Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 12:02 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Κάτσε να δεις που σε λίγο θα διαβάσουμε ''Μου έπιασε τον κ@λο λέτε να είμαι έγκυος?'' Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
εδω διαβασαμε "εκσπερματωσε στην κοιλια μου λετε να ειμαι εγκυος"ναι μωρη περπατισε το σπερμα κ εφτασε στην μητρα!!!!ωρε που παμε μωρε;;;;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes
αχαχαχαχα θα γονατίσω σήμερα. Πότε? πριν απο εμένα δεν μπορεί. Δεν θα το έχανα. Laughing Laughing Laughing Laughing
βρε ede μπερδευτικα τωρα.λεει οτι τωρα τον μαιο γραφτικες στο φορουμ.πως νομιζα οτι ησουνν απο νωριτερα;;θα το διαβασα πριν γραφτεις..
που ελεγε μια κοπελα οτι καναν προκαταρκτικα στο ντουζ αν θυμαμαι καλα και αυτος γουτσου γουτσου στην κοιλια της;;;δεν το διαβασες;;;;
Εντάξει ........κοιτα έχει μια λογική ..με το νερό μπορεί να κατρακύλησε........ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
σωστα...αν και καθηστη(νομιζω)ορθα μιλας!!!

27μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 12:03 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Κάτσε να δεις που σε λίγο θα διαβάσουμε ''Μου έπιασε τον κ@λο λέτε να είμαι έγκυος?'' Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
εδω διαβασαμε "εκσπερματωσε στην κοιλια μου λετε να ειμαι εγκυος"ναι μωρη περπατισε το σπερμα κ εφτασε στην μητρα!!!!ωρε που παμε μωρε;;;;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes
αχαχαχαχα θα γονατίσω σήμερα. Πότε? πριν απο εμένα δεν μπορεί. Δεν θα το έχανα. Laughing Laughing Laughing Laughing
βρε ede μπερδευτικα τωρα.λεει οτι τωρα τον μαιο γραφτικες στο φορουμ.πως νομιζα οτι ησουνν απο νωριτερα;;θα το διαβασα πριν γραφτεις..
Γιατί έιμαι πολυλογού μαρή. Εχει πει ο στόμας μου ουυυυυυυυυυυυυυ. Laughing Laughing Laughing
αυτο να μου πεις!!!!εχασες παντως.που ησουνα μωρη να πει ο στομας σου εκει να ριξω το γελακι μου;;;; μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 875502
Ε καλά μην στενοχωριέσαι όλο και κάτι θα σκάσει.Σταματήστε τώρα γιατί έιναι σοβαρά τα πράγματα στο σπιτικό μου. Ο μικρός γρατζούνισε το πόδι του μισό χιλιοστό και χαροπαλεύει στον καναπέ. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

28μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 12:09 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Γιατί έιμαι πολυλογού μαρή. Εχει πει ο στόμας μου ουυυυυυυυυυυυυυ. Laughing Laughing Laughing
αυτο να μου πεις!!!!εχασες παντως.που ησουνα μωρη να πει ο στομας σου εκει να ριξω το γελακι μου;;;; μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 875502
Ε καλά μην στενοχωριέσαι όλο και κάτι θα σκάσει.Σταματήστε τώρα γιατί έιναι σοβαρά τα πράγματα στο σπιτικό μου. Ο μικρός γρατζούνισε το πόδι του μισό χιλιοστό και χαροπαλεύει στον καναπέ. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωχ παναγια μου!!!11 η ωρα κοπελια υπνο!!!!τι. γινετε αγωνα εχετε στο σπιτι νυχτιατικα;;;μα πως γινετε να κλαινε ποση ωρα και πραγματικα να νομιζουν οτι χαροπαλευουν για λθγο αιματακι;;;οχι οτι εγω παω πισω....αχ περαστικουλια!!!

29μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 1:10 pm

new!!!

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δεν είναι ανάγκη να γελειοποείται την αγωνια καποιου....ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ....εχουμε αγωνία και θέλουμε να την μοιραστούμε μα κάποιον που τα έχει περάσει...εννοειται ότι δεν ζηταμε να πειτε το αποτελεσμα του τεστ ή της β' χοριακής..απλά μια συμπαρασταση...Νομιζα οτι αυτη ηταν η υπαρξη του σαιτ...αλλα μάλλον ειναι μονο για τα κουτσομολια μερικων μερικων...Λυπάμαι...ειλικρινα.

30μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 1:21 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι ξεφύγαμε απο το θέμα σουκαι το κάναμε chart ναι αλλά δεν γελοιοποιήσαμε τίποτα. Εσεις κατα την γνωμή μου το γελοιοποιείτε με ερωτήσεις του τύπου ''Το κάναμε χτες λετέ να έιμαι έγκυος πρήστηκε το στήθος μου'' Σου απαντήσαμε δεν ξέρουμε και πάρε ενα τεστάκι. Μετά ξεφύγαμε απο τό θέμα γιατί λέγαμε και διάφορα αλλά σου απαντήσαμε με απόλυτη σοβαρότητα.

31μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 1:21 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new!!! έγραψε:Δεν είναι ανάγκη να γελειοποείται την αγωνια καποιου....ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ....εχουμε αγωνία και θέλουμε να την μοιραστούμε μα κάποιον που τα έχει περάσει...εννοειται ότι δεν ζηταμε να πειτε το αποτελεσμα του τεστ ή της β' χοριακής..απλά μια συμπαρασταση...Νομιζα οτι αυτη ηταν η υπαρξη του σαιτ...αλλα μάλλον ειναι μονο για τα κουτσομολια μερικων μερικων...Λυπάμαι...ειλικρινα.
μα δεν ζητησες την συμπαρασταση μας βρε κοριτσι μου αλλα να σου πουμε αν εισαι εγκυος κ αν το τεστ θα σου το δειξει..εμ οχι δεν θα στο δειξει μην το κανεις..πεταμενα λεφτα!!εδω μεσα ειναι τα σιγουρα!!!μα παμε καλα;;;;ε δηλαδη τι ηθελες να ακουσεις;;;οτι πρεπει να κανεις τεστ δεν το ξερεις;;;τι να ακουσεις;;;

32μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 1:43 pm

new!!!

Μου απαντήσατε να πάρω τεστ και ξαναπαντησα "ευχαριστω πολυ" και εκλεισα το θεμα...τα υπολοιπα δεν ηταν αναγκη...και όσες κοπελες ρωτανε διαφορα εστω και περιεργα ειναι απλα για να μας πειτε αν υπαρχει περιπτωση να εγινε κατι ή οχι αποτην εμπειρια σας ή αν εχετε ακουσει κατι..δεν ζηταμε να μας πειτε σιγουρα κατι...ουτε ειναι σιγουρο αν μου πειτε οτι θα ειμαι θα ισχυσει ή το αντιθετο...νομιζω ομως οτι μερικες όμως το ξευτιλισαν...καλο ειναι να θυμαστε τους εαυτους σας οταν ησασταν σε αντιστοιχη θεση και ζητουσατε καποιον να σας πει κατι εστω και αν ξερατε οτι δεν ισχυει...ΤΕΛΟΣ

33μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Δευ Ιουν 03, 2013 11:39 pm

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα βρε κορίτσι μου μην αρπάζεσαι. Εχεις βάλει 10 θέματα με και κανεις ακριβώς την ίδια ερώτηση εδώ και μήνες. Μήπως είσαι έγκυος. Σου απάντησαν όλες .Ξανα το ίδιο θέμα ξανα οι ίδιες απαντήσεις. και ξανά και ξανά...........Τι δεν καταλαβαίνεις απο αυτό που σου λένε και ρωτάς το ίδιο κάθε φορά που έρχεσαι σε επαφή με τον άντρα σου? Πάρε μια ντουζίνα τεστάκια και κάνε τα. Το μόνο που έιπαμε έιναι ότι όλο αυτό σας κάνει κακό. Αυθυποβάλετε τον εαυτό σας σε συμπτώματα και κάνετε σχέδια στο μυαλό σας απο την πρώτη μέρα ελεύθερης επαφής. Χαλαρώστε τίποτα άλλο. Και το λέω γιατί αν με΄τα πάλι απο ΄τοοοοοοοοσα συμπτώματα που αναφέρεις δεν είσαι θα απογοητευτείς πολύ και σε 10 μέρες θα έχεις πάλι νέα συμπτώματα που θα ρωτά αν είναι εκυμοσύνη. Και σου ξαναλέω ότι δεν γελοιοποιήσαμε το θέμα σου. οτι ξεφύγαμε και συζήτουσαμε και για άλλα ναί. Τώρα ότι δεν συμπαρασταθηκάμε λέγοντας ότι ναι μπορεί, ίσως μακάρι ...............ε συγνώμη δεν έιμαστε και υποχρεωμένες. Τα είπαμε αυτά στα υπόλοιπα 10 ίδια θέματα που έχεις ανοίξει. Τι άλλο? Στερέψαμε οι γυναίκες.

34μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 12:04 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Μα βρε κορίτσι μου μην αρπάζεσαι. Εχεις βάλει 10 θέματα με και κανεις ακριβώς την ίδια ερώτηση εδώ και μήνες. Μήπως είσαι έγκυος. Σου απάντησαν όλες .Ξανα το ίδιο θέμα ξανα οι ίδιες απαντήσεις. και ξανά και ξανά...........Τι δεν καταλαβαίνεις απο αυτό που σου λένε και ρωτάς το ίδιο κάθε φορά που έρχεσαι σε επαφή με τον άντρα σου? Πάρε μια ντουζίνα τεστάκια και κάνε τα. Το μόνο που έιπαμε έιναι ότι όλο αυτό σας κάνει κακό. Αυθυποβάλετε τον εαυτό σας σε συμπτώματα και κάνετε σχέδια στο μυαλό σας απο την πρώτη μέρα ελεύθερης επαφής. Χαλαρώστε τίποτα άλλο. Και το λέω γιατί αν με΄τα πάλι απο ΄τοοοοοοοοσα συμπτώματα που αναφέρεις δεν είσαι θα απογοητευτείς πολύ και σε 10 μέρες θα έχεις πάλι νέα συμπτώματα που θα ρωτά αν είναι εκυμοσύνη. Και σου ξαναλέω ότι δεν γελοιοποιήσαμε το θέμα σου. οτι ξεφύγαμε και συζήτουσαμε και για άλλα ναί. Τώρα ότι δεν συμπαρασταθηκάμε λέγοντας ότι ναι μπορεί, ίσως μακάρι ...............ε συγνώμη δεν έιμαστε και υποχρεωμένες. Τα είπαμε αυτά στα υπόλοιπα 10 ίδια θέματα που έχεις ανοίξει. Τι άλλο? Στερέψαμε οι γυναίκες.
ελα ρε τσακαλακι!!!εγω τωρα που το ειπες το προσεξα οτι η κοπελα συνεχεια νομιζει οτι ειναι εγκυος απο το προφιλ της.λοιπον new εχεις θεμα κοριτσι μου!δεν γινετε συνεχεια να νομιζεις οτι εισαι εγκυος..αν ειναι να ερθει αστο με το καλο να ερθει.σηγουρα το θες πολυ και αγωνιεις να μεινεις εγκυος αλλα με το να δημιουργεις φαντασιες καθε μηνα ειναι προβλημα.καταρχας σου φερνει αγχος και το αγχος ειναι ενας παραγοντας που να μην μπορεις να πιασεις ευκολα παιδι.οποτε ηρεμισε..και θα ερθει και αυτο..μην το κυνηγας ομως βρε κοπελα μου!!

35μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 2:18 am

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντεμάκι ξέρεις τι με ενοχλεί?
Βλέπω σχεδόν όλες τις αναρτήσεις και τα θέματα μερικά τα βρίσκω χαζά (οκ ο καθένας ότι θέλει γράφει και φυσικ΄ακαι κ΄ποιος άλλος θα θεωρεί τα δικά μου θέματα απαράδεκτα κλπ. Σεβαστότατο)
Βλέπω θέματα λοιπόν ολοιδια με αν είμαι ε΄γκυος ,θα αυτοκτονήσω αν δεν είμα κοκ. Και τα βλέπω απο κοπ΄λες 20 -21-23 χρονων που προσπαθούν 5-6 μήνες και έιναι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού και δεν λένε τίποτα άλλο εκτός απο αυτό. Και ξεχνάμε ότι εδώ με΄σα υπάρχουν γυναίκες 37-38 40 -42 ετών που προσπαθούν χρόνια ολόκληρα ,έχουν κάνουν σπερματεγχυσεις, εξετάσεις, φάρμακα, εξωσωματικές ,έχουν μείνει έγκυες, έχουν χάσει μωρά, έχουν χάσει σάλπιγγα, έχουν χάσει την τσέπη τους τον εαυτό τους τον ύπνο τους, έχουν κάνουν τον κώλο τους σουρωτήρι απο τις ενέσεις, έχουν πάει στην Τήνο κολυμπώντας .και όλα αυτά για ένα μωρό. Και το αντιμετωπίζουν ψύχραιμα με ηρεμία .Αυτές οι γυναίκες που διαβάζουν την 20 χρονη που προσπαθεί 4 μήνες ρωτάει καθε μέρα αν έιναι έγκυος και αν δεν έιναι θα τρελαθει, θα πρέπει να αισθάνονται ηλίθιες? Να αυτοκτονήσουν? Δεν έιναι 20 χρονών . Είναι σε άλλη ηλικία με πιο στενά περιθώρια. Να πηδηχτούν απο το παράθυρο? Είμαστε εδω σαφως και για συμπαράσταση ή μια στην άλλη . Συμπαράσταση όμως δεν σημαίνει να λέμε ούτε 400 φορές το ίδιο ούτε να σου λέμε αυτό που θες να ακούσεις. Συμπαράσταση έιναι να πούμε και 2 κουβέντες διαφορετικές απο το ΄΄φλέγον θέμα΄΄, να τσακωθείς? Ε ναι και αυτό μέσα. Να γελάσεις ,να κουτσομπολέψεις, να ξεφύγεις. και όμως απο αυτές τις γυνάικες δεν έχω δει και 100 θέματα του τύπου ''λέτε να είμαι''? Που απο αυτές στο κάτω κάτω θα καταλάβω την αγωνία τους πολύ περισσότερο. Ξέρεις γιατί? Γιατί η 20 χρονη μέχρι να βρεθεί στο σημείο ΄΄τρέλας΄΄ θα περάσουν 20 χρόνια. η άλλη το έχει περάσει και μόνο ''τρελή'' δεν την λες. Ασε που μέχρι τοτε η επιστήμη θα έχει κάνει παπάδες. Λοιπόν εμείς συμπαρασταθήκαμε. Συμπαρασταθείτε και εσείς με το να έιστε πιο διακριτικές και ψύχραιμες. Δεν λέω να πέιτε τον πόσο σας και την αγωνία σας. Αλλά λίγο μέτρο βρε παιδιά. Λίγο μέτρο.

36μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 3:25 am

new!!!

Ζήταω ένα μέγαλο συγγνώμη γιατί δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι το σαιτ αυτο έγινε μόνο για γυναίκες ορισμενης ηλικίας και με σοβαρα προβλήματα υγειας στο γυναικολογικο τομέα..και ότι όλα τα υπόλοιπα είναι μειωμένου ενδιαφέροντος...απλά ενημερώνω ότι και εγω αν και 27 χρονών έχω αρκετα προβλήματα σε αυτο τον τομεα και με μια αποβολη στο ενεργητικό μου..Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας και ειλικρινα ζηταω συγγνωμη που έκανα κάποιες να αισθανθουν αποστροφη ή γελοιοποίηση για τα θέματα που είχα αγωνία.Δεν θα ήθελα να συνεχιστει το θέμα.Παρακλώ σεβαστείτε την επιθυμία μου.

37μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 3:39 am

ViGe13

ViGe13
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
new!!! έγραψε:Ζήταω ένα μέγαλο συγγνώμη γιατί δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι το σαιτ αυτο έγινε μόνο για γυναίκες ορισμενης ηλικίας και με σοβαρα προβλήματα υγειας στο γυναικολογικο τομέα..και ότι όλα τα υπόλοιπα είναι μειωμένου ενδιαφέροντος...απλά ενημερώνω ότι και εγω αν και 27 χρονών έχω αρκετα προβλήματα σε αυτο τον τομεα και με μια αποβολη στο ενεργητικό μου..Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας και ειλικρινα ζηταω συγγνωμη που έκανα κάποιες να αισθανθουν αποστροφη ή γελοιοποίηση για τα θέματα που είχα αγωνία.Δεν θα ήθελα να συνεχιστει το θέμα.Παρακλώ σεβαστείτε την επιθυμία μου.

Κοριτσάκι μου γλυκό δεν είπε κανείς ότι πρέπει να είσαι κάποιας ηλικίας ή να έχεις σοβαρά προβλήματα-θέματα για να γράψεις κάτι. Αυτό που σου επισημαίνουν οι κοπέλες -ίσως γιατί πέρασαν στο παρελθόν από ανάλογη φάση- είναι να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ με το συγκεκριμένο θέμα. Σίγουρα ανησυχείς και αγχώνεσαι και αγωνιάς και ψάχνεις συμπτώματα...για να πιαστείς από κάπου και να σου φτιάξει η διάθεση και το κέφι και να νιώθεις αισιοδοξία, αλλά κανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά "ναι είχα τα ίδια και ήμουν ή δεν ήμουν έγκυος". Τώρα δεν ξέρω, αλλά αν όντως κάθε μήνα έχεις μια τέτοια ανησυχία το μόνο που καταφέρνεις είναι να γίνεσαι χειρότερα ψυχολογικά και να αναβάλεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα, αφού το άγχος από μόνο του είναι ισχυρό αντισυλληπτικό.
Εμμέσως σου λένε να απολαμβάνεις τις στιγμές με τον άντρας σου και να ζεις τις μέρες σου χαλαρά και όχι κρεμασμένη πάνω από ένα θερμόμετρο, έναν πονοκέφαλο. μια κράμπα ή αναγούλα...
Δεν νομίζω ότι είχε κανείς πρόθεση να σε ειρωνευτεί η να γελοιοποιήσει τη συζήτηση και στο λέω σαν τρίτος που απλά διάβασα τους διαλόγους και τα σχόλια.
Είσαι πράγματι μικρή και μπορεί να έχεις περάσει πολλά περισσότερα από άλλες μεγαλύτερες από εσένα κοπέλες, αλλά μη χαλάς τη διάθεσή σου με όλα αυτά. Σαφώς και το site είναι για το σκοπό που πιστεύεις κι εσύ, αλλά και για χαλάρωμα...να ξεφύγεις λίγο από τη μόνιμη σκέψη και το άγχος, να πεις μια χαζομαρούλα, να γελάσεις με κάτι...
Δε στα λέω ούτε για να σε στήσω στον τοίχο ούτε για να σου πω ότι έχεις άδικο, απλά καταλαβαίνω ότι τώρα έχεις χαλαστεί και δεν υπάρχει λόγος να το αφήσεις να σε κάνει χειρότερα...
Σου εύχομαι όλα αυτά τα συμπτώματα που υπάχουν να σε κάνουν γρήγορα εγκυούλα και μετά να σκέφτεσαι όλο αυτό και να γελάς Very Happy

38μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 3:44 am

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new!!! έγραψε:Ζήταω ένα μέγαλο συγγνώμη γιατί δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι το σαιτ αυτο έγινε μόνο για γυναίκες ορισμενης ηλικίας και με σοβαρα προβλήματα υγειας στο γυναικολογικο τομέα..και ότι όλα τα υπόλοιπα είναι μειωμένου ενδιαφέροντος...απλά ενημερώνω ότι και εγω αν και 27 χρονών έχω αρκετα προβλήματα σε αυτο τον τομεα και με μια αποβολη στο ενεργητικό μου..Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας και ειλικρινα ζηταω συγγνωμη που έκανα κάποιες να αισθανθουν αποστροφη ή γελοιοποίηση για τα θέματα που είχα αγωνία.Δεν θα ήθελα να συνεχιστει το θέμα.Παρακλώ σεβαστείτε την επιθυμία μου.
Aν και αυτό που έιπα στο παραπάνω ποστ ήταν γενικό και όχι σε εσένα θα σεβαστώ αυτό που λες. αλλά σου ξαναλέω να χαλαρώσεις. Αν θες αποτέλεσμα ηρέμησε. Wink

39μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 9:34 am

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
Aν και αυτό που έιπα στο παραπάνω ποστ ήταν γενικό και όχι σε εσένα θα σεβαστώ αυτό που λες. αλλά σου ξαναλέω να χαλαρώσεις. Αν θες αποτέλεσμα ηρέμησε. Wink
ok valame mialo den tha ksanakanoume tis idies erotisis kathe mina alla skeftite kai emas ligaki kai emeis theloume na xalarosoume edo mesa giauto kai grafoume gia to an eimai h den eimai kai sto kato kato efoson exete mathi pleon tin kathemia edo mesa me ton pono tis kai kanei tis idies erotisis as min apantate den einai anagki na mas pernete apo ta moutra dimokratia exoume kai grafoume oses fores theloume oti theloume........new.....edo eimai go min anisixis kokona mou exoume to idio provlima kai tha to kseperasoume na grafis oti thelis tha milame oi dio mas kai parakalo poli aytes pou mas kseroun na min apandane ande giati poli tis eksipnes mas kanoun aytes h kioses oxi den kratieme ola tha ta po tha anikso osa themata goustaro peri egkimosinis den katalava........

40μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 9:40 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Respect Respect Respect
ede έγραψε:Ντεμάκι ξέρεις τι με ενοχλεί?
Βλέπω σχεδόν όλες τις αναρτήσεις και τα θέματα μερικά τα βρίσκω χαζά (οκ ο καθένας ότι θέλει γράφει και φυσικ΄ακαι κ΄ποιος άλλος θα θεωρεί τα δικά μου θέματα απαράδεκτα κλπ. Σεβαστότατο)
Βλέπω θέματα λοιπόν ολοιδια με αν είμαι ε΄γκυος ,θα αυτοκτονήσω αν δεν είμα κοκ. Και τα βλέπω απο κοπ΄λες 20 -21-23 χρονων που προσπαθούν 5-6 μήνες και έιναι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού και δεν λένε τίποτα άλλο εκτός απο αυτό. Και ξεχνάμε ότι εδώ με΄σα υπάρχουν γυναίκες 37-38 40 -42 ετών που προσπαθούν χρόνια ολόκληρα ,έχουν κάνουν σπερματεγχυσεις, εξετάσεις, φάρμακα, εξωσωματικές ,έχουν μείνει έγκυες, έχουν χάσει μωρά, έχουν χάσει σάλπιγγα, έχουν χάσει την τσέπη τους τον εαυτό τους τον ύπνο τους, έχουν κάνουν τον κώλο τους σουρωτήρι απο τις ενέσεις, έχουν πάει στην Τήνο κολυμπώντας .και όλα αυτά για ένα μωρό. Και το αντιμετωπίζουν ψύχραιμα με ηρεμία .Αυτές οι γυναίκες που διαβάζουν την 20 χρονη που προσπαθεί 4 μήνες ρωτάει καθε μέρα αν έιναι έγκυος και αν δεν έιναι θα τρελαθει, θα πρέπει να αισθάνονται ηλίθιες? Να αυτοκτονήσουν? Δεν έιναι 20 χρονών . Είναι σε άλλη ηλικία με πιο στενά περιθώρια. Να πηδηχτούν απο το παράθυρο? Είμαστε εδω σαφως και για συμπαράσταση ή μια στην άλλη . Συμπαράσταση όμως δεν σημαίνει να λέμε ούτε 400 φορές το ίδιο ούτε να σου λέμε αυτό που θες να ακούσεις. Συμπαράσταση έιναι να πούμε και 2 κουβέντες διαφορετικές απο το ΄΄φλέγον θέμα΄΄, να τσακωθείς? Ε ναι και αυτό μέσα. Να γελάσεις ,να κουτσομπολέψεις, να ξεφύγεις. και όμως απο αυτές τις γυνάικες δεν έχω δει και 100 θέματα του τύπου ''λέτε να είμαι''? Που απο αυτές στο κάτω κάτω θα καταλάβω την αγωνία τους πολύ περισσότερο. Ξέρεις γιατί? Γιατί η 20 χρονη μέχρι να βρεθεί στο σημείο ΄΄τρέλας΄΄ θα περάσουν 20 χρόνια. η άλλη το έχει περάσει και μόνο ''τρελή'' δεν την λες. Ασε που μέχρι τοτε η επιστήμη θα έχει κάνει παπάδες. Λοιπόν εμείς συμπαρασταθήκαμε. Συμπαρασταθείτε και εσείς με το να έιστε πιο διακριτικές και ψύχραιμες. Δεν λέω να πέιτε τον πόσο σας και την αγωνία σας. Αλλά λίγο μέτρο βρε παιδιά. Λίγο μέτρο.

41μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 9:52 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
ok valame mialo den tha ksanakanoume tis idies erotisis kathe mina alla skeftite kai emas ligaki kai emeis theloume na xalarosoume edo mesa giauto kai grafoume gia to an eimai h den eimai kai sto kato kato efoson exete mathi pleon tin kathemia edo mesa me ton pono tis kai kanei tis idies erotisis as min apantate den einai anagki na mas pernete apo ta moutra dimokratia exoume kai grafoume oses fores theloume oti theloume........new.....edo eimai go min anisixis kokona mou exoume to idio provlima kai tha to kseperasoume na grafis oti thelis tha milame oi dio mas kai parakalo poli aytes pou mas kseroun na min apandane ande giati poli tis eksipnes mas kanoun aytes h kioses oxi den kratieme ola tha ta po tha anikso osa themata goustaro peri egkimosinis den katalava........

εσυ τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου. μυαλο δεν εβαλες!!!!! και φτιαξε το στομα σου επιτελους. στο ειπα και χτες... τετοιο στομα δεν ταιριαζει σε Θεουσα!!!!

42μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 9:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
γκιοσες????ντιονγκ!!!!καλα εσυ για το λεξιλογιο σου το διαλεγμενο εχεις δειχτει πολλες φορες!!!συγχαριτηρια!!εισαι αξια σεβασμου τωρα!!!για το εξυπνοτερες εμεις που δεν ειμαστε λοιπον εξυπνες οταν εχουμε υποψια εγκυμοσυνης κανουμε λαθος που δεν ρωταμε εδω μεσα αλλα τρεχουμε στον γιατρο..εδω ο γιατρος και απο το τηλ διαγνωση δεν μπορει να κανει.μας λεει το τεστ οτι ειμαστε εγκυες και ουτε εδω βασιζομαστε μιας και δεν ειναι 100% αξιοπιστο..εσεις οι εξυπνωτερες ψαχνετε απαντηση εδω μεσα!!!!η εξυπναδα σε ολο της το μεγαλειο!!τουλαχιστον αν το κανετε μονο για συμπαρασταση ε γραψτε"νομιζω πως ειμαι εγκυος..θελω συμπαρασταση και και ευχες να ειμαι!!" μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 679259 μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 679259

43μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 9:57 am

sonne

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα σας!!ειμαι καινουργια εδω και θελω να μου δωσετε τα φωτα σας..(ελπιζω να γραφω στο σωστο θεμα)..για αρχη να σας δωσω καποιες πληροφοριες.. ειμαι 27 χρονων και ειμαι με το αγορι μου εδω και 2.5 χρονια και παντα περνουμε προφυλαξεις.εχω σταθερο κυκλο 35 μερες και την πεμπτη που μας περασε εκανα στον γυναικολογο μου μια κολποσκοπηση, ενω την επομενη μερα περιμενα να αδιαθετησω..εχουν περασει λοιπον 4 μερες απο τοτε και δεν μου εχει ερθει ακομα..το θεμα ειναι οτι πανακια στην κοιλια υπαρχουν, αλλα το στηθος μου δεν το εχω ξαναδει τοσο μεγαλο και να ποναει τοσο μα τοσο πολυ..τις θηλες απο την αλλη δεν μπορω να τις αγγιξω(πρωτη φορα μου συμβαινει)..να ανησυχω????

44μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:00 am

darsel

darsel
sonne έγραψε:κοριτσια καλησπερα σας!!ειμαι καινουργια εδω και θελω να μου δωσετε τα φωτα σας..(ελπιζω να γραφω στο σωστο θεμα)..για αρχη να σας δωσω καποιες πληροφοριες.. ειμαι 27 χρονων και ειμαι με το αγορι μου εδω και 2.5 χρονια και παντα περνουμε προφυλαξεις.εχω σταθερο κυκλο 35 μερες και την πεμπτη που μας περασε εκανα στον γυναικολογο μου μια κολποσκοπηση, ενω την επομενη μερα περιμενα να αδιαθετησω..εχουν περασει λοιπον 4 μερες απο τοτε και δεν μου εχει ερθει ακομα..το θεμα ειναι οτι πανακια στην κοιλια υπαρχουν, αλλα το στηθος μου δεν το εχω ξαναδει τοσο μεγαλο και να ποναει τοσο μα τοσο πολυ..τις θηλες απο την αλλη δεν μπορω να τις αγγιξω(πρωτη φορα μου συμβαινει)..να ανησυχω????

ποτε δεν ξερεις με την φυση! δεν κανεις ενα τεστακι? με 4 μερες καθυστερηση ειναι πολυ πιθανο να δειξει. για 100% σιγουρο αποτελεσμα κανε μια χοριακη (ειναι αιματολογικη εξεταση).

45μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:00 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν περνετε προφυλαξεις να μην ανησυχησεις.. Αλλα αν συνεχισεις να εχεις καθυστερηση και συμπληρωσεις εβδομαδα δηλ καθυστερησης, παρε να κανεις ενα τεστ κυησης ουρων και μιλησε και με τον γυναικολογο σου οπως και να χει..
Ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

46μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:00 am

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sonne έγραψε:κοριτσια καλησπερα σας!!ειμαι καινουργια εδω και θελω να μου δωσετε τα φωτα σας..(ελπιζω να γραφω στο σωστο θεμα)..για αρχη να σας δωσω καποιες πληροφοριες.. ειμαι 27 χρονων και ειμαι με το αγορι μου εδω και 2.5 χρονια και παντα περνουμε προφυλαξεις.εχω σταθερο κυκλο 35 μερες και την πεμπτη που μας περασε εκανα στον γυναικολογο μου μια κολποσκοπηση, ενω την επομενη μερα περιμενα να αδιαθετησω..εχουν περασει λοιπον 4 μερες απο τοτε και δεν μου εχει ερθει ακομα..το θεμα ειναι οτι πανακια στην κοιλια υπαρχουν, αλλα το στηθος μου δεν το εχω ξαναδει τοσο μεγαλο και να ποναει τοσο μα τοσο πολυ..τις θηλες απο την αλλη δεν μπορω να τις αγγιξω(πρωτη φορα μου συμβαινει)..να ανησυχω????
na kai alli tora ti tha tis pite tha tin parete kai autin apo ta moutra epeses se lathos thema edo kountevoume na skotothoume gia apantiste vre parapano koritsia stin kopelia.......orea exo kai patatakia mmmmmmm...........

47μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:03 am

darsel

darsel
anampel έγραψε:
na kai alli tora ti tha tis pite tha tin parete kai autin apo ta moutra epeses se lathos thema edo kountevoume na skotothoume gia apantiste vre parapano koritsia stin kopelia.......orea exo kai patatakia mmmmmmm...........

οι σωστες ερωτησεις εχουν και σωστες απαντησεις. δες παραπανω. Η κοπελα ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΤΑΙ συμπτωματα, ΕΧΕΙ συμπτωματα που θα μπορουσαν να υποδειξουν εγκυμοσυνη!!!!!

48μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:04 am

sonne

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καταλαβα...ακυρη η ερωτηση μου λοιπον...μην γινει και μαλλιοτραβιγμα....

49μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:06 am

sonne

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
loipon???exw frikarei olh mera simera!!

50μήπως είμαι τελικά???? - Σελίδα 2 Empty Απ: μήπως είμαι τελικά???? Την / Το Τρι Ιουν 04, 2013 10:06 am

anampel

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
anampel έγραψε:

οι σωστες ερωτησεις εχουν και σωστες απαντησεις. δες παραπανω. Η κοπελα ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΤΑΙ συμπτωματα, ΕΧΕΙ συμπτωματα που θα μπορουσαν να υποδειξουν εγκυμοσυνη!!!!!
eno emeis den exoume.............

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις