Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1καφέ υγρά πριν τη περίοδο???? Empty καφέ υγρά πριν τη περίοδο???? Πεμ Ιουν 27, 2013 10:42 am

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα σας! Γράφω πρώτη φορά αν κ σας έχω διαβάσει αρκετές φορές αλά τώρα είπα να γράψω κ γω για κάτι που με βασανίζει αυτές τις μέρες!καταρχήν να σας πω ότι έχω ήδη δύο παιδάκια!το θέμα μου είναι ότι είχαμε μια ελεύθερη επαφή την 13 μέρα του κύκλου μου κ μετά την ωορηξια που συνήθως την κατάλαβαΙνώ την 16 μέρα συνεχίστηκαν πόνοι περιόδου πονοκέφαλοΙ κ πόνος έντονος στις θηλές! Όλα αυτά μέχρι που μια βδομάδα πριν τη αναμενόμενη μέρα περιόδου η οποία ήταν 25 αυτού του μήνα είδα μια ΡΟΣ κυλιδα μετά καφέ υγρά τα οπια κράτησαν κοντά 5 μέρες αλά ελάχιστο στο σκούπισμα μόνο είχα! Τελευταία περίοδος ήταν 25/5 ο κύκλος μου ειβαι 30-31 ημερών! Έκανα ένα self clear τρεις μέρες πριν τη περίοδο βγήκε αρνητικό έκανα ένα σήμερα της hometest με πρωινά ουρΑ δεύτερη μέρα καθυστέρησης κ αρνητικό πάλι!Να σημειώσω ότι κ στην δεύτερη μου εγκυμοσύνη είχα καφέ υγρά τρεις μέρες πριν τη περίοδο κ ήμουν έγκυος γι'αυτό κ τώρα μου έκανε εντύπωση κ πίστευα θα έβλεπα θετικό τεστ! ΣΥΓΝΩΜΗ για υο τεράστιο ποστ κ αν σας φανώ υπερβολική! Θα ήθελα να ρωτήσω αν σας έχει συμβεί αυτό να έχετε καφέ υγρά για μερικές μέρες κ να είστε έγκυες? Λέτε το τεστ να έκανε λάθος.πιστεύω πως όχι αν κ έχω μια κρυφή ελπίδα μέσα μου!;-)

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια είχε καμία σας εμπειρία με αρνητικό τεστ κ τελικά ήταν έγκυος? Η αν είχατε καφέ υγρά πριν τη περίοδο?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ελενη..Μην αγχωνεσαι καθολου..Πηγαινε κανε μια β χοριακη αυριο κιολας σε μικροβιολογικο εργαστηριο (κοστιζει περιποου το ιδιο με το τεστ) και θα ξεκαθαρισει το τοπιο...Ο,τι και να σου γραψουμε εδω...
Ευχομαι αφου θελεις να ειναι θετικη η χοριακη!Very Happy

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμπερσσμα η θα κανεις χωριακη που ειναι πιο σίγουρο η δεν εισαι εγκυος και καλητερα να επικινονισεις με τον γιατρο σου εγω λεω παντος οτι ειναι κρυομα στις σαλπιγγες

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κ για την ευχή!;-)) ναι θα θελα πολύ να είναι θετική!! Πήρα κ την γιατρό μου χθες κ.μου είπε να κάνω χωριακη με 4-5 μέρες καθυστέρηση για πιο σίγουρα! Έχω ακόμα λίγα τεστ ΥΗΣ hometest θα κάνω κ αύριο πρωί να δούμε! Αν κ δε πιστεύω να βγει θετικό.στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου την δεύτερη μέρα καθυστέρησης ήδη έδειχνε θετικό το τεστ!:-/ ξέρω βέβαια ότι γράφωντας εδώ μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε αλά θα ήθελα να ακούσω τις εμπειρίες σας σχετικά νε τα τεστ η τα καφέ υγρά αν είχε καμία!!!μπήκα πάλι σε αυτό το τρυπακΙ με συμπτώματα φφφ κ έλεγα θα είμαι ψύχραιμη αλά δε γίνεται!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eleni92 έγραψε:Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κ για την ευχή!;-)) ναι θα θελα πολύ να είναι θετική!! Πήρα κ την γιατρό μου χθες κ.μου είπε να κάνω χωριακη με 4-5 μέρες καθυστέρηση για πιο σίγουρα! Έχω ακόμα λίγα τεστ ΥΗΣ hometest θα κάνω κ αύριο πρωί να δούμε! Αν κ δε πιστεύω να βγει θετικό.στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου την δεύτερη μέρα καθυστέρησης ήδη έδειχνε θετικό το τεστ!:-/ ξέρω βέβαια ότι γράφωντας εδώ μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε αλά θα ήθελα να ακούσω τις εμπειρίες σας σχετικά νε τα τεστ η τα καφέ υγρά αν είχε καμία!!!μπήκα πάλι σε αυτό το τρυπακΙ με συμπτώματα φφφ κ έλεγα θα είμαι ψύχραιμη αλά δε γίνεται!!!

Ενταξει..Ολες το παθαινουμε αυτο..Μπαινουμε στο τριπακι να "βασανιζομαστε" με τα τεστ..LaughingLaughing
Μην νιωθεις ασχημα!
Παντως εγω αυριο κιολας θα πηγαινα να το ξεκαθαρισω, γιατι ερχεται και σαββατοκυριακο και δε βρισκεις μικροβιολογικο.....Και δεν θα αντεχα να περιμενω...LaughingLaughing

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενώ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες ήμουν.πιο συγκρατημένη αυτή τη φορά δε ξέρω τι έπαθα κ ήμουν κ γω τόσο ανυπομονη κ έκανα τεστ τρεις μέρες νωρίτερα.ίσως επειδή είχα πολύ έντονα συμπτώματα που μου έκανα εντύπωση τόσο νωρίς μου φάνηκε περίεργο!! Είχα πόνο στη μέση .πόνο περιόδου κ τσιμπήματα κάθε μέρα μέχρι ποτ είδα τα καφέ μετά σταμάτησαν.χθες είχα σε καπια φάση έντονο πόνο κ ένιωθα ότι κατέβηκε αλά τίποτα.σήμερα είχα κάτι πονακια ελαφριά κ τώρα έχω σαν πονακια κ τσιμπήματα .αν σας πω ότι επειδή νιώθω ότι ΥΑ βγει αρνητική η χωριακη λυπάμαι τα λεφτά!:-/ θα κάνω ακόμα ένα τεστ αύριο κ αν δεν κατέβει μέχρι δευτέρα που πρέπει ΒΑ κατέβει τότε θα πΑΒ για χωριακη!!!

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια έκανα ένα τεστ της hometest kσήμερα το πρωί αρνητικό.οπότε δεν είμαι!! Άντε να κατέβει τώρα να ηρεμήσω!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπελα μπορεις να πας στον γιατρο σου μην το αφησεις γιατι το καλοκερι κικλοφορουν το κρυο στις σαλπιγγες πηγενε να σε δει μπορει να σε βοηθήσει λιπαμε που ηταν αρνητικο παμε για τον επομενο μηνα μιλα με τον γιατρο σου περιμενουμε νεα καλημερα

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα ;-) ναι θα πάω σίγουρα στη γιατρό! Θα περιμένω μέχρι δευτέρα να δω αν κατέβει κ θα πάω!!!!ευχαριστώ για την απάντηση!;-)

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τιποτα κοπελα μου απλα το κρυομα στις σαλμπικες ειναι ασχημο γιατι εχεις φριχτους πονους δτην περιοδο και το καλοκαίρι ειναι που την παταμε να με ενημεροσης ελπιζω να μην εχω γεννηση μεχρι τοτε γιατι μολις ειχα μια σισπαση

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:Τιποτα κοπελα μου απλα το κρυομα στις σαλμπικες ειναι ασχημο γιατι εχεις φριχτους πονους δτην περιοδο και το καλοκαίρι ειναι που την παταμε να με ενημεροσης ελπιζω να μην εχω γεννηση μεχρι τοτε γιατι μολις ειχα μια σισπαση

γιωτα μου τι λεει?πως εισαι?αντεξαμε και αυτη τη νυχτα ε????????/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις