Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

fwlitsa

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΟΥΤΕ ΕΓΩ.....ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ?????Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΧΑΛΙΑ....ΝΕΥΡΑ , ΚΛΑΜΑ...Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....ΟΜΩΣ Η ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΥΝΑΜΗ...Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ....

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fwlitsa έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ.....ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ?????Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΧΑΛΙΑ....ΝΕΥΡΑ , ΚΛΑΜΑ...Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....ΟΜΩΣ Η ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΥΝΑΜΗ...Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ....
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΚΙΑ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ..ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..!!!!

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το αγχος δεν παιζει κανενα απολυτως ρολο.λοιπον ακου τι θα κανεις.για να μην ξοδευεσαι θα παρεις τεστ ωορρηξιας απο το ebay σε στικακια που ειναι κ τις μερες εκεινες θα του δινεις να καταλαβαινει Embarassed Wink αν δε μεινεις εγκυος σε κανα 6μηνο το πολυ θα σκισω τα πτυχια μου!!!γιατρος μου το ειπε αυτο!!!

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackfield έγραψε:το αγχος δεν παιζει κανενα απολυτως ρολο.λοιπον ακου τι θα κανεις.για να μην ξοδευεσαι θα παρεις τεστ ωορρηξιας απο το ebay σε στικακια που ειναι κ τις μερες εκεινες θα του δινεις να καταλαβαινει Embarassed Wink αν δε μεινεις εγκυος σε κανα 6μηνο το πολυ θα σκισω τα πτυχια μου!!!γιατρος μου το ειπε αυτο!!!

http://www.ebay.co.uk/itm/200-ovulation-test-strips-30-free-pregnancy-test-/271183410996?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f23ca7734

fwlitsa

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ...ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ....Κ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ 8ΕΤΙΚΟ....ΠΟΣΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ..........

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fwlitsa έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ...ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ....Κ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ 8ΕΤΙΚΟ....ΠΟΣΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ..........
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΩΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ..ΑΡΑ ΤΥΧΑΙΟ..??ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ..??Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..??

fwlitsa

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΑΠΟ ΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ...,ΛΕΩ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Κ ΔΕΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ....Κ ΕΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ Η ΓΡΑΜΜΗ..ΤΠΤ...ΚΑΝΕΝΑ 8ΕΤΙΚΟ...Κ ΑΠΟ ΤΗ 12Η ΕΚΑΝΑ 2 ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ...Κ Σ ΑΥΤΟ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ.....Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΚΣΙΑΣ ..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε σύντομα ένα σποράκι στη κοιλίτσα σας.
Μη μου αγχώνεστε απλά΄απολαύστε το!!
Εμείς το θέλαμε πάρα πολύ,προσπαθούσαμε συνέχεια,τι να μένω ξαπλωμένη για ώρα τι τα πόδια ψηλά τίποτα.
Μέχρι που την είδα αλλιώς και λέω το αφήνω και θα έρθει μόνο του.
Ερχόμασταν σε επαφή και το μόνο που είχα στο μυαλό μου ήταν το πόσο μοναδική ήταν αυτή η στιγμή με τον αντρούλη μου.
Σηκωνόμουν αμέσως απ'το κρεβάτι και γενικά προσπαθούσα να μην το σκέφτομαι και ναι μεθαύριο έχω το πρώτο ραντεβού στο γιατρό μετά από δύο θετικά τεστ.
Πιστέψτε το,ξεαγχωθείτε,χαρείτε κάθε στιγμή με τον αντρούλη σας και θα έρθει δεν υπάρχει καμιά αμφιβολία Very Happy

ViGe13

ViGe13
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fwlitsa έγραψε:ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΑΠΟ ΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ...,ΛΕΩ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Κ ΔΕΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ....Κ ΕΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ Η ΓΡΑΜΜΗ..ΤΠΤ...ΚΑΝΕΝΑ 8ΕΤΙΚΟ...Κ ΑΠΟ ΤΗ 12Η ΕΚΑΝΑ 2 ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ...Κ Σ ΑΥΤΟ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ.....Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΚΣΙΑΣ ..

Καλημέρα Very Happy
Αφού γινόταν όλο και πιό έντονη η γραμμή τι εννοείς "τίποτα"?
Είσαι σίγουρη βρε καρδούλα μου ότι δεν ήταν θετικό? Τι έπρεπε να δείχνει?

fwlitsa

ΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΚΣΙΑΣ ΤΗΣ ΗΟΜΕΤΕΣΤ ,Σ ΑΥΤΑ Η ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΛΕΓΧΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ... ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ...ΠΑΝΤΑ Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΑΧΝΗ ΑΠ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ...!!!!!!!!!!!!!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fwlitsa έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΚΣΙΑΣ ΤΗΣ ΗΟΜΕΤΕΣΤ ,Σ ΑΥΤΑ Η ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΛΕΓΧΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ... ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ...ΠΑΝΤΑ Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΑΧΝΗ ΑΠ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ...!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ..ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΕΜΕΝΑ ΦΩΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ...!!!ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΤΕΣΤ..??ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ..

fwlitsa

ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ....ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ Η ΩΟΡΡΗΚΣΙΑ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ.... ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ....ΑΛΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ....ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΚΣΙΑΣ ΝΑ ΔΩ ΑΝ 8Α ΒΓΕΙ 8ΕΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΕΓΝΥΛ....ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.....................

tsiritri

tsiritri
Σχετικά με την ωόρηξία έχω ακούσει ότι δεν είναι στάνταρ ότι κάνουμε κάθε μήνα!

Μπορεί κάποιο μήνα να μη γίνει αλλά να έρθει κανονικά περίοδος.

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει οργανικό πρόβλημα κορίτσια είναι καθαρά θέμα άγχους.
Φυσικά ξέρω πως είναι αδύνατο να βγει έτσι απλά από το μυαλό!

Από τη στιγμή που αρχίσαμε να μην προσέχουμε με τον άντρα μου με είχε πιάσει αυτό το καταραμένο άγχος!
Και φανταστείτε ότι δεν καιγόμουν κιόλας να μείνω άμεσα έγκυος, δεν είχε χτυπήσει το βιολογικό μου ρολόι.
Παρόλα αυτά είχα τρελό άγχος!
Υπήρχαν μήνες που δεν είχαμε καν επαφές κοντά στις γόνιμες αφού ο άντρας μου έλειπε πυκνά συχνά εκτός.
Παρόλα αυτά εγώ περίμενα ότι δε θα μου ερχόταν περίοδος!!! Shocked
Μη σας τα πολυλογώ, όταν έκατσα και τα βρήκα με τον εαυτό μου, συνειδητοποίησα ότι πρέπει να χαρώ τις στιγμές μοναξιάς με τον άντρα μου και γενικότερα, γιατί όταν έρχεται ένα μωράκι δεν έχεις την ίδια ελευθερία, πήγαμε ένα ταξιδάκι που είχαμε κανονίσει άσχετα με το θέμα αυτό, και μόλις γυρίσαμε έπιασα μωράκι!
Τότε που δεν περίμενα καθόλου ότι υπάρχει περίπτωση να πιάσω, τότε που είχε βγει εντελώς από το μυαλό μου και που δεν είχαμε και τίποτα πολλές επαφές.

Το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος σε πολλά θέματα, πόσο μάλλον σε αυτό.

Ταξιδάκι, τώρα που είναι καλοκαίρι, θα πάτε τις διακοπούλες σας και θα αδειάσετε τα μυαλουδάκια σας!

Εύχομαι σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα όλων των κοριτσιών που το περιμένουν πως και πως!

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια αμα δε σας βγηκαν θετικα σημαινει πως δεν εγινε η ωορρηξια!!!μου εχει τυχει κ μενα καποιους μηνες.συνεχιστε τα κ αλλους μηνες.αμα εχετε επαφες τις μερες τις ωορρηξιας κ βεβαια δεν υπαρχουν αλλα προβληματα οπωσδποτε θα επελθει εγκυμοσυνη συντομα.αν για πολλους μηνες τα τεστ δε βγουν θετικα κοριτσια ψαξτε το μπορει να μην κανετε καθολου ωορρηξια γι αυτο δεν μενετε εγκυος, η οποια βεβαια διορθωνεται αμεσα με καποια φαρμακα.αμα θελετε τοσο παιδακι κυνηγηστε το!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις