Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:Αμήν Παναγίτσα μου!!!εσύ τι άλλα νέα θα πάτε πουθενά προσεχώς?αλήθεια Κατερινάκι ποιόν μήνα είσαι γεννημένη?του '82 παιδί ή του '83?πάω να κάνω ένα μπανάκι και επιστρέφω.ελπίζω να μην μου έχεις φύγει.
ΑΣΕ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙ ΑΠΟΨΕ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε:ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛ 49!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ #121!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing 

σαν να ακούω την Αννούλα χαχαχα.της είπαν τα κορίτσια να ανοίξει εκείνη το 121,άντε άντε μπας και ακούσουμε κανένα καλό νέο.επιστρέφω σε λίγο Κατερινιώωωωω

ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968 
ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 893968

ΑΝΝΟΥΛΑ ΑΚΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 417472 

Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina1983 στις Σαβ Ιουλ 06, 2013 2:00 pm, 1 φορά

katerina1983

katerina1983
ΒΑΛΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟΥ '83!!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΙΑ ΙΝΤΙΓΚΟ ΠΑΙΔΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ...ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΝΟΡΜΑΛ(????) ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ)!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 4872 

ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ?
ΜΜΜΜΜΜ
ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ......ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ....ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 3ΜΕΡΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 4872 

valgreg

valgreg
katerina1983 έγραψε:ΒΑΛΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟΥ '83!!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΙΑ ΙΝΤΙΓΚΟ ΠΑΙΔΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ...ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΝΟΡΜΑΛ(????) ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ)!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 4872 

ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ?
ΜΜΜΜΜΜ
ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ......ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ....ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 3ΜΕΡΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ   ΔΙΑΚΟΠΩΝ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 4872 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ!!!ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ 83 ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ!ΧΑΧΑΧΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 82.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΗ?ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 84.ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΩ 1.5 ΧΡΟΝΟ,ΕΙΔΕΣ ΠΕΤΥΧΑ ΠΙΠΙΝΑΚΙ Laughing Laughing Laughing Laughing 
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ!!!ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ 83 ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ!ΧΑΧΑΧΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 82.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΗ?ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 84.ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΩ 1.5 ΧΡΟΝΟ,ΕΙΔΕΣ ΠΕΤΥΧΑ ΠΙΠΙΝΑΚΙ Laughing Laughing Laughing Laughing 
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΓΙΑΤΙ ΣΑΜΠΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ???

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!!Laughing Laughing Laughing ΠΙΠΙΝΑΚΙ!!!!!ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΝ  ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!!
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ 10ΕΤΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΤΟΝ ΔΙΑΤΗΡΩ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΧΑΧΑΧΑ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΟΥ ΕΚΡΥΒΕ ΧΡΟΝΑΚΙΑ....Ο ΑΤΙΜΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!!

valgreg

valgreg
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!ΑΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΗΛΙΚΙΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΤΕ?
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ.
ΕΚΕΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΒΡΟ ΕΚΕΙΝΗ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ.ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ.ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ?
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙ ΧΑΣΑΜΕ!ΣΑΜΠΩΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ?
ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΚΕΙΝΗ ΑΚΟΥΣΑ ΕΚΕΙΝΟΝ....
Ε ΤΟ ΕΝΑ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΑΛΛΟ,ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΝΜΑΤΑΚΙΑ,ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ?ΛΕΩ ΠΟΥ?ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΚ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ.

katerina1983

katerina1983
ΕΜΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ......ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ......ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ ΕΡΩΣ!!!!ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Η ΜΟΙΡΑ...... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994 
ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΟΒΑΡΑ...ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΙΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΟΧΙ ΤΕΣΠΑ......
ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ ΗΜΑΣΤΑΝ.....ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.....ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΗΓΑ ΤΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙ ΑΒΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΤΛ......ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΓΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΙΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ....

Ε ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.... ΑΛΛΑ ....ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.... ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ!!!!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΟΛΑ...ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ!!!!ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ!!!!

valgreg

valgreg
ΣΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ!ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ.ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ.ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΜΟΥΝ Κ ΧΕΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΓΤ ΚΑΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΧΤΕΣ.ΛΙΓΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ??ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΝΤΑΚΙ Laughing Laughing Laughing Laughing 

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:ΣΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ!ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ.ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ.ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΜΟΥΝ Κ ΧΕΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΓΤ ΚΑΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΧΤΕΣ.ΛΙΓΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ??ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΝΤΑΚΙ Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΧΕΣ Χ@ΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ!!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΣΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΦΕΡΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ!!!ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ......ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ......ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΓΑΠΕΣ ΟΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΕΡΝΑΩ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑ!!!!!

valgreg

valgreg

ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ!!!

katerina1983

katerina1983
ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΛΟ ΜΆΡΕΣΕ ΠΟΛΥRespect Respect Respect  ΣΤΗ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!!ΜΕ ΝΙΝΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!Respect Respect Respect 
ΑΝΤΕ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!!

valgreg

valgreg
ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ?ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΠΙΝΟΥΜΕ?

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ?ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΠΙΝΟΥΜΕ?

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑ ΑΜΣΤΕΛ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΠΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑ!!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΗΕΙΝΕΚΕΝ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ.....

ΜΜΜΜ ΜΟΥΣΙΚΗ.......ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΑΠΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ,ΛΑΙΚΟ,ΞΕΝΟ,ΕΛΛΗΝΙΚΟ,ΠΟΠ,ΠΑΛΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ....ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΙΠ ΧΟΠ ΜΕΣΑ.... ΟΧΙ ΟΛΑ.... ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΒΟΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΕΙ Η ΤΑΥΡΙΝΑ(ΖΩΔΙΟ)ΠΟΥ ΚΡΥΒΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!!
ΕΣΥ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΑΚΟΥΣ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ?ΠΟΙΟ ΖΩΔΙΑΚΙ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ!!??

valgreg

valgreg
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΑΠΑΠΑΠΑ!ΑΚΟΥΩ ΟΣΑ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΙΧΘΥΕΣ Very Happy 
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ.ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΣΕ ΤΑΞΗ,ΟΛΑ!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ,ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ Laughing Laughing Laughing Laughing ΗΡΩΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΡΩΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΜΑΙ!!!Embarassed Embarassed Embarassed 
ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΝΤΑ(ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ Laughing Laughing )

valgreg

valgreg
Πάει ένας τύπος σε ένα σουβλατζή – «Θέλω να μου κάνεις 4 πίτες, αλλά τις θέλω ειδική παραγγελία.
Θέλω 2 πίτες σουβλάκια και 2 σεφταλιές. Στο πρώτο σουβλάκι θέλω το κρέας να είναι καμένο από την μία, ωμό από την άλλη, και την πίτα ωμή. Στο δεύτερο σουβλάκι θέλω να είναι πολύ ξερό το κρέας και η πίτα μαύρη. Στην μία σεφταλιά τα θέλω όλα ωμά, με το αίμα τους, και μόνο με αγγούρι. Στην άλλη θέλω το κρέας κάρβουνο, την πίτα μαυρισμένη από την μία, ωμή από την άλλη και μόνο με κρεμμύδι».
- «Μα είναι πολύ δύσκολη η παραγγελία σου», του λέει ο σουβλατζής.
Και ο τύπος απαντά:
- «Προχτές ρε καραγκιόζη που μου τα έφτιαξες έτσι ακριβώς, χωρίς να στο ζητήσω, δεν ήταν δύσκολα;;;»Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΛΑΙΩ ΑΠ'ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:Πάει ένας τύπος σε ένα σουβλατζή – «Θέλω να μου κάνεις 4 πίτες, αλλά τις θέλω ειδική παραγγελία.
Θέλω 2 πίτες σουβλάκια και 2 σεφταλιές. Στο πρώτο σουβλάκι θέλω το κρέας να είναι καμένο από την μία, ωμό από την άλλη, και την πίτα ωμή. Στο δεύτερο σουβλάκι θέλω να είναι πολύ ξερό το κρέας και η πίτα μαύρη. Στην μία σεφταλιά τα θέλω όλα ωμά, με το αίμα τους, και μόνο με αγγούρι. Στην άλλη θέλω το κρέας κάρβουνο, την πίτα μαυρισμένη από την μία, ωμή από την άλλη και μόνο με κρεμμύδι».
- «Μα είναι πολύ δύσκολη η παραγγελία σου», του λέει ο σουβλατζής.
Και ο τύπος απαντά:
- «Προχτές ρε καραγκιόζη που μου τα έφτιαξες έτσι ακριβώς, χωρίς να στο ζητήσω, δεν ήταν δύσκολα;;;»Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΛΑΙΩ ΑΠ'ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 875502 

ΠΩ ΠΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΑΠΑΠΑΠΑ!ΑΚΟΥΩ ΟΣΑ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΙΧΘΥΕΣ Very Happy 
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ.ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΣΕ ΤΑΞΗ,ΟΛΑ!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ,ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ Laughing Laughing Laughing Laughing ΗΡΩΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΡΩΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΜΑΙ!!!Embarassed Embarassed Embarassed 
ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΝΤΑ(ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ Laughing Laughing )
ΑΠΟ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ......Η ΠΟΠΠΙΤΣΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ....ΑΠΌΤΙ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΟΡΟΣΚΟΠΟ ΛΕΩΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ......
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΣΕ ΑΜΑ ΜΕ ΠΟΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΠΛΥΘΗΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ......
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!ΕΙΝΑΙ Η ΦΤΙΑΞΙΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΜΑΣ!!!!!!

valgreg

valgreg

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316 

katerina1983

katerina1983
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316 

valgreg

valgreg
ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΥ.
ΠΩ ΤΙ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε?

katerina1983

katerina1983
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!
ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..... ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΠΙΟ ΑΓΝΕΣ ΑΠΟΧΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ.....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΤΙΜΟΥΣΑΝ OI DJ ΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 654316  ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!

valgreg

valgreg
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΛΛΕΣ ΑΣΧΟΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΕΜΕΛΑ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ.
ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗ ΣΤΟ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΓΙΑΛΕΝΙΑ,ΜΗΛΑ,ΣΧΟΙΝΑΚΙ,ΚΟΥΤΣΟ,ΤΩΡΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ PC.ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ

katerina1983

katerina1983
valgreg έγραψε:ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΛΛΕΣ ΑΣΧΟΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΕΜΕΛΑ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ.
ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗ ΣΤΟ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΓΙΑΛΕΝΙΑ,ΜΗΛΑ,ΣΧΟΙΝΑΚΙ,ΚΟΥΤΣΟ,ΤΩΡΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ PC.ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ....ΚΑΛΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΞΩ......ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ......ΛΟΓΙΚΟ ΦΟΒΑΣΑΙ .....
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ ΤΟΥ PC ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ.......ΕΜΕΙΣ ΖΗΣΑΜΕ ΑΝΕΜΕΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ''ΠΑΙΔΙΑ''ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ....
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΥΦΑΘΕΙ....ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ''ΧΑΖΑ'' ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ......

katerina1983

katerina1983
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΛΕΙ Ο ΜΟΡΦΕΑΣ!!!!ΕΦΤΑΕ Η ΩΡΑ 3 ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΥΡΙΟ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ......ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 315810 

valgreg

valgreg
ΕΓΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #120 - Σελίδα 40 502437 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δημιουργία Φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις