Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποππακη μου καλα λες θα εχω το αντρακι στην κοιλιτσα μου χιχιχι εμεις το καναμε σιγουρο οτι εχω αντρακι ε? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing οσο για την μπλουζα που λες αναστασια μου θα το κανω!!!!!αχ αναστασια εισαι πολυ ωραια γυναικα εχεις θηλυκοτητα σε λυμπιζομαι ακομη κ εγω που ειμαι γυναικα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz κοριτσια εβαλα κ μια φοτο τωρα να με δειτε κ με ανοιχτο καπως μαλλακι Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Παρ Μαρ 08, 2013 12:51 pm, 1 φορά

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα μου πολύ ωραία φωτογραφία!!!!!!

Είναι απο τον αρραβώνα σας ?

Είχε πιο ανοιχτά μαλλιά ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου στον αρραβωνα μας ητανε η αλλη φοτο που ειχα!!αυτη που εβαλα τωρα ειναι στα μπουζουκια Very Happy κατα καιρους θα σας βαζω κ αλλες!!!οπως ας πουμε απο τη σαντορινη που ειχαμε παει!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:ποππακη μου καλα λες θα εχω το αντρακι στην κοιλιτσα μου χιχιχι εμεις το καναμε σιγουρο οτι εχω αντρακι ε? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing οσο για την μπλουζα που λες αναστασια μου θα το κανω!!!!!αχ αναστασια εισαι πολυ ωραια γυναικα εχεις θηλυκοτητα σε λυμπιζομαι ακομη κ εγω που ειμαι γυναικα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz κοριτσια εβαλα κ μια φοτο τωρα να με δειτε κ με ανοιχτο καπως μαλλακι Very Happy

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Σ΄ευχαριστώ Αλεξάνδρα μου!!
Πω πω με ανέβασες τώρα που είμαι στα κάτω μου!

Ευχαριστώ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου εισαι αναστασια μου!!!!κ ξερεις το θεμα δεν ειναι μονο να ειναι μια γυναικα ομορφη αλλα να εχει θυληκοτητα κ να μην ειναι σαν αγγουρι ορθιο!εσυ εμπνεεις θυληκοτητα!!! Wink Wink Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα Αναστασια θεα!!!καλα κανω και σε λεω κρητικια θεα!!!2 μετρα γυναικα!!!
Αλεξανδρα μου κουκλα μελαχροινη, κουκλα και ξανθια!!!Βρε Αλεξανδρα μου, η φυσιογνωμια σου μου φαινεται πολυ γνωστη.......

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποππακη μου ουαου τελειο νυφικο!!!!κουκλα εισαι κ εσυ!!!!!!!!!!!!καλε τι κοριτσαρες εχω εγω???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααα!

Τώρα κατάλαβα!

Αυτή είναι πιο πρόσφατη που έχεις τώρα ή του αραββώνας σας είναι η πιο πρόσφατή?

Και στις δύο κούκλα είσαι!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767
Γι΄αυτό είσαστε αυτοκόλλητοι με τον άντρα σου!
Πού να το αφήσει τέτοιο κορίτσι!!!!! Wink

Στο γάμο μου τα είχα κι εγώ τα μαλλιά μου λίγο πιο ανοιχτά.
Τώρα πάλι τα έχω σκούρα όπως είναι στη φωτο της βάπτισης.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποππακη μου εγω κουκλα??? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed κοριτσια θα σας πω κατι κ οχι επειδη θελω να ακουσω κοπλιμεντα αλλα επειδη ειναι η αληθεια,δεν νιωθω καθολου κουκλα το μονο που πιστευω οτι ειμαι ειναι απλα μια γλυκια φυσιογνωμια κ τιποτε αλλο ειλικρινα!!!σας ευχαριστω παντως οπως κ να χει I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you αληθεια ποππακη μου?σε αυτη τη φοτο μονο η κ στην προηγουμενη?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τί τέλειο ζευγάρι είστε εσείς Πόπη μου !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100

Καλά εντάξει! Μιλάς κι εσύ?

Μία κουκλάρα είσαι αγάπη μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100

Κάτσε θα δώ αν μπορώ να βάλω κι εγώ μία να τη δείτε να φαινόμαστε κανονικά να δείτε και νυφικό.



poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ποππακη μου εγω κουκλα??? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed κοριτσια θα σας πω κατι κ οχι επειδη θελω να ακουσω κοπλιμεντα αλλα επειδη ειναι η αληθεια,δεν νιωθω καθολου κουκλα το μονο που πιστευω οτι ειμαι ειναι απλα μια γλυκια φυσιογνωμια κ τιποτε αλλο ειλικρινα!!!σας ευχαριστω παντως οπως κ να χει I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you αληθεια ποππακη μου?σε αυτη τη φοτο μονο η κ στην προηγουμενη?

Οχι τοσο στην προηγουμενη οσο σε αυτη!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου σε ευχαριστω για τα καλα σου τα λογια κοριτσαρα μου εσυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 379767 αυτη που εχω τωρα ειναι πιο προσφατη!!!ετσι ανοιχτουτσικα εχω τα μαλλια μου τωρα!!αλλα θελω να ξανα καν το φυσικο μου αργοτερα!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο που ειπαμε εισαι ποπακη μου?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πειτε μου τη γνωμη σας γι' αυτο το χρωμα του μαλλιου μου. Θελω αμα κανω μωρακι και μετα, να τα ξανακανω ετσι!!!Εμενα μου αρεσε πολυ!!!


Γαμωτο ειναι και μακρινη και δεν φαινεται καλα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την poppaki στις Παρ Μαρ 08, 2013 1:05 pm, 1 φορά

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:απο που ειπαμε εισαι ποπακη μου?


Πειραωτισσα!!!Αλλα τα καλοκαιρια μου τα περναγα στη Σκοπελο!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα μου σου πάνε εξίσου τα μαλάκια σου!

Είσαι απο τις τυχερές που τους πάνε και το ανοιχτό και το σκούρο! Wink Wink Wink Wink

Α!και δεν είναι καλά λόγια είναι η αλήθεια ! Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:απο που ειπαμε εισαι ποπακη μου?


Πειραωτισσα!!!Αλλα τα καλοκαιρια μου τα περναγα στη Σκοπελο!!!

καμια σχεση αποκλειεται να σε εχω δει κ να με εχεις δει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Τί τέλειο ζευγάρι είστε εσείς Πόπη μου !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100

Καλά εντάξει! Μιλάς κι εσύ?

Μία κουκλάρα είσαι αγάπη μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #108 - Σελίδα 4 606100

Κάτσε θα δώ αν μπορώ να βάλω κι εγώ μία να τη δείτε να φαινόμαστε κανονικά να δείτε και νυφικό.





Super doopper wowwwwww!!!!!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Ποππάκι αυτήν δεν την βλέπω καλά! Shocked

Μου άρεσε περισσότερο το φυσικό σου !

Το σκούρο που είχες δεν είναι το φυσικό σου ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:απο που ειπαμε εισαι ποπακη μου?


Πειραωτισσα!!!Αλλα τα καλοκαιρια μου τα περναγα στη Σκοπελο!!!

καμια σχεση αποκλειεται να σε εχω δει κ να με εχεις δει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τοτε θα μοιαζεις με καμια γνωστη μου, γι' αυτο μου φαινεσαι γνωστη! Wink

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Αλεξάνδρα μου σου πάνε εξίσου τα μαλάκια σου!

Είσαι απο τις τυχερές που τους πάνε και το ανοιχτό και το σκούρο! Wink Wink Wink Wink

Α!και δεν είναι καλά λόγια είναι η αλήθεια ! Very Happy

βοηθαει το χρωμα του δερματος μου για αυτο Very Happy αλλα νομιζω οτι το μελαχροινο ειναι πιο σεξυ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πωπω κοιτα εδω γυναικαρα!!!!!αναστασια μου θα σου την πεσω!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω με την αναστασια ποππακη μου πιστευω σου παει πιο πολυ το καστανο Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ναι Ποππάκι αυτήν δεν την βλέπω καλά! Shocked

Μου άρεσε περισσότερο το φυσικό σου !

Το σκούρο που είχες δεν είναι το φυσικό σου ?


Ναι το καστανο ειναι το φυσικο μου. Στον γαμο μου ειχα χαλκινο με ανταυγιες ξανθες, μισο να δω μηπως σε καποια αλλη φαινεται καλυτερα

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι όντως βοηθάει το δέρμα σου πολύ Αλεξάνδρα μου !!!!

Πάντως να ξέρετε οτι το χρώμα που πάει στην κάθεμία είναι αυτό που αισθάνεται άνετα και μπορεί να το υποστηρίξει! Wink

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου οι φοτο σου ειναι υπεροχες!!!!!!!!ειστε κ οι δυο τελειοι κ πολυ ταιριαστοι!!!!
ποππακη μου εχεις πολυ ωραιο προσωπακι κ σε αυτη τη φοτο μαρεσεις με ξανθο Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις