Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Κυρ Φεβ 17, 2013 11:54 pm

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efivl έγραψε:Koritsia kalimera!!!please voithiste me!!perimena kanonika stis 15,exw 30 imerwn kyklo kai eixa epafi stis gonimes!!exw ponakia xamila k ligo pono sto stithos..ekana to savvato to prwi ena test k vgike arnitiko,vevaia prin eixa piei nera xymous k kafedes gia na mporesw na to kanw alla kapou diavasa oti den einai aksiopisto apotelesma...peite mou ti gnwmi sas!!!eyxaristw poly!!! Very Happy

KALHMERA KOITA KAI EGW MESHMERI TO EIXA KANEI TO TEST KAI EIXA TA PANTA PRIN KAI PEIEI ELPIZW NA PEIRES DIPLO TEST DOKIMASE ENA AYRIO TO PRWI POU DEN EXEIS FAEI KATI OUTE PIH KAI MHN AGXONESE SE PARAKALW KALH EPITYXIA

27Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 12:29 am

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
paourina έγραψε:
efivl έγραψε:Koritsia kalimera!!!please voithiste me!!perimena kanonika stis 15,exw 30 imerwn kyklo kai eixa epafi stis gonimes!!exw ponakia xamila k ligo pono sto stithos..ekana to savvato to prwi ena test k vgike arnitiko,vevaia prin eixa piei nera xymous k kafedes gia na mporesw na to kanw alla kapou diavasa oti den einai aksiopisto apotelesma...peite mou ti gnwmi sas!!!eyxaristw poly!!! Very Happy

KALHMERA KOITA KAI EGW MESHMERI TO EIXA KANEI TO TEST KAI EIXA TA PANTA PRIN KAI PEIEI ELPIZW NA PEIRES DIPLO TEST DOKIMASE ENA AYRIO TO PRWI POU DEN EXEIS FAEI KATI OUTE PIH KAI MHN AGXONESE SE PARAKALW KALH EPITYXIA

tha prospathisw na min agxwnomai.. Rolling Eyes !thelw poly ena mwraki k kathe mina perimenw stathera tin akatanomasti k twra einai idi 3i mera...lew na perimenw 2-3 meres kna kanw to test..kai vlepoume...s eyxaristw poly gia tin apantisi!!! I love you

28Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 2:59 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efivl περιμενε λιγες μερες κ κανε το τεστ!! με τα πρωτα πρωινα ουρα.

εγω ειχα μπερδεψει τις μερες κ νομιζα οτι ειχα καθυστερηση 2 μερες ενω ημουν 2 μερες πριν την περιοδο, κ εκανα ενα τεστ κ βγηκε θετικο τοσο αχνα που μεχρι το μεσημερι ειχε σβηστει η γραμμη.. κ εκανα τεστ αιματος κ μου βρηκαν μια χοριακη οριακα θετικη (16.0) κ μου ειπαν "ελα παλι σε 10 μερες γιατι δεν ειναι σιγουρο"!!!!!!! κ ολο αυτο το αγχος μονο κ μονο γιατι το εκανα νωριτερα...!!! καλυτερα να περιμενεις λοιπον λιγακι κ θα δεις!!
Σου ευχομαι να βγει θετικο!!! ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 417472

29Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 3:34 am

elenitsa32

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kοριτσακια εγω ξερω οτι η χοριακη δειχνει και πριν την καθυστερηση.. Παντως καλυτερα χοριακη παρα τεστ ειναι πιο εγγυημενο! Επισης να σας πω οτι υπαρχει γνωστο διαγνωστικο που λογω κρισης εχει κατεβασει την τιμη της εξετασης σε 18 ευρω.Δεν ξερω αν πρεπει να πω ποιο ειναι.. Α!! Σουπερ σος!!! Μην την κανετε Παρασκευη απογευμα!!!! Θα σας σπασουν τα νευρα ως τη Δευτερα το μεσημερι,οπως τα δικα μου σημερα... ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994

30Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 4:00 am

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elisa87 έγραψε:efivl περιμενε λιγες μερες κ κανε το τεστ!! με τα πρωτα πρωινα ουρα.

εγω ειχα μπερδεψει τις μερες κ νομιζα οτι ειχα καθυστερηση 2 μερες ενω ημουν 2 μερες πριν την περιοδο, κ εκανα ενα τεστ κ βγηκε θετικο τοσο αχνα που μεχρι το μεσημερι ειχε σβηστει η γραμμη.. κ εκανα τεστ αιματος κ μου βρηκαν μια χοριακη οριακα θετικη (16.0) κ μου ειπαν "ελα παλι σε 10 μερες γιατι δεν ειναι σιγουρο"!!!!!!! κ ολο αυτο το αγχος μονο κ μονο γιατι το εκανα νωριτερα...!!! καλυτερα να περιμενεις λοιπον λιγακι κ θα δεις!!
Σου ευχομαι να βγει θετικο!!! ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 417472

elisa87 flower katalava...to kserw oti exoume poly agxos oles kai de voithaei.. o kyklos mou ta teleytaia xronia einai toso statheros!!!!simera eimai stin 33 mera tou kyklou...de thelw na kanw test giati an mou deiksei pali arnitiko tha agxwthw ki allo..aaa eixa kai epafi stis gonimes akrivws( de thymamai an to eipa) exw liga ponakia..ligo kourasi..ta matia mou einai varia..alla isws na einai na mou erthei k xairomai tsampa... Sad den kserw k ti na kanw..an prepei na prosexw twra se periptwsi pou exw mwraki..na mi gymnazomai na min kourazomai klp...poso mperdemeni niwthw!!! scratch

31Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 4:19 am

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenitsa καλα αποτελέσματα !!!ποτε θα τα πάρεις;;

32Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 4:41 am

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BOBO έγραψε:Elenitsa καλα αποτελέσματα !!!ποτε θα τα πάρεις;;

KALA APOTELESMATA!!!! flower

33Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 4:48 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειχα κανει τα τεστ ολου του κοσμου κ βγαινανε αρνητικα θα σ μιλησω σαν νοσηλευτρια κανε χοριακη μετα τις 20 μερες καθυστερησεις βεβαια υπαρχουν κ γυναικες οπως εγω π δεν τσ δειχνει εγω τ εμαθα 6 εβδομαδων η χοριακη θα σ δειξει σιγουρα Razz

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

34Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 4:53 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efivl εμενα μου μυριζε κατι ασχημα ολη την ωρα κ οταν ελεγα τι μυριζει ετσι μου ελεγαν "δεν μυριζει κατι". κ μετα ειχα πονους περιοδου κ ανακοινωσα στον αντρα μου οτι "ποναει η κοιλια μου κ θα μου ερθει περιοδος, δεν ειμαι εγκυος." Razz
απλα να περιμενεις γιατι μπορει να ειχες ωορριξια λιγο αργοτερα (οπως εγω) κ να μην εχουν προλαβει να ανεβουν οι ορμονες..
χαλαρωσε, μην τρελαινεσαι σε γυμναστικη κ κουραση κ θα δεις σε λιγο!! Very Happy

35Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 5:36 am

elenitsa32

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια τα πήρα!!!! Ειμαι εγκυος!!!!
Η τιμή είναι 185. Καλά δεν είναι???
ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994 ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994 ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994

36Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 5:54 am

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβοοοοοο συγχαρητήρια!!!!
Ποσο εβδομάδων είσαι;;
Πρωτο σου παιδάκι;;;

37Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 10:51 pm

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenitsa32 έγραψε:Κοριτσια τα πήρα!!!! Ειμαι εγκυος!!!!
Η τιμή είναι 185. Καλά δεν είναι???
ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994 ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994 ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 215994

Sygxaritiria koritsaki!!!!mia xara!!!!!!!!!tha pane ola kala!!!! ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 654316 I love you cheers emena dystyxws simera to prwi irthe..opote adika xairomoun..exei mpleksei toso o kyklos mou telika? kata fantasian egkyos...to thelw toso poly k akthe mina ta idia.... ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 534787 ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 534787

38Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Φεβ 18, 2013 11:01 pm

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elisa87 έγραψε:efivl εμενα μου μυριζε κατι ασχημα ολη την ωρα κ οταν ελεγα τι μυριζει ετσι μου ελεγαν "δεν μυριζει κατι". κ μετα ειχα πονους περιοδου κ ανακοινωσα στον αντρα μου οτι "ποναει η κοιλια μου κ θα μου ερθει περιοδος, δεν ειμαι εγκυος." Razz
απλα να περιμενεις γιατι μπορει να ειχες ωορριξια λιγο αργοτερα (οπως εγω) κ να μην εχουν προλαβει να ανεβουν οι ορμονες..
χαλαρωσε, μην τρελαινεσαι σε γυμναστικη κ κουραση κ θα δεις σε λιγο!! Very Happy

elisa mou apo to agxos na eimai egkyos kai na kanw ena paidaki fantastika k polla..dystyxws mou irthe simera...o kyklos mou ekane 34 meres...enw eixa 30 k eixa ypologisei tis gonimes...twra pali apo tin arxi..isws den einai na ginei... Sad kathe mera metraw k tipota re koritsakia ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 688264 ti allo na kanw!!!!!!!!!!

39Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Φεβ 19, 2013 12:46 am

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πειράζει κοριτσακι να κανείς υπομονή και όσο ειναι δυνατό να μην το σκέφτεσαι!!!θα δεις οτι οταν το βγάλεις απο το μυαλό σου τότε ειναι που θα έρθει!!!!εγω στο πρωτο έμεινα εγκυος σε περίοδο μετακόμισης!!!φαντασου!!!

40Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Φεβ 19, 2013 2:05 am

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BOBO έγραψε:Δεν πειράζει κοριτσακι να κανείς υπομονή και όσο ειναι δυνατό να μην το σκέφτεσαι!!!θα δεις οτι οταν το βγάλεις απο το μυαλό σου τότε ειναι που θα έρθει!!!!εγω στο πρωτο έμεινα εγκυος σε περίοδο μετακόμισης!!!φαντασου!!!

No olo ayto skeftomai...katalavaineis poso poly thelw giati oles mas ligo poly skeftomaste ta idia!!!!! cheers diladi ennoeis na to ksexasw entelws???apla thelw na dw pws tha ypologisw tis meres pou mporw na syllavw...alliws kathe mera na eimaste sigouroi!!!stin arxi tis sxesis mou me ton antra mou eixame mia egkymosyni..panw ston mina tis sxesis..pisteva oti itan poly nwris giati den kserame kan oti tha paei etsi k tha kataliksoume mazi kai tin diekopsa..exw metaniwsei poly k niwthw oti isws gi ayto de mporw...les na yparxei periptwsi na exei symvei kati?giati kanoume eleythera edw k 4-5 mines k tipota confused ouf de mporw allo tha skasw!!!!!! affraid

41Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Φεβ 19, 2013 2:30 am

elenitsa32

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εfivl μην αγχωνεσαι οσο μπορεις.. Ειναι νωρις ακομα καλη μου.. Οι γιατροι λενε οτι μετα απο ενα χρονο προσπαθειων ειναι καλο να κανουμε εξετασεις αλλα κι αυτο χαλαρα! Και φυσικα μην το συνδεεις με την προηγουμενη περιπτωση. Κανεις κακο στον εαυτο σου και ειναι κριμα..Ξερω,στη θεωρια καλα τα λεω αλλα πραγματικα ειναι κριμα να στεναχωριεσαι. Εγω εχω φιλη που προσπαθουσε 2 χρονια, 36 ετων και ηταν μεσα στον πανικο( κι εγω ετσι θα μουν δεν το παιζω ανετη) και τελικα εμεινε εγκυος στις διακοπες που ειχε ηρεμησει..

42Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Φεβ 19, 2013 3:21 am

efivl

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenitsa32 έγραψε:Εfivl μην αγχωνεσαι οσο μπορεις.. Ειναι νωρις ακομα καλη μου.. Οι γιατροι λενε οτι μετα απο ενα χρονο προσπαθειων ειναι καλο να κανουμε εξετασεις αλλα κι αυτο χαλαρα! Και φυσικα μην το συνδεεις με την προηγουμενη περιπτωση. Κανεις κακο στον εαυτο σου και ειναι κριμα..Ξερω,στη θεωρια καλα τα λεω αλλα πραγματικα ειναι κριμα να στεναχωριεσαι. Εγω εχω φιλη που προσπαθουσε 2 χρονια, 36 ετων και ηταν μεσα στον πανικο( κι εγω ετσι θα μουν δεν το παιζω ανετη) και τελικα εμεινε εγκυος στις διακοπες που ειχε ηρεμησει..

Rolling Eyes ok..exw agxos..einai i piesi tis kathimerinotitas toso megali,ypoxrewseis klp..to mono pragma pou tha me oloklirwsei einai ena mwraki..de niwthw na mou leipei tipota allo ektos apo ena paidi.. ekleisa ta 30 kai nomizw oti prepei na viastw giati pernane ta xronia toso grigora!!!den kserw an akougetai egwistiko to oti tha symplirwsei tin eytyxia mou ena paidi,meta apo tin diakopi pou ekana...alla klaiw otan mathainw oti kapoia einai egkuos,apo ti xara mou poy tha apoktisei paidaki..kai nomizw epeidi to thelw toso poly oti de tha to apoktisw!!! Sad eyxaristw poly poly gia ti stiriksi k tin katanoisi I love you flower ειναι νωρις για χοριακη;;; - Σελίδα 2 417472

43Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Μαρ 11, 2013 11:31 am

xristina1505

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΤΑ ΕΚΟΨΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΔΛΔ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΟΠΗΚΑΝ ΟΛΑ,ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΙΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΠΤ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ?Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 27 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ?

44Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Μαρ 11, 2013 12:00 pm

Έρση

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xristina1505 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΤΑ ΕΚΟΨΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΔΛΔ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΟΠΗΚΑΝ ΟΛΑ,ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΙΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΠΤ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ?Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 27 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ?

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΕΙΝΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΎΛΛΗΨΗ. ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΆ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.... ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΛΈΩΝ ΕΝΑ ΜΗΝΩΝ ΔΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 20ΤΗ ΗΜΕΡΑ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΏΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ!!!!

45Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Μαρ 11, 2013 12:11 pm

xristina1505

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ. ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΒΑΖΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ..

46Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Δευ Μαρ 11, 2013 12:34 pm

Έρση

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xristina1505 έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ. ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΒΑΖΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ..

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου. Κάνε αύριο μια χορειακή να είσαι σίγουρη αλλά εγώ δεν το βλέπω.... την χορειακή να στην γράψει ο γιατρός σου γιατί αλλιώς ξεκινάει απο 10ευρω εως 30ευρω. ανάλογα που θα πας να την κανεις.

47Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Μαρ 12, 2013 12:23 am

katerinaki14

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tinkerbellini έγραψε:
katerinaki14 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΑ 2ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΘΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ 3ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΛΗΗΗΗΗΡΩΣ???ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

γεια σου κατερινακι κ σε σενα!
κοιτα μου φαινεται παραξενο να βγηκαν δυο τεστ θετικα κ να μην εισαι, απλα το σπορακι σου μπορει να ειναι μικουλη ακομα. μην απογοητευεσαι. πηγαινε κανε χοριακη σε μικροβιολογικο κ περιμενουμε τα ευχαριστα Very Happy

kalhmera sas!
eixa kairo na mpw giati telika hmoun 5 ebdomadwn alla dydtyxws paei to mwraki mas efyge...epomenws den eixame eyxarista Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

48Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τρι Μαρ 12, 2013 12:56 am

matinaki

matinaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μη στεναχωριέσαι katerinaki. Την επόμενη φορά θα είσαι τυχερή. Ηρέμησε και να δεις που όλα θα πάνε καλά στο τέλος. Very Happy

49Ψηφοφορία Απ: ειναι νωρις για χοριακη;;; Την / Το Τετ Μαρ 13, 2013 7:12 am

xristina1505

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΠΑΛΙ!ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΧΤΕΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΑΦΕ-ΣΟΜΟΝ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΕΔΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις