα φυγουν εξω... πφφφφφ

κοριτσακια εχουμε αρκετες μερες να Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 με τον αντρουλη και τον ρωτουσα ποτε θα αγαπηθουμε παλι, και μου ειπε οτι στεναχωρηθηκε στον γιατρο και γι αυτο δν ειχε ορεξη!! τελικα δν ειναι τοσο κουλ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλουκο μου τη κανεις στολισατε δεντρακι στο μαγαζι αχ τη ωραια ανυπομονω να στολισω κ εγω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109 ειθελα να στο πω και προχτες διαβασα σε ενα ποστ σου οτι οταν περιμενατε απ'εξω για να δειτε το γιατρο εσυ μιλουσες στον αντρουλη σου για το σκοπο που εχετε παει στον γιατρο μπραβο σου που και εσυ προσπαθεις να εισαι διπλα στον αντρα σου και να τον στηριζεις αυτο ειναι η αγαπη και τελικα με την γκρινια και με το να το κρατας μεσα σου μονο τα αντιθετα αποτελεσματα θα εχεις οποτε χερομαι γιατι αυτη ειναι η χρυση τομη μιλα του γλυκα και ομορφα γιατι οσο να ναι οι αντρες μας μπορει να το παιζουν ανετοι και χαλαροι αλλα δεν ειναι ετσι εχουν και εκεινοι πολλοι αγχος ποσο μαλλον οταν μαθει οτι εχει ενα ψιλοπροβληματακι παροτρυνε τον να εισαι διπλα του και να τον ενθαρυνεις δωσε του να καταλαβει οτι δεν ειναι δα και τιποτα σοβαρο ολα διορθωνωντε με επιμονη υπομονη και προσπαθεια και παλι μπραβο σου γιατι κρατησες την σωστη σταση ως γυναικα του τωρα που το εχει αναγκη και εσενα σε εχει πολυ αναγκη τωρα

marichui

marichui
Γειά σου Έλλη!!!

Λογικό να μην είναι τόσο κουλ...Κι εγώ θα αισθανόμουν κάπως αν είχα "πρόβλημα" να το πω...

Τόνισε και τόνωσε του την αυτοπεποίθηση!! Στο γιατρό πήγατε; Σας είπε τίποτα συγκεκριμένο π.χ. θεραπεία ή καμιά συμβουλή τέλος πάντων...;;Μπορεί αυτό να βοηθούσε λίγο αν έβλεπε ότι με λίγη βοήθεια όλα είναι πιο εύκολα. Και στην τελική πες του πώς ξέρουμε ότι και πολλοί άλλοι δεν έχουν κάτι παρόμοιο. Πώς εμείς παθαίνουμε βιοχημικές...Αυτοί μπορούν να έχουν "κακά" σπερματοζωάρια. Λέω εγώ τώρα... Και να μην ισχύει πες του το να νιώσει καλύτερα. Και εσύ άντε βουρ για πολύ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 215994 γιατί είπαμε βοηθάει πολύ!!!

Επίσης τσιγάρο και ποτό δε νομίζω να βοηθούν την κατάσταση..και στους άντρες...

marichui

marichui
Αγάπη μου αρέσει πολύ η φωτογραφία σου και η υπογραφή σου...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Αγάπη μου αρέσει πολύ η φωτογραφία σου και η υπογραφή σου...

σε ευχαριστω πολυ marichui Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 379767 μου το εχουν πει αρκετες απο δω αλλα το εχω συνηθισει πια και λεω οκ μια ομορφη φωτο ειναι και κατι γλυκα λογακια ευχαριστω κ παλι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 417472

FOTINI28

FOTINI28
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ, ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!
ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΙΡΗ ΠΟΥ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!
ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΟΝΤΕΥΕΙ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316

XrysaB

XrysaB
Μπουμπού μου το κανείς κοριτσάκι μου;για εμάς το εξωτερικό είναι σενάριο ακόμη ΑΛΛΑ αν είναι καλύτερα θα το κάνουμε.

ΕΓΏ κοριτσάκια μουωκαπνιζω δυστυχώς, το μείωσα ΑΛΛΑ καπνίζει και ο ΆΝΤΡΑΣ μου αστα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ, ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!
ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΙΡΗ ΠΟΥ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!
ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΟΝΤΕΥΕΙ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 654316

χαχαχαχαχαχαχαχα ασε εγω απο τωρα πανηγυριζω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 875502

marichui

marichui
Ήρθε ο αντρας μου το μωρό μου, Αγάπη έχεις παιδάκια;;;Σου εύχομαι και εσένα ένα γρήγορα!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Ήρθε ο αντρας μου το μωρό μου, Αγάπη έχεις παιδάκια;;;Σου εύχομαι και εσένα ένα γρήγορα!!!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι να ερθει γρηγορα αν το επιθυμεις δυστηχως δεν εχω ακομα παιδακι ειμαι στην αναμονη-προσπαθεια εσυ εχεις παιδακι/α???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ειμαι διπλα του με το καλυτερο τροπο που μπορω!!δν θα τον πιεζα ποτε για τιποτα..προσπαθω να τον παροτρύνω για ολη αυτη τη προσπαθεια που κανουμε με θετικη ενίσχυση!! ουτε με γκρινια ουτε με τιποτα!!επειδη ξερω οτι το θελει κι αυτος..αν δν ηθελε δν θα ασχολουμουν!!

Μαρια εγω δν θα ειχα κανενα προβλημα να ξερω οτι εχω καποιο θεμα..ειλικρινα..το μονο που με νοιαζει ειναι να βρω τι φταιει και να το φτιαξω για να γινω μαμα..τιποτα αλλο ενδιαμεσο..το τι ειναι και το τι θα κανουμε δηλ..μονο ο σκοπος!!
στον γιατρο που πηγαμε μας εδωσε να κανουμε κι αλλες εξετασεις για να βρουμε τι φταιει και την επομενη φορα που θα παμε με τα αποτελεσματα θα μαθουμε τι θεραπεια θα κανουμε αν εχει βρεθει το προβλημα!

δν καπνιζω εδω και 3 χρονια , δν πινω σχεδον καθολου, και ο αντρας μου δν καπνιζε ποτε και πινει λιγο!

Φωτεινη μου πως τα περασατε?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 20 328109

Χρυσα μου κακως που καπνιζεις αλλα και παλι αν δν το παρεις εσυ αποφαση οτι και να πουμε δν αλλαζει..εδω εγω οταν καπνιζα μου ελεγε ο αντρας μου εκβιαστικά οτι θα με παρατησει και του ελεγα αν ειναι να με αφησεις γι αυτο το χαζο λογο να το κανεις... δηλ. δν ελεγα οτι θα το κοψω μη τον χασω...αστα!! ευτυχως το Τσαρλακι μου αλλαξε απο πολλες αποψεις την ζωη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν forum σε punBB | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις