Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
απ οτι ειδα και η Σταυρουλα που μετρουσε οχι την ιδια ωρα παει πανω κατω το διαγραμμα..εμενα εχει ρολοι βιολογικο ο Τσαρλι και με ξυπνάει σχεδον την ιδια ωρα καθε μερα και μετριεμαι..γυρω στις 9 και παντα βγαζει 36,2(4 μερες)... απο δευτερα που θα ξυπνησω 7 θα σου πω αν βγαζει την ιδια θερμοκρασια ..μια φορα που με ξυπνησε 10 ειχα 36 ...νομιζω πως θελει την ιδια ωρα για να βγαλεις σωστο συμπερασμα.. η αν οχι την ιδια ωρα, να εχεις κοιμηθει τις ιδιες ωρες πριν μετρηθεις..δηλαδη καθε πρωι μετα απο 8ωρο υπνο πχ. ....ισως κανω λαθος...δν τα ξερω και πολυ καλα!! Embarassed Embarassed

Καλέ αν γράψεις στο google BBT Chart θα σου βγάλει στις εικόνες πολλά παραδείγματα που είναι πάνω κάτω... Δεν ξέρω κι ολας ποιο είναι το σωστό αλλά πρέπει να παρατηρήσω αρκετούς κύκλους για να βγάλω άκρη... Ελπίζω να μην χρειαστεί!!!

anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????


Καλησπέρααααααααα!!!! Έχω κάτι ανάμεσα σε νύστα, λιγούρα, βαρεμάρα, ανυπομονησία, κούραση... αυτά! Α.. και κάτι τσιμπιματάκια χαμηλά! Razz Αλλά είπα πως δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα οπότε πες ότι δεν το είπα! χαχαχαχα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΠΛΕΟΝ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΠΙΤΙ!!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ...
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟΝ 6ο ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stauroulinaa έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΥ ΠΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

ΤΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ....ΣΠΙΤΙ,ΔΟΥΛΕΙΕΣ.....
ΤΟΝΙΑ ΞΕΘΕΩΜΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ....

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 6ο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ... Sad Sad Sad Sad ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΣ..
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΑΑ!!! Very Happy Very Happy

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:
boubou έγραψε:
απ οτι ειδα και η Σταυρουλα που μετρουσε οχι την ιδια ωρα παει πανω κατω το διαγραμμα..εμενα εχει ρολοι βιολογικο ο Τσαρλι και με ξυπνάει σχεδον την ιδια ωρα καθε μερα και μετριεμαι..γυρω στις 9 και παντα βγαζει 36,2(4 μερες)... απο δευτερα που θα ξυπνησω 7 θα σου πω αν βγαζει την ιδια θερμοκρασια ..μια φορα που με ξυπνησε 10 ειχα 36 ...νομιζω πως θελει την ιδια ωρα για να βγαλεις σωστο συμπερασμα.. η αν οχι την ιδια ωρα, να εχεις κοιμηθει τις ιδιες ωρες πριν μετρηθεις..δηλαδη καθε πρωι μετα απο 8ωρο υπνο πχ. ....ισως κανω λαθος...δν τα ξερω και πολυ καλα!! Embarassed Embarassed

Καλέ αν γράψεις στο google BBT Chart θα σου βγάλει στις εικόνες πολλά παραδείγματα που είναι πάνω κάτω... Δεν ξέρω κι ολας ποιο είναι το σωστό αλλά πρέπει να παρατηρήσω αρκετούς κύκλους για να βγάλω άκρη... Ελπίζω να μην χρειαστεί!!!

anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????


Καλησπέρααααααααα!!!! Έχω κάτι ανάμεσα σε νύστα, λιγούρα, βαρεμάρα, ανυπομονησία, κούραση... αυτά! Α.. και κάτι τσιμπιματάκια χαμηλά! Razz Αλλά είπα πως δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα οπότε πες ότι δεν το είπα! χαχαχαχα
ΣΕ ΚΑΛΟ ΠΡΟΜΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ....ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΥ ΠΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

ΤΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ....ΣΠΙΤΙ,ΔΟΥΛΕΙΕΣ.....
ΤΟΝΙΑ ΞΕΘΕΩΜΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ....


ΧΑΧΑ ΜΗΝ ΤΟ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ...Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΑΠΟΡΩ...ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΙΔΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΥ ΠΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

ΤΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ....ΣΠΙΤΙ,ΔΟΥΛΕΙΕΣ.....
ΤΟΝΙΑ ΞΕΘΕΩΜΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ....


ΧΑΧΑ ΜΗΝ ΤΟ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ...Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΑΠΟΡΩ...ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΙΔΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧ.....ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ.....ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΑΥΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΜΟΛΙΣ... Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
toniach29 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???????

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΥ ΠΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

ΤΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 604962

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ....ΣΠΙΤΙ,ΔΟΥΛΕΙΕΣ.....
ΤΟΝΙΑ ΞΕΘΕΩΜΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ....


ΧΑΧΑ ΜΗΝ ΤΟ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ...Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΑΠΟΡΩ...ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΙΔΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧ.....ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ.....ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΑΥΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΜΟΛΙΣ... Razz Razz Razz

ΧΑΧΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ....ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ!!!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑ?/ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?/
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ!!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ..ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.. Very Happy Very Happy

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ...! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗΗΗΗ!! Wink Wink Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΝΑΙ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ!!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ..ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.. Very Happy Very Happy

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ...! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗΗΗΗ!! Wink Wink Wink


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΕΜΕΝΑ Κ ΤΑ 3 ΝΙΝΑΚΙΑ ΗΡΘΑΝ ΠΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΘΕΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΣΕΧΧΧΧΧΧΧ Κ ΤΣΟΥΠΗ ΗΡΘΑΝ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ 2 ΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΟΠΟΤΕ .....ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...!ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ...(ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑΑΑ!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )ΑΛΛΑ ΝΑΙ Η ΜΑΝΙΑΚΗ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΕ...

ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...!ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ...(ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑΑΑ!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )ΑΛΛΑ ΝΑΙ Η ΜΑΝΙΑΚΗ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΕ...

ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΧΑΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΗΛΩΣΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ...ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ..ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΨΙΛΟΧΑΛΑΕΙ...ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stauroulinaa έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 6ο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ... Sad Sad Sad Sad ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΣ..
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΑΑ!!! Very Happy Very Happy

Σταυρουλινάκι μου!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472

Παραπονιάρικο μου εσύ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 417472



anypomoni έγραψε:
ΣΕ ΚΑΛΟ ΠΡΟΜΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ....ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!!!!!

Άντε να δούμε!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ....

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τόνια μου εσύ όμως ήσουν από τις τυχερές που "έπιασαν" πολύ εύκολα! Δεν είναι τόσο εύκολο για όλες... βασικά κι' εγώ πιστεύω πως το να σηκώνεις τα πόδια δεν είναι αυτό που θα σε βοηθήσει στην ουσία, αλλά για να το λένε κάποιοι πιστεύω πως έχει και κάποια δόση αλήθειας!!

Διάβασα ένα πολύ αστείο απόσπασμα επί του θέματος σε ένα βιβλίο και όταν βρω λίγο χρόνο θα σας το αντιγράψω!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΧ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ OLIVER!!! Very Happy Very Happy Very Happy

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σου Τόνια!!

Πάω κι εγώ να κάνω ένα μπανάκι...

Γαμώτο οκ δεν ασχολούμαι με συμπτώματα και μην δώσετε σημμασία αν σας πω ότι έχω καούρες.. γιατί έχω σήμερα, είχα και εχθές, είχα και πριν 1 εβδομάδα, είχα και πριν ένα μήνα... μάλλον πρόβλημα με το στομάχι μου έχω!! Είχα βέβαια και στην εγκυμοσύνη... και προβλέπω πως και σε επόμενη εγκυμοσύνη θα έχω...


ΕΡΩΤΗΣΗ:

Πόσες ώρες μετά από Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994 μπορούμε να τσεκάρουμε για υγρά??

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΥΓΡΑ;;ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩΩ!!! Laughing Laughing Laughing

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???????????

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???????????

εδωωωωωωω ειμαι εγω!!!!!!!!!τι κανεις κοπελα μου? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???????????

εδωωωωωωω ειμαι εγω!!!!!!!!!τι κανεις κοπελα μου? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ....ΧΑΖΕΥΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.....ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
eirinaki έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???????????

εδωωωωωωω ειμαι εγω!!!!!!!!!τι κανεις κοπελα μου? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ....ΧΑΖΕΥΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.....ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

κ εγω μια απο τα ιδια!!!!τι να κανω..εκανα 2 πιτσες κ φαγαμε κ τωρα καθομαστε..εσυ τι νεα?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
anypomoni έγραψε:
eirinaki έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???????????

εδωωωωωωω ειμαι εγω!!!!!!!!!τι κανεις κοπελα μου? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 12 215994
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ....ΧΑΖΕΥΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.....ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

κ εγω μια απο τα ιδια!!!!τι να κανω..εκανα 2 πιτσες κ φαγαμε κ τωρα καθομαστε..εσυ τι νεα?
ΤΙ ΝΕΑ?ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΣΧΟΛΑΣΕ Ο ΦΩΤΗΣ...ΚΑΤΣΑΜΕ,ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΑΖΙ,ΟΜΟΡΦΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ (DELLIVERY)... ΕΣΥ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ?

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!! Very Happy Very Happy
ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΗΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις