Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!! μολισ ξυπνησα.. Embarassed Embarassed πολυ βαρυ το παπλωμα σημερα...χιχι..!!

Αντωνια μου πονο στον κολπο εχω κ εγω εδω και 20 μερες..ο γιατρος μουπε οτι δεν ειναι τιποτα ανυσηχητικο , απλα προετοιμαζεται το σωμα για τη γεννα.. οσο περνανε οι μερες ολο και πιο εντονος γινεται,ειδικα οταν ανοιγω τα ποδια να περπατησω ή οταν γυρναω πλευρο το βραδυ(με τεραστια δυσκολια λογω αυτου του πονου)....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια! Πηγατε καμια βολτουλα; Εμεις μεχρι τον Αγιο Κοσμα για να κανει η μικρη λιγο ποδηλατο κι επαιξε και στην παιδικη χαρα. Εχει υπεροχη μερα εδω!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλες! Εγώ δεν πήγα πουθενά και δεν θα πάω... Crying or Very sad Πλέκω, ετοίμασα πλυντηριο και βλέπω τηλεόραση! Εχει ωραία μέρα αλλά που να πάμε με τον μικρό? Θα πρέπει να πάμε σε παιδότοπο και φοβάμαι με τις ιώσεις.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανα παιδικη χαρα; Εχετε κοντα;

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παει κάθε μέρα με τον μπαμπά του (εκτός αν βρέχει). Εχω ακριβώς δίπλα απο το σπίτι παιδικη χαρά. Smile

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ωραια! Ε ας κατσει και λιγο σπιτακι του, χεχε! Τι πλεκεις;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!

Χρυσα ειναι περιεργο το θεμα των ραγαδων!Εγω πχ στην εφηβεια εκανα ραγαδες, στην εγκυμοσυνη ουτε μια ακομα!Οι κρεμα που λεω εγω δεν ειναι και πανακριβη...22€ την πηρα και τωρα χρησιμοποιω το 2ο σωληναριο!Κι εγω δεν ειμαι για πολλα πολλα!Για 2 ψωνια κατεβαινω κεντρο αντε και για εναν καφε μια στο τοσο!

Ρινουλα χαλια το νερο αλλα τι να κανουμε;!Ρωτησαμε και για φιλτρο ή μπουκαλα με ψυκτη σαν αυτον που εχουν πχ τα ιατρεια αλλα δε συμφερε! Rolling Eyes Παλι αρρωστη;;;Τι να πω πια;!Περαστικα σου!

Αννα κι εσεις θεμα με το νερο; εμενα παντως μου ειπε ο γιατρος στην εγκυμοσυνη μονο εμφιαλωμενο! Rolling Eyes Ναι το φαρμακειο αυτο ειναι απεναντι απο ΙΚΑ αλλα δεν ξερω αν οι τιμες αυτες ισχυουν μονο για ηλεκτρονικες αγορες ή και για παραλαβη απο το καταστημα!

Αντωνια είχες ενα σωρο δουλιτσες απο οτι ειδα χθες!Κοιτα μην κουραζεσαι!Κι εγω περασα φασεις που ημουν πολυ πεσμενη ψυχολογικα αλλα θελει προσπαθεια να μην το αφησεις να σε επηρεασει σε μεγαλο βαθμο!Ευχαριστουμε για τα χαπια αλλα εχω κι εγω αρκετα κι ελπιζω κι εγω να τα μειωσω σιγα σιγα...Εχεις συσπασεις γεννας;

Ρια αφου φυσαει θα στεγνωσουν και πιο γρηγορα τα ρουχα! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 93981 Κι εσυ αντρα φιτ εχεις;

Βανα κι αδερφη ειναι παρθενος αλλα ειναι πολυ χυμα...φέεεεεεεετα!Ξερεις να πλεκεις;τι καλα!

Κατερινα χιονιζει ε;!Πωπω κρυο!Οντως να προσεχεις μη γλιστρησεις!

Αννουλα πονολαιμο; περαστικα σου!κανε καμια γαργαρα μπας και το γλιτωσεις!Εμενα στο μαιευτηριο μου ζητησανε ταυτοτητες και των 2, το βιβλιαριο μου και πιστοποιητικο οικ. καταστασης!Κι εμενα μου ζητησανε να παω μπουρνουζακια, φορμακια, πανες,σεντονακι,κουβερτουλα, σαλιαρες κλπ για το παιδι.Σερβιετες, εσωρουχα μιας χρησης κλπ θα μου τα δωσουν εκει!

Τονια και χθες μαθημα;Υπομονη!Κι εμενα η συχνοουρια ειναι συχνο φαινομενο!Κι εγω εχω αρκετο πρηξιμο γενικοτερα!Χανεις αμνιακο; καλο θα ηταν να πας σε εναν γιατρο να σου βαλει το χαρτακι να το επιβεβαιωσεις και να μετραει τα υγρα σου καποιες μερες και να συγκρινει τις λιμνες!Μπορει να ειναι λογω συσπασεων η απωλεια!Το αμνιακο μυριζει παντως ειτε σα σπερμα ειτε σα χλωρινη!

Μαρίνα κι εγω ανυπομονω! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 328109

Κλεοπάτρα καλοριζικο το δωματιάκι σας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 215994

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula έγραψε:Α ωραια! Ε ας κατσει και λιγο σπιτακι του, χεχε! Τι πλεκεις;
Αυτός την βόλτα του στην παιδική την πήγε, αλίμονο σε μας!! Πλέκω κασκολ του γιου μου!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!

Χρυσα ειναι περιεργο το θεμα των ραγαδων!Εγω πχ στην εφηβεια εκανα ραγαδες, στην εγκυμοσυνη ουτε μια ακομα!Οι κρεμα που λεω εγω δεν ειναι και πανακριβη...22€ την πηρα και τωρα χρησιμοποιω το 2ο σωληναριο!Κι εγω δεν ειμαι για πολλα πολλα!Για 2 ψωνια κατεβαινω κεντρο αντε και για εναν καφε μια στο τοσο!

Ρινουλα χαλια το νερο αλλα τι να κανουμε;!Ρωτησαμε και για φιλτρο ή μπουκαλα με ψυκτη σαν αυτον που εχουν πχ τα ιατρεια αλλα δε συμφερε! Rolling Eyes Παλι αρρωστη;;;Τι να πω πια;!Περαστικα σου!

Αννα κι εσεις θεμα με το νερο; εμενα παντως μου ειπε ο γιατρος στην εγκυμοσυνη μονο εμφιαλωμενο! Rolling Eyes Ναι το φαρμακειο αυτο ειναι απεναντι απο ΙΚΑ αλλα δεν ξερω αν οι τιμες αυτες ισχυουν μονο για ηλεκτρονικες αγορες ή και για παραλαβη απο το καταστημα!

Αντωνια είχες ενα σωρο δουλιτσες απο οτι ειδα χθες!Κοιτα μην κουραζεσαι!Κι εγω περασα φασεις που ημουν πολυ πεσμενη ψυχολογικα αλλα θελει προσπαθεια να μην το αφησεις να σε επηρεασει σε μεγαλο βαθμο!Ευχαριστουμε για τα χαπια αλλα εχω κι εγω αρκετα κι ελπιζω κι εγω να τα μειωσω σιγα σιγα...Εχεις συσπασεις γεννας;

Ρια αφου φυσαει θα στεγνωσουν και πιο γρηγορα τα ρουχα! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 93981 Κι εσυ αντρα φιτ εχεις;

Βανα κι αδερφη ειναι παρθενος αλλα ειναι πολυ χυμα...φέεεεεεεετα!Ξερεις να πλεκεις;τι καλα!

Κατερινα χιονιζει ε;!Πωπω κρυο!Οντως να προσεχεις μη γλιστρησεις!

Αννουλα πονολαιμο; περαστικα σου!κανε καμια γαργαρα μπας και το γλιτωσεις!Εμενα στο μαιευτηριο μου ζητησανε ταυτοτητες και των 2, το βιβλιαριο μου και πιστοποιητικο οικ. καταστασης!Κι εμενα μου ζητησανε να παω μπουρνουζακια, φορμακια, πανες,σεντονακι,κουβερτουλα, σαλιαρες κλπ για το παιδι.Σερβιετες, εσωρουχα μιας χρησης κλπ θα μου τα δωσουν εκει!

Τονια και χθες μαθημα;Υπομονη!Κι εμενα η συχνοουρια ειναι συχνο φαινομενο!Κι εγω εχω αρκετο πρηξιμο γενικοτερα!Χανεις αμνιακο; καλο θα ηταν να πας σε εναν γιατρο να σου βαλει το χαρτακι να το επιβεβαιωσεις και να μετραει τα υγρα σου καποιες μερες και να συγκρινει τις λιμνες!Μπορει να ειναι λογω συσπασεων η απωλεια!Το αμνιακο μυριζει παντως ειτε σα σπερμα ειτε σα χλωρινη!

Μαρίνα κι εγω ανυπομονω! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 328109

Κλεοπάτρα καλοριζικο το δωματιάκι σας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 10 215994
Καλησπέρα και σε σένα! Τι να πω! Ισως με χαλάει ο ωροσκόπος! Μη φανταστείς κατι τρελο οτι ξέρω, απο youtube εμαθα!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mε το καλο να τελευωσεις το κασκολακι σου!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Mε το καλο να τελευωσεις το κασκολακι σου!
Ευχαριστω!! Very Happy

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ιωάννα! Εσυ πώς περασες την Κυριακή σου;

Βάνα θέλει υπομονη το πλεξιμο! μεχρι κασκολακι μικρο ή σκουφι αντέχω αλλά για ρουχο ολοκληρο τελικα δεν μπορώ, βαριεμαι!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ησυχα Ρινουλα μου!Δουλίτσες, χουζουρι...το απογευμα εχω μια επισκεψη!Εσυ;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βολτα το πρωι και το μεσημερι ησυχα. Προσπαθησα να κοιμηθω αλλά δε μου καθισε πολύ. Τωρα η μικρη βλεπει τινκερμπελ. Ανοιξα και τις βαλιτσες οπου νομιζα ότι ήτανε τα μωρουδιακα αλλά... δεν τα βρηκα! Μαλλον τα εχουμε καπου αλλου.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω νυσταζω αλλα δυσκολα κοιμαμαι μερα!Εχεις παταρι ή αποθηκη;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αποθηκη!
Εμενα δε με αφηνει η μικρη μου!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην αποθηκη ειναι πιο ευκολο να ψαξεις!
Εγω ειμαι δυσκολη στον υπνο...την ημερα απο παιδι! Rolling Eyes

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οντως πολυ πιο ευκολο... αλλα ειναι τιγκα!
Το χρειαζομαι Ιωαννα μου πιστεψε με αλλα δεν το πετυχαινω!

Υποτιθεται μεσα στην εβδομαδα θα ερθει και η κουνια...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αληθεια θα ερθει κι η κουνια; Καλοριζικη!Πωπω!Αν και το 2ο πιστευω πως αν δεις την κουνια και τα μωρουδιακα θα σου ερθει καπως! Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΑΛΑ..ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΑΘΙΗΝΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα θα κανεις και θα ανεβεις κοριτσι μου!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Καλα θα κανεις και θα ανεβεις κοριτσι μου!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...
ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ..ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!
ΝΙΩΘΩ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ Κ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΩ!!!
ΟΙ ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΗΙΑ...ΜΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΙΜΑ!!!

Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα μου ναι οπωσδηποτε θα μου ερθει το κατι! Βεβαια δε θα τη στησουμε ακομα για να μην ειναι στη μεση, το παιδικο ειναι ήδη κατειλημμένο σε μας. Τελευταιες μερες.

Τονια πηγαινε να δεις τι γινεται για να μην αησυχεις χωρις λογο αλλα κι αν ειναι κατι να αντιμετωπιστει σωστα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ..ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια καλα ειναι η δικια μου...ζωηρη ζωηρη!Τα χαπια των συσπασεων και το μαγνησιο τα παιρνεις ακομα;

Ρινουλα τελεια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις