Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειδα πως δεν υπαρχει θεμα με μαμαδες (ή μελλουσες) απο το νομο μας κ ετσι ειπα να φτιαξω ενα για να τα λεμε.Ειμαι σιγουρη πως ειμαστε πολλες Smile Smile Smile
Εγω ειμαι απο Αγρινιο και περιμενω το πρωτο μου παιδακι

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KALHSPERA!KALH SKEPSH! EGW EIMAI APO NAYPAKTO KAI EPISHS PERIMENW TO PRWTO MOY! Very Happy EIMAI STON PEMPTO MHNA!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλο Κασσιανη να ερθει το μωρακι σας.Κι εγω σημερα μπηκα στον πεμπτο.Που θα γεννησεις με το καλο?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ki esu na exeis mia kalh egkumosunh kai me to kalo to mpeempaki! konta eimaste...iounio gennas dhladh,e? ksereis ti exeis? egw tha gennhsw sto nosokomeio tou riou..esu agrinio?

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι Ιουνιο 6/6 εχω ΠΗΤ και μαλλον εχουμε αγορακι.Μεχρι τελους του μηνα θα κανω τη β επιπεδου και εκει θα βεβαιωθουμε.Εσεις ξερετε?Στην Πατρα Θα γεννησω,στο ολυμπιον,εκει παει ο γιατρος μου.Εχεις ακουσει καθολου γι'αυτη την κλινικη?

????????


Επισκέπτης
καλημέρα dorto99 και με το καλό σε εσένα και σε όλες τις μέλλουσες μανούλες αγρινιώτισσα και εγώ αν και μένω Αθήνα εχω 2 παιδάκια και οτι χρειαστείς θα είμαι εδώ και στο chat να μπεις να μιλάμε με το καλό ξανά και χάρηκα που είσαι απο το αγρίνιο επιτέλους συντοπίτισσα

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμαδυο σ'ευχαριστω πολυ.Κι εσυ οτι επιθυμεις για τα παιδακια σου.Ποσο ειναι τα δικα σου?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:Ναι Ιουνιο 6/6 εχω ΠΗΤ και μαλλον εχουμε αγορακι.Μεχρι τελους του μηνα θα κανω τη β επιπεδου και εκει θα βεβαιωθουμε.Εσεις ξερετε?Στην Πατρα Θα γεννησω,στο ολυμπιον,εκει παει ο γιατρος μου.Εχεις ακουσει καθολου γι'αυτη την κλινικη?

egw exw PHT 28/5!!mas eipe koritsaki mallon..aurio tha paw sto giatro mou kai thn allh tetarth exw B epipedou, opote tha to sigourepsoume!!! flower to kserw to olumpion, oi mises nafpakties gennane sto rio kai oi alles mises sto olumpio!!mia xara einai, san perivallon toulaxiston ..twra ta upoloipa einai kuriws thema giatrou..apla egw hthela dhmosio nosokomeio.aisthanomai ligo pio asfalhs. exeis kalh egkumosunh?? grapse mou an thes kai to mikro sou onoma Smile

????????


Επισκέπτης
Έχω δυο αγοράκια ο μεγάλος 3 και ο μικρουλης 1 με το καλό ξανά

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δωρα με λενε!Τους 2,5 πρωτους μηνες δεν περασα πολυ καλα,ειχα πρωινες ναυτιες,ζαλαδες και πολλα πολλα νευρα.Ευτυχως ομως τωρα τα πραγματα ειναι πολυ καλα και πραγματικα το χαιρομαι.Βεβαια περασα ενα ασχημο κρυολογημα τις γιορτες και δεν μπορουσα να παρω τιποτα.Η αληθεια ειναι πως ο αντρας μου με βοηθησε πολυ απο την αρχη μεχρι και τωρα ,με κατανοει απολυτα και με στηριζει,αν δεν ηταν αυτος θα ηταν πολυ πιο δυσκολη η κατασταση τουλαχιστον ψυχολογικα.Εσυ πως τα πας μεχρι τωρα?Σημερα πηγες στο γιατρο?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:Δωρα με λενε!Τους 2,5 πρωτους μηνες δεν περασα πολυ καλα,ειχα πρωινες ναυτιες,ζαλαδες και πολλα πολλα νευρα.Ευτυχως ομως τωρα τα πραγματα ειναι πολυ καλα και πραγματικα το χαιρομαι.Βεβαια περασα ενα ασχημο κρυολογημα τις γιορτες και δεν μπορουσα να παρω τιποτα.Η αληθεια ειναι πως ο αντρας μου με βοηθησε πολυ απο την αρχη μεχρι και τωρα ,με κατανοει απολυτα και με στηριζει,αν δεν ηταν αυτος θα ηταν πολυ πιο δυσκολη η κατασταση τουλαχιστον ψυχολογικα.Εσυ πως τα πας μεχρι τωρα?Σημερα πηγες στο γιατρο?
Καλημερα δωρα!!βλεπω πετυχαμε και οι δυο καλους αντρουληδες!!!κι εμενα μια απ'τα ιδια , βοηθαει παρα πολυ και με τις δουλειες(ειναι παρθενος βλεπεις!!) εγω μονο μαγειρεμα,σιδερωμα και ψιλοδουλειες!!και ψυχολογικα φυσικα που ειναι το σημαντικοτερο!!το καλο βεβαια ειναι οτι δεν ειχα καθολου εμετους..αλλα γενικα εχω αρκετα πονακια Sad κρυωματακια περασα στην αρχη και εκανα τη βλακεια να βαλω otrivin:το βραδυ εκανα συσπασεις..απιστευτοσ πονος Crying or Very sad σημερα το απογευμα θα παμε στο γιατρο...θα σου στειλω τα νεα!! Very Happy σαν να χαιρεται και η μπεμπα και ειναι πολυ ζωηρη σημερα Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? 328109 Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? 328109 εσυ το εχεις καταλαβει αληθεια το μωρακι??

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι ακομα δεν το εχω καταλαβει το μωρακι μου και το σκεφτομαι συνεχεια.Βεβαια ο πλακουντας ειναι χαμηλα και μπροστα και ισως φταιει κι αυτο.Την Τριτη θα παω στο γιατρο και το περιμενω πως κ πως για να το δω και να το ακουσω παλι.Περιμενω τα νεα σας Smile Smile Smile

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μην ανησυχεις καθολου!!!(το εχω ακουσει αυτο για τον εμπροσθιο πλακουντα,μπορει να κλωτσαει αλλα να μην το καταλαβαινεις...)ετσι ημουνα κι εγω, μου ειχε γινει εμμονη ιδεα και τελικα το καταλαβα στη 19 εβδομαδα Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? 536304 βεβαια το τσιγκλισα και λιγο!!!χαχααχα!οσο περναει ο καιρος το καταλαβαινω περισσοτερο και χτες χαμος!!και ο γιατρος τη βρηκε πολυ ζωηρη Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? 875502 310 γραμμαρια και ειχε το δαχτυλακι στο στομα!! τελικα Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ με εβαλε στις 23/1, οποτε μπορει να την κανουμε κοντα κοντα!! το μονο αρνητικο ειναι οτι με κατσαδιασε για τα κιλα...εχω παρει 6,5 Sad εσυ???

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακαρι να το νιωσω γρηγορα κι εγω.Χτες μπηκα στην 19η εβδομαδα.Οταν λες το τσιγκλισες τι εννοεις?Παντως μπορει να μην γνωριζομαστε αλλα οταν ειπες για το δαχτυλακι της που το ειχε στο στομα και ποσο ζωηρη ειναι σκεφτηκα την εικονα και εμεινα με ενα χαζο χαμογελο στο στομα.Ανυπομωνω να δω κι εγω το δικο μου την Τριτη Smile Smile Smile
Οσο αφορα στα κιλα ασε καλυτερα.Εχω ηδη παρει 8 και δεν κρατιεμαι με τιποτα.Βεβαια καπνιζα και το εκοψα και επαιξε κι αυτο το ρολο του.Με απελυσαν και απο τη δουλεια λιγο πριν μεινω εγκυος και δεν πολυκινουμαι.Τωρα οταν εχει λιγο καλυτερες μερες προσπαθω εστω και μιση ωριτσα να περπαταω.Εσυ δουλευεις?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:Μακαρι να το νιωσω γρηγορα κι εγω.Χτες μπηκα στην 19η εβδομαδα.Οταν λες το τσιγκλισες τι εννοεις?Παντως μπορει να μην γνωριζομαστε αλλα οταν ειπες για το δαχτυλακι της που το ειχε στο στομα και ποσο ζωηρη ειναι σκεφτηκα την εικονα και εμεινα με ενα χαζο χαμογελο στο στομα.Ανυπομωνω να δω κι εγω το δικο μου την Τριτη Smile Smile Smile
Οσο αφορα στα κιλα ασε καλυτερα.Εχω ηδη παρει 8 και δεν κρατιεμαι με τιποτα.Βεβαια καπνιζα και το εκοψα και επαιξε κι αυτο το ρολο του.Με απελυσαν και απο τη δουλεια λιγο πριν μεινω εγκυος και δεν πολυκινουμαι.Τωρα οταν εχει λιγο καλυτερες μερες προσπαθω εστω και μιση ωριτσα να περπαταω.Εσυ δουλευεις?
ναι δωρα μου ειναι πολυ ωραιο να τα βλεπεις οσο μεγαλωνουν!κι ο αντρας μου χαζεψε!!η τριτη ειναι κοντα Very Happy Very Happy οσο για το τσιγκλισμα θα γελασεις!!εκανα ετσι κατι χαζοδουλιτσες και μετα ξαπλωσα στον καναπε να ξεκουραστω( τοτε τα καταλαβαινεις, οταν ηρεμεις!!)επειδη εσκαγα να το καταλαβω παταγα την κοιλια μου, οπως μας κανουν στον υπερηχο και τσουπ!!!στην αρχη ειναι σαν να σε ακουμπαει στιγμιαια ενα ψαρακι Smile τωρα γινεται λιγο πιο εντονο!!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
με παρηγορησες λιγο με τα κιλα!!με εχει παρει λιγο απο κατω!!πειναω παρα πολυ τις τελευταιες μερες Shocked υποφερωωωωωωωωω!!και μεχρι τωρα περηφανευομουνα οτι δεν εχω αυξημενη ορεξη Laughing ακουσα οτι αυτες τις εβδομαδες εκκρινεται μια ορμονη που σε κανει να πεινας ασταματητα Shocked λυπαμαι για τη δουλεια σου..εγω ειμαι δασκαλα και πηρα αδεια απο τον τριτο μηνα..οποτε μια απο τα ιδια με το καθισιο!!και μ'αυτον τον καιρο δεν βγαινω καθε μερα για περπατημα...πρεπει να μπω σε προγραμμα!! να σε ρωτησω μεσα απ'το αγρινιο εισαι??η καλυτερη μου φιλη ειναι εκει, θα μας παντρεψει κιολας!!(στον θρησκευτικο)

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια και με το καλο τα μωρακια σας!!

Εγω βεβαια μενω στη Αθηνα, η καταγωγη μου ομως απο την μερια της μαμας μου ειναι απο την Ναυπακτο!
Δεν εχω ζησει καθολου εκει,περα απο Σαββατοκυρακα κ διακοπες στν γιαγια αν πιανονται... Razz

Α, κι επειδη διαβασα οτι αγχωνεστε για τα κιλα, μην σκατε: εχω βαλει 24 περιπου μεχρι στιγμης, ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 54 κιλακια και τωρα εχω φτασει αισιως στα 78!!! Laughing Laughing Laughing


kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια και με το καλο τα μωρακια σας!!

Εγω βεβαια μενω στη Αθηνα, η καταγωγη μου ομως απο την μερια της μαμας μου ειναι απο την Ναυπακτο!
Δεν εχω ζησει καθολου εκει,περα απο Σαββατοκυρακα κ διακοπες στν γιαγια αν πιανονται... Razz

Α, κι επειδη διαβασα οτι αγχωνεστε για τα κιλα, μην σκατε: εχω βαλει 24 περιπου μεχρι στιγμης, ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 54 κιλακια και τωρα εχω φτασει αισιως στα 78!!! Laughing Laughing Laughing


καλημερα ναυπακτια!!!πιανεται και η καταγωγη φυσικα!!βλεπω γεννας οπου να'ναι Very Happy τι ωραια!!πως νιωθεις???τι εχεις??αντε με το καλο και να το φερεις στη ναυπακτο για διακοπουλες το καλοκαιρι!!πηρες τοσα,ε???κι εγω αδυνατη ξεκινησα , 50 κιλα!!να δουμε πως θα τελειωσω...

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kassiani85 έγραψε:με παρηγορησες λιγο με τα κιλα!!με εχει παρει λιγο απο κατω!!πειναω παρα πολυ τις τελευταιες μερες Shocked υποφερωωωωωωωωω!!και μεχρι τωρα περηφανευομουνα οτι δεν εχω αυξημενη ορεξη Laughing ακουσα οτι αυτες τις εβδομαδες εκκρινεται μια ορμονη που σε κανει να πεινας ασταματητα Shocked λυπαμαι για τη δουλεια σου..εγω ειμαι δασκαλα και πηρα αδεια απο τον τριτο μηνα..οποτε μια απο τα ιδια με το καθισιο!!και μ'αυτον τον καιρο δεν βγαινω καθε μερα για περπατημα...πρεπει να μπω σε προγραμμα!! να σε ρωτησω μεσα απ'το αγρινιο εισαι??η καλυτερη μου φιλη ειναι εκει, θα μας παντρεψει κιολας!!(στον θρησκευτικο)


Αυτο με την ορμονη δεν το ειχα ξανακουσει!Ωχ!φανταζομαι τι θα γινει απο δω και κατω!!!
Εγω ειμαι μεσα απο το Αγρινιο.Πως λεγεται η κουμπαρα σου?
Παντως εισαι τυχερη οσον αφορα στο θεμα της δουλειας γιατι φανταζομαι σε καλυπτει σε πολλα θεματα.Και μονο που μπορεις να κατσεις ολο αυτο το διαστημα πριν τον τοκετο κι αλλο τοσο μετα μονο θετικο μπορει να ειναι.Κι εγω εχω τελειωσει γαλλικη φιλολογια αλλα για μονιμοποιηση στον τομεα μου σε κποιο σχολειο μονο στον Εβρο κι αυτο με ζορι!!!!!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια και με το καλο τα μωρακια σας!!

Εγω βεβαια μενω στη Αθηνα, η καταγωγη μου ομως απο την μερια της μαμας μου ειναι απο την Ναυπακτο!
Δεν εχω ζησει καθολου εκει,περα απο Σαββατοκυρακα κ διακοπες στν γιαγια αν πιανονται... Razz

Α, κι επειδη διαβασα οτι αγχωνεστε για τα κιλα, μην σκατε: εχω βαλει 24 περιπου μεχρι στιγμης, ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 54 κιλακια και τωρα εχω φτασει αισιως στα 78!!! Laughing Laughing Laughing




Γεια σου Mirantzela κι απο 'μενα.Με το καλο το μωρακι σου και μ'ενα πονο που λενε και στα μερη μας!!!Το πρωτο σου παιδακι ειναι?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!Εγω ειμαι μανουλα με ενα αγορακι 1ετους δεν μενω αλλα καταγομαι απο το Αιτωλικο .........οποτε αν θελετε μπαινω και εγω στη λιστα !!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι να γινουμε πολλες οι συντοπιτισσες!!!Καλως ηρθες tomaraki και να χαιρεσαι το γιο σου!Που μενεις εσυ?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:
kassiani85 έγραψε:με παρηγορησες λιγο με τα κιλα!!με εχει παρει λιγο απο κατω!!πειναω παρα πολυ τις τελευταιες μερες Shocked υποφερωωωωωωωωω!!και μεχρι τωρα περηφανευομουνα οτι δεν εχω αυξημενη ορεξη Laughing ακουσα οτι αυτες τις εβδομαδες εκκρινεται μια ορμονη που σε κανει να πεινας ασταματητα Shocked λυπαμαι για τη δουλεια σου..εγω ειμαι δασκαλα και πηρα αδεια απο τον τριτο μηνα..οποτε μια απο τα ιδια με το καθισιο!!και μ'αυτον τον καιρο δεν βγαινω καθε μερα για περπατημα...πρεπει να μπω σε προγραμμα!! να σε ρωτησω μεσα απ'το αγρινιο εισαι??η καλυτερη μου φιλη ειναι εκει, θα μας παντρεψει κιολας!!(στον θρησκευτικο)


Αυτο με την ορμονη δεν το ειχα ξανακουσει!Ωχ!φανταζομαι τι θα γινει απο δω και κατω!!!
Εγω ειμαι μεσα απο το Αγρινιο.Πως λεγεται η κουμπαρα σου?
Παντως εισαι τυχερη οσον αφορα στο θεμα της δουλειας γιατι φανταζομαι σε καλυπτει σε πολλα θεματα.Και μονο που μπορεις να κατσεις ολο αυτο το διαστημα πριν τον τοκετο κι αλλο τοσο μετα μονο θετικο μπορει να ειναι.Κι εγω εχω τελειωσει γαλλικη φιλολογια αλλα για μονιμοποιηση στον τομεα μου σε κποιο σχολειο μονο στον Εβρο κι αυτο με ζορι!!!!!
τι κανεις δωρα??εχω μερες να γραψω!ειχε καλο καιρο το σαββατοκυριακο και γυρνουσα Wink τη φιλη μου τη λενε γιαννοκωστα.μπορει να ξερεις το μαγαζι που εχει ο μπαμπας της με τα παπουτσια..δασκαλα ειναι κι αυτη!ειναι δυσκολη βρε παιδι μου η ειδικοτητα σας, αν και τωρα για ολες τις ειδικοτητες ιδια χαλια ειναι..δοξα τω θεω ημουνα τυχερη και τωρα σάυτη τη φαση ακομα πιο τυχερη..κανενα συνταρακτικο νεο? μηπως πετυχαν οι τεχνικες μου??χαχαχαχα Laughing

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tomaraki έγραψε:Γεια σας!!Εγω ειμαι μανουλα με ενα αγορακι 1ετους δεν μενω αλλα καταγομαι απο το Αιτωλικο .........οποτε αν θελετε μπαινω και εγω στη λιστα !!
καλοσωρισες!!να χαιρεσαι το αγορακι σου!!σε ωραια ηλικια ειναι τωρα,ε??

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κασσιανη!!!!!Τι κανεις???Οταν εχει καλο καιρο κι εγω δεν θελω να καθομαι στο σπιτι.Το μαγαζι της κουμπαρας σου το ξερω,οχι ομως και την ιδια.Χτες πηγαμε στο γιατρο και ειδαμε το μπεμπουλη μας(επιβεβαιωσαμε οτι ειναι αγορι).Ολα ηταν πολυ καλα και τωρα 1η Φλεβαρη θα παμε για τη β' επιπεδου.Αληθεια εσυ που θα την κανεις τη β'επιπεδου?
Την Κυριακη το ενιωσα το μωρακι μου,στην αρχη σαν κυματακι και μετα αυτο το περιβοητο φτερουγισμα,αλλα απο τοτε τιποτα.Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο να μην το ''ακουω καθε μερα''.Ασε με κατσαδιασε για τα κιλα και μου εδωσε μια διατροφη που αν την ακολουθω θα περνω 1-2 κιλα το πολυ το μηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις