Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μωρέ Αφρούλα μου υπέφερες πάλι χθές ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δε μπορεί κάτι θα έχει να σου προτείνει ο γιατρός !!!!!!!! Wink

Τώρα το πρωί σου έκλεισε ραντεβού ή απόγευμα ?

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Αφρούλα μου δε λέει να σ'αφήσει σε ησυχία βρε κοριτσάκι μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !Μακάρι να βρεθεί μια λύση σήμερα στον γιατρό να ηρεμήσεις!!!
Εγώ Αφρουλάκι είμαι στην 13η μέρα και έχω ήδη ξεκινήσει εντατικά από την 6η  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994 !!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάλλια μου δεν είχε ασφάλεια αυτός που σε τράκαρε ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ! Wink ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ! ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡΡΡΡ ΚΑΙ ΒΑΛ'ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάλλια μου δεν την πληρώνει η ασφάλεια τη ζημιά;;Εσύ θα πληρώσεις Shocked Shocked Shocked ;;;;;

Αναστασία μου έρχομαι και Disneyland  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109 !!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Κάλλια μου δεν την πληρώνει η ασφάλεια τη ζημιά;;Εσύ θα πληρώσεις Shocked Shocked Shocked ;;;;;

Αναστασία μου έρχομαι και Disneyland  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109 !!!

Έλα πάμε!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 215994


ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΤΟΝΙΑ! ΑΦΟΥ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 10/3 ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ 37Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο 9ος ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΗΣΗ ΚΡΑΤΑ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΝ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 34 Κ 2 10 ΜΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 36 ΑΡΑ ΤΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ..ΡΩΤΑ ΝΑ ΣΤΑ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΕΚΕΙ..ΜΙΑΣ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ! ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΛΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗ ΝΥΦΗ! ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ! Very Happy


ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 328109

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου είναι πολύ σημαντικό που θα μπορέσεις να του περιγράψεις αναλυτικά αυτό που σου συμβαίνει και το ιστορικό γενικότερα έτσι θα καταλάβει ακριβώς ποιο είναι το προβλημα και σίγουρα θα σε βοηθήσει! Wink Wink

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό κάνω Αφρούλα μου Wink Wink Wink Wink Wink !!!!
Δεν μπορεί πάντως κάποια λύση θα σου βρει ο γιατρός, έστω να ανακουφιστείς όσο το δυνατόν περισσότερο βρε κοριτσάκι μου!!!

Αναστασία θα αρχίσω να ετοιμάζω βαλίτσες Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing !!!!!
Εσένα κοριτσάκι μου πλησιάζουν οι μέρες της αναμονής σιγά σιγά!!!!Άντε κάνε την αρχήήηηηηηηηη!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Ωχ Κάλια μου έπεσες και σε περίπτωση Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Αν είναι δυνατόν και να μη φταις και να πληρώσεις κι από πάνω !

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Ωχ Κάλια μου έπεσες και σε περίπτωση Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Αν είναι δυνατόν και να μη φταις και να πληρώσεις κι από πάνω !
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ Τ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΑΥΤΑ Π ΑΚΟΥΓΑ ΦΩΝΑΖΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Ο ΛΑΙΜΟΣ Μ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Ν ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΖΗΜΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΩ Ν ΚΛΕΨΩ???ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΑΝ Ν ΜΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Κάλλια μου ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου πάντα ακόμα και αν αυτός που θα σε τρακάρει είναι ο πατέρας σου θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να καταγράψει το συμβάν γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις άκρη ακόμα και αν έχει ασφάλεια πόσο μάλλον να μην έχει!

Μην το ξανακάνεις αυτό το λάθος κοριτσάκι μου!
Στο λέω με όλη μου την καλή διάθεση και χωρίς να θέλω να σε κρίνω!
Μη με παρεξηγήσεις ! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ολος ο κόσμος δεν είναι τοσο καλοπροαίρετος όσο είσαι εσύ!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Κάλλια μου ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου πάντα ακόμα και αν αυτός που θα σε τρακάρει είναι ο πατέρας σου θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να καταγράψει το συμβάν γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις άκρη ακόμα και αν έχει ασφάλεια πόσο μάλλον να μην έχει!

Μην το ξανακάνεις αυτό το λάθος κοριτσάκι μου!
Στο λέω με όλη μου την καλή διάθεση και χωρίς να θέλω να σε κρίνω!
Μη με παρεξηγήσεις ! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ολος ο κόσμος δεν είναι τοσο καλοπροαίρετος όσο είσαι εσύ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 5 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ Ν ΚΑΝΩ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Μ Τ ΑΡΠΑΖΕΙ ΑΠΟ Τ ΧΕΡΙΑ Κ Μ Τ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣΤΙΣΑ ΔΝ ΗΞΕΡΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ Μ ΗΡΘΑΝ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΑΡΓΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ Μ ΕΛΑΦΡΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ...

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλλια μου επίσης φαντάζεσαι αυτή η γυνάικα να ξαναπιάσει τιμόνι και να σκοτώσει το παιδάκι κάποιας μάνας τί θα γίνει τότε ???????

Σοφάκι μου εγώ μάλλον δεν θα έχω τύχη αυτό το μήνα οι μοναδικές επαφές ήταν
η μία στις 9/2 και η άλλη 17/02!

Ρώσικη ρουλέτα που λέει και η Αφρούλα!! Wink Wink Wink

Αλλα τί να κάνω μία το ένα μία το άλλο!
Ημουν και κομμάτια αυτές τις μέρες και με έπαιρνε ο ύπνος!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AnastasiaMM στις Τρι Φεβ 26, 2013 1:47 am, 1 φορά

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Κάλλια μου ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου πάντα ακόμα και αν αυτός που θα σε τρακάρει είναι ο πατέρας σου θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να καταγράψει το συμβάν γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις άκρη ακόμα και αν έχει ασφάλεια πόσο μάλλον να μην έχει!

Μην το ξανακάνεις αυτό το λάθος κοριτσάκι μου!
Στο λέω με όλη μου την καλή διάθεση και χωρίς να θέλω να σε κρίνω!
Μη με παρεξηγήσεις ! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ολος ο κόσμος δεν είναι τοσο καλοπροαίρετος όσο είσαι εσύ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 5 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ Ν ΚΑΝΩ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Μ Τ ΑΡΠΑΖΕΙ ΑΠΟ Τ ΧΕΡΙΑ Κ Μ Τ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣΤΙΣΑ ΔΝ ΗΞΕΡΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ Μ ΗΡΘΑΝ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΑΡΓΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ Μ ΕΛΑΦΡΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ...
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...


ΚΑΛΛΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ...ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ...ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΦΙΦΕΡΗΘΚΑΝΑ ΕΤΣΙ..ΕΑΝ ΠΑΘΑΙΝΕΣ ΚΑΤΙ?ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΓΡΙΑ

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Ν ΟΔΗΓΑΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΖΙΚ ΖΑΚ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΤΡΑΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΔΝ ΕΒΑΛΕ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Κ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΑΜΑΞΙ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΔΝ Τ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ??ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩς ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ...

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Κάλλια μου ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου πάντα ακόμα και αν αυτός που θα σε τρακάρει είναι ο πατέρας σου θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να καταγράψει το συμβάν γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις άκρη ακόμα και αν έχει ασφάλεια πόσο μάλλον να μην έχει!

Μην το ξανακάνεις αυτό το λάθος κοριτσάκι μου!
Στο λέω με όλη μου την καλή διάθεση και χωρίς να θέλω να σε κρίνω!
Μη με παρεξηγήσεις ! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ολος ο κόσμος δεν είναι τοσο καλοπροαίρετος όσο είσαι εσύ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 5 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ Ν ΚΑΝΩ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Μ Τ ΑΡΠΑΖΕΙ ΑΠΟ Τ ΧΕΡΙΑ Κ Μ Τ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣΤΙΣΑ ΔΝ ΗΞΕΡΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ Μ ΗΡΘΑΝ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΑΡΓΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ Μ ΕΛΑΦΡΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ...

Καλά μιλάς σοβαρά !!!!!

Ακόμα χειρότερα τότε αν έπρεπε να καλέσεις την τροχαία που σου φέρθηκαν με αυτόν τον τρόπο καταλαβαίνω την ταραχή σου αλλα σίγουρα αν ερχόταν κάποιος αστυνομικός θα σε προστάτευε απο αυτή τη συμπεριφορά κοριτσάκι μου !!
Πω πω έχω θυμώσει πολύ τώρα!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε Κάλια μου τι να πω, σίγουρα έπρεπε να χες καλέσει τροχαία, αλλά σάστισες κι εσύ φαντάζομαι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !Μακάρι να βγάλεις άκρη!

Αναστασία μου πολλές φορές κι η ρώσικη ρουλέτα πιάνει καμιά φορά και εκεί που είσαι σίγουρη ότι αποκλείεται ...τσουπ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 544943 τρυπώνει!!!Μακάρι κοριτσάκι μου, δεν ξέρεις καμιά φορά Very Happy Very Happy Very Happy !!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:
kallia24 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΥΤΗ ΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΕ ΗΤΑΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΓΡΙΑ 86 ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΣΤΟΠ Κ ΒΓΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΗΡΘΑΝ Κ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΜΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ Ν ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ Ν Μ Τ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Κάλλια μου ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου πάντα ακόμα και αν αυτός που θα σε τρακάρει είναι ο πατέρας σου θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να καταγράψει το συμβάν γιατί αλλιώς δεν βρίσκεις άκρη ακόμα και αν έχει ασφάλεια πόσο μάλλον να μην έχει!

Μην το ξανακάνεις αυτό το λάθος κοριτσάκι μου!
Στο λέω με όλη μου την καλή διάθεση και χωρίς να θέλω να σε κρίνω!
Μη με παρεξηγήσεις ! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ολος ο κόσμος δεν είναι τοσο καλοπροαίρετος όσο είσαι εσύ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 5 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ Ν ΚΑΝΩ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Μ Τ ΑΡΠΑΖΕΙ ΑΠΟ Τ ΧΕΡΙΑ Κ Μ Τ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣΤΙΣΑ ΔΝ ΗΞΕΡΑ Τ Ν ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ Μ ΗΡΘΑΝ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΑΡΓΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ Μ ΕΛΑΦΡΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ...

Καλά μιλάς σοβαρά !!!!!

Ακόμα χειρότερα τότε αν έπρεπε να καλέσεις την τροχαία που σου φέρθηκαν με αυτόν τον τρόπο καταλαβαίνω την ταραχή σου αλλα σίγουρα αν ερχόταν κάποιος αστυνομικός θα σε προστάτευε απο αυτή τη συμπεριφορά κοριτσάκι μου !!
Πω πω έχω θυμώσει πολύ τώρα!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΑΑΑΑ...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Αχ βρε Κάλια μου τι να πω, σίγουρα έπρεπε να χες καλέσει τροχαία, αλλά σάστισες κι εσύ φαντάζομαι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !Μακάρι να βγάλεις άκρη!

Αναστασία μου πολλές φορές κι η ρώσικη ρουλέτα πιάνει καμιά φορά και εκεί που είσαι σίγουρη ότι αποκλείεται ...τσουπ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 544943 τρυπώνει!!!Μακάρι κοριτσάκι μου, δεν ξέρεις καμιά φορά Very Happy Very Happy Very Happy !!
παρα πολυ σαστισα και φοβηθηκα εκεινη την ωρα...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 534787  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 534787  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 534787

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Αχ βρε Κάλια μου τι να πω, σίγουρα έπρεπε να χες καλέσει τροχαία, αλλά σάστισες κι εσύ φαντάζομαι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !Μακάρι να βγάλεις άκρη!

Αναστασία μου πολλές φορές κι η ρώσικη ρουλέτα πιάνει καμιά φορά και εκεί που είσαι σίγουρη ότι αποκλείεται ...τσουπ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 544943 τρυπώνει!!!Μακάρι κοριτσάκι μου, δεν ξέρεις καμιά φορά Very Happy Very Happy Very Happy !!

Πραγματικά δεν έχω ελπίδες!
Άλλα κορίτσια προσπαθούν κάθε μέρα και δεν υπάρχει αποτέλεσμα!
Θα ήταν πολύ άδικο να έχει συμβεί σε μένα με μόνο δύο φορές!!! Wink Wink Wink

Έτσι κι αλλιώς με έχει πιάσει ήδη πόνος στη μέση που είναι σημάδι οτι καταφθάνει!!!!!! Wink Wink

Πάντως σ΄ευχαριστώ που είσαι εσύ αισιόδοξη για μένα !!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 22 417472

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάλλια μου τώρα κοριτσάκι μου ότι έγινε έγινε !!!
Απλώς να μην τους αφήσεις έτσι !!!
Τώρα που είσαι πιο ήρεμη να το κυνηγήσεις!!!
Έχεις κι εσύ ανθρώπους μην το ξεχνάς!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις