Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 10:53 pm

Eleni92

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια άσχετο αυτό ποτ ΥΑ ρωτήσω αλά πως βάζετε αυτες τις εικόνες??? Με τον μαξιλάριλοπόλεμο ασπουμε χιχιχιι

27ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 10:56 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eleni92 έγραψε:Κορίτσια άσχετο αυτό ποτ ΥΑ ρωτήσω αλά πως βάζετε αυτες τις εικόνες??? Με τον μαξιλάριλοπόλεμο ασπουμε χιχιχιι

κατω απο το μηνυμα που διαβαζεις εχει ενα κουτακι που λεει quote το πατας και σε βγαζει στο κουτακι που εισαι ετοιμη για την δικη σου απαντηση...εεε διπλα θα δεις και ολες τις φατσουλες

28ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 10:56 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντε καλημερα γλυκια μου τι κανεις μολις ξύπνησα και ο μικρος χορευη κανονικα ομος οσο για το αν γεννησω συνεχιστε ετσι να κατουριεμαι απο τα γελεια και θα γεννησω και οσο για την χοριακη σορυ λαθος μπερδεφτικα για τα ανθρωπακια διπλα απο εκει που γραφης ειναι

29ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 10:57 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleni92 έγραψε:Κορίτσια άσχετο αυτό ποτ ΥΑ ρωτήσω αλά πως βάζετε αυτες τις εικόνες??? Με τον μαξιλάριλοπόλεμο ασπουμε χιχιχιι

ετσι οπως απαντας στα δεξια απο κει που γραφεις ειναι!! μπαμ κανει καλε αφου ολα αναπηδανε πανω κατω... ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994

30ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 10:59 pm

Eleni92

Freskia mama δεν.ήξερα ότι είσαι έγκυος! Με το καλό κοπέλα μου.πόσο είσαι?;-)
Κορίτσια μην με πείτε χαζή αλά δε γράφει πουθενά .quote .από κάτω !!:-// μόνο απάντηση κ από κάτω το κουτάκι για γράψω το μήνυμα μου κ μετά από κάτω αποστολή.αυτά δε βλέπω τίποτα άλλο!!!:-/

31ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:02 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eleni92 έγραψε:Freskia mama δεν.ήξερα ότι είσαι έγκυος! Με το καλό κοπέλα μου.πόσο είσαι?;-)
Κορίτσια μην με πείτε χαζή αλά δε γράφει πουθενά .quote .από κάτω !!:-// μόνο απάντηση κ από κάτω το κουτάκι για γράψω το μήνυμα μου κ μετά από κάτω αποστολή.αυτά δε βλέπω τίποτα άλλο!!!:-/

δεν εχει τρια παραθυρακια; το τελευταιο απο δεξια πατα και θα σε βγαλει να απαντησεις...και θα δεις τις φατσουλες

32ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:03 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!
εχεις δικιο try μου σε καποια πραγματα αλλα να σου πω οτι πρεπει να ακουγοντε και καποιες γνωμες πιο "ωμες" .
μπορει να μη σχολειασω ποτε εγω ετσι γιατι ποτε δεν το ειχα αλλα πρεπει να υπαρχει καποιος που να λεει καποια πραγματα αντικειμενικα.
δεν εχω καταλαβει σε ποιες αναφερεσε αλλα αν πουμε π.χ. για την ede που ειναι λιγο πιο εριστικη σε αυτα που γραφει,αν δεν κανει χιουμορ..λεει τα πραγματα ... αντικειμενικα.(σορι που εφερα εσενα σαν παραδειγμα tongue)

33ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:05 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
βρηκα τα δυο που ειχα γελασει με την καρδια μου ομως... καινουργιο στομαχι εκανα!!!!!!!!!! και δεν το λεω για να κοροιδεψω αλλα εκανε μπαμ .. βρομουσε απο μακρια!!
http://forum.eimaimama.gr/t20032-topic

http://forum.eimaimama.gr/t19930-topic
η εντε κυριαρχει και στα δυο ομως!!!!!! ακομα τα θυμαμαι και λυνομαι!

34ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:07 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσακια!
εχεις δικιο try μου σε καποια πραγματα αλλα να σου πω οτι πρεπει να ακουγοντε και καποιες γνωμες πιο "ωμες" .
μπορει να μη σχολειασω ποτε εγω ετσι γιατι ποτε δεν το ειχα αλλα πρεπει να υπαρχει καποιος που να λεει καποια πραγματα αντικειμενικα.
δεν εχω καταλαβει σε ποιες αναφερεσε αλλα αν πουμε π.χ. για την ede που ειναι λιγο πιο εριστικη σε αυτα που γραφει,αν δεν κανει χιουμορ..λεει τα πραγματα ...  αντικειμενικα.(σορι που εφερα εσενα σαν παραδειγμα tongue)

καλημερα σοφακι μου τι κανεις; αναφερομαι σε ασχετες και οχι σε κοπελες που μιλαω....το ξερω οτι πρεπει καποια πραγματα να λεγονται και λιγο ωμα...απλα στεναχωριεμαι και μπαινω στην θεση τους γιατι και εγω προσπαθω να κανω παιδακι...αλλα οκ ναι αν ειναι μουφα εννοειται...

35ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:08 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:

ετσι οπως απαντας στα δεξια απο κει που γραφεις ειναι!! μπαμ κανει καλε αφου ολα αναπηδανε πανω κατω... ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 215994

νανακα που εισαι ρε κοριτσι???

36ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:10 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:βρηκα τα δυο που ειχα γελασει με την καρδια μου ομως... καινουργιο στομαχι εκανα!!!!!!!!!! και δεν το λεω για να κοροιδεψω αλλα εκανε μπαμ .. βρομουσε απο μακρια!!
http://forum.eimaimama.gr/t20032-topic

http://forum.eimaimama.gr/t19930-topic
η εντε κυριαρχει και στα δυο ομως!!!!!! ακομα τα θυμαμαι και λυνομαι!

χαχαχαχαχα...σταματα γιατι σε αυτο απαντησα και εγω....ενταξει δεν πηγε το μυαλο μου οτι μπορει να ηταν μουφα γιατι μετα αλλωστε ειπε οτι ηταν εγκυος η κοπελα: 8)8)Cool

καλα τωρα το ειδα το δευτερο...ενταξει αυτο ηταν πολυ tragicccc

Έχει επεξεργασθεί από τον/την try 30 στις Πεμ Ιουν 27, 2013 11:12 pm, 1 φορά

37ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:11 pm

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα!βλεπω ότι ξεκίνησε πολυ δυναμικά η μέρα.εν μέρη καταλαβαίνω τις αγωνίες κάποιων κοριτσιών που θέλουν παιδάκι άλλωστε κι εγω το έχω ξαναπεί ότι προσπαθώ για δεύτερο.ομως υπάρχει μια λεπτή ισορροπία που πρέπει να κρατιέται για να μην προκύπτουν και λάθος συμπεράσματα.δηλαδη τι νόημα έχει να γράφω εγω ποιες μέρες έκανα sex με τον άντρα μου και αν έχω ελπίδα να έμεινα έγκυος;και αν μου πουν ναι έχεις πολλές ελπίδες και στο τέλος αδιαθετησω δεν θα απογοητευτω; Επίσης αν γράφω ολα τα συμπτώματα και μου πουν ότι ναι σιγουρα είσαι έγκυος γιατι κι εγω τα ίδια είχα και ήμουν, αν τελικα δεν ειμαι, χειρότερα δεν θα γίνω;επίσης αν μια κοπέλα γράψει ότι είναι έγκυος και έχει π.χ. αίμα, θα βρεθούν άλλες 3 που θα της πουν ότι κι αυτές είχαν τα ίδια και πήγαν ολα καλα!και τελικα μπορεί να αποβεί μοιραίο γιατι όλες οι κοπέλες δεν σκέφτονται το ίδιο και μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις.γιαυτο καλύτερα δεν άπαντασ καθόλου η αν απαντήσεις ειρωνικά ίσως το κανείς για να την "ξύπνησεις" την άλλη και να στραφεί σε κάποιον ειδικό για αυτά τα θέματα.ασε που κάποιες ερωτήσεις είναι τόσο κουφεσ που δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια η αν κοροϊδεύουν.και μετα αισθάνεσαι και γελοία που απαντήσες.

38ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:14 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dori έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!βλεπω ότι ξεκίνησε πολυ δυναμικά η μέρα.εν μέρη καταλαβαίνω τις αγωνίες κάποιων κοριτσιών που θέλουν παιδάκι άλλωστε κι εγω το έχω ξαναπεί ότι προσπαθώ για δεύτερο.ομως υπάρχει μια λεπτή ισορροπία που πρέπει να κρατιέται για να μην προκύπτουν  και λάθος συμπεράσματα.δηλαδη τι νόημα έχει να γράφω εγω ποιες μέρες έκανα sex με τον άντρα μου και αν έχω ελπίδα να έμεινα έγκυος;και αν μου πουν ναι έχεις πολλές ελπίδες και στο τέλος αδιαθετησω δεν θα απογοητευτω; Επίσης αν γράφω ολα τα συμπτώματα και μου πουν ότι ναι σιγουρα είσαι έγκυος γιατι κι εγω τα ίδια είχα και ήμουν, αν τελικα δεν ειμαι, χειρότερα δεν θα γίνω;επίσης αν μια κοπέλα γράψει ότι είναι έγκυος και έχει π.χ. αίμα, θα βρεθούν άλλες 3 που θα της πουν ότι κι αυτές είχαν τα ίδια και πήγαν ολα καλα!και τελικα μπορεί να αποβεί μοιραίο γιατι όλες οι κοπέλες δεν σκέφτονται το ίδιο και μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις.γιαυτο καλύτερα δεν άπαντασ καθόλου η αν απαντήσεις ειρωνικά ίσως το κανείς για να την "ξύπνησεις" την άλλη και να στραφεί σε κάποιον ειδικό για αυτά τα θέματα.ασε που κάποιες ερωτήσεις είναι τόσο κουφεσ που δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια η αν κοροϊδεύουν.και μετα αισθάνεσαι και γελοία που απαντήσες.

εγω το κανω αυτο...χαχαχαχαχα...εχω διαφημισει χιλιες φορες ποσες φορες εχω κανει σεξ.......χαχαχαχαχ...οκ κουφο το παραδεχομαι Razz

39ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:15 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Σοφία 26 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:

καλημεραααααααα σοφακι!! που να μαι εδω εκει παρα περα!!!! τι κανεις γλυκια μου?

40ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:16 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω μπορω να ρωτησω κατι αλλο....και προσεξτε πως θα μου απαντησετε κυριες μου ε;;;..χαχαχαχαχαχα...ρε συ ακουω πολλες φορες και απο φιλες μου οτι οταν ηταν εγκυος πριν το καταλαβουν δεν μπορουσαν να αγγιξουν τσιγαρο....οκ εγω δεν ξερω ακομα οτι ειμαι...αλλα ειναι φυσιολογικο που καπνιζω κανονικα οπως πριν..;;; αλλα χωρις να ξερω ακομα οτι ειμαι...αν ειμαι μαχαιρι το ξερω.....

41ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:20 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
try 30 έγραψε:
Dori έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!βλεπω ότι ξεκίνησε πολυ δυναμικά η μέρα.εν μέρη καταλαβαίνω τις αγωνίες κάποιων κοριτσιών που θέλουν παιδάκι άλλωστε κι εγω το έχω ξαναπεί ότι προσπαθώ για δεύτερο.ομως υπάρχει μια λεπτή ισορροπία που πρέπει να κρατιέται για να μην προκύπτουν  και λάθος συμπεράσματα.δηλαδη τι νόημα έχει να γράφω εγω ποιες μέρες έκανα sex με τον άντρα μου και αν έχω ελπίδα να έμεινα έγκυος;και αν μου πουν ναι έχεις πολλές ελπίδες και στο τέλος αδιαθετησω δεν θα απογοητευτω; Επίσης αν γράφω ολα τα συμπτώματα και μου πουν ότι ναι σιγουρα είσαι έγκυος γιατι κι εγω τα ίδια είχα και ήμουν, αν τελικα δεν ειμαι, χειρότερα δεν θα γίνω;επίσης αν μια κοπέλα γράψει ότι είναι έγκυος και έχει π.χ. αίμα, θα βρεθούν άλλες 3 που θα της πουν ότι κι αυτές είχαν τα ίδια και πήγαν ολα καλα!και τελικα μπορεί να αποβεί μοιραίο γιατι όλες οι κοπέλες δεν σκέφτονται το ίδιο και μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις.γιαυτο καλύτερα δεν άπαντασ καθόλου η αν απαντήσεις ειρωνικά ίσως το κανείς για να την "ξύπνησεις" την άλλη και να στραφεί σε κάποιον ειδικό για αυτά τα θέματα.ασε που κάποιες ερωτήσεις είναι τόσο κουφεσ που δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια η αν κοροϊδεύουν.και μετα αισθάνεσαι και γελοία που απαντήσες.

εγω το κανω αυτο...χαχαχαχαχα...εχω διαφημισει χιλιες φορες ποσες φορες εχω κανει σεξ.......χαχαχαχαχ...οκ κουφο το παραδεχομαι Razz

τωρα που ειπατε για σεχχχ θυμηθηκα ενα αλλο τωρα που ελεγε οτι τι να κανω δεν μπορω πλεον να ολοκληρωσω και ειμαι θερμη................. εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
LaughingLaughingLaughing

42ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:20 pm

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
try 30 έγραψε: εγω μπορω να ρωτησω κατι αλλο....και προσεξτε πως θα μου απαντησετε κυριες μου ε;;;..χαχαχαχαχαχα...ρε συ ακουω πολλες φορες και απο φιλες μου οτι οταν ηταν εγκυος πριν το καταλαβουν δεν μπορουσαν να αγγιξουν τσιγαρο....οκ εγω δεν ξερω ακομα οτι ειμαι...αλλα ειναι φυσιολογικο που καπνιζω κανονικα οπως πριν..;;; αλλα χωρις να ξερω ακομα οτι ειμαι...αν ειμαι μαχαιρι το ξερω.....
Εγω θα σου πω για μένα.και τις 2 φορές που έμεινα έγκυος δεν είχα κανένα άλλο σύμπτωμα εκτός απο πόνο στο στήθος.ουτε αποστροφή σε τσιγάρο,φαγητό,η μυρωδιά.κι εγω το τσιγάρο το έκοψα μόλις πήρα το αποτέλεσμα τις χοριακης.μεχρι τότε κάπνιζα κανονικά.

43ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:23 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dori έγραψε:
try 30 έγραψε: εγω μπορω να ρωτησω κατι αλλο....και προσεξτε πως θα μου απαντησετε κυριες μου ε;;;..χαχαχαχαχαχα...ρε συ ακουω πολλες φορες και απο φιλες μου οτι οταν ηταν εγκυος πριν το καταλαβουν δεν μπορουσαν να αγγιξουν τσιγαρο....οκ εγω δεν ξερω ακομα οτι ειμαι...αλλα ειναι φυσιολογικο που καπνιζω κανονικα οπως πριν..;;; αλλα χωρις να ξερω ακομα οτι ειμαι...αν ειμαι μαχαιρι το ξερω.....
Εγω θα σου πω για μένα.και τις 2 φορές που έμεινα έγκυος δεν είχα κανένα άλλο σύμπτωμα εκτός απο πόνο στο στήθος.ουτε αποστροφή σε τσιγάρο,φαγητό,η μυρωδιά.κι εγω το τσιγάρο το έκοψα μόλις πήρα το αποτέλεσμα τις χοριακης.μεχρι τότε κάπνιζα  κανονικά.

αααα οκ μα λεω και εγω ρε φιλε...ασε που σκεφτομαι να το κοψω οτι τιποτε αλλο αλλα φοβαμαι οτι αν δεν το κανω απο τωρα αν παρω κανενα θετικο θα δυσκολευτω να το κοψω ετσι στο μπαμ

44ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:24 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:

καλημεραααααααα σοφακι!! που να μαι εδω εκει παρα περα!!!! τι κανεις γλυκια μου?

καλα κοριτσαρα μου,ολα καλα!
ετοιμαζω να τσακωθω με την κατσαρολα
ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 564595 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 564595ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 564595

45ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:26 pm

nanakaboubou

nanakaboubou

εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ημουν εναμιση μηνων... τσιγαρακι κανονικα το ηθελα... δεν καταλαβα τιποτα.. βεβαια μετα ΜΑΧΑΙΡΑΡΑΑΑΑ. τωρα βεβαια καφεδια και τσιγαρακια παλι.. καλη ωρα... LaughingLaughingLaughing
μπορει να ειναι και ορμονικο ξερω γω.. τοσο διαισθηση πια και να μην το θελαν.. συνηθως το τσιγαρο τοσο εθιστικο που ειναι δεν το αποχωριζεσαι ευκολα.. τωρα να μην το θελαν επειδη ηταν εγκυος τι να σε πω.. πρωτη φορα το ακουω

46ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:27 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:

εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ημουν εναμιση μηνων... τσιγαρακι κανονικα το ηθελα... δεν καταλαβα τιποτα.. βεβαια μετα ΜΑΧΑΙΡΑΡΑΑΑΑ. τωρα βεβαια καφεδια και τσιγαρακια παλι.. καλη ωρα... LaughingLaughingLaughing
μπορει να ειναι και ορμονικο ξερω γω.. τοσο διαισθηση πια και να μην το θελαν.. συνηθως το τσιγαρο τοσο εθιστικο που ειναι δεν το αποχωριζεσαι ευκολα.. τωρα να μην το θελαν επειδη ηταν εγκυος τι να σε πω.. πρωτη φορα το ακουω

ναι ρε συ...μου ειχαν πει οτι εκαναν εμετο στην μυρωδια και μονο αστα να πανε...και λεω εγω μηπως ειμαι ανωμαλιαρααα χαχαχαχα

47ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:28 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
ΑΣΧΕΤΟ...
η μκρη μου κοιμαται αρχισε τα γκουχ μουχ πηγα να την δω και εχει κανει τα πρωινα φρεσκομυρωδατα κακακια τηςVery Happy:D
μεχρι να πλυθω να παω να την αλλαξω ξανακοιμαται τωρα.. να την ξυπνησω να την αλλαξω η να την αφησω λιγο ακομα?? ειναι να φαει και σε 2 ωρες.. πφφφ αλλα δεν πρεπει να ειναι και με κακα... ? ? ? ? ?

48ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:28 pm

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
try 30 έγραψε:

τωρα που ειπατε για σεχχχ θυμηθηκα ενα αλλο τωρα που ελεγε οτι τι να κανω δεν μπορω πλεον να ολοκληρωσω και ειμαι θερμη................. εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
LaughingLaughingLaughing
Εγω το πιο κουφού που έχω διαβάσει το έχω ξαναπεί γιατι μου έχει κάτσει.μια κοπέλα ρώταγε μήπως είναι έγκυος επειδη πάντα της ερχόταν πρωί η περίοδος και τότε της είχε έρθει απόγευμα.μαλλον το μέτρησε σαν καθυστέρηση!!και σας πληροφορώ δεν ήταν τρόλ απλα η καθυστέρηση ήταν αλλού προφανώς ....

49ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:31 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
Dori έγραψε:
Εγω θα σου πω για μένα.και τις 2 φορές που έμεινα έγκυος δεν είχα κανένα άλλο σύμπτωμα εκτός απο πόνο στο στήθος.ουτε αποστροφή σε τσιγάρο,φαγητό,η μυρωδιά.κι εγω το τσιγάρο το έκοψα μόλις πήρα το αποτέλεσμα τις χοριακης.μεχρι τότε κάπνιζα  κανονικά.

αααα οκ μα λεω και εγω ρε φιλε...ασε που σκεφτομαι να το κοψω οτι τιποτε αλλο αλλα φοβαμαι οτι αν δεν το κανω απο τωρα αν παρω κανενα θετικο θα δυσκολευτω να το κοψω ετσι στο μπαμ

καταρχην δεν εχει σχεση..καποια κοπελα μπορει να την ενοχλει,καποια οχι!
δευτερον οταν ξερεις οτι εκει μεσα εχεις ενα μωρακι δε σε νοιαζει καθολουυυυ.
(λιγο η συνηθεια ειναι,οτι αρπαζεις το πακετο και παφ πουφ παφ πουφ)

και εγω λεω να το κοψω απο πριν μεινω αλλα ξερω οτι θα λεω "α το εκοψα για να μεινω" και θα το εχω στο μυαλο μου συνεχεια... Rolling Eyes

50ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Την / Το Πεμ Ιουν 27, 2013 11:32 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ...
η μκρη μου κοιμαται αρχισε τα γκουχ μουχ πηγα να την δω και εχει κανει τα πρωινα φρεσκομυρωδατα κακακια τηςVery Happy:D
μεχρι να πλυθω να παω να την αλλαξω ξανακοιμαται τωρα.. να την ξυπνησω να την αλλαξω η να την αφησω λιγο ακομα?? ειναι να φαει και σε 2 ωρες.. πφφφ αλλα δεν πρεπει να ειναι και με κακα... ? ? ? ? ?

κοιτα μαμα δεν εχω γινει ακομα οποτε καλυτερα να απαντησουν οι μαμαδες αλλα υποθετω οτι μηπως συγκαει το κωλαρακι του με τα κακακια......εεε τι λετε και εσεις μανουλες;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις