Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 38]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ?


Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΥΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΣΤΡΑΠΗ!!!

ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΠΟΝΑΣ?ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ?
ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠ ΤΗ ΧΡΥΣΑ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΥΧΕΙ ΤΗ ΧΡΥΣΑ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ? Shocked Shocked Shocked ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ?



ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΟΚ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ? ΤΟ ΤΙ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ! ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΛΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρααααααα!!

Τι καλημέρα δηλαδή.. καλησπέρα θα πω σε λίγο... έβαλα ξυπνητήρι στις 10 και κάθε 10 λεπτά πατούσα αναβολή μέχρι τώρα... φφφφ νυστάζω λέμε!!!

Αφρούλα δεν είναι νωρίς για κοιλίτσα ρε?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ? ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ? ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΞΑΝΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑΚΙΑ? ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ UTROGESTAN Ε?! ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟ ΠΛΑΣΜΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 679259

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφρουλιτα καλημέρα!!! Οχι άγχος!!! Πρέπει να είσαι ηρεμι. Η κοιλίτσα να φανή στην 14 -16 εβδομάδα. Κάνει μία προσευχουλια. Και ηρέμησε !!!Όλα καλά να πάνε!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα παλι ακουω αηδιες! καλε τι χαζα λες!! δν κανουν ολες κοιλια απο την αρχη!! δν εβλεπες την Χρουσαλα που μεχρι τον 6ο ουτε που φαινοταν οτι ειναι εγκυος??? μην ανησυχεις!ολα καλα θα ειναι θα το δεις!!

Γιαννα μου η σκ@τοδιαθεση η περισσοτερη περασε , περισσοτερο γιατι χθες που ειχε ερθει η κουνιαδα μου με τον ανιψιο μου στα πεθερικα, ζηλευε το μωρο που ετρωγε γαλακτομπουρεκο η μαμα του, 7μηνων σκ@το, και ελεγε η πεθερα μου "καλε δωστου του μωρου ζηλευει!! λες και οι κρεμες που τους δινουμε ειναι καλυτερες!" φυσικα και δν το εκανε η κουνιαδα μου αλλα εμενα μου γυρισαν τα μυαλα!! και προτιμω να αργησω λιγο να κανω μωρο μηπως μπορω να το μεγαλωσω εγω(και να μη δουλευω για καποιο καιρο*---οταν μεινω ανεργη ισως χαχα), γιατι και το σκυλι μου που τους αφηνω οσο δουλευω με βαρια καρδια το κανω αφου δν καταλαβαινουν με το φαγητο αυτοι οι ανθρωποι! ποσο μαλλον με το παιδι μου που απ οτι φαινεται ουτε εκει υπολογιζουν!!!


κι εγω δν ξερω για την Χρυσα!!! αλλα ειχε πει οτι θα πηγαιναν στους δικους τους για γιορτες αν θυμαμαι καλα!ισως δν εχει προσβαση στο ιντερνετ και γι αυτο την χασαμε!


φουρφουρακι ειναι γλυκο το χουζουρι λεμε!!χιχιχι

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά είμαι Αφρουλίτα μου, και ελπίζω και το σποράκι μου να είναι καλά! Ανυπομονώ να πάω να ακούσω καρδούλα, και τώρα θα πάρω τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού.

Δεν ξαναείδα καφέ υγρά.. αν και αυτό που είδα ήταν μόνο μια σταγονίτσα, δεν ήταν πολύ, παρόλα αυτά ανησύχησα γιατί και την προηγούμενη φορά είχα καφέ υγρά και παλινδρόμησε. Απλά ήθελα να ρωτήσω πρώτα τον γιατρό που θα με παρακολουθεί σε όλη την κύηση πριν πάρω τα φάρμακα..

Αυτό που με τσατίζει όμως είναι που οι περισσότεροι γιατροί δίνουν προγεστερόνη στα καλά καθούμενα, χωρίς να μου πουν να πάω να κάνω μια εξέταση προγεστερόνης ρε παιδί μου...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΧΑΖΑ ΤΟ ΞΕΡΩ!!! ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΔΟΣΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥ!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!


ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 679259

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ?! Shocked Shocked Shocked ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΧΑΠΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΩΝ ΑΡΝΗΤΙΚΩΝ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Η ΚΑΘΕ ΚΥΗΣΗ ΠΟΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΧΕΙ!!! ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΤΗΝ ΕΚΒΑΣΗ! ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ!!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΣ? ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ? ΑΙΝΤΕ ΤΩΡΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΥΧΕΙ ΤΗ ΧΡΥΣΑ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ? Shocked Shocked Shocked ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ?



ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΟΚ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ? ΤΟ ΤΙ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ! ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΛΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 534787


αφρουλα δερνω ασχημα!@!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΗΔΑΚΙ ΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΩ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ!!
ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ 3 ΚΙΛΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ!!ΑΕΡΑ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ???

ΦΤΣΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ !!!!!!!!!

ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΣΑΙ,ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑ?ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!

ΕΛΛΗ ΑΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΙΛΑΣ!
ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.
ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ?????ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΓΕΥΣΗ!!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 654655

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλακι, τι χαζα ειναι τωρα αυτα??μια φιλη μου ηταν 4 μηνων και κοιλιτσα γιοκ!!!αρχισε να εμφανιζεται απο τον 5ο μηνα και επειτα!!Οποτε μην αγχωνεσαι!!!
Καλημερα γιαννα!!!το χρυσακι δεν ξερω τι κανει...δεν εχω μπει και πολυ τις τελευταιες μερες!πιστευω παντως πως ειναι καλα και θα εχει κανει καμια εξορμηση με τον αντρουλη της!!!
Φουρφουρακι καλημερα, φρεσκοεγυκουλα!!!
Κοιτα, απο την στιγμη που σου εδωσε ο γιατρος την προγεστερονη καλο ειναι να την παρεις, μην το διακινδυνεψεις!!Απο την αλλα εχω διαβασει οτι εδω στην Ελλαδα ολα μα ολα αντιμετωπιζονται με φαρμακα!Ειμαστε το μονο κρατος που εχει τοσο μεγαλη καταναλωση στα φαρμακα!στο εξωτερικο αντιθετως ολα τα αντιμετωπιζουν με ξεκουραση!
διαβαζω τις τελευταιες μερες ενα εκλπηκτικο βιβλιο και εχω σημειωσει καποιες προτασεις που θελω να τις μοιραστω μαζι σας οσον αφορα την εγκυμοσυνη το οποιοσ θα σας το γραψω αυριο απευθειας απο το βιβλιο!
αυτο για τις ασθενειες το θυμαμαι και λεει το εξης:"το φαρμακο εχει παρει την ονομασια του απο την λεξη φαρμακι.Τα φαρμακα δεν γιατρευουν πληρως.οι αρρωστειες προερχονται απο την ψυχη, η οποια στενοχωριεται και στην συνεχεια αρρωσταινει.Αρα, πρεπει πρωτα να γειανουμε την ψυχη μας..."

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΥΣΑ ΓΥΡΙΣΑΝ ΑΠ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ,ΜΠΗΚΕ ΜΙΛΗΣΑΜΕ,ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΥΜΑΜΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΗΚΕ.
ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΤΟ ΦΕΙΣ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗΣ! Wink Wink Wink


ΝΑΙ Η ΧΡΥΣΑ ΓΥΡΙΣΕ 28/12 ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΕ! Shocked Shocked Shocked ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες!! Καλή χρονιά να έχετε με υγεία κ πολλές φουσκομένες κοιλίτσες ! Οι εγκυούλες με το καλό να ελευθερωθούν! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 90233

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥ!!! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΜΟΥΡΛΟΚΡΗΤΙΚΙΑ? ΧΑΘΗΚΕΣ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ Νο 2 ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφρουλίτα έχεις pm!

Καραμελίτσα αυτό ακριβώς λέω κι' εγώ! Μόνο στην ελλάδα γίνονται αυτά!! Ακόμα δεν τον είδαμε, πάρε εκεί προγεστερόνη να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο! Κάθε φάρμακο όμως που παίρνεις, καταστρέφει κάτι άλλο! Τουλάχιστον εγώ το βάζω ενδοκολπικά και είναι τοπική η δράση...

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΛΗΔΑΚΙ ΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΩ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΛΗΔΑΚΙ ΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΩ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Ο ΠΩΠΟΥΔΑΚΟΣ ΣΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γιατι νομιζω οτι πηγαν στους γονεις τους για τις γιορτες? μπορει και να θυμαμαι λαθος! Rolling Eyes Rolling Eyes

Γιαννα ασε γιατι σε κατι τετοιες φασεις μου λειπει η μαμα μου πολυ που δν θα ειναι εδω, που θα μπορουσα να συνεννοηθω καλυτερα!! Sad Sad γιατι εγω δν ειμαι και της υπομονης και θα μαλωσουμε!!δν θα μιλησουμε αν δω οτι δν με ακουνε σε κατι που θεωρω εγω τοσο σοβαρο!!

Φουρφουρακι τα χαπια στα εδωσε προλυπτικα!! απο το να παθεις και να τρεχεις σε αυτη τη φαση ειναι καλυτερα να παιρνεις κατι που δν χρειαζεται μη και παθεις κατι!
η κουνιαδα μου εκανε αντιπυκτικες ενεσεις μεχρι τον 9ο μηνα απο την αρχη επειδη ειχε μια πολυυυυυυυυυυυυυυυυ μικρη πιθανοτητα θρομβωσης που ακομη και ο αιματολογος της ειχε πει οτι δν χρειαζοταν να φανταστεις!! αλλα γιατι να το ρισκαρει???

Αφρουλιτσα μου σε καταλαβαινω κι ας σε μαλωνω οτι θελεις να βλεπεις συχνοτερα το σπορακι σου!!

καραμελιτσα εγω ειμαι της αποψης οχι με το παραμικρο φαρμακα, αλλα οχι και να μην παρω καθολου ..και να το παιζω επαναστατης με την υγεια μου! γιατι επειδη βγηκαν και τα τοσα φαρμακα εχουμε γλυτωσει απο ασθενειες που παλια πεθαινε κοσμος καθε μερα!

Mαιρουλα χρονια πολλα!! τι κανεις?? που θα κανετε πρωτοχρονια?στο χωριο? καλα να τα περασετε!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 417472 ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubouka μου απλά ήθελα να ρωτήσω και τον γιατρό που θα με παρακολουθεί και ότι έναν τυχαίο που τον βρήκα τυχαία στο ίντερνετ και πήγα μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσει την κύηση.. Τέλος πάντων... κοντός ψαλμός.. ελπίζω να πετύχω συντομα στο τηλεφωνο τον άλλον και να μου λύσει τις απορίες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:boubouka μου απλά ήθελα να ρωτήσω και τον γιατρό που θα με παρακολουθεί και ότι έναν τυχαίο που τον βρήκα τυχαία στο ίντερνετ και πήγα μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσει την κύηση.. Τέλος πάντων... κοντός ψαλμός.. ελπίζω να πετύχω συντομα στο τηλεφωνο τον άλλον και να μου λύσει τις απορίες!

καταλαβαινω αυτο που λες...μιλα και με τον γιατρο σου να σε καθυσηχασει!!! αλλα εχε στο μυαλο σου οτι και ο τυχαιος γιατρος που βρηκες, μπορει κι ας μη το ξερεις να ειναι ΠΟΛΥ καλος στην δουλεια του!! Very Happy Very Happy


Αφρουλα καλα να τα περασετε!!!

καλη χρονια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 34 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις