Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ? ΑΛΛΟ ΜΠΑΙΝΩ, ΣΥΝΟΜΙΛΩ, ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΟΠΟΙΩ! ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ! Wink Wink Wink ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΝΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ ΕΝΤΕΛΩΣ?! Shocked Shocked Shocked ΟΥΤΕ ΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ! ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξέρεις ε λένε ότι τώρα το Δεκέμβριο που είναι ο μήνας των Χριστουγέννων εισακούονται οι ευχές μας... Οπότε όλα μπορεί να συμβούν... Wink Wink

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ? ΑΛΛΟ ΜΠΑΙΝΩ, ΣΥΝΟΜΙΛΩ, ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΟΠΟΙΩ! ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ! Wink Wink Wink ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΝΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ ΕΝΤΕΛΩΣ?! Shocked Shocked Shocked ΟΥΤΕ ΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ! ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!
ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΠΡΩΙ!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΜΙΑ ΜΙΑ!!! ΜΑΚΙΑ!!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλήνυχτα Φωτεινή...Όνειρα γλυκά...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ..

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφρούλα μου εσένα η κοιλίτσα μεγαλώνει;;;;

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια...

Είναι πολύ βαθύ το θέμα αλλά το έχω φιλοσοφίσει... στην πραγματικότητα θα το άφηνα χαλαρά και όποτε έρθει.. δεν είχα ποτέ τέτοιο κόλλημα... δεν ξέρω γιατί μου συνέβει... εν το μεταξύ δεν είναι ότι ανυπομονώ να αλλάζω πάνες και να ξενυχτάω.. αλλά ανυπομονώ αυτό το συναίσθημα της φουσκωμένης κοιλίτσας όσο τίποτα!! Βλέπω εγκυούλες στο δρόμο και χαμογελάω σαν χαζή και αισθάνομαι ένα αίσθημα "αχχχχχ τι ωραία... θέλω κι εγώωωωωωω"... με καταλαβαίνετε πως το εννοώ??

Πέρσυ ήταν μια φίλη μου έγκυος και μου έλεγε άντε βάλε μπρος να είμαστε μαζί!!! Κι' εγώ έμεινα έγκυος και παλινδρόμησε... Φέτος είναι άλλη μία... έχει μπει ήδη στον 6ο... κι' εγώ αισθάνομαι σαν να περνάνε λεωφορεία και να τα χάνω... μπορείτε να πιάσετε το νόημα? Sad

ουφ.. τα είπα και ξαλάφρωσα!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλα κορίτσι μου θέλουν το χρόνο τους...Καταλαβαίνω πως το λες, αλλά κ η υπομονή είναι συμμαχός μας...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Ρε κορίτσια...

Είναι πολύ βαθύ το θέμα αλλά το έχω φιλοσοφίσει... στην πραγματικότητα θα το άφηνα χαλαρά και όποτε έρθει.. δεν είχα ποτέ τέτοιο κόλλημα... δεν ξέρω γιατί μου συνέβει... εν το μεταξύ δεν είναι ότι ανυπομονώ να αλλάζω πάνες και να ξενυχτάω.. αλλά ανυπομονώ αυτό το συναίσθημα της φουσκωμένης κοιλίτσας όσο τίποτα!! Βλέπω εγκυούλες στο δρόμο και χαμογελάω σαν χαζή και αισθάνομαι ένα αίσθημα "αχχχχχ τι ωραία... θέλω κι εγώωωωωωω"... με καταλαβαίνετε πως το εννοώ??

Πέρσυ ήταν μια φίλη μου έγκυος και μου έλεγε άντε βάλε μπρος να είμαστε μαζί!!! Κι' εγώ έμεινα έγκυος και παλινδρόμησε... Φέτος είναι άλλη μία... έχει μπει ήδη στον 6ο... κι' εγώ αισθάνομαι σαν να περνάνε λεωφορεία και να τα χάνω... μπορείτε να πιάσετε το νόημα? Sad

ουφ.. τα είπα και ξαλάφρωσα!
ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΑΡΓΕΙ...ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ....ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΓΤ ΕΧΩ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΝΑ ΜΑΙ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ Ν ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΣΟΡΥ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΟΛΑ Γ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ....Η ΖΩΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.........ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΚΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ! ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ 5 ΜΗΝΩΝ!! Mad Mad Mad ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ! Laughing Laughing Laughing

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?! Wink Wink Wink ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ! ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ? ΣΑΝ PROJECT? ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καφεδάκι είμαι προετοιμασμένη για να κάνω υπομονή!!!!

Αρτεμούλα μου... αχ μακάρι!!!!

Αφρουλάκι, φυσικά και ξέρω ότι δεν είναι μόνο η κοιλίτσα, και φυσικά και είμαι προετοιμασμένη για όλα τα υπόλοιπα που ακολουθούν!! Απλά σκέφτομαι και ότι είμαι 31 χρονών.. δεν είμαι πια πιτσιρίκα... και με αγχώνει και λίγο η ηλικία...

Νομίζω με ψυχολόγισες ακριβώς! Ναι.. είμαι τελειομανής και θέλω όλα να είναι τέλεια και προγραμματίζω τα πάντα!! Είμαι απαράδεκτη το ξέρω, αλλά αυτό δεν αλλάζει εύκολα...

Να φανταστείς ξέρω από τώρα τι θα μαγειρέψω κάθε μέρα μέχρι και τα χριστούγεννα!!! ΕΛΕΟΣ!!

Ονειρεύομαι όμως και στιγμές να κρατάω το μωράκι μου και να το θυλάζω, να φτιάχνουμε μαζί χριστουγεννιατικα μπισκότα, να το διαβάζω για το σχολείο.. θέλω να γίνω μαμά σας λέω!!!!! (αυτό με το ξενύχτι να μην υπήρχε και θα ήταν όλα τέλεια! χαχαχα)

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ
ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..........ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Ε??

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ Γ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.............. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 215994 ΓΤ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα καλή μου δεν έχει να κάνει η ηλικία...Και γω είμαι 32 στα 33 ε και...Πολύ μεγαλύτερες απο εμάς μένουν έγκυες...
Εμένα τυχαίνει πολλές κοπέλες από τις παρέες μου να έμειναν εγκυούλες μετά τα 34 κ μάλιστα πολύ εύκολα...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΤΛ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ! ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ! ΚΑΝΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 328109


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΑ ΚΡΕΜΜΥΔΟΣΟΥΠΑ? ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΦΑΕ ΜΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΕΜΕΤΟΥ! Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ?! ΑΠΙΘΑΝΟ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΜΑΡΗ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΣΩ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="art86"]
XrysaB έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ
ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..........ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Ε??[/quot


ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕΕ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kafedaki? έγραψε:Μα καλή μου δεν έχει να κάνει η ηλικία...Και γω είμαι 32 στα 33 ε και...Πολύ μεγαλύτερες απο εμάς μένουν έγκυες...
Εμένα τυχαίνει πολλές κοπέλες από τις παρέες μου να έμειναν εγκυούλες μετά τα 34 κ μάλιστα πολύ εύκολα...
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 30 Η 40....ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ..Η ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουράκι δε σε πήραν δα και τα χρόνια!!!Έλεος!! Τι κακές αναμνήσεις πίσω και όλα θα πάνε πολύ πολύ καλά!!Ευαγγελία μακάρι να πιάσουν όλες οι ευχές τόπο και να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες!!!Πρώτα της Άρτεμις και η δική σου και μετά από τις υπόλιπες!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κι εγώ για λίγο!!! σας άφησα απότομα το πρωι γιατι στόλισα και μετα ηρθε ο ανηψιος απο πάνω στην πεθερα μου και φύγαν αργα το βράδυ και καθόμουν πάνω μαζί τους!!(μιας και ο γαμπρος μου κανει κατάληψη τον υπολογιστή και παιζουν με τον άντρα μου! Razz Razz )

σήμερα εδω και 2 ώρες νιώθω ήδη μια ανεξήγητη κούραση και ένα πονοκέφαλο... περίεργο..εγω δν έχω πονοκέφαλο ποτέ... τι στο καλό? ελπίζω να μην αρχίσω καινούρια κουσούρια!!

σας διάβασα όλες και τις ανησυχίες σας και όλα..
να πω καλή αρχή στην Φωτεινή για την δουλειά της
και να πω στις κοπέλες που προσπαθούν να μην αγχώνονται..απολαύστε το οσο μπορείτε...και θα ερθει!!! οπως ειπε και η Ευαγγελία νομιζω.. μπορει να ακουστεί η ευχή σας και να ερθει πολύ γρηγορα!!!

και απο ενα γλυκο φιλακι και στις εγκυουλες μας!!! ελπιζω να ειστε πολύ καλα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχαχαχαχαχαχαχα εντάξει θα χαλαρώσω!!! Δηλαδή ήδη έχω χαλαρώσει αρκετά σε σχέση με το πως ήμουν απλά ήθελα να σας τα πω... Τώρα το ότι μετράω θερμοκρασίες κλπ, είναι για να μαθω το σώμα μου...

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για την υποστίριξη... έχετε δίκιο...

θα σας καληνυχτίσω τώρα γιατί αύριο έχω πρωινό ξύπνημα...

Σας φιλώ όλες μία μία!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 417472

Καληνύχταααα Sleep Sleep Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 22 850933

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="XrysaB"]
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ
ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..........ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Ε??[/quot


ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕΕ
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΛΥΚΙΑ Μ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρύσα πολύ όμορφη τοποθετηση, συμφωνώ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις