Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

evi2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το ιδιο κι εμεις!Με μια μονο ελευθερη επαφη...Μακαρι και το δευτερο να μας ερθει το ιδιο γρηγορα Very Happy

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχομαι αυτη η χρονια να σου φερει ενα μωρο στην αγκαλια!οχι αγχος καλη διατροφη ελαττωσε καπνισμα αν καπνιζεις και μην παρεις τεστ ωορηξιας γιατι θα σε αγχωσει νομιζω...με το καλο

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εμεινα στον δευτερο μηνα!!
κ στον πρωτο θα εμενα απλα οταν εγινε η ολοκληρωσει εγω σηκωθηκα πηγα στην τουαλετα κατουρησα κ μετα εκανα κ μπανιο κ μαλλον εφυγαν!!! Razz

mairyz

mairyz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα σας κοριτσια!!
Κι εγω στον πρωτο μηνα εμεινα εγκυος παρολο που ειχα πολυκυστικες!!Δεν θελει αγχος....Καποια στιγμη θα ερθει!!!!!

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα.....
το πρωτο και το τριτο απλα ετυχε....
στο δευτερο εμεινα σε 2 μηνες....

με το καλο ενα σπορινι ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 215994

sandoula-manoula

sandoula-manoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς κάναμε βλακειούλες με τον άντρα μου, δεν το επιδιώκαμε και λέγαμε σιγά δεν γίνεται τόσο εύκολα και όμως έγινε με την πρώτη!
Μάλλον μπορεί να έγινε τόσο γρήγορα επειδή δεν το είχαμε σκοπό Smile

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mairyz έγραψε:Καλημερα σας κοριτσια!!
Κι εγω στον πρωτο μηνα εμεινα εγκυος παρολο που ειχα πολυκυστικες!!Δεν θελει αγχος....Καποια στιγμη θα ερθει!!!!!


tetoia pes mou na parw ta panw mou!!!ki egw omoiopathousa makariiiiiii twra xekinisame gurw stis 20 upologizw worrixia pira kai test alla tha to rixw stin tixi gia na min agxwthw tha ta xrisimopoiisw san esxati lusi

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμά Βασιλικής έγραψε:Εμείς ήμαστε απο τους πραγματικά ευλογημένους,το έλεγα απο την αρχή,και τώρα που διαβάζω τοοοοόσα εδώ μεσα,το φωνάζω!!!Και πραγματικά ευχομαι σε όλα τα ζευγάρια που προσπαθουν να τα καταφέρουν μέσα απ την καρδιά μου!! ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΗΡΘΕ.. ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 990599 !!!!!!! Στα 7 χρόνια που ήμαστε μαζί!!!!

toutounaki έγραψε:Το αγοράκι μας ήρθε στον 1ο μήνα προσπαθειών. Η μικρούλα μας στον 9ο μήνα...

aggeliki5579 έγραψε:Κι εμεις ειμαστε απο τους πολυ τυχερους..με μια και μονο ελευθερη επαφη εγινε το θαυμα..πραγματικα τυχεροι και ευλογημενοι..μακαρι ολα τα ζευγαρια τοσο ευκολα να αποκτησουν τα μωρακια τους..το ευχομαι σε ολους..

evi2 έγραψε:Το ιδιο κι εμεις!Με μια μονο ελευθερη επαφη...Μακαρι και το δευτερο να μας ερθει το ιδιο γρηγορα Very Happy

marinaki <3 <3 έγραψε:εγω εμεινα στον δευτερο μηνα!!
κ στον πρωτο θα εμενα απλα οταν εγινε η ολοκληρωσει εγω σηκωθηκα πηγα στην τουαλετα κατουρησα κ μετα εκανα κ μπανιο κ μαλλον εφυγαν!!! Razz

mairyz έγραψε:Καλημερα σας κοριτσια!!
Κι εγω στον πρωτο μηνα εμεινα εγκυος παρολο που ειχα πολυκυστικες!!Δεν θελει αγχος....Καποια στιγμη θα ερθει!!!!!

sandoula-manoula έγραψε:Εμείς κάναμε βλακειούλες με τον άντρα μου, δεν το επιδιώκαμε και λέγαμε σιγά δεν γίνεται τόσο εύκολα και όμως έγινε με την πρώτη!
Μάλλον μπορεί να έγινε τόσο γρήγορα επειδή δεν το είχαμε σκοπό Smile


pw pw!auta diavazw kai mou dinete pollh xara! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 654316 sas euxaristw polu oles sas kai gia tis apantiseis kai gia tis euxes! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 875502
na xaireste ta paidakia sas!

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γκαρης έγραψε:καλημερα.....
το πρωτο και το τριτο απλα ετυχε....
στο δευτερο εμεινα σε 2 μηνες....

με το καλο ενα σπορινι ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 215994

na sai kala gkari mou! Smile Smile xilia efharistw!!!

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
twinsmom έγραψε: ευχομαι αυτη η χρονια να σου φερει ενα μωρο στην αγκαλια!οχι αγχος καλη διατροφη ελαττωσε καπνισμα αν καπνιζεις και μην παρεις τεστ ωορηξιας γιατι θα σε αγχωσει νομιζω...με το καλο

i alitheia einai oti xekinw me 5 kilakia parapanw alla prospathw na trww swsta tin posotita de mporw na kopsw dustuxws!alkool eutuxws den eimai katholou fan kai tsigaro kapniza me to poto-kafe oxi maniwdws prin apo 5 xronia...les na uparxei pithanotita na ephreazei?akousa apo gnwsti istoria mwro den epairne varos giati i mama kapnize meta tin efiveia kai to eixe kopsei xronia prin tin egumosuni

mairyz

mairyz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!


i alitheia einai oti xekinw me 5 kilakia parapanw alla prospathw na trww swsta tin posotita de mporw na kopsw dustuxws!alkool eutuxws den eimai katholou fan kai tsigaro kapniza me to poto-kafe oxi maniwdws prin apo 5 xronia...les na uparxei pithanotita na ephreazei?akousa apo gnwsti istoria mwro den epairne varos giati i mama kapnize meta tin efiveia kai to eixe kopsei xronia prin tin egumosuni[/quote]


Θες να σου πω?Ξεκινησα με 10 κιλα παραπανω,καπνιζα 1-1,5 πακετο την ημερα,επινα 2-3 καφεδες και οποτε εβγαινα τα επινα και τα ποτακια μου...Α!ειχα και πολυκυστικες,μην ξεχνιομαστε!Εχεις αγχωθει κουκλα και δεν πρεπει!!Ξερω οτι δυσκολα αποβαλλεται το αγχος αλλα προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα και μην το σκεφτεσαι καθολου την ωρα που κανεις ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 215994 με τον αντρα σου και απολαυσε τη στιγμη!!Αν το καταφερεις αυτο,θα ερθει σιγουρα!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας,κορίτσια! Και εμείς είπαμε θα κάνουμε ελεύθερα και ότι γίνει! Σταμάτησα τα αντισυλληπτικά Οκτώβριο και Δεκέμβριο έμεινα έγκυος!

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μετά από σχεδόν 3 χρόνια!!!!!Όταν είπα στον άντρα μου ότι εγκαταλείπουμε τις προσπάθειες λόγω απογοήτευσης αλλά και οικονομικού(μόλις είχα μείνει άνεργη)αμέσως έμεινα έγκυος.Πιθανή ημερομηνία σύλληψης 25/12!!!Αυτό και αν ήταν δώρο από τον Θεό!!!

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zoim έγραψε:Μετά από σχεδόν 3 χρόνια!!!!!Όταν είπα στον άντρα μου ότι εγκαταλείπουμε τις προσπάθειες λόγω απογοήτευσης αλλά και οικονομικού(μόλις είχα μείνει άνεργη)αμέσως έμεινα έγκυος.Πιθανή ημερομηνία σύλληψης 25/12!!!Αυτό και αν ήταν δώρο από τον Θεό!!!


dwro theou!!!isws kai simadi oti ola tha pane kala kai na min apelpizeste me to thema tis douleias sou, den einai auto to pio simantiko... bravo sas pou den to valate katw! Respect

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mairyz έγραψε:

i alitheia einai oti xekinw me 5 kilakia parapanw alla prospathw na trww swsta tin posotita de mporw na kopsw dustuxws!alkool eutuxws den eimai katholou fan kai tsigaro kapniza me to poto-kafe oxi maniwdws prin apo 5 xronia...les na uparxei pithanotita na ephreazei?akousa apo gnwsti istoria mwro den epairne varos giati i mama kapnize meta tin efiveia kai to eixe kopsei xronia prin tin egumosuni


Θες να σου πω?Ξεκινησα με 10 κιλα παραπανω,καπνιζα 1-1,5 πακετο την ημερα,επινα 2-3 καφεδες και οποτε εβγαινα τα επινα και τα ποτακια μου...Α!ειχα και πολυκυστικες,μην ξεχνιομαστε!Εχεις αγχωθει κουκλα και δεν πρεπει!!Ξερω οτι δυσκολα αποβαλλεται το αγχος αλλα προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα και μην το σκεφτεσαι καθολου την ωρα που κανεις ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 215994 με τον αντρα σου και απολαυσε τη στιγμη!!Αν το καταφερεις αυτο,θα ερθει σιγουρα!!![/quote]

se euxaristw polu!e me auta pou diabaza exw ephreastei giati ekana ti vlakeia to proigoumeno diastima kai diavaza ola ta arnitika edw mesa... e pws na mhn agxwtheis!(telika oso pio liga xereis toso kalitera einai!)exou kai o logos pou xekinisa to thema... oles oi apantiseis sas mou exoun apovalei to agxos!na ste kala! I love you

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
natasathess έγραψε:Γεια σας,κορίτσια! Και εμείς είπαμε θα κάνουμε ελεύθερα και ότι γίνει! Σταμάτησα τα αντισυλληπτικά Οκτώβριο και Δεκέμβριο έμεινα έγκυος!

sugxaritiria!!!! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 50580
ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 50580

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
28alex sou exw steilei etima filias !

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nantiag έγραψε:28alex sou exw steilei etima filias !


eutuxws pou mou to egrapses kai to epsaxa giati alliws den tha eixa idea!prwti fora mpika sto profil mou Laughing

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
28ALEX έγραψε:
natasathess έγραψε:Γεια σας,κορίτσια! Και εμείς είπαμε θα κάνουμε ελεύθερα και ότι γίνει! Σταμάτησα τα αντισυλληπτικά Οκτώβριο και Δεκέμβριο έμεινα έγκυος!

sugxaritiria!!!! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 50580
ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 2 50580

Σ'ευχαριστώ πολύ! Με το καλό σου εύχομαι και σένα γρήγορα μια εγκυμοσύνη! Smile

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μετα απο 8 μηνεs περιπου αλλα χωριs να μετραω γονιμεs μερεs.Aπλα ετυχε να εχω παει στον γυναικολογο την προηγουμενη μερα για τεστ PAP και μου ειπε οτι η αυριανη μερα ηταν η πιο γονιμη...και πετυχε!

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhspera koritsia,
diavasa th syzhthsh sas kai exw anameikta synaisthimata.
apo th mia agxothika otan diavaza oti mesa se 1-2 mhnes emeinan kapoia koritsia egyos kai apo thn allh phra kouragio otan kapoia alla koritsia emeinan mesa se 1 xrono peripou. elpizw na exw kai egw th xara na apoktisw to diko mou mwraki syntoma, an kai me to agxos pou exw kai me thn apelpisia pou me exei piasei xlwmo to vlepw Crying or Very sad

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααααααα, δεν θελω απαισιοδοξια..

τα χω πει τοοοοοσες φορες, και φυσικα δεν θα σταματησω, οτι το αγχος ειναι ο χειροτερος οδηγος..και φυσικα φερνει μονο τα αντιθετα αποτελεσματα..

επισημα τα περισσοτερα ζευγαρια καταφερνουν εγκυμοσυνη μεσα στον πρωτο χρονο προσπαθειων..αυτο σημαινει απο τον 1ο εως και τον 12ο μηνα ομως..

χαλαρα λοιπον, ομορφες στιγμες με τα αγορακια μας κ ολα θα ερθουν..αυτοσκοπος να μην γινει γιατι το χασαμε το παιχνιδι!!!

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
makari na pane ola kala
apo to stoma sou kai stou theou to auti
xairomai para poly pou exw mpei sth parea sas mou dinei dynamh kai elpida gia na synexisw th prospatheia mou

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
egw pote tha ginw mana? έγραψε:makari na pane ola kala
apo to stoma sou kai stou theou to auti
xairomai para poly pou exw mpei sth parea sas mou dinei dynamh kai elpida gia na synexisw th prospatheia mou

κοιτα εγω εμεινα στον 5ο μηνα προσπαθειων..και το ηθελα πολυυυυυ.απογοητευομουν κ εσκαγα καθε φορα που αδιαθετουσα..ειλικρινα σου μιλαω, τον μηνα που τελικα ειχα μεινει εγκυος, δε μου περνουσε καν απο το μυαλο..ειχα πει, τελος το αγχος, αν ειναι να ρθει θε να ρθει(!) και ημουν πολυ χαλαρη..

νομιζω οτι αυτη ισως ειναι και η καλυτερη αντιμετωπιση των πραγματων..

καλο ειναι να μελετας τις γονιμες σου αλλα το κυριοτερο ειναι να ευχαριστιεσαι την στιγμη..εξαλλου θελουμε μωρακια γεννημενα απο ερωτα κ οχι πιασμενα με το ρολοι!!!

αν παλι εχεις απηυδησει τελειως, προσπαθησε τουλαχιστον-χωρις αγχος παντα-να κανετε αποπειρες ανα 2 μερουλες..νομιζω πιανει Wink

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
se euxaristw poly gia tis sumvoules sou tha tis akolouthisw.twra gia to agxos den mporw na yposxethw oti tha kataferw na to apovalw alla toulaxiston tha prospathisw

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις