Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:γεια σας αγαπες μου ρι μου κανετε;;;;ολα καλα;;;;εγω μια χαρα!!!!!!!μου λειψατε ομορφιες μου πολυ πολυ......
σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και που με σκεφτεστε.......
θα τα πουμε μετα το γαμο κοριτσακια μου....θα σας τα πω ολα.......  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994 

Η ώρα η καλή ομορφιά μου!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!
ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.
ΒΑΣΙΚΑ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΜΠΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ.....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΑΑΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!
ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

Γεια σου Ποππάκι μου όμορφο!!

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Εγω πήρα απο το Ίντερνετ τα clearblue 20 τεστ περίπου.Τα συγκεκριμένα σου δείχνουν τις δυο  πιο γονιμες μερες του κυκλου....Τα τεστ του φαρμακείου νομίζω εχουν 7 μεσα
ok απο βδομάδα θα παραγγειλω και θα ξαναρωτησω να μου πείτε λεπτομέρειες(διεύθυνση,τιμή κ.τ.λ)

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:Εγω να ρωτήσω κατι άλλο;το τεστ σου δείχνει ακριβώς τη μέρα που γίνεται ωορηξια η κατα προσέγγιση;δηλαδη 1-2 μέρες πάνω κάτω;θέλω να πάρω κι εγω τεστ και ψάχνονται λίγο.επισης τα τεστ του φαρμακείου ποσά έχουν μέσα;

δεν ξερω να σου απαντησω αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω! Very Happy 

gogoulini88

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσια πηρα τησ hometest που εχουν 10 μεσα και 3 τεστ εγκυμοσυνης και ηταν πολυ φθηνα. ασ μπει και η try να μας ενημερωσει τι εγινε...........

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:καλημέρα κι από μένα!!!!Κι εγώ στην προσπάθεια είμαι...εύχομαι σε όσες προσπαθούμε να τα καταφέρουμε και σε 9 μήνες να έχουμε ένα γλυκό πλασματάκι στην αγκαλιά μας!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 875502 

Καλως όρισες Δέσποινα!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε: 

γεια σου δεσποινακι!!!
σου ευχομαι να συμβει γρηγορα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 

προσπαθητε πολυ καιρο??[/quote]

Γεια σου Σοφία!!!!!!Είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε...κοντεύω μέχρι το τέλος του κύκλου..μέχρι δηλαδή την επόμενη περίοδο που δεν θέλω να έρθει με τίποτα! Cool 

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε: 

Καλως όρισες Δέσποινα![/quote]

Καλώς σας βρήκα Βασούλα!!!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε: 

γεια σου δεσποινακι!!!
σου ευχομαι να συμβει γρηγορα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 

προσπαθητε πολυ καιρο??

Γεια σου Σοφία!!!!!!Είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε...κοντεύω μέχρι το τέλος του κύκλου..μέχρι δηλαδή την επόμενη περίοδο που δεν θέλω να έρθει με τίποτα! Cool [/quote]

και εγω στο ευχομαι!!! Very Happy 

ποτε περιμενεις??

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια,τι μου κάνετε?Καλορίζικο το νέο σας θεματάκι,εύχομαι σε όλες σας σύντομα τα θετικότερα αποτελέσματα!!

Βικάκι η ώρα η καλή μάτια μου,να ζήσετε να ευτυχήσετε και να κρατήσετε γερό το μωράκι σας στην αγκαλιά σας!!!

Ειρηνούλα μου καλή  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Αλεξάνδρα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Βασούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Lilly μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Μαράκι ( mpourmpoulithra) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Ποπάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Κάλλια μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Κατερινάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Σοφάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Αννούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ελπίζω να μην ξεχνώ καμία αλλά και αν ξεχνώ να με συγχωρέσει.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια,τι μου κάνετε?Καλορίζικο το νέο σας θεματάκι,εύχομαι σε όλες σας σύντομα τα θετικότερα αποτελέσματα!!

Βικάκι η ώρα η καλή μάτια μου,να ζήσετε να ευτυχήσετε και να κρατήσετε γερό το μωράκι σας στην αγκαλιά σας!!!

Ειρηνούλα μου καλή  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Αλεξάνδρα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Βασούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Lilly μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Μαράκι ( mpourmpoulithra) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Ποπάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Κάλλια μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Κατερινάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Σοφάκι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

Αννούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ελπίζω να μην ξεχνώ καμία αλλά και αν ξεχνώ να με συγχωρέσει.

κοριτσακι μου γλυκο τι κανεις??μου λειψες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 379767 

valgreg

valgreg
και εμένα μου έλειψες πολύ!!!προχτές έφυγε ο αντρούλης μου και η αλήθεια είναι ότι για ακόμα μια φορά δεν μπορώ να συνηθίσω την απουσία του.μου λείπει πολύ Ειρηνάκι μου!
τώρα εγώ τι να σου πω,Δευτέρα πάω δουλειά αλλά γενικά δεν είμαι και στα καλύτερα μου ψυχολογικά,το παλεύω όμως.κάποια βράδια κοιμάμαι ήρεμη και άλλα δεν μπορώ να πάρω ανάσα από το κλάμα.
από τη μία τα γεγονότα που έγιναν με το μωρό από την άλλη που έχω τον άντρα μου μακριά τι να σου λέω..νιώθω λες και είμαι με μισή καρδιά.
προσεύχομαι συνέχεια και ελπίζω ο Θεός να μας λυπηθεί απ'όλες τις απόψεις και να μας στηρίξει.
κατά τις 15 Ιουλίου θα βγουν τα αποτελέσματα του καρυότυπου.
εσύ τι κάνεις μάτια μου?πήγες στο αντράκι σου ε?ΜΠΡΑΒΟ!!!!
συγχαρητήρια και για την προσπάθεια με τα κιλά.και εγώ ξεκίνησα διατροφή από την μέρα που έφυγε ο αντρούλης μου και συνεχίζω γιατί έχω πολύ δρόμο μπροστά μου!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:και εμένα μου έλειψες πολύ!!!προχτές έφυγε ο αντρούλης μου και η αλήθεια είναι ότι για ακόμα μια φορά δεν μπορώ να συνηθίσω την απουσία του.μου λείπει πολύ Ειρηνάκι μου!
τώρα εγώ τι να σου πω,Δευτέρα πάω δουλειά αλλά γενικά δεν είμαι και στα καλύτερα μου ψυχολογικά,το παλεύω όμως.κάποια βράδια κοιμάμαι ήρεμη και άλλα δεν μπορώ να πάρω ανάσα από το κλάμα.
από τη μία τα γεγονότα που έγιναν με το μωρό από την άλλη που έχω τον άντρα μου μακριά τι να σου λέω..νιώθω λες και είμαι με μισή καρδιά.
προσεύχομαι συνέχεια και ελπίζω ο Θεός να μας λυπηθεί απ'όλες τις απόψεις και να μας στηρίξει.
κατά τις 15 Ιουλίου θα βγουν τα αποτελέσματα του καρυότυπου.
εσύ τι κάνεις μάτια μου?πήγες στο αντράκι σου ε?ΜΠΡΑΒΟ!!!!
συγχαρητήρια και για την προσπάθεια με τα κιλά.και εγώ ξεκίνησα διατροφή από την μέρα που έφυγε ο αντρούλης μου και συνεχίζω γιατί έχω πολύ δρόμο μπροστά μου!!!

αχ κοριτσακι μου γλυκο το ποσο σε νιωθω δε λεγεται..για την αποσταση για το μωρακι,ολα!παλι με εκανες να βουρκωσω..δε ξερω γιατι αλλα σου εχω τρελη αδυναμια..καθε μερα σε σκεφτομαι και ελπιζω να εισαι καλα..ναι πηγα στον αντρουλη μου η τρελη και το ποσο δυναμη πηρα...δεν υπαρχει..εισαι και συ παχουλοκομψουλα ή εχεις τπτ 4-5 κιλακια παραπανω?

valgreg

valgreg
 4 κιλά έβαλα από αρχές του Μαίου,κατά τ'άλλα ναι είμαι και εγώ παχουλοκομψούλα και πρέπει να χάσω όχι μόνο αυτά τα 4 αλλά πολλά πολλά ακόμη γιατί το 1.60 δεν συμβαδίζει με τίποτα με τα κιλά!!!
Ειρήνη μου έχεις χάσει και εσύ μωράκι?

valgreg

valgreg
εγώ Ειρηνάκι κανονικά θα τον ξαναδώ πρώτα ο Θεός σε 40 μέρες γιατί βάσει οικονομικών με την επέμβαση πήγαμε λίγο πίσω.
στην καλύτερη περίπτωση μα βρεθούμε μέσα Ιουλίου αλλά όλα εξαρτώνται από τα αποτελέσματα του καρυότυπου γιατί αν χρειαστεί να κάνουμε παραπάνω εξετάσεις πρέπει να έχουμε κάνα φράγκο οπότε άκυρος ο Ιούλιος

valgreg

valgreg
Ειρηνούλα σε έχασα πάλιιιιιιιιιιιιι

katerina1983

katerina1983
λιγο να ενημερωθω και τα λεμε.......

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:εγώ Ειρηνάκι κανονικά θα τον ξαναδώ πρώτα ο Θεός σε 40 μέρες γιατί βάσει οικονομικών με την επέμβαση πήγαμε λίγο πίσω.
στην καλύτερη περίπτωση μα βρεθούμε μέσα Ιουλίου αλλά όλα εξαρτώνται από τα αποτελέσματα του καρυότυπου γιατί αν χρειαστεί να κάνουμε παραπάνω εξετάσεις πρέπει να έχουμε κάνα φράγκο οπότε άκυρος ο Ιούλιος

χαθηκα γιατι ετοιμαζα την σαλατουλα μου Very Happy  ναι εχω χασει και εγω μωρακι αλλα σε μενα εφταιγε ο γιατρος!!επρεπε να κανω διακοπη γιατι μου εδωσε μια δυνατη αντιβιωση για κονδυλωματα που τελικα δεν ειχα..δεν ειχε δει τπτ στον υπερηχο και ουτε με εστειλε για χωριακη..ημουν μικρη τοτε και δεν ηξερα τπτ απο ολα αυτα και εκανα το λαθος και τον εμπιστευτηκα..οταν ομως αρχισαν για τα καλα οι εμετοι εκανα ενα τεστ και εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου!!πηγα σε αλλον γιατρο ημουν στην 9η εβδομαδα ακουσαμε καρδουλα κουνουσε χερακια ποδαρακια ολα καλα μεχρι τη στιγμη που του ειπα για την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος "γιατρος"!!!περασαν 5 χρονια απο τοτε και το θυμαμαι σαν χθες..δε χρειαζεται να επεκταθω πιστευω οτι με καταλαβαινεις απολυτα..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε: λιγο να ενημερωθω και τα λεμε.......

σε περιμενουμε Very Happy 

katerina1983

katerina1983
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ,ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!

ΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΛΕΠΕΤΕ.....ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ?!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 604962 Respect Respect ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ......ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ΒΑΣΟΥΛΑ, ΠΟΠΑΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ?!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 
ΑΜΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 667478 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ,ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!

ΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ  ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΛΕΠΕΤΕ.....ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ?!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 604962 Respect Respect ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ......ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

ΒΑΣΟΥΛΑ, ΠΟΠΑΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ?!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 
ΑΜΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 667478 

ενα μηνα ειχα να τον δω!!εσκασα η γυναικα..εσυ τι νεα κατερινα μου?

valgreg

valgreg
irene-_- έγραψε:
χαθηκα γιατι ετοιμαζα την σαλατουλα μου Very Happy  ναι εχω χασει και εγω μωρακι αλλα σε μενα εφταιγε ο γιατρος!!επρεπε να κανω διακοπη γιατι μου εδωσε μια δυνατη αντιβιωση για κονδυλωματα που τελικα δεν ειχα..δεν ειχε δει τπτ στον υπερηχο και ουτε με εστειλε για χωριακη..ημουν μικρη τοτε και δεν ηξερα τπτ απο ολα αυτα και εκανα το λαθος και τον εμπιστευτηκα..οταν ομως αρχισαν για τα καλα οι εμετοι εκανα ενα τεστ και εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου!!πηγα σε αλλον γιατρο ημουν στην 9η εβδομαδα ακουσαμε καρδουλα κουνουσε χερακια ποδαρακια ολα καλα μεχρι τη στιγμη που του ειπα για την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος "γιατρος"!!!περασαν 5 χρονια απο τοτε και το θυμαμαι σαν χθες..δε χρειαζεται να επεκταθω πιστευω οτι με καταλαβαινεις απολυτα..

καλή όρεξη κοριτσάκι μου!!!άντε θα κάνουμε την προσπάθεια μαζί!!!ειλικρινά σε καταλαβαίνω,μα πόσο πόσο βλάκας μπορεί να ήταν!!!όλα θα γίνουν μάτια μου,θα έρθουν καλύτερες μέρες και για τις δυο μας μην ανησυχείς!εγώ και στις δύο δεν πρόλαβα καν να ακούσω καρδούλα,δεν ξέρω πως μπορεί να είναι αυτό το συναίσθημα Sad 

valgreg

valgreg
katerina1983 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

ΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ  ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΛΕΠΕΤΕ.....ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 417472 

καλώς το Κατερινάκι μας!!!καλά είσαι κοριτσάκι μου?ναι ευτυχώς ηρεμήσαμε γιατί μέχρι τελευταία στιγμή ήμασταν στη τσίτα!
ευτυχώς με τον διάλογο όλο λύνονται γιατί με τον εγωισμό μένεις πίσω.

katerina1983

katerina1983
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 

ενα μηνα ειχα να τον δω!!εσκασα η γυναικα..εσυ τι νεα κατερινα μου?

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ!!!!!Smile Very Happy 
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ.....ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΜΟΝΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 215994 
ΗΡΘΕ Η ΚΥΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΕΙ......ΟΥΣΤ..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 6 654316 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:

καλή όρεξη κοριτσάκι μου!!!άντε θα κάνουμε την προσπάθεια μαζί!!!ειλικρινά σε καταλαβαίνω,μα πόσο πόσο βλάκας μπορεί να ήταν!!!όλα θα γίνουν μάτια μου,θα έρθουν καλύτερες μέρες και για τις δυο μας μην ανησυχείς!εγώ και στις δύο δεν πρόλαβα καν να ακούσω καρδούλα,δεν ξέρω πως μπορεί να είναι αυτό το συναίσθημα Sad 

ισως και καλυτερα που δεν ακουσες ποτε γιατι εγω τουλαχιστον ευχομουν να μην την ειχα ακουσει γιατι ο επομενος υπερηχος ηταν μετα την επεμβαση το απολυτο κενο για να δει ο γιατρος αν καθαρισε καλα η μητρα..ελα να φαμε μαζι.. εγω ειμαι 1.67 αλλα κοντευα να πιασω 3ψηφιο αριθμο ζωη να εχω οποτε εχω μεγαααααααλο δρομο..Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις