Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Κανελα

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι μαριεττα
προσπερνα ομως και την ελπιδα αυτο το μηνα να εισαι εγκυος γιατι δεν θα εισαι και αυτο θα σε στενοχωρησει πολυ περισσοτερο.

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριεττα μου μαθαινεις ευκολα βλεπω Very Happy ετσιιιιιιιιι!!!!! Wink Wink Wink Wink

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
MARAKI!86 έγραψε:
Κανελα έγραψε:Δεν εισαι.

ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΑ???

ειδα τη μαγικη μου σφαιρα..(στις χαζες ερωτησεις, οι απαντησεις ειναι αναλογες
)

Άμα ήταν χαζή η ερώτηση για σένα τότε να μην την απαντούσες!!!...... Twisted Evil Twisted Evil Embarassed Embarassed

οταν αποφασιζεις να υποβαλλεις την ερωτηση σου δημοσια να εισαι ετοιμη και για αξιολογησεις. 4 μερς μετα το σεξ μας ρωτας αν εμεινες εγκυος! ΤΟΣΟ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ....

τις αξιολογήσεις τις κρίνω εγώ, όχι εσύ....! εάν σου φαίνεται ότι είναι χαζή η ερώτηση μου, είναι η άποψη σου...! κ άπλα το δέχομαι ως γνώμη ... σαν να σε έχουν θυμώσει για κάτι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed γιατί είσαι τόσο Very Happy ''κακιά''? Twisted Evil Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109

Εσυ κοριτσι μου μαθε πρωτα πως γινονται τα παιδια και ασε τις κακιες.

κακια εισαι εσυ κοπελα μου

ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΆΜΕ..... Κ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΎΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΉ ΜΈΡΑ Very Happy affraid Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 679259 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 679259 .....

marisak

marisak
Alexandra23 έγραψε:μαριεττα μου μαθαινεις ευκολα βλεπω Very Happy ετσιιιιιιιιι!!!!! Wink Wink Wink Wink

Είναι ο γνωστός άγνωστος που μου έχουν πει και εμένα? Ειλικρινά 1000 νικ που έχει τα θυμάται όλα?? κωδικούς mail κλπ??? Τι όρεξη είναι αυτή να μην πω τιποτα χειρότερο...τεσπα καλημέρα σε όλες!!!

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra23 έγραψε:μαριεττα μου μαθαινεις ευκολα βλεπω Very Happy ετσιιιιιιιιι!!!!! Wink Wink Wink Wink

Laughing Laughing Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 215994 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 654316

Κανελα

Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
MARAKI!86 έγραψε:

)

Άμα ήταν χαζή η ερώτηση για σένα τότε να μην την απαντούσες!!!...... Twisted Evil Twisted Evil Embarassed Embarassed

οταν αποφασιζεις να υποβαλλεις την ερωτηση σου δημοσια να εισαι ετοιμη και για αξιολογησεις. 4 μερς μετα το σεξ μας ρωτας αν εμεινες εγκυος! ΤΟΣΟ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ....

τις αξιολογήσεις τις κρίνω εγώ, όχι εσύ....! εάν σου φαίνεται ότι είναι χαζή η ερώτηση μου, είναι η άποψη σου...! κ άπλα το δέχομαι ως γνώμη ... σαν να σε έχουν θυμώσει για κάτι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed γιατί είσαι τόσο Very Happy ''κακιά''? Twisted Evil Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 654316 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109

ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΆΜΕ..... Κ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΎΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΉ ΜΈΡΑ Very Happy affraid Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 679259 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 679259 .....

ναι μαριεττα
προσπερνα ομως και την ελπιδα αυτο το μηνα να εισαι εγκυος γιατι δεν θα εισαι και αυτο θα σε στενοχωρησει πολυ περισσοτερο.

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marisak έγραψε:

Είναι ο γνωστός άγνωστος που μου έχουν πει και εμένα? Ειλικρινά 1000 νικ που έχει τα θυμάται όλα?? κωδικούς mail κλπ??? Τι όρεξη είναι αυτή να μην πω τιποτα χειρότερο...τεσπα καλημέρα σε όλες!!!

Embarassed Embarassed Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 ΜΙΑ ΧΑΛΛΛΛΛΑΡΉ ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα αστα marisak!!!κοριτσιαααααααααα χαχχααχα προσπεραστε κ θα σκασει απο το κακο του!!!!!!!!!!!!κοριτσια καλημερα σε ολες τα φιλια μου!!!!!! Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:
Κανελα έγραψε:
MARAKI!86 έγραψε:

)

ναι μαριεττα

Δεν θα με στεναχωρήσει ''κανελα'' Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 328109 στο χερι μας ειναι ολλλλλλααααα cyclops Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 654316

marisak

marisak
Θέλω απεγνωσμένα ένα καφέ μετά από αυτο το Χαλλλλλλαρή καλημέρα που άκουσα!!!

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Alexandra23"]αστα αστα marisak!!!κοριτσιαααααααααα χαχχααχα προσπεραστε κ θα σκασει απο το κακο του!!!!!!!!!!!!κοριτσια καλημερα σε ολες τα φιλια μου!!!!!! Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 [/

flower flower flower flower flower afro Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529

Κανελα

Ετσι μπραβο μαριεττα! Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 215994

Κανελα

marisak έγραψε:Θέλω απεγνωσμένα ένα καφέ μετά από αυτο το Χαλλλλλλαρή καλημέρα που άκουσα!!!

Εδω η κοπελα δεν ξερει πως κανουν παιδι, και η αλλη ζηταει καφεδες!! Ε ρε τρολλαρισμα που πεφτει εδω μεσαααα Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 893968 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 604962

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marisak έγραψε:Θέλω απεγνωσμένα ένα καφέ μετά από αυτο το Χαλλλλλλαρή καλημέρα που άκουσα!!!

ε μααα να κάτσουμε να σκάσουμε..... Very Happy Very Happy
παντός ευχαριστώ σε όλες σας για την συμπαράσταση σας.... το εκτιμώ Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 604962 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 99132

marisak

marisak
Marietta861407 έγραψε:

παντός ευχαριστώ σε όλες σας για την συμπαράσταση σας.... το εκτιμώ Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 604962 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 99132

Ε ναι...αχ τέλεια μπαλκόνι ήλιος και καφεδάκι...έλα μωρέ σιγά τα ουά, είναι τα ευχάριστα διαλείμματα μέσα στην ημέρα...Κοριτσάκι με τι ασχολείσαι?

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marisak έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:

Ε ναι...αχ τέλεια μπαλκόνι ήλιος και καφεδάκι...έλα μωρέ σιγά τα ουά, είναι τα ευχάριστα διαλείμματα μέσα στην ημέρα...Κοριτσάκι με τι ασχολείσαι?

Με τον σύζυγο εδώ και κάτι μήνες μένουμε Ολλανδία μόνιμα... γιατί η Ελλαδαρα μας πέφτει όσο πάει ....και με στεναχωρεί πάρα πολύ Sad Sad αυτό που βλέπουμε και από εδώ... ακομα δεν δουλεύω και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε μωράκι τώρα που ειναι η ηλικία μασ ... Very Happy Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 215994 εσεις κοριτσιά?

marisak

marisak
Κατάλαβα όλοι κάπου στο εξωτερικό τελικά θα βρεθούμε... Εγώ δουλεύω σε πανεπιστήμιο ως ερευνήτρια

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marisak έγραψε:Κατάλαβα όλοι κάπου στο εξωτερικό τελικά θα βρεθούμε... Εγώ δουλεύω σε πανεπιστήμιο ως ερευνήτρια

πολύ ωραία .....!!!!! ακόμη μια ερώτηση να κάνω ... εαν με το καλο μένω έγκυος επιτρέπετε να πινω εναν καφε την ήμερα .... παράδειγμα χωρις νεσ το πρωί δεν ανοίγει ματι...θα επιτρεπεται....?

Κανελα

Marietta861407 έγραψε:
marisak έγραψε:Κατάλαβα όλοι κάπου στο εξωτερικό τελικά θα βρεθούμε... Εγώ δουλεύω σε πανεπιστήμιο ως ερευνήτρια

πολύ ωραία .....!!!!! ακόμη μια ερώτηση να κάνω ... εαν με το καλο μένω έγκυος επιτρέπετε να πινω εναν καφε την ήμερα .... παράδειγμα χωρις νεσ το πρωί δεν ανοίγει ματι...θα επιτρεπεται....?

Ε αμα λεω εγω οτι ρωταει ο,τι να ναι......... ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ!

Κανελα

μπορει να μη μεινεις ποτε εγκυος οποτε να πινεις μια χαρα τα καφεδακια σου μια ζωη

marisak

marisak
Marietta861407 έγραψε:

Σε μένα ο γιατρός δεν τον επιτρέπει γιατί τον ρώτησα, μου είπε καλό θα ήταν να τον αποφεύγω. Γενικά να αποφεύγω οτιδήποτε με καφεϊνη, οπότε για αυτό τη βγάζω με χυμούς περισσότερο. Βασικά μου είπε ότι απαγορεύεται να τρώω μισοψημένο κρέας, να πλένω πάρα πολύ καλά τα λαχανικά για σαλάτα γιατί το χώμα και γενικά ότι άλλο έχει μείνει πάνω είναι παράγοντας ασθενειών που δεν είναι καλός για μία εγκυμοσύνη. Πολύ καλό και συχνό πλύσιμο χεριών και καμία επαφή με γάτες, σκύλους λόγω τοξοπλάσμωσης. Θα στα εξηγήσει και εσένα με το καλό. Στην αρχή θα σου δώσει να κάνεις ένα κατεβατό εξετάσεις (προγεννητικός έλεγχος) και μετά μία φορά το μήνα θα επαναλαμβάνεις γενικές εξετάσεις μαζί με την παρακολούθηση σε υπέρηχο. Και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα ξέρω όλα αλλά αυτά μου είπε για αρχή.

Marietta861407

Marietta861407
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marisak έγραψε:
Marietta861407 έγραψε:

Σε μένα ο γιατρός δεν τον επιτρέπει γιατί τον ρώτησα, μου είπε καλό θα ήταν να τον αποφεύγω. Γενικά να αποφεύγω οτιδήποτε με καφεϊνη, οπότε για αυτό τη βγάζω με χυμούς περισσότερο. Βασικά μου είπε ότι απαγορεύεται να τρώω μισοψημένο κρέας, να πλένω πάρα πολύ καλά τα λαχανικά για σαλάτα γιατί το χώμα και γενικά ότι άλλο έχει μείνει πάνω είναι παράγοντας ασθενειών που δεν είναι καλός για μία εγκυμοσύνη. Πολύ καλό και συχνό πλύσιμο χεριών και καμία επαφή με γάτες, σκύλους λόγω τοξοπλάσμωσης. Θα στα εξηγήσει και εσένα με το καλό. Στην αρχή θα σου δώσει να κάνεις ένα κατεβατό εξετάσεις (προγεννητικός έλεγχος) και μετά μία φορά το μήνα θα επαναλαμβάνεις γενικές εξετάσεις μαζί με την παρακολούθηση σε υπέρηχο. Και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα ξέρω όλα αλλά αυτά μου είπε για αρχή.

ευχαριστώ .... πολυυυυυ.....αρα προσέχουμε για να έχουμε !!!!!! Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529 Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 587529

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΑΝ ΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 417472 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ,,ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΙΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΙΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 1ο ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ.ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΚΟΨΕΙΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΦΕ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ Κ ΝΤΕΚΑΦΕΊ΄ΝΕ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΗΡΕΜΑ Κ ΩΡΑΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.Κ ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ 1FELICINE ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ.ΚΑΝΕΙΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Κ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΠΟΥ Θ ΑΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Είμαι ή δεν είμαι.......οποια ξερει ας με διαφωτισει..! - Σελίδα 2 604962

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
Καφέδες καλό είναι να μην πίνεις,αλλά ένας γαλλικός τη μέρα επιτρέπεται...
Πάντως ενδέχεται να μην είναι ανεκτός απ τον οργανισμό σου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης...
Εγώ ας πούμε έπινα 3 τη μέρα και τώρα μόλις τον μυρίσω κάνω εμετό!
Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!

poivre

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πάντως κάποιοι γιατροί αφήνουν έναν ελαφρύ καφέ την ημέρα. Για τοξόπλασμα ευθύνονται τα άπλυτα λαχανικά, το ωμό κρέας και οι γάτες οι αδέσποτες (και συγκεκριμένα τα κακάκια αυτών). Οι σκύλοι γιατί? Προγεννητικό μπορείς να κάνεις και τώρα που προσπαθείτε για να δεις αν έχεις προσβληθεί από τοξόπλασμα κτλ. Με το καλό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις