Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 2:06 am

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!κανένα νέο;

52Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 6:19 am

μπεμπουλα*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
energy περιμενουμε να μας πεις τι εγινε με την 4 χοριακη...ολα καλα θα ειναι ειμαι σιγουρη!Wink 

53Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 7:39 am

Energy2009

Energy2009
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια,

Τα αποτελέσματα της 4ης χοριακής είναι 4.943... από την Τρίτη που ήταν 3.810. Crying or Very sad 

Έκανα και τον υπέρηχο, ο οποίος έδειξε σάκο κύησης, λεκιθικό σάκο και ένα μικρούλι -μικρούλι έμβρυο μέσα (1,2mm). Καρδιά εννοείται πως όχι.

Ο γιατρός μου είπε ότι όσον αφορά την χοριακή, ανέβηκε μεν αλλά όχι ικανοποιητικά, καθώς δεν διπλασιάστηκε κτλ. Από την εικόνα του υπερήχου τώρα, είναι σαν να είμαι στην 5η εβδομάδα περίπου, δηλαδή και πάλι, είμαστε πίσω στην ανάπτυξη.

Συνολικά μου είπε να μην απογοητεύομαι γιατί έχει δει πολλά με τις χοριακές και ήταν σχετικά ενθαρρυντικός, να συνεχίσω τα φάρμακα και τις ενέσεις, και να επαναλάβω την χοριακή την επόμενη Τρίτη.

Περιττό να σας πω ότι είμαι χάλια. Και είμαι χάλια γιατί το νιώθω, προαισθάνομαι τι γίνεται. Το σώμα μου δεν βρίσκεται πια σε εγκυμοσύνη. Οι ζαλάδες που είχα το πρωί σταμάτησαν, και το στήθος μου μαλάκωσε τελείως. Το έχω ξαναζήσει αυτό, και ξέρω, δυστυχώς.

Πολύ κλάμα, όχι θυμός αλλά στεναχώρια. Και πραγματικά ελπίζω αν είναι να τελειώσει - που έτσι φαίνεται - να γίνει γρήγορα, να γίνει αυτόματα με το αίμα όπως στην πρώτη μου αποβολή και να μην χρειαστεί απόξεση, όπως στην δεύτερη αποβολή.

Αυτά βρε κορίτσια. Τι να πω. Για μας είναι όλα, και τα καλά και οι στεναχώριες. Εύχομαι ο Θεός να μου δίνει δύναμη.

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον σας και τις ευχές σας, είναι μεγάλη υποστήριξη για εμένα το να γράφω εδώ.

Σας φιλώ και εύχομαι όλες να έχουμε καλύτερα νέα στο μέλλον...

54Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:30 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Energy καλησπερα κουκλιτσα μου
απο την στιγμη που ειδε σακο κ ενα μικρουλι εμβρυουλι οπως λες τι αγχωνεσαι?εγω 5η εβδομαδα ειχα δει μονο σακο ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.κ περιμενω διδυμα.καρδουλα να ακουσεις απο 5η εβδομαδα??????
κ ακομα μπορει να Αργησε να γινει κ η σύλληψη,ολα παιζουν ρολο κοπελα μου..,,!!!1!!!!!!!!!!!!!!!
οσο για το στηθος που λες κ εμενα πολλες φορες ,οπως κ σε αλλεσ κοπελες την μια μου πρηζοταν κ την αλλες μερες χαλαρωνε αρκετα......
εχε ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑΑΑΑΑ....!!!!
μην αγχωνεσαι κ δεν κανει...
ΦΙΛΙΑΑΑ

55Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:10 am

Energy2009

Energy2009
Καλησπέρα evianna μου,

Συμφωνώ ότι ο υπέρηχος δεν είναι από μόνος του ανησυχητικός, αν δεν συνοδευόταν από τις χοριακές και τα άλλα μικρά/μεγάλα συμπτώματα. Αυτή τη στιγμή είμαι στην 6η εβδομάδα αλλά και πάλι είναι οκ να μην ακούσουμε καρδούλα, απλά μου είπε ο γιατρός ότι η όλη εικόνα είναι της 5ης εβδομάδας, δηλαδή 1 εβδομάδα πίσω.

Τέλος πάντων... Μπλέξαμε τις εβδομάδες Shocked 

Μακάρι να πάνε όλα καλά και τίποτα άλλο. Η δική σου περίπτωση είναι φανταστική... διδυμάκια... με το καλό να σου έρθουν αγάπη μου!

56Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:18 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Energy2009
κ για εσενα ολα καλα θα πανε κ σε ολες τις κοπελες....
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...εχει συμβει σε παρα πολλες κοπελες,
καρδια ακουσαμε στην 7η εβδομαδα....!!!

57Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:18 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Energy2009 έγραψε:Καλησπέρα evianna μου,

Συμφωνώ ότι ο υπέρηχος δεν είναι από μόνος του ανησυχητικός, αν δεν συνοδευόταν από τις χοριακές και τα άλλα μικρά/μεγάλα συμπτώματα. Αυτή τη στιγμή είμαι στην 6η εβδομάδα αλλά και πάλι είναι οκ να μην ακούσουμε καρδούλα, απλά μου είπε ο γιατρός ότι η όλη εικόνα είναι της 5ης εβδομάδας, δηλαδή 1 εβδομάδα πίσω.

Τέλος πάντων... Μπλέξαμε τις εβδομάδες Shocked 

Μακάρι να πάνε όλα καλά και τίποτα άλλο. Η δική σου περίπτωση είναι φανταστική... διδυμάκια... με το καλό να σου έρθουν αγάπη μου!
κοπελα μου εγω πηγα 6 εβδομαδα και ειδαμε μονο σακο τιποτα αλλο και η γιατρος μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι και ενταξη δεν ειναι τιποτα να ξαναπαω μετα απο μια βδομαδα και να με δει ειμασταν σιγουρι οτι δεν ειχαμε μωρακι τιποτα παω την επομενη βδομαδα με κατι μουτρα μεχρι κατω ολη την προηγουμενη κλαμα κακο χιλια δυο και τελικα μολις μου βαζει τον κολπικο μου λεει να και η καρδουλα του να σας ζησει και καλη λευτερια να εχεις ειδαμε καρδουλα την 7 βδομαδα και δεν την ακουσαμε μονο την ιδαμε που χτυπουσε εχε πιστη στο θεο και ολα θα πανε καλα

58Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:26 am

Energy2009

Energy2009
freskia mama καλησπέρα,

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνεις και εύχομαι και η δική μου περίπτωση να είναι τέτοια!!

Υπομονή κάνω και πίστη στο Θεό, δεν έχω και άλλη επιλογή από το να περιμένω, όσο πιο ήρεμη γίνεται.

Με το καλό να έρθει ο μικρούλης σου και να έχεις μια καλή γέννα!! Η μέρα που θα γεννήσεις είναι ό,τι πιο όμορφο θα σου συμβεί, δεν μπορείς να φανταστείς!

Φιλάκια πολλά...

59Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:31 am

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Energy παρακολουθώ την ιστορία σου κάθε μέρα γιατι είναι ένα θέμα που με αγγίζει και σε καταλαβαίνω απόλυτα.κι εγω όταν ένιωθα ότι κάτι δεν παει καλα παρακαλούσα τουλάχιστον να τελειώσει νωρίς.να μην άκουγα ουτε καρδούλα αλλα δυστυχώς πρόλαβα να την ακούσω μια και μοναδική φορά.πραγματικα εύχομαι να έχει αίσιο τέλος η ιστορία σου και να μας δώσεις την ελπιδα ότι ολα γίνονται και τίποτα δεν μπορούμε να προδικασουμε.παντως ότι και να γίνει το θετικό είναι ότι μένεις εύκολα έγκυος.δύναμη και ελπίδα κοπέλα μου!

60Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:43 am

Energy2009

Energy2009
Dori μου σε ευχαριστώ πολύ...

Αν έχει αίσιο τέλος η περίπτωσή μου, θα είναι ένα παράδειγμα ελπίδας για όλες μας που έχουμε ταλαιπωρηθεί με αυτά τα θέματα. Θαύματα γίνονται καθημερινά, δεν απελπίζομαι, απλά αναγκαστικά ζω στην πραγματικότητα και στα δεδομένα που έχω στα χέρια μου. Σίγουρα στεναχωριέμαι αλλά αφού όλα γίνονται, ίσως και εγώ να είμαι ένα από τα μικρά καθημερινά θαύματα...

Μένω εύκολα έγκυος πράγματι, σε εμάς "κολλάει" κάπου αλλού το πράγμα, το "που" ακόμα δεν το έχουμε βρει.

Το να ακούσεις καρδούλα είναι φοβερό συναίσθημα και εμπειρία, το να φύγει το μωράκι μετά από αυτό πρέπει να είναι πολύ οδυνηρό...

Να είσαι καλά κοπέλα μου και να αντέχεις και εσύ και να συνεχίζεις... με όλα αυτά που περνάμε!

61Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 10:18 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην προδικάζεις τίποτε, στο ξαναλέω...
Ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού και μην απογοητεύεσαι...

62Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 11:05 am

Energy2009

Energy2009
Nαι paramythenia μου αυτό θα κάνω... κι ο Θεός βοηθός...  Wink

63Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:09 pm

IoliAtore

IoliAtore
energy μου σου έγραψα και στο άλλο post, συμφωνώ με όλες τις κοπέλες εδώ - μην προδικάζει ς τίποτα, ακολούθα τις συμβουλές του γιατρού και .. κουράγιο και υπομονή! Τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμη. Α! Και μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα!!!!!

64Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Παρ Ιουλ 05, 2013 10:41 am

Energy2009

Energy2009
IoliAtore μου γεια σου ! Σε ευχαριστώ που μου έγραψες και εδώ κορίτσι ..

Λες; Λεεεεεεεεςςςςςςςςςς;;;; Razz Χα χα , τα έχω παίξει... Μακάρι βρε αγάπη...

Ας μην προδικάζω που λέει σοφά και η paramythenia !!

Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472

65Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 10:40 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
energy καλησπερα ...τι εγινε κοπελα μου?κανενα νεο?

66Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:10 am

Energy2009

Energy2009
Καλησπέρα evianna μου,

Αύριο Πέμπτη θα κάνω έναν υπέρηχο, τον 2ο δηλαδή. Θα είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών. Αυτή την εβδομάδα, μετά από πολύ σκέψη, αποφάσισα να μην κάνω χοριακές, καθώς με αγχώνουν πάρα πολύ και δεν κάνω καλό στον εαυτό μου. Οπότε αύριο ελπίζω να δείξει κάτι καλό ο υπέρηχος... π.χ. καρδούλα... Για να πάρουμε ελπίδες.

Πολύ άγχος έχω κορίτσι, αλλά προσπαθώ να κρατηθώ. Για τον άντρα μου και για την κορούλα μου, που με βλέπουν σκυθρωπή και στεναχωριούνται.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και ελπίζω και εσύ να είσαι καλά!

Μόλις νιώσω έτοιμη αύριο θα σας γράψω τα νέα.

Φιλάκια...

67Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:22 am

roodie

roodie
Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι κοπέλα μου.Περιμένουμε νέα σου!!!Καλό βράδυ να έχεις .....Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472 

68Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:29 am

Energy2009

Energy2009
Σε ευχαριστώ πολύ roodie μου...

Αν δεν κάνω λάθος, είχα διαβάσει σε ένα post κάπου ότι δεν ένιωθες καλά για κάποιες μέρες, ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα.

Φιλιά πολλά και μια προσευχή για καλά νέα... για όλες μας!!

Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 417472

69Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:31 am

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Energy2009 έγραψε:Καλησπέρα evianna μου,

Αύριο Πέμπτη θα κάνω έναν υπέρηχο, τον 2ο δηλαδή. Θα είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών. Αυτή την εβδομάδα, μετά από πολύ σκέψη, αποφάσισα να μην κάνω χοριακές, καθώς με αγχώνουν πάρα πολύ και δεν κάνω καλό στον εαυτό μου. Οπότε αύριο ελπίζω να δείξει κάτι καλό ο υπέρηχος... π.χ. καρδούλα... Για να πάρουμε ελπίδες.
Πολύ άγχος έχω κορίτσι, αλλά προσπαθώ να κρατηθώ. Για τον άντρα μου και για την κορούλα μου, που με βλέπουν σκυθρωπή και στεναχωριούνται.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και ελπίζω και εσύ να είσαι καλά! Energy δεν εχεις δει κάτι άσχημο ετσι δεν είναι;εννοώ αίμα η καφέ υγρά.

Μόλις νιώσω έτοιμη αύριο θα σας γράψω τα νέα.

Φιλάκια...

70Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:36 am

Energy2009

Energy2009
Γεια σου Dori μου!

Πράγματι, δεν έχω αίμα. Καθόλου, ούτε λίγο, ούτε γραμμούλες, τίποτα.

Στις δύο προηγούμενες αποβολές μου είχα (αντιστοίχως ημερολογιακά αν το συγκρίνω) ήδη αρκετό αίμα, κανονική αιμορραγία δηλαδή, που δεν την σταματούσαν ούτε τα utrogestan.

Είναι κάτι που μου δίνει λίγες ελπίδες... Wink

71Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:41 am

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Energy2009 έγραψε:Γεια σου Dori μου!

Πράγματι, δεν έχω αίμα. Καθόλου, ούτε λίγο, ούτε γραμμούλες, τίποτα.

Στις δύο προηγούμενες αποβολές μου είχα (αντιστοίχως ημερολογιακά αν το συγκρίνω) ήδη αρκετό αίμα, κανονική αιμορραγία δηλαδή, που δεν την σταματούσαν ούτε τα utrogestan.

Είναι κάτι που μου δίνει λίγες ελπίδες... Wink
Φυσικα αυτο είναι πολυ βασικό.μακαρι κοπέλα μου αύριο να μας πεις ευχάριστα!κανε το Σταύρο σου και μην φοβάσαι τίποτα!!

72Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 11:43 am

Energy2009

Energy2009
Αμήν κοριτσάκι μου... σε ευχαριστώ πολύ...

73Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 12:30 pm

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου αύριο να πάνε όλα καλά και να ακούσετε και καρδούλα!έχουμε ακριβώς ίδιες ιστορίες και σε έχω στο μυαλό μου...περιμένουμε τα ευχάριστα νέα!Smile 

74Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 12:58 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ENERGY μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα(που θα πανε)! Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ...
περιμενουμε νεα σου..αλλα μην αγχωνεσαι ολα ειναι οκ!!!

75Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής  - Σελίδα 3 Empty Απ: Και αρχίζει η αγωνία της χοριακής Την / Το Τετ Ιουλ 10, 2013 1:58 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Energy μου σε περιμενουμε αυριο να μας πεις ωραια νεα!!!
ολα θα πανε καλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις