Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 

καλώς το Κατερινάκι μας!!!καλά είσαι κοριτσάκι μου?ναι ευτυχώς ηρεμήσαμε γιατί μέχρι τελευταία στιγμή ήμασταν στη τσίτα!
ευτυχώς με τον διάλογο όλο λύνονται γιατί με τον εγωισμό μένεις πίσω.

Laughing Laughing Laughing Laughing  ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΤΑ ΛΥΝΕΙΣ ΟΛΑ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΙΜΑΙ!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 
 

ενα μηνα ειχα να τον δω!!εσκασα η γυναικα..εσυ τι νεα κατερινα μου?

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ!!!!!Smile Very Happy 
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ.....ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΜΟΝΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994 
ΗΡΘΕ Η ΚΥΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΕΙ......ΟΥΣΤ..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 654316 


ουστ ... ευχομαι να ηταν η τλευταια της επισκεψη για φετος!!!ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="irene-_-"][quote="katerina1983"]
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:  


ουστ ... ευχομαι να ηταν η τλευταια της επισκεψη για φετος!!!ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994 

ΤΟ 'ΧΩ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ 'ΧΩ!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ...ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.....ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:  


ουστ ... ευχομαι να ηταν η τλευταια της επισκεψη για φετος!!!ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994 

ΤΟ 'ΧΩ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ 'ΧΩ!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ...ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.....ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!!


αντε να μεινουμε μαζι εγκυουλες Wink 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="irene-_-"][quote="katerina1983"][quote="irene-_-"][quote="katerina1983"]
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
 

αντε να μεινουμε μαζι εγκυουλες Wink 

Very Happy Very Happy Very Happy ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ??!!!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ .... ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ-ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!
ΒΑΛΑΝΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ?Rolling Eyes  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 417472 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:

 

αντε να μεινουμε μαζι εγκυουλες Wink 

Very Happy Very Happy Very Happy ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ??!!!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ .... ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ-ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!
ΒΑΛΑΝΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ?Rolling Eyes  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 417472 


μακαρι για ολες μας!!!ναι βρε χρυσοβαλαντη,εμενα εψαχνες εσυ χαθηκες τωρα!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μου συγνώμη αλλά μιλούσα με τον αντρούλη μου.έχει υπηρεσία σήμερα.
άντε άντε Κατερινάκι να πάνε όλα καλά!
κορίτσια λέτε να μείνουμε μαζί?
Ειρηνάκι εγώ τον έπιασα το τριψήφιο άστα κ μου 'ρχεται το εγκεφαλικό!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΛΕΤΕ?ΜΗΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 13953 ??

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε: ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΛΕΤΕ?ΜΗΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 13953 ??

εκεί εκεί εμένα θα αρχίσει να μιλάει σε λίγο και να λέει ''σιγά ρε παιδιά ένας ένας''Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε: ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΛΕΤΕ?ΜΗΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 13953 ??

εκεί εκεί εμένα θα αρχίσει να μιλάει σε λίγο και να λέει ''σιγά ρε παιδιά ένας ένας''Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟΥΛΗ ΤΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟΥΛΗ!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ!!!!Η ΡΗΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ -8  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304 ΜΠΡΑΒΟ ΡΗΝΑΚΙ!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:κοριτσάκια μου συγνώμη αλλά μιλούσα με τον αντρούλη μου.έχει υπηρεσία σήμερα.
άντε άντε Κατερινάκι να πάνε όλα καλά!
κορίτσια λέτε να μείνουμε μαζί?
Ειρηνάκι εγώ τον έπιασα το τριψήφιο άστα κ μου 'ρχεται το εγκεφαλικό!
τωρα τον επιασες και αγχονεσαι?εγω περσι τα επιανα τα 0-100 σε 1" οπως ελεγα χαριτολογοντας!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμπρός λοιπόν στον δρόμο που χάραξε η Ρηνούλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε: ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΛΕΤΕ?ΜΗΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 13953 ??

εκεί εκεί εμένα θα αρχίσει να μιλάει σε λίγο και να λέει ''σιγά ρε παιδιά ένας ένας''Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟΥΛΗ ΤΟΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟΥΛΗ!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΑ  ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ!!!!Η ΡΗΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ -8  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 536304 ΜΠΡΑΒΟ ΡΗΝΑΚΙ!!!!!


να μου πεις μπραβο στα -20 για να μη παρουν τα μυαλα μου αερα!!!!χαχαχαχα

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
τωρα τον επιασες και αγχονεσαι?εγω περσι τα επιανα τα 0-100 σε 1" οπως ελεγα χαριτολογοντας!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing  πολύ καλό!!!!Ειρηνάκι από θέμα άσκησης κάνεις κάτι?εγώ κορίτσια σκέφτομαι να αρχίσω το ποδήλατο που μου πήρε πέρυσι τέτοιο καιρό ο αντρούλης μου και ζήτημα να ανέβηκα 5 φορές!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:
τωρα τον επιασες και αγχονεσαι?εγω περσι τα επιανα τα 0-100 σε 1" οπως ελεγα χαριτολογοντας!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing  πολύ καλό!!!!Ειρηνάκι από θέμα άσκησης κάνεις κάτι?εγώ κορίτσια σκέφτομαι να αρχίσω το ποδήλατο που μου πήρε πέρυσι τέτοιο καιρό ο αντρούλης μου και ζήτημα να ανέβηκα 5 φορές!


παω για περπατημα καθε μερα ή μερα παρα μερα..χαλαρα και ακουω μουσικουλα..να φανταστεις καποτε ειχα ξεφυγει πολυ πανω απο τα 100!!!!ασε!!!ατιμα γλυκα...

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="irene-_-"][quote="katerina1983"]
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:


να μου πεις μπραβο στα -20 για να μη παρουν τα μυαλα μου αερα!!!!χαχαχαχα

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΟΥ ΑΕΡΑ!!!!!ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ''ΑΕΡΑΤΑ'' ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!!
ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να εμψυχωνουμε η μια την αλλη να γινουμε κορμια θανατηφορα!!!!χαχαχα κοριτσια ποσα κιλακια θελετε να χασετε?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:

παω για περπατημα καθε μερα ή μερα παρα μερα..χαλαρα και ακουω μουσικουλα..να φανταστεις καποτε ειχα ξεφυγει πολυ πανω απο τα 100!!!!ασε!!!ατιμα γλυκα...

και εγώ όταν έκανα πέρυσι διατροφή είχα χάσει πολλούς πόντους από το περπάτημα αλλά και κιλά.πρέπει να το ξεκινήσω ξανά απλά εδώ που μένω δεν είναι τόσο χαλαρά τα πράγματα,δεν έχουμε βρε παιδί μου μια ευθεία!όλο ανηφόρα κατηφόρα.όσο για τη μουσική?έτσι και βάλω ακουστικά δεν ακούω τπτ γύρω μου.ή από σκυλί θα πάω ή από μηχανάκι.καλέ άσχετο εδώ έβαλε πολύ αέρα!!!έχει γαλάζια λίμνη στο mega,παλιό μεν αγαπημένο δε Wink 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
valgreg έγραψε:



να μου πεις μπραβο στα -20 για να μη παρουν τα μυαλα μου αερα!!!!χαχαχαχα

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΟΥ ΑΕΡΑ!!!!!ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ''ΑΕΡΑΤΑ'' ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!!
ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΗ ΣΟΥ  Η ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ?


χαχαχα ευχαριστω κατερινακι μου..οχι δεν παω σε διατροφολογο..πιστευω ολες ξερουμε πολυ καλα τι πρεπει και τι δεν πρεπει να τρωμε απλα το θεμα ειναι η πειθαρχια!!απλα εκοψα γλυκα τηγανητα και σαλτσες και δεν μαγειρευω με λαδι.βαζω ωμο ελαιολαδο μια κουταλια δλδ στο πιατο μου οταν θα φαω.μια φορα την εβδομαδα τρωω οτι θελω με μετρο βεβαια για να μην εχω αποθημεναVery Happy 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:αντε να εμψυχωνουμε η μια την αλλη να γινουμε κορμια θανατηφορα!!!!χαχαχα κοριτσια ποσα κιλακια θελετε να χασετε?

εμένα όλοι μου λένε έχεις τόσο όμορφο πρόσωπο που αν είχες και λιγότερα κιλάκια θα τρίζαν πεζοδρόμια ( τι γλυκόοοοοο)Twisted Evil Laughing 
αλλά πέρα από την πλάκα θέλω να το κάνω μόνο και μόνο από θέμα υγείας και φυσικά όταν με το καλό μείνω ξανά έγκυος η κοιλίτσα να φουσκώνει μόνο από το μπεμπεκάκι Very Happy 
εγώ Ειρηνάκι μου για να χάσω όσα θέλω έχω πολύ δρόμοοοοοο και συγκεκριμένα σου λέω 30!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:

παω για περπατημα καθε μερα ή μερα παρα μερα..χαλαρα και ακουω μουσικουλα..να φανταστεις καποτε ειχα ξεφυγει πολυ πανω απο τα 100!!!!ασε!!!ατιμα γλυκα...

και εγώ όταν έκανα πέρυσι διατροφή είχα χάσει πολλούς πόντους από το περπάτημα αλλά και κιλά.πρέπει να το ξεκινήσω ξανά απλά εδώ που μένω δεν είναι τόσο χαλαρά τα πράγματα,δεν έχουμε βρε παιδί μου μια ευθεία!όλο ανηφόρα κατηφόρα.όσο για τη μουσική?έτσι και βάλω ακουστικά δεν ακούω τπτ γύρω μου.ή από σκυλί θα πάω ή από μηχανάκι.καλέ άσχετο εδώ έβαλε πολύ αέρα!!!έχει γαλάζια λίμνη στο mega,παλιό μεν αγαπημένο δε Wink 


και εγω αυτο βλεπω Very Happy ευτυχως εδω κοντα στο σπιτι μου εχει δρομο που πανε πολλοι για περπατημα και ειναι ωραια..εδω δεν φυσαει..αλλα εχει ωραια δροσουλα γιατι εβρεχε το απογευμα..δλδ εχασες περσι κιλα και τα ξαναπηρες ή ησουν και εσυ 100+++?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:αντε να εμψυχωνουμε η μια την αλλη να γινουμε κορμια θανατηφορα!!!!χαχαχα κοριτσια ποσα κιλακια θελετε να χασετε?

εμένα όλοι μου λένε έχεις τόσο όμορφο πρόσωπο που αν είχες και λιγότερα κιλάκια θα τρίζαν πεζοδρόμια ( τι γλυκόοοοοο)Twisted Evil Laughing 
αλλά πέρα από την πλάκα θέλω να το κάνω μόνο και μόνο από θέμα υγείας και φυσικά όταν με το καλό μείνω ξανά έγκυος η κοιλίτσα να φουσκώνει μόνο από το μπεμπεκάκι Very Happy 
εγώ Ειρηνάκι μου για να χάσω όσα θέλω έχω πολύ δρόμοοοοοο και συγκεκριμένα σου λέω 30!


μια απο τα ιδια..και για το προσωπο και για τασ κιλα!!!!καλε ποσο μοιαζουμεVery Happy  και να φαναστεις σε ειχα για αδυνατουλα στο μυαλο μου Smile 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
και εγω αυτο βλεπω Very Happy ευτυχως εδω κοντα στο σπιτι μου εχει δρομο που πανε πολλοι για περπατημα και ειναι ωραια..εδω δεν φυσαει..αλλα εχει ωραια δροσουλα γιατι εβρεχε το απογευμα..δλδ εχασες περσι κιλα και τα ξαναπηρες ή ησουν και εσυ 100+++?

πέρυσι ήμουν στα 90 και έχασα καμιά 10 αλλά και πολλούς πόντους.ε,από τον Οκτώβρη του 12 μέχρι και τώρα πήρα 20 κιλά Ρηνάκι και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου έχει στοιχίσει.
πάντα ήμουν γεματούλα αλλά αυτός ο τριψήφιος μου έχει κάτσει στον λαιμό!
κορίτσια καπνίζετε?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
μια απο τα ιδια..και για το προσωπο και για τασ κιλα!!!!καλε ποσο μοιαζουμεVery Happy  και να φαναστεις σε ειχα για αδυνατουλα στο μυαλο μου Smile 

surprise  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 7 215994 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:
και εγω αυτο βλεπω Very Happy ευτυχως εδω κοντα στο σπιτι μου εχει δρομο που πανε πολλοι για περπατημα και ειναι ωραια..εδω δεν φυσαει..αλλα εχει ωραια δροσουλα γιατι εβρεχε το απογευμα..δλδ εχασες περσι κιλα και τα ξαναπηρες ή ησουν και εσυ 100+++?

πέρυσι ήμουν στα 90 και έχασα καμιά 10 αλλά και πολλούς πόντους.ε,από τον Οκτώβρη του 12 μέχρι και τώρα πήρα 20 κιλά Ρηνάκι και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου έχει στοιχίσει.
πάντα ήμουν γεματούλα αλλά αυτός ο τριψήφιος μου έχει κάτσει στον λαιμό!
κορίτσια καπνίζετε?


θα συμφωνησω και παλι..παντα ημουν γεματουλα αλλα ποτε τοσο..περσι ειχα ξεφυγει πολυ μετα εμεινα στα 98 μεχρι τωρα που επεσα στα 90.οχι εγω δε καπνιζω!!!φανατικη αντικαπνηστρια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις