Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:

χαχαχα κοπελιααααααααααα εκλεισα για αυτον τον μηνα!!! το matinaki1990 ειναι εγκυουλα!!!! οποτεεεεεεεεε τελος εγω αντε γιατι θα αρχισω να χρεωνω σε λιγο!!!!!

ΣΩΣΤΑ ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑ?

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
darsel έγραψε:

χαχαχα κοπελιααααααααααα εκλεισα για αυτον τον μηνα!!! το matinaki1990 ειναι εγκυουλα!!!! οποτεεεεεεεεε τελος εγω αντε γιατι θα αρχισω να χρεωνω σε λιγο!!!!!

ΣΩΣΤΑ ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑ?

καλα πριν απο λιγο γυρισα απο την δουλεια και αραζω!!!! εσυ εισαι καλα απο οτι βλεπω ετσι????????

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
καλα πριν απο λιγο γυρισα απο την δουλεια και αραζω!!!! εσυ εισαι καλα απο οτι βλεπω ετσι????????

ΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!!!ΩΧ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Alexandra23 έγραψε:
καλως ηρθες κοριτσι μου με το καλο με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου ευχομαι!!!

Ευχαριστω πολύ Αλεξάνδρα σε λίγες μέρες θα το ξέρουμε..αχ μακάρι εσυ σε τι φάση είσαι?

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula1 έγραψε:
Καλησπέρα και από μένα και καλώς ήρθες στην παρέα μας!Εύχομαι γρήγορα να έχεις ευχάριστα να μας πεις!

viki1988 έγραψε:
καλησπερα κοριτσακι σου ευχομαι συντομα εγκυουλα!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994

Alexandra23 έγραψε:
ολα ειναι σχετικα ετσι ακριβως!αυτο που εχει συμβει σε μενα στην αλλη κοπελα εχει συμβει αλλιως κ παμε λεγοντας!! I love you

Καλως σας βρήκα κορίτσια!!
Αλεξάνδρα με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ.ΓΕΜΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ,ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΥΜΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΣΤΑΚΙ !!!!ΧΑΧΑΧΑ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!!!!ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΙΧΝΟΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!ΝΙΝΑΚΙ 1.5 ΚΙΛΟ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ,ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΣΦΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΦΑΓΗΤΟΥΛΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΙΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΛΥΜΑΤΑΚΙΑ,ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΣΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΟΥΛΑΡΙ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ Ε???ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

LILLYBELL ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗ?ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΠΙΤΙ. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 883208

ΣΟΦΑΚΙ,ΚΑΛΛΙΑ,ΜΑΤΙΝΑΚΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 334590

Γεια σου κοριτσάκι μου όμορφο!Πολύ χαίρομαι που δεν έχεις ούτε ίχνος και είσαι μια χαρά!!Ναι είναι και δικό μου αγαπημένο!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popialex έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
καλως ηρθες κοριτσι μου με το καλο με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου ευχομαι!!!

Ευχαριστω πολύ Αλεξάνδρα σε λίγες μέρες θα το ξέρουμε..αχ μακάρι εσυ σε τι φάση είσαι?

περιμενουμε νεα σου!!εγω ειμαι σε φαση εγκυμοσυνης στον 8ο μπαινω σε λιγακι Very Happy θα μου πεις που κολλαω σε αυτο το θεμα? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing εεεε ειμαι ερωτευμενη με τα κοριτσακια εδω μεσα Very Happy

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Alexandra23"]
popialex έγραψε:
περιμενουμε νεα σου!!εγω ειμαι σε φαση εγκυμοσυνης στον 8ο μπαινω σε λιγακι Very Happy θα μου πεις που κολλαω σε αυτο το θεμα? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing εεεε ειμαι ερωτευμενη με τα κοριτσακια εδω μεσα Very Happy

Καλά κάνεις ελπίζω να τους δίνεις κουράγιο κ πολύυυυυ μπεμπεδόσκονη.....πόσο καιρό προσπαθούσες?ένα έχεις?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσοβαλαντω μου τι καλα που δεν εχεις αιματακι!!!!ειδες?απλα χρειαζεται ξεκουραση το σπορακι σου μεχρι να δεσει καλα κ να γινει ενα δυνατο μωρακι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 215994 να συνεχισεις να προσεχεις κοριτσακι μου!!!αννουλα μου τι κανεις?βασουλα μου? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="popialex"]
Alexandra23 έγραψε:
popialex έγραψε:
περιμενουμε νεα σου!!εγω ειμαι σε φαση εγκυμοσυνης στον 8ο μπαινω σε λιγακι Very Happy θα μου πεις που κολλαω σε αυτο το θεμα? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing εεεε ειμαι ερωτευμενη με τα κοριτσακια εδω μεσα Very Happy

Καλά κάνεις ελπίζω να τους δίνεις κουράγιο κ πολύυυυυ μπεμπεδόσκονη.....πόσο καιρό προσπαθούσες?ένα έχεις?

στο δευτερο μηνα πιασαμε τη μπεμπα Very Happy ειναι η πρωτη μας!!τις αγαπαω πολυ τις κοπελιτσες μου κ ελπιζω να της προσφερω κατι με την παρουσια μου εδωωω!!!!

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Alexandra23 έγραψε:
στο δευτερο μηνα πιασαμε τη μπεμπα Very Happy ειναι η πρωτη μας!!τις αγαπαω πολυ τις κοπελιτσες μου κ ελπιζω να της προσφερω κατι με την παρουσια μου εδωωω!!!!
Κ εγω 2η προσπάθεια...τον προηγούμενο μήνα παροτι είχα 2 θετικα δεν ήμουν η γυναικολόγος μου είπεοτι υπάρχει περιπτωση να ηταν βιοχημικη..ποιος ξέρει δεν το έψαξα καθόλου...ειχα επιβαιβεωμένη ωορηξία κ να σου πω του έδωσα να καταλάβει...κ τώρα αναμονη ευτυχως που δουλεύω πολυ κ δεν το πολυ σκέφτομαι αλλα οταν ειμαι σπίτι με πιάνει άγχος είμαι δεν είμαι!!!
Πιστεύω τους προσφέρεις!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sugnwmh gia ta greeklish alla eimai apo kinhto twra!se katalavainw den ginetai na mh de to skeftesai!alla na skeftesai thetika!!Ax sou euxomai na eisai egkuoula k an oxi akomh polu polu suntoma na meineis!!!

538Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 Empty ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΦΙΛΑΝΔΙΑ.... Τρι Ιουν 04, 2013 1:46 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γλυκα μου κοριτσακια που προφανως κανετε νανακια επλιζω να ειστε ολες καλα..δεν μπηκα καθολου σημερα γιατι δεν ειμαι πολυ καλα..μου λειπει πολυ ο αντρουλης μου..δε μπορω να κοιμηθω τα βραδια..ενω νυσταζω στριφογυριζω μεχρι τις 6-7 το πρωι και μετα κοιμαμαι..κ αφου κοιμηθω οταν ειναι να ξυπνησω δεν εχω διαθεση να ξυπνησω..δε βρισκω λογο να ξυπνησω.. Crying or Very sad αχ να ξεκινησω συντομα την δουλεια γιατι εχω σαλταρει!!!αλεξανδρα μου υπεροχα τα νεα για την αποστολια μας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 50580 βικακι μου χαιρομαι που εισαι πιο χαλαρη σημερα Very Happy χρυσοβαλαντη μου τι ωραια που εισαι "καθαρη" Very Happy πολλα πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 και στα υπολοιπα κοριτσακια μου..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ! ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΦΟΡΑ ΜΟΥ".ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΑΔΕΙΑΣΑ... Sad Sad

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ! ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΦΟΡΑ ΜΟΥ".ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΑΔΕΙΑΣΑ... Sad Sad

Ποππακι μου,δε χρειαζεται να σε παιρνει απο κατω!!!!
Δε θελω να πω και εγω τα γνωστα,βγαλτο απτο μυαλο σου,μην αγχωνεσαι θα ερθει μιας και εγω δεν ειμαι καλυτερη!!
Απλα να χαιρεσαι τις στιγμες με τον αντρουλη σου,και εκει που δεν το περιμενεις θα φυτρωσει το σπορακι!!!
Μη χανεις τις ελπιδες σου γλυκεια μου!! I love you

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑΣ! ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΛΟΧΕΥΕΙ ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΦΟΡΑ ΜΟΥ".ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΑΔΕΙΑΣΑ... Sad Sad

Ποππακι μου,δε χρειαζεται να σε παιρνει απο κατω!!!!
Δε θελω να πω και εγω τα γνωστα,βγαλτο απτο μυαλο σου,μην αγχωνεσαι θα ερθει μιας και εγω δεν ειμαι καλυτερη!!
Απλα να χαιρεσαι τις στιγμες με τον αντρουλη σου,και εκει που δεν το περιμενεις θα φυτρωσει το σπορακι!!!
Μη χανεις τις ελπιδες σου γλυκεια μου!! I love you


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ, ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ. ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΠ' ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΕΚΛΕΙΣΕ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ποπάκι μου γλυκό Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 . Πρώτον περίμενε να έρθει γιατί είπαμε αυτά τα ρημαδοσυμπτώματα μοιάζουν, οπότε αν δεν την δούμε τη σιχαμένη ελπίζουμε.
Κι αν την δούμε , δε θα σου πω δεν πειράζει , μη στεναχωριέσαι κι όλα αυτά γιατί ξέρω ότι αυτό δεν γίνεται. Απλά αν έρθει η ακατανόμαστη, υπομονή μέχρι να περάσει η μέρα της απογοήτευσης και μετά ξέρεις πολύ καλά ότι μ'εναν μαγικό τρόπο πάντα βρίσκουμε τη δύναμη να συνεχίσουμε Wink Wink !!Κοριτσάκι μου εσύ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα δεν ξερω πως θα ακουστει,αλλα καλα θα κανεις και θα κλεισεις το θεμα!
οχι για τιποτ αλλο,θα εχεις ησυχο το κεφαλι σου και θα εισαι πιο ηρεμη....τοτε που θα σαι ηρεμη ομως,ισως και να γινει!!

Τωρα εχεις νευρα,προτεινω να πας να πιεις εναν καφε με τις φιλες σου,να πας για ψωνια να "ξεσπασεις",να περπατησεις!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ποπάκι μου γλυκό Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 . Πρώτον περίμενε να έρθει γιατί είπαμε αυτά τα ρημαδοσυμπτώματα μοιάζουν, οπότε αν δεν την δούμε τη σιχαμένη ελπίζουμε.
Κι αν την δούμε , δε θα σου πω δεν πειράζει , μη στεναχωριέσαι κι όλα αυτά γιατί ξέρω ότι αυτό δεν γίνεται. Απλά αν έρθει η ακατανόμαστη, υπομονή μέχρι να περάσει η μέρα της απογοήτευσης και μετά ξέρεις πολύ καλά ότι μ'εναν μαγικό τρόπο πάντα βρίσκουμε τη δύναμη να συνεχίσουμε Wink Wink !!Κοριτσάκι μου εσύ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810


ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ....ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΦΑΣΗ ΜΩΡΟ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΕΙΑΣΑ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ROLLER COASTER. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Ν' ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΘΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ. ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΙ. Θ' ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΤΙΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΚΑΙΡΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ποπάκι μου γλυκό Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 . Πρώτον περίμενε να έρθει γιατί είπαμε αυτά τα ρημαδοσυμπτώματα μοιάζουν, οπότε αν δεν την δούμε τη σιχαμένη ελπίζουμε.
Κι αν την δούμε , δε θα σου πω δεν πειράζει , μη στεναχωριέσαι κι όλα αυτά γιατί ξέρω ότι αυτό δεν γίνεται. Απλά αν έρθει η ακατανόμαστη, υπομονή μέχρι να περάσει η μέρα της απογοήτευσης και μετά ξέρεις πολύ καλά ότι μ'εναν μαγικό τρόπο πάντα βρίσκουμε τη δύναμη να συνεχίσουμε Wink Wink !!Κοριτσάκι μου εσύ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 315810


ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ....ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΦΑΣΗ ΜΩΡΟ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΕΙΑΣΑ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ROLLER COASTER. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Ν' ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΘΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ. ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΙ. Θ' ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΤΙΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΚΑΙΡΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΙΔΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΛΙΓΑΚΙ. ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ, ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ....

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια θυμαστε που σαε ειχα γραψει οτι προσπαθουμε για μωρακι εεε ειχα 6 μερες καθυστερηση εκανα τεστ και μ βγηκε αρνητικο.... Sad

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα στα γλυκα μου κοριτσια!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 τι κανετε?ασχημο το κλιμα σημερα,ειστε ολες στεναχωρημενες Crying or Very sad ποππακη μου αν σου ερθει η περιοδος να ξερεις εγω δεν θα σου ξανα πω τα γνωστα γιατι πραγματικα νιωθω ηλιθια...κ ειδικα εγω που ειμαι εγκυος να καθομαι να σου λεω τα γνωστα σπαστικα υπομονη κ θα ερθει κτλ κτλ....πιστευω πρεπει να το ζησεις ολο αυτο οπως πιστευεις εσυ.αν πιστευεις οτι δεν θελεις να ξανα ασχοληθεις με το θεμα μωρο η να χαλαρωσεις κ να μην το σκεφτεσαι πια καντο..εγω ειμαι μαζι σου...ειτε συμφωνω ειτε διαφωνω ειμαι μαζι σου..κ επειδη δεν ειμαι στη θεση σου δεν μπορω να σου προσφερω δυστυχως τιποτα κ ουτε να σε καταλαβω οπως τα αλλα κοριτσια εδω...σου δινω μονο μια αγκαλια με ολη μου την καρδια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 ειρηνη μου δυσκολα χωρις τον αντρα σου..βασανιστικα θα ελεγα...τι να πω κ εδω!!!πραγματικα αλλες φορες ειχα κατι να πω αλλα το στομα μου μαγκωσε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad στελλιτσα πρεπει να πω κ για σενα ετσι?...οκ θα πω μη στεναχωριεσαι παμε για τον αλλο μηνα!ουφφφ...τι δυσκολο να θες να βοηθησεις αλλα να μη μπορεις...σοφακι μου τι κανεις?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΙ ΜΟΥ!
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΤΙΜΩ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΤΕΤΡΙΜΜΕΝΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΚΤΙΜΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΑΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΤΙΜΑΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 22 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις