Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antoniaeua έγραψε:χαιρετω σας ολες....επιτελους παντρευτηκα!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 328109 ...αποτι ειπαν κ ενιωθα κιολας ημουνα πολυ ομορφη νυφη...χεχεχ δεν ειναι ψωνιστικο αστε να το νιωσω διοτι με τα τελευταια νευρα κ κλαματα το χρειαζομουνα...περασαμε ομορφα...κ σημερα ειχα γιατρο..γενικα ολα καλα να προσεχω πολυ με τη διατροφη το ζαχαρο δλδ...οριακα για ινσουλινη!!!
μπηκα στο μηνα μου στα κιλα μου ειμαι στα 8-9..η κουκουβαγια προς τα κατω κανονικα...
ειχα κ μαια σημερα εκανα αναπνοες μας ειπε για την περιποιησησ μπανιο θηλασμο κλπ..την αλλη εβδομαδα εχω μαθηματα εξωθησης!! αυτα συνοπτικα...
εσεις αποτι διαβαζω ολες καλα?...
τονια εισαι καλυτερα?

Να ζήσετε κούκλα μουυυυυυυυυ
Πως νιώθεις τώρα? νιώθεις πιο κυρία????χαχαχχαχαχα
μπράβο και για τα κιλάκια!!!!
Η μαία του γιατρού σου σου έκανε αναπνοές???

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντωνια να ζησετε!! Ειδες τελικα όλα πηγαν καλα! Και δε γεννησες πριν το γαμο, χεχε!

Αννουλα ενταξει, σε καταλαβαινω αλλά ειναι σοβαρος λόγος η όρασή σου οποτε καλύτερα να μην το ρισκαρεις. Γερο να ειναι το μωρο σου και γερη κι εσυ!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννούλα να είναι καλά το μωράκι σου μόνο αυτό να σκέφτεσαι.
Αντωνία μου welcome to the club!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 50580

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΛΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ .........ΠΑΡΑΞΕΝΩ ΠΡΑΜΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΣΤΙΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΑΛΟΚΟΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!



ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΟ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ....17 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΠΕΝΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΤΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΧΕΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 534787 ΚΑΙ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!



ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΨΩΝΙΑ ΜΩΡΟΥ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΤΙΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ cyclops

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΞΕΛΑΦΡΟΣΩ ΚΑΙ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελουια σας ευχαριστω πολυ ολες σας ναι..ηρθα κ εγω στο κλαμπ...ραμονα ειμαι πλεον Κα Κοκοβιου!!!ναι ρε παιδι μου αισθανεσε πιο ...καπως..χεχεχε πλακα κανω τπτ δν αλλαξε...
νι η μαια της γιατρου μου εκανε αναπνοες...
ρηνιο ναι τελικα δεν γεννησα.. Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 215994 ....καλα τα ελεγες...

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΛΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ .........ΠΑΡΑΞΕΝΩ ΠΡΑΜΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΣΤΙΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΑΛΟΚΟΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!



ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΟ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ....17 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΠΕΝΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΤΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΧΕΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 534787 ΚΑΙ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!



ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΠΙΤΙΟΥ ΨΩΝΙΑ ΜΩΡΟΥ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΤΙΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ cyclops

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΞΕΛΑΦΡΟΣΩ ΚΑΙ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ
O Μάρτης θα είναι γεμάτος γεννητούρια!! Αντε με το καλό!!

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντωνία, να ζήσετε ευτυχισμένοι!
Αννούλα, και εγώ μια από τα ίδια ,καισαρική λόγω προβλήματος στα μάτια, προγραμματισμένη! Παρεμπιπτόντως, με έχεις βάλει 25/04 ότι έχω Π.Η.Τ ενώ είναι 25/03!
Γειά σου ,Χρύσα!
Καλή ξεκούραση σε όλες! Πάω και εγώ για ύπνο... Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 850933

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια χρειαζεται κι αναισθησια καμια φορα!

Μαρινα προσπαθω να ξεκουραζομαι γιατι εχω πολλες συσπασεις! Rolling Eyes Κι εσυ στο κλαμπ της καισαρικης ε;!Ονειρα γλυκα! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 502437

Τονια τι εγινε με τις συσπασεις; Εγω χθες ειχα ανα 5λεπτο 50αρες! Crying or Very sad

Ρινουλα αν δεν καταλαβαινει ο αλλος απο μονος του τι να πεις!

Κατερινα ναι 20 λεπτα ηθελα να γραψω ξαπλωμενη!Τοτε δεν πρεπει να ανησυχεις!

Ραμονα εχω συνηθισει λογω της δουλειας να μιλαω μονο με βδομαδες κι οταν με ρωτανε μηνα το σκεφτομαι! Razz Razz

Αντωνια βιον ανθοσπαρτον!Να ζησετε και με το καλο το μωρακι σας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 50580 Σιγουρα θα ησουν κουκλα!Ολα καλα θα πανε με το σακχαρο!μην ανησυχεις!

Αννα μη χαλιεσαι για την καισαρικη...κι εγω θα κανω!Ε δεν εγινε και τιποτα, ισως ειναι και καλυτερα!Ποτε λεει ο γιατρος σου;Παντως δεν εχει σημασια ο τροπος, το αποτελεσμα μετραει!

Χρυσα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 417472

Λια Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 417472

Βανα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 417472

Ευαγγελια με το καλο να γεννησεις το μωρακι σου!Ειναι λογικο να ανησυχεις περισσοτερο απο το πρωτο...λενε στο πρωτο πας με αγνοια στο δευτερο ξερεις τι σε περιμενει! Razz Μην σκας για την βαλιτσα, εχεις ακομα χρονο μεχρι τις 17 του μηνα!Καλοριζικα τα πραγματακια σας!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!! Πώς τα πατε με τη βροχη οι Αθηναιες; Τι πραγμα ειναι αυτο; Καθομαστε σπιτι με τη μικρη γιατι εχουνε πολλα νερα οι δρομοι και πώς θα περπατησει; Δεν μπορω και να την κουβαλησω αγκαλια. Και απο φαγητο αν δε σταματησει μας βλεπω για πιτσα, χεχε!
Στα δικα σας μερη τι γινεται;

Ευαγγελια με το καλο, μη φοβασαι όλα καλα θα πανε!

Μαρινα κι εσυ με τα ματια; Ειναι σοβαρος λογος, αν δε γινεται φυσιολογικα για τα ματια δε γινεται. Σημασια εχει να πανε όλα καλα.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ρινουλα!Κι εδω χαλια ο καιρος...θα πιασει σιγουρα σε λιγο!Εχεις παρεουλα τη μικρη; Πως εισαι; Ανεβηκες λιγο;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλυτερα ειμαι Ιωαννα μου, σε ευχαριστω, μετα το ντοπλερ οντως ανεβηκα. Ειναι και η μικρη λιγοτερο γκρινιαρα (δε θα παει και σχολειο, η καλυτερη της).

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οντως στο ντοπλερ ακουσες πολυ καλα νεα!Αντε λιγος καιρος εμεινε και θα εχεις 2 αστερακια στην αγκαλια σου!
Μολις ειδα στο facebook οτι η Τονια ειναι στο Ιασω κι οτι θα μεινει μεσα 2 μερες!Αχ!Ευχομαι ολα καλα να της πανε!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ δεν το ειδα! Την εβαλε μεσα ε; Μακαρι να πανε όλα καλα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Αχ δεν το ειδα! Την εβαλε μεσα ε; Μακαρι να πανε όλα καλα!
μακαρι!της στελνουμε τις ευχες μας!

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα..καλε τι γινετε στην αθηνα σημερα?αυτο οτι αστραφτει πραγματικα ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ κ μπουμπουνιζει λες κ σπαει η γη...εγω απο αυτο ξυπνησα στις 4μιση...κ απο τοτε.... Sad
η τονια γιατι ακριβως μπηκε?για συσαπσεις?λετε να γεννησει?περαστηκα τονια κ απο μενα...
ιωαννα ευχαριστω για τα καλα σου λογια...

πγα να φτιαξω φασλαδα εκαψα κ τα φασολια κ την κατσαρολα βρωμαει οοοολο το σπιτι Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω!Βλεπω το εκτακτο του mega!Χαμος στην Αθηνα, οχι αστεια!
Βρε κοριτσια ξεφλουδιζει η μια μου θηλη ειναι λογικο αυτο; Εβαζα τη Fissan για καιρο αλλα λογω των επισκεψεων, λογω κουρασης την ειχα αμελησει τελευταια! Rolling Eyes

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντωνια φοβερο ε; Οντως κι εδω απο τς 4 περιπου δεν εει σταματησει καθολου ουτε τη βροχη ουτε τα μπουμπουνητα. Δεν μπορουμε να βγουμε με τη μικρη γιατι εχει πολλα νερα και δεν μπορουμε να κατεβουμε απο το πεζοδρομιο!

Ιωαννα μου δεν ξερω με τη θηλή αλλα δε νομιζω να ειναι κατι, απο αυτα που εψαξα λιγο τωρα. Εχεις παρει purelan ή όχι ακομα;

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι πανικος γινετε!!!αστα....φαινομενο σημερα...
ιωαννα λογικο ειναι τωρα που ετοιμαζεται για το θηλασμο να εχει αλλαξει η φυσιολογια του δερματος οποτε ..αφησες κ την καθημερινη περιποιηση..μαλλον απο αυτο...τι να πω κιολας/....κανε μια καλη ευδατωση κ δες το βαλε κ λιγο λαδακι???

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Τι καιρός κ αυτός σήμερα! Κοντεύουμε να πνιγούμε στην Αθήνα!

Αντωνία μου να ζήσετε! Μην αγχώνεσαι για το ζάχαρο, θα στρώσει, είσαι κ στα κιλά σου μια χαρά!

Αννούλα μη στεναχωριέσαι για την καισαρική. Όλες θα κάνουμε αν χρειαστεί,για το καλό το δικό μας κ των μωρών μας!!

Τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες!!

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κλεοπατρα...σε ευχαριστω...εσυ με το ζαχαρο πως πας?βρε φοβαμαι γιατι εχουμε κ ιστορικο χθες βρεθηκε κ στον πατερα μου...τωρα σε λιγο θα μετρησω...ε κ το αγχος το ανεβαζει αλλα δεν θελω....

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ρωτησω....αυτα τα πονακια που νιωθω απο το πρωι...στη μεση ετσι οπως νιωθουμε στην περιοδο κ η αισθηση της τουαλετας ειναι αυτα που θα πρεπε να νιωθω????

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τουλάχιστον να σκέφτεσαι ότι έχει μείνει λίγος καιρός κ δε θα ταλαιπωρηθείς πολύ. Εμείς ιστορικό στην οικογένεια δεν έχουμε. Διατροφή κάνω δύο εβδομάδες τώρα κ μετρήσεις ξεκίνησα την Τρίτη και βγαίνουν όλες από 80-98, μόνο μια φορά με έβγαλε 120 και δεν ξέρω μήπως κάνω κάτι λάθος; μήπως το μηχανάκι είναι χαλασμένο;Γιατί όταν έκανα τεστ κ καμπύλη οι τιμές ήταν αρκετά τσιμπημένες..τι να πω..

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Κλεοπατρα! Μηπως με τη διατροφη εστρωσε το ζαχαρο σου και γι'αυτο χεις καλες μετρησεις;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντωνια χαμος ε;!Η Τονια μπηκε λογικα επειδη ειχε συσπασεις κι εχανε κι αμνιακα!Μακαρι να μη γεννησει τωρα γιατι δεν μπηκε ακομα στον μηνα της! Rolling Eyes Μη σκας για τα φασολια!Συμβαινουν αυτα!Θα βαλω λαδακι, ευχαριστω!Εμενα αυτα τα πονακια μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι συσπασεις αλλα το επιβεβαιωσαμε κιολας και στον καρδιοτοκογραφο!

Ρινουλα ναι την εχω!Την πηρα απο καιρο, συγκεκριμενα εσυ μου την ειχες συστησει!

Κλεοπατρα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 35 417472

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα μου μπορεις να βαλεις πουρελαν λοιπον!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις