Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!)
ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ. ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΣΙΤΣΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΕΞΩ;;;ΝΑ Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΛΕΝΕ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕ, ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109 

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  πολύ καλό!!!αχ να είσαστε έτσι ευτυχισμένοι και αγαπημένοι πάντα Ποπάκι μου!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:

 

ειπα να ψαχτο σε αλλο ξενοδοχειο αλλα πολυ δυσκολα τα πραγματα..


ΟΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.....
 

δε σκαω κιολας γιατι μολις γυρισει ο αντρουλης ειναι αλλος ο στοχος μου Very Happy  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 215994 


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


ασχετο τον σεισμο τον ενιωσες το μεσημερι?εγω τπτ,χαμπαρι..που να με κουνησει εμενα ενα απλο 4,7!!χαχαχαχα

ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ!!!!!!ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΥΝΑΕΙ ΧΑΧΧΑΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Κατερινάκι μου καλησπέρα,χαίρομαι που ανανεώθηκες!!!!
Ποπάκι μου τι καλά που σε πετυχαίνω,με το καλό η κοπέλα να είναι όλα τέλεια και να ηρεμήσει επιτέλους μετά από τόση προσπάθεια.Άντε με το καλό και εσύ,όλα θα πάνε τέλεια!!!!!


ΝΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΩΙ!ΧΑΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ!Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Ειρηνάκι μου εγώ έχω όλους τους δικούς μου γύρω γύρω.Για εκείνον πικραίνομαι που είναι μόνος του.Που γυρίζει από τη δουλειά και δεν βρίσκει ένα πιάτο φαγητό μαγειρεμένο.Που δεν έχει τη φροντίδα τη δικιά μου.Άστα,βράστα τι να πω!
Οι δικοί σου που βρίσκονται?


σχετικα κοντα στον αντρα σου..θα πω την μαμα μου να του στελνει ενα ταπερακι καθε μερα Wink 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:
καλα ειναι..μαζευει χρηματα λεει για τον γιο.χαχαχα αχ το τρελοκομειο μου..εσενα πως ειναι μετα τα νεα?

τι γλυκό!!!σας το εύχομαι ολόψυχα κοριτσάκι μου.εντάξει το κατάλαβα ότι ήταν στεναχωρημένος αλλά ο κακομοίρης εμένα ρώταγε συνέχεια αν είμαι καλά γιατί δεν θέλει να στεναχωριέμαι.

ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩΩ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΑ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΕΤΣΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!)
ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ. ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΣΙΤΣΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΕΞΩ;;;ΝΑ Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΛΕΝΕ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕ, ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109 
στη λαρισα εγινε σημερα!!!!!χαχαχα

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!)
ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ. ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΣΙΤΣΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΕΞΩ;;;ΝΑ Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΛΕΝΕ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕ, ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109 

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  πολύ καλό!!!αχ να είσαστε έτσι ευτυχισμένοι και αγαπημένοι πάντα Ποπάκι μου!


Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΓΕΛΑΣ, ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΦΙΛΟΙ!ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:

 

ειπα να ψαχτο σε αλλο ξενοδοχειο αλλα πολυ δυσκολα τα πραγματα..


ΟΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.....
 

δε σκαω κιολας γιατι μολις γυρισει ο αντρουλης ειναι αλλος ο στοχος μου Very Happy  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 215994 


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


ασχετο τον σεισμο τον ενιωσες το μεσημερι?εγω τπτ,χαμπαρι..που να με κουνησει εμενα ενα απλο 4,7!!χαχαχαχα

ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ!!!!!!ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΥΝΑΕΙ ΧΑΧΧΑΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ?


θα σε γελασω εδω γυρω παντως..η φιλη μου το καταλαβε

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!)
ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ. ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΣΙΤΣΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΕΞΩ;;;ΝΑ Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΛΕΝΕ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕ, ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 328109 


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 536304 Respect Respect Respect  ΤΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ!!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ:"ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ". ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ.

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:

 


θα σε γελασω εδω γυρω παντως..η φιλη μου το καταλαβε
ΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΦΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!
ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΕ...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΩ......

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ:"ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ". ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!


λιωνωωωω και μενα μου πεταει κατι τετοια σε ασχετες στιγμες και με ξαφνιαζει που ενω δε το δειχνει οσο εγω το εχει συνεχεια στο μυαλο του..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ.


ΝΟΜΙΖΩ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΟΤΙΚΟΙ!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
σχετικα κοντα στον αντρα σου..θα πω την μαμα μου να του στελνει ενα ταπερακι καθε μερα Wink 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ?ΠΩΠΩ!!ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ.


εσυ αν δε με κανεις να βουρκωσω ενα βραδυ δε μπορεις!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 379767 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ:"ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ". ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!


λιωνωωωω και μενα μου πεταει κατι τετοια σε ασχετες στιγμες και με ξαφνιαζει που ενω δε το δειχνει οσο εγω το εχει συνεχεια στο μυαλο του..



ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΗΝΙΩ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΜΥΝΑ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΥΑΛΩΤΟΙ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:

 


θα σε γελασω εδω γυρω παντως..η φιλη μου το καταλαβε
 ΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΦΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!
ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΕ...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΩ......


λες και που κανει το καταλαβαινουμε εμεις!!!χαχαχα

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
ΝΟΜΙΖΩ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΟΤΙΚΟΙ!!!

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΜΑ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕ.ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΣΤΑ 39 ΤΗΣ.ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΤΗΣ

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:
σχετικα κοντα στον αντρα σου..θα πω την μαμα μου να του στελνει ενα ταπερακι καθε μερα Wink 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ?ΠΩΠΩ!!ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 21 417472 


η μαμα λατρευει να μοιραζει φαγητο παντου..κανει και τελεια γλυκα!!πες τον να περασει καμμια βολτα..

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:


σχετικα κοντα στον αντρα σου..θα πω την μαμα μου να του στελνει ενα ταπερακι καθε μερα Wink 
[/quote]

ΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ:"ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ". ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!


λιωνωωωω και μενα μου πεταει κατι τετοια σε ασχετες στιγμες και με ξαφνιαζει που ενω δε το δειχνει οσο εγω το εχει συνεχεια στο μυαλο του..



ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΗΝΙΩ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΜΥΝΑ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΥΑΛΩΤΟΙ!


συμφωνω απολυτα μαζι σου..αχ τα γλυκα μας βασανακια!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
η μαμα λατρευει να μοιραζει φαγητο παντου..κανει και τελεια γλυκα!!πες τον να περασει καμμια βολτα..

ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΒΡΟ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:
ΝΟΜΙΖΩ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΡΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΟΤΙΚΟΙ!!!

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΜΑ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕ.ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΣΤΑ 39 ΤΗΣ.ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΤΗΣ


ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:


σχετικα κοντα στον αντρα σου..θα πω την μαμα μου να του στελνει ενα ταπερακι καθε μερα Wink 

ΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!![/quote]

ο ναι!!!για σπουδες ηρθα αντρα βρηκα!!!χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις