Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασια μου, ευχαριστω πολυ!!! Ειχες παει σε γιατρο;;;

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Αναστασια μου, ευχαριστω πολυ!!! Ειχες παει σε γιατρο;;;

Όχι δεν είχα πάει γιατί δεν είχα σταθερό κύκλο και δεν ήξερα αν πραγματικά τελικά προσπαθούσα στις γόνιμες και η αλήθεια είναι οτι δεν είχα ψάξει και ποιες είναι η γόνιμες για να μην αγχωθώ.
Οι γιατροί σου λένε οτι πρέπει να προσπαθείς για τουλάχιστο 1 χρόνο τις γόνιμες ημέρες για να θεωρηθεί οτι πρέπει να ξεκινήσεις μία σειρά εξετάσεων για το τί μπορεί να φταίει.

ζουμπι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όσο κοινότυπα και να ακουστούν εγώ θα στα γράψω....
Μην κοιτάς ούτε γόνιμες,ούτε τίποτα,αυτά όλα είναι αγχωτικά και όσο να μην το καταλαβαίνεις σε στρεσάρουν και το τελευταίο που πρέπει να είσαι είναι αγχωμένη.Γιατί όταν το σώμα μας στρεσάρεται παράγει μια ορμόνη(δεν θυμάμαι πως τη λένε) η οποία δεν αφήνει να γίνει η σύληψη...αλήθεια,δεν τα λέω εγώ οι γιατροί τα λένε.Για αυτό λέμε ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ...Δεν είναι κρίμα χωρίς λόγο να αρχίσεις τους γιατρούς και τις εξετάσεις;;;
Κάνε σεξ,ελεύθερα με τον αντρούλη σου,όποτε έχετε όρεξη.Μπορεί κάποιο μήνα να κάνετε κάθε μέρα,μπορεί άλλη φορά να το κάνετε 3 φορές τη βδομάδα.Δεν πειράζει!!!!Απελευθέρωσε το μυαλό σου απο το θέμα εγκυμοσύνης.Και άστο.....ας έρθει και σε 1,σε 1,5 σε 2 χρόνια...ε...και τι έγινε;;;;
Οι μανάδες μας για αυτό "πιάνανε"αμέσως.Γιατί δεν τα σκαλίζανε,σαν και εμάς...που τώρα με το internet έχουμε γίνει πιο γιατροί και απ΄τους γιατρούς!!
Αυτά τα γράφω για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν,τα λέω με πολλή αγάπη γιατί πέρασα και εγώ απο αυτό το στάδιο και κόντεψα να τρελαθώ!
Υπομονή και χαλαρότητα και όποτε έρθει.Μόνο αν περάσει αρκετός καιρός και ενώ έχεις συχνές επαφές ακι δεν έχεις μείνει έγκυος θα αρχίσεις να ψάχνεσαι.
Μην με παραξηγήσετε,τα γράφω αυτά γιατί νοιάζομαι και γιατί έχω δεί πολλά ζευγάρια να τρέχουν σε γιατρούς και να μπλέκουν σε εξωσωματικές και όλα αυτά χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα...
Very Happy

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι κοπελα μου, εχεις δικαιο και σε ευχαριστω παρα πολυ και καλα κανεις και τα λες! Αφου μεχρι και ο γιατρος μου ειπε: "Να σε εξετασω βρε κοπελα μου αλλα ειναι κριμα να σε βαλω σε αυτη τη διαδικασια και να δημιουργηθει προβλημα (λογω αγχους) εκει που δεν υπαρχει"

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ειμαι στην 22 μερα του κυκλου με κυκλο 30 ημερων. Την 17 μερα (πουλογικα ειναι γονιμη) ειχα εντονους πονους περιοδου και πολυ ευαισθητο στηθος που πονουσε αλλα την αλλη μερα τα συμπτωματα εξαφανιστηκαν. Απο τοτε ομως εχω συνεχως κραμπες, τσιμπηματα και ελαφρα πονακια. θερμοκρασια το πρωι 36,8 και τωρα 37,3. Λετε...;;; Βεβαια δεν θεωρω τιποτα δεδομενο, υποθεσεις κανω. Τα συμπτωματα με εχουν πολλακις διαψευσει

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να αναφερω οτι σημερα, παρα τους 2 καφεδες, η υπνηλια και ατονια μου ειναι πολυ εντονη, κλεινουν τα ματια μου κι εχω αρκετα λευκα υγρα. Embarassed

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια ειμαι στην 22 μερα του κυκλου με κυκλο 30 ημερων. Την 17 μερα (πουλογικα ειναι γονιμη) ειχα εντονους πονους περιοδου και πολυ ευαισθητο στηθος που πονουσε αλλα την αλλη μερα τα συμπτωματα εξαφανιστηκαν. Απο τοτε ομως εχω συνεχως κραμπες, τσιμπηματα και ελαφρα πονακια. θερμοκρασια το πρωι 36,8 και τωρα 37,3. Λετε...;;; Βεβαια δεν θεωρω τιποτα δεδομενο, υποθεσεις κανω. Τα συμπτωματα με εχουν πολλακις διαψευσει

Γεια σου τζενη μου εύχομαι μέσα στις επόμενες μέρες να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νεα. Μεχρι τωρα αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης, κράτα ομως και μια επιφύλαξη γιατί οπως ήδη ξερεις απο την λαχτάρα μας να αποκτήσουμε μωράκι το καθετί το ερμηνεύουμε σαν συμπτωμα.
Να θυμάσαι να είσαι ηρεμη, χαλαρή και να ξεκουραζεσαι αρκετά.
Θα περιμένουμε με αγωνία νεα σου.
Αντε να παίρνουμε κι εμεις σειρά. Φιλάκια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω πολυ!!! Εννοειται οτι δεν θεωρω τιποτα δεδομενο αλλα ξερεις... η ελπιδα πεθαινει τελευταια...

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και σημερα οι κραμπες συνεχιζονται, οχι τοσο εντονες οσο χθες αλλα αισθητες. Και κατι σαν γουργουρισμα. Η θερμοκρασια το πρωι ηταν 36,6 και απο εκει και περα ακατεβατα 37. Κι ομως εδω και 5-6 μερες νιωθω οτι ψηνομαι!! Πριν απο λιγο μου αγγιξε το χερι ο αντρας μου και με ρωτησε αν εχω πυρετο. Ειχα βεβαια και κατι πολυ πολυ ελαφρα πονακια περιοδου και απογοητευτηκα...

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικα θα ερθει η ακατανομαστη κανονικοτατα... Οι πονοι περιοδου ειναι οπως καθε μηνα. Τελος παντων... αντε να ερθει για να τελειωνει και να βαλουμε μπρος για τον επομενο μηνα!!!! Wink

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενακι μακάρι να μην σου έρθει Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 !πέρσι τον ιούλιο που είχα μείνει έγκυος(άσχετα που ο έχασα)έλεγα τώρα θα μου έρθει,πολύ πόνος...εμένα όχι μόνο ήρθε αλλά και 4 μέρες νωρίτερα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:τζενακι μακάρι να μην σου έρθει Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 !πέρσι τον ιούλιο που είχα μείνει έγκυος(άσχετα που ο έχασα)έλεγα τώρα θα μου έρθει,πολύ πόνος...εμένα όχι μόνο ήρθε αλλά και 4 μέρες νωρίτερα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Αχ σε καταλαβαινω!!! Αλλά πραγματικα το πιστευω οτι ολα θα πανε καλα αρκει να το θελουμε!!! Wink

dimitra al

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sas eyxomai na exete 8etika apotelesmata!egw prin na ma8w oti eimai egkyos eixa symptwmata periodou xwris periodo kai meta apo ligo me epiase trelh syxnoouria!to sth8os toumpano.pio poly kai apo otan eixa periodo!kalh epityxia!! Very Happy

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια χαλια μαυρα... ποναω πολυ εδω και δυο μερες . ειναι να αδιαθετησω κυριακη, 3 μαρτιου. ποναω λες και μου ερχεται τωρα!! Το στηθοε εκει που ειχε ηρεμησει τωρα ποναει πολυ. Κατα τα αλλα εχω μια ατονια, παραδοξως δεν επιθυμω τον καφε οπως πριν απο καθε περιοδο και δεν εχω ορεξουλες... Γενικα εχω προσεξει οτι απο τοτε που ξεκινησαμε την προσπαθεια εχουν αλλαξει λιγο τα συμπτωματα περιοδου.

Nafsi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια χαλια μαυρα... ποναω πολυ εδω και δυο μερες . ειναι να αδιαθετησω κυριακη, 3 μαρτιου. ποναω λες και μου ερχεται τωρα!! Το στηθοε εκει που ειχε ηρεμησει τωρα ποναει πολυ. Κατα τα αλλα εχω μια ατονια, παραδοξως δεν επιθυμω τον καφε οπως πριν απο καθε περιοδο και δεν εχω ορεξουλες... Γενικα εχω προσεξει οτι απο τοτε που ξεκινησαμε την προσπαθεια εχουν αλλαξει λιγο τα συμπτωματα περιοδου.
μακαρι να μαθεις τα ευχαριστα.Κ εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα πονους περιοδου κανικα κ πυρετο 37 οπως εσυ.Σου ευχομαι αυτο που θες να γινει κ να μας πεις τα ευχαριστα.

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nafsi έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια χαλια μαυρα... ποναω πολυ εδω και δυο μερες . ειναι να αδιαθετησω κυριακη, 3 μαρτιου. ποναω λες και μου ερχεται τωρα!! Το στηθοε εκει που ειχε ηρεμησει τωρα ποναει πολυ. Κατα τα αλλα εχω μια ατονια, παραδοξως δεν επιθυμω τον καφε οπως πριν απο καθε περιοδο και δεν εχω ορεξουλες... Γενικα εχω προσεξει οτι απο τοτε που ξεκινησαμε την προσπαθεια εχουν αλλαξει λιγο τα συμπτωματα περιοδου.
μακαρι να μαθεις τα ευχαριστα.Κ εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα πονους περιοδου κανικα κ πυρετο 37 οπως εσυ.Σου ευχομαι αυτο που θες να γινει κ να μας πεις τα ευχαριστα.
Να εισαι καλα κουκλα μου. Τι να πω; θα φανει!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω νομιζα πως ημουν εγκυος γιατι πεινουσα συνεχεια κ ολα μου βρωμουσαν κ ελεγα συνεχεια "αχ τι μυριζει ετσι;;" Κ μου απαντουσαν "μα δεν μυριζει κατι". Μετα αρχισε να ποναει η κοιλια μου για περιοδο κ ανακοινωσα στον αντρα μου οτι "δεν ειμαι εγκυος.ποναει η κοιλια μου κ θα αδιαθετησω κανονικα."
Μετα μπερδεψα τις μερες κ εκανα το τεστ τη μερα που νομιζα οτι ειχα μια μερα καθυστερηση,ενω ηταν μια μερα πριν..κ ηταν θετικο..
Σου ευχομαι να εισαι εγκυος!!
Γενικα παντως το σωστο ειναι επαφη καθε δευτερη μερα σε ολη τη διαρκεια του κυκλου..κ γενικα να θυμασαι πως περιπου το 30% των ζευγαριων συλλαμβανει στους 6 μηνες, το 60% περιπου στους 9 μηνες, το 85% μεσα σε εναν χρονο κ το 90-95% στον εναμισυ.. Οποτε χαλαρα !!!! Δεν χρειαζεται αγχος.. Απολαυσε τηνδιαδικασια κ αυτη τη φαση που "δενεται" το ζευγαρι.. Θα ερθει το μωρακι σας κ τοτε θα ειναι η σωστη στιγμη για εσας κ την οικογενεια που θα φτιαξετε!!!!
Με το καλο...!!!!

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!!! Βεβαια ξερω καλα τον εαυτο μου και δεν εχω αυταπατες, ειναι σιγουρα πονοι περιοδου... Όπως και να εχει ομως, ευχομαι σε ολες καλο μηνα ,με υγεια!!! Ενα φασολακι γρηγορα σε οσες το προσπαθουν και στις εγκυουλες να κρατησουν συντομα το μωρακι τους!!! Smile

anna_vas

anna_vas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μακάρι!! Very Happy
και εγώ μας το εύχομαι!!

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να πω... Ποναω τραγικα, στηθος τουμπανο. Πονοι στην μεση και στην κοιλια αλλα η θερμοκρασια 37!!! Και περιμενω σημερα η το αργοτερο αυριο. Τελος παντων, θα φανει...!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Tzeni84 έγραψε:Τι να πω... Ποναω τραγικα, στηθος τουμπανο. Πονοι στην μεση και στην κοιλια αλλα η θερμοκρασια 37!!! Και περιμενω σημερα η το αργοτερο αυριο. Τελος παντων, θα φανει...!!!

Κοριτσάκι μου υπομονή !!!!!

Θα φανεί!!!!!!! Wink

Μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα!!!!!!! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 215994

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηρθε παλι η ατιμη! Κανονικοτατα και στην ωρα της. Δεν πειραζει... Αντε να τελειωνει για να ξανα αρχισουμε τις προσπαθειες!!! Wink

Anna - mana

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Ηρθε παλι η ατιμη! Κανονικοτατα και στην ωρα της. Δεν πειραζει... Αντε να τελειωνει για να ξανα αρχισουμε τις προσπαθειες!!! Wink

Ελπίζω να είναι η τελευταία και μετά να κάνεις πολύύύύύύ καιρό να ξαναδείς!!! Και όταν θα γίνει αυτό να έχεις ένα παιδάκι στην αγκαλιά σου! Πάντως προσπάθησε να μην αγχώνεσαι (δύσκολο το ξέρω αλλά η καλύτερη συνταγή) και όλα θα γίνουν... Θα δεις που μόλις λίγο ξεχαστείς και τα μπερδέψεις, όπως η φίλη πιο πάνω, τσουπ! θα έρθει και το φασολάκι!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Λυπάμαι γλυκιά μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Εύχομαι ο μήνας που έρχεται να είναι ο τυχερός σου και να ριζώσει το σποράκι σας !!!!!! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 2 377361

Μην στεναχωριέσαι πολύ σύντομα θα μας πείς τα χαρμόσυνα σου!

Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ο επόμενος μήνας να σου φέρει το πολυπόθητο για όλες μας θετικό τεστάκι!!!!!!!!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσια, βοηθηστε με... Ακομα και τωρα το βραδυ, περιοδος με θερμοκρασια 37,3 ειναι νορμαλ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις