Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Τετ Ιουν 05, 2013 11:50 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφού το συζητάς σημαίνει ότι το θέλεις !να την κάνεις την προσπάθεια για να μην το μετανιώσεις στο μέλλον και αναρωτιέσαι!αφου πραγματικά θέλεις και άλλο παιδάκι πιστεύω ως θα το καταφέρεις!! Very Happy

27ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:17 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Picolina έγραψε:
ede έγραψε:και επειδή άλλα κατάλαβα και άλλα απάντησα. Laughing νόμισα οτι έλγες για ολική αφαίρεση Laughing Shocked . Αυτό που αναφέρεις να θα το έκανα ΄σιγουρα. Είσαι νέα και έχεις όλο το δικαίωμα να ξαναγίνεις μαμά . Αφου τα καταφέρες μια θα τα καταφέρεις και 2η. Και τώρα θα είσαι και πιο χαλαρή αφου έχεις ήδη μια κούκλα. (οτι να ναι απάντησα πρι και ήταν όλοκληρο σεντόνι) Laughing Laughing Laughing


Εεε..ενταξει δεν ηταν και τελειως "οτι να'ναι" αυτα που απαντησες πριν..
Σε αυτο που θελω να σταθω σχετικα με την προηγουμενη απαντηση σου,ειναι εκει που λες οτι απο μικρη νομιζες πως δεν μπορεις να κανεις παιδια...Ρε συ Ede το πιστευεις πως κι εγω το ιδιο πιστευα; (και πιστευω,μιας και που δεν "ερχεται" το μικρο)..
Θαρρεις και καποιος μου το ειπε,τοσο πολυ το πιστευα και μιλαμε τωρα,απο το δημοτικο..
Παντως η απαντηση σου αυτη,μου εδωσε ελπιδα.. flower
Βαλτε με κι εμενα στο club ...Απο το γυμνασιο και μετα μου ειχε καρφωθει οτι δεν θα μπορεσω να κανω παιδι...Χωρις λογο...ετσι! Shocked

28ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:22 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικά έκανες παιδάκι;σορυ δεν εχω παρακολουθήσει γιαυτο ρωτάω

29ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:24 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dori έγραψε:Τελικά έκανες παιδάκι;σορυ δεν εχω παρακολουθήσει γιαυτο ρωτάω
Αν ρωτας εμενα,δυστυχως οχι ακομα... Crying or Very sad

30ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:31 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω ετσι πίστευα παντα επειδη ήθελα να κάνω πολλα παιδιά και έλεγα οτι δεν θα μπορέσω.τελικα έκανα ένα παιδάκι και προσπαθώ για δεύτερο.μου είχε κολλήσει τοσο πολυ η ιδέα οτι δεν θα μπορω που φαντασου πήγαινα για υπέρυχο και ρώταγα το γιατρό:γιατρε σίγουρα ειμαι έγκυος;ειμαι και ξανθιά δικαιολογούμαι!!!παντως πολλές κοπέλες το πιστεύουν αυτό ίσως απο άμυνα για να μην το έχουμε σίγουρο και μετα απογοητευτουμε.

31ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:37 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dori έγραψε:Κι εγω ετσι πίστευα παντα επειδη ήθελα να κάνω πολλα παιδιά και έλεγα οτι δεν θα μπορέσω.τελικα έκανα ένα παιδάκι και προσπαθώ για δεύτερο.μου είχε κολλήσει τοσο πολυ η ιδέα οτι δεν θα μπορω που φαντασου πήγαινα για υπέρυχο και ρώταγα το γιατρό:γιατρε σίγουρα ειμαι έγκυος;ειμαι και ξανθιά δικαιολογούμαι!!!παντως πολλές κοπέλες το πιστεύουν αυτό ίσως απο άμυνα για να μην το έχουμε σίγουρο και μετα απογοητευτουμε.
Σιγουρα η πηγη ολου αυτου ειναι ο φοβος...ή ακομα καλυτερα η φοβια του ανεκλήρωτου ονειρου...Πολυ χαιρομαι που η φοβια σου δεν βγηκε αληθινη! Very Happy Μακαρι να μου συμβει το ιδιο!Με το καλο να σου ξανανασυμβει λοιπον οσες φορες θελεις,αφου θελεις μεγαλη οικογενεια!!! Wink

32ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:46 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επειδη είχα ξανά μείνει έγκυος πάρα πολυ εύκολα (με τον πρώτο μήνα) και τελικα το έχασα, τωρα λέω ας με ταλαιπωρήσει όσο θέλει μέχρι να έρθει αλλα να ειναι γερό.παρηγορια στον εαυτό μου δίνω επειδη αργεί να έρθει.παντως και για σένα εύχομαι να κανείς το όνειρο σου πραγματικότητα και να διαψεύσεις τον εαυτό σου που έλεγε οτι δεν θα τα καταφέρεις.αλλωστε τίποτα δεν ειναι στο χέρι μας αν ο θεός εχει αλλα σχέδια.

33ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:52 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να ρωτησω κατι, αμα εχεις ινομιομα δεν πρεπει οπωσδηποτε να το αφαιρεσεις;; η μονο για να αυξησεις τις πιθανοτητες να μεινεις εγκυος;; γιατι η μητερα μου ειχε προβει σε αυτην την επεμβαση υποχρεωτικα πριν μερικα χρονια, αλλα το εκανε για καθαρα λογους υγειας.

34ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 3:56 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω οτι παίζει ρόλο το μέγεθος και η θέση που βρίσκεται.εγω εχω ένα πολλα χρονια(απο πριν μείνω έγκυος) και κανένας γιατρός δεν μου είπε να το αφαίρεσω γιατι ειναι πολυ μικρο και δεν επηρεάζει.

35ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 4:00 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dori έγραψε:Νομίζω οτι παίζει ρόλο το μέγεθος και η θέση που βρίσκεται.εγω εχω ένα πολλα χρονια(απο πριν μείνω έγκυος) και κανένας γιατρός δεν μου είπε να το αφαίρεσω γιατι ειναι πολυ μικρο και δεν επηρεάζει.

α οκ καταλαβα!

36ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 4:51 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πραγματι το ινομυωμα πολλες φορες δεν το πειραζουν ειδικα αν δεν ενοχλει απο θεμα ογκου.Στη δικη μου περιπτωση ενοχλει τοσο που πιεζει τη μια σαλπιγγα η οποια δεν εχει καμια επαφη με την ωοθηκη.Αρα δεν παει το ωαριο στη σαλπιγγα.Αλλα και η μητρα ειναι χαλια απο τις πολλες επεμβασεις στο παρελθον που εκανα.

37ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 11:43 am

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
melimpa έγραψε:
Picolina έγραψε:
ede έγραψε:και επειδή άλλα κατάλαβα και άλλα απάντησα. Laughing νόμισα οτι έλγες για ολική αφαίρεση Laughing Shocked . Αυτό που αναφέρεις να θα το έκανα ΄σιγουρα. Είσαι νέα και έχεις όλο το δικαίωμα να ξαναγίνεις μαμά . Αφου τα καταφέρες μια θα τα καταφέρεις και 2η. Και τώρα θα είσαι και πιο χαλαρή αφου έχεις ήδη μια κούκλα. (οτι να ναι απάντησα πρι και ήταν όλοκληρο σεντόνι) Laughing Laughing Laughing


Εεε..ενταξει δεν ηταν και τελειως "οτι να'ναι" αυτα που απαντησες πριν..
Σε αυτο που θελω να σταθω σχετικα με την προηγουμενη απαντηση σου,ειναι εκει που λες οτι απο μικρη νομιζες πως δεν μπορεις να κανεις παιδια...Ρε συ Ede το πιστευεις πως κι εγω το ιδιο πιστευα; (και πιστευω,μιας και που δεν "ερχεται" το μικρο)..
Θαρρεις και καποιος μου το ειπε,τοσο πολυ το πιστευα και μιλαμε τωρα,απο το δημοτικο..
Παντως η απαντηση σου αυτη,μου εδωσε ελπιδα.. flower
Βαλτε με κι εμενα στο club ...Απο το γυμνασιο και μετα μου ειχε καρφωθει οτι δεν θα μπορεσω να κανω παιδι...Χωρις λογο...ετσι! Shocked

Τρομερα ασχημο συναισθημα...και εγω το εχω απο το δημοτικο,πεμπτη-εκτη και μετα...και το χειροτερο ειναι οτι επιβεβαιωνεται η "αγνωστη φωνουλα"..Μερα με τη μερα,μηνα με τον μηνα,χρονο με τον χρονο...
Ας ελπισουμε οτι ειναι απλα "ιδεα" που καρφωθηκε στο μυαλο..ετσι απλα!

38ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 1:47 pm

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:
Picolina έγραψε:
ede έγραψε:και επειδή άλλα κατάλαβα και άλλα απάντησα. Laughing νόμισα οτι έλγες για ολική αφαίρεση Laughing Shocked . Αυτό που αναφέρεις να θα το έκανα ΄σιγουρα. Είσαι νέα και έχεις όλο το δικαίωμα να ξαναγίνεις μαμά . Αφου τα καταφέρες μια θα τα καταφέρεις και 2η. Και τώρα θα είσαι και πιο χαλαρή αφου έχεις ήδη μια κούκλα. (οτι να ναι απάντησα πρι και ήταν όλοκληρο σεντόνι) Laughing Laughing Laughing


Εεε..ενταξει δεν ηταν και τελειως "οτι να'ναι" αυτα που απαντησες πριν..
Σε αυτο που θελω να σταθω σχετικα με την προηγουμενη απαντηση σου,ειναι εκει που λες οτι απο μικρη νομιζες πως δεν μπορεις να κανεις παιδια...Ρε συ Ede το πιστευεις πως κι εγω το ιδιο πιστευα; (και πιστευω,μιας και που δεν "ερχεται" το μικρο)..
Θαρρεις και καποιος μου το ειπε,τοσο πολυ το πιστευα και μιλαμε τωρα,απο το δημοτικο..
Παντως η απαντηση σου αυτη,μου εδωσε ελπιδα.. flower
εμενα μου το ειχαν αποκλειεσει οι γιατροι απο την ηλικια 19 ετων. Ειχα κανει καποιο χειρουργιο ,ειχα νοσηλευτει απειρες φορες για γυναικολογικα θεματα ,ειχα γυρισει ολους τους γιατρους και η απαντηση ηταν μονο εξωσωματικη και με δυσκολια. στα 27 μου ενας'' γιατρός'' μου μιλάει για ολικη αφαιρεση Shocked και φυσικά αρνούμαι. Και τις 6 φορες που έμεινα έγκυος έμεινα απο την πρώτη ελευθερη επαφή μόνο στον γιο μου τον μκρο έκανα 2 μήνες. Πιστεύω ότι μόνο η γυναίκα που δεν έχει μήτρα δεν κάνει παιδί και αυτό πλέον παίζεται. Wink Wink Πάντως ότι και να γινόταν έγω ήμουν αποφασισμενη να γίνω μητέρα. Wink

Μπραβο Ede για ολη την ψυχικη σου δυναμη και για τον στοχο που τελικα υλοποιησες μετα απο τοση στεναχωρια και ταλαιπωρια... flower
Ευτυχως εχω μητρα,οποτε εχω ελπιδα.. I love you

39ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Πεμ Ιουν 06, 2013 2:02 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ολα γινονται πλεον...υπομονη και καταλληλη βοηθεια απο σωστο γιατρο!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!

40ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 12:50 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καταρχήν να χαίρεσαι το κουκλάκι σου το όμορφο!! Μπορεί να άργησες λίγο αλλά το αποτέλεσμα... σούπερ!!!
Τώρα σε αυτό που ρωτάς! Αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα την έπέμβαση και θα έβαζα μπρος για 2ο! Και βέβαια δεν ζητάς πολλά! Έχεις δικαίωμα να προσπαθήσεις να κάνεις όσο παιδάκια επιθυμείς εσύ και ο αντρούλης σου! Εύχομαι πολύ σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα από εσένα! Έχεις την θετική μας σκέψη!!!

41ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 2:13 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:ολα γινονται πλεον...υπομονη και καταλληλη βοηθεια απο σωστο γιατρο!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!
Λάθος. Δεν πεθαίνει ποτε!

42ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 4:29 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
snoopy έγραψε:ολα γινονται πλεον...υπομονη και καταλληλη βοηθεια απο σωστο γιατρο!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!
Λάθος. Δεν πεθαίνει ποτε!


συμφωνω απολυτα... ποτε δεν πρεπει να παψουμε να ελπιζουμε στο οτιδηποτε για να μπορεσουμε να συνεχισουμε...

43ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 4:42 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
snoopy έγραψε:ολα γινονται πλεον...υπομονη και καταλληλη βοηθεια απο σωστο γιατρο!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!
Λάθος. Δεν πεθαίνει ποτε!
Wink σωστο μαλλον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη οσο νομιζω γι'αυτο

44ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 4:44 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Siliaki έγραψε:Καταρχήν να χαίρεσαι το κουκλάκι σου το όμορφο!! Μπορεί να άργησες λίγο αλλά το αποτέλεσμα... σούπερ!!!
Τώρα σε αυτό που ρωτάς! Αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα την έπέμβαση και θα έβαζα μπρος για 2ο! Και βέβαια δεν ζητάς πολλά! Έχεις δικαίωμα να προσπαθήσεις να κάνεις όσο παιδάκια επιθυμείς εσύ και ο αντρούλης σου! Εύχομαι πολύ σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα από εσένα! Έχεις την θετική μας σκέψη!!!
εισαι πολυ γλυκια!σ'ευχαριστω και σενα πολυ.Οτι καλυτερο για σενα και τα μωρα σου.(και τα εξω και τα μεσα στην κοιλιτσα!)

45ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 5:33 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα σου! Δεν έχω παιδιά, είμαι όμως κοντά στα 37 μου και καταλαβαίνω πώς σκέφτεσαι νομίζω ... Αν αυτή η επέμβαση δεν είναι επικίνδυνη για την υγεία σου, αν δεν μπορεί να σου προκαλέσει καμία επιπλοκή, τότε κάντην για να σου φύγει και το άγχος, με τον όρο όμως μετά να το αφήσεις να έρθει ήρεμα το δεύτερο παιδάκι, χωρίς να αρχίσεις να πιέζεσαι, οκ;

46ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ? Παρ Ιουν 07, 2013 5:41 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mhtsaina"]Kαλησπέρα σου! Δεν έχω παιδιά, είμαι όμως κοντά στα 37 μου και καταλαβαίνω πώς σκέφτεσαι νομίζω ... Αν αυτή η επέμβαση δεν είναι επικίνδυνη για την υγεία σου, αν δεν μπορεί να σου προκαλέσει καμία επιπλοκή, τότε κάντην για να σου φύγει και το άγχος, με τον όρο όμως μετά να το αφήσεις να έρθει ήρεμα το δεύτερο παιδάκι, χωρίς να αρχίσεις να πιέζεσαι, οκ; [/quote Να σου πω την αληθεια πριν κανω το παιδι τα χειρουργια τα εκανα για πλακα που λενε.Τωρα ενας φοβος υπαρχει λιγο γιατι θελω να ειμαι καλα για το παιδι μου.Οτι και να γινει πρεπει να ειμαι δυνατη και γερη γι'αυτο.Τωρα αν θελησει να ερθει αλλο ..αυτο σκεφτομαι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις