Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!!

μα ουτε μια γαιδουρα να μην ρωτησει αν ζω ή πεθανα??? ου να μου χαθειτε, φτου σας!!!!

εχω χασει τιποτα καλο παρακαλω?????

Ποια ειναι η κυρια;;; Την αναγνωριζει κανεις;;;

μια γυναικα φευγει, μια σωστη κυριαααααααααααααααα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
Lillybell έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!!

μα ουτε μια γαιδουρα να μην ρωτησει αν ζω ή πεθανα??? ου να μου χαθειτε, φτου σας!!!!

εχω χασει τιποτα καλο παρακαλω?????

Ποια ειναι η κυρια;;; Την αναγνωριζει κανεις;;;

μια γυναικα φευγει, μια σωστη κυριαααααααααααααααα


Δεν ακουσα, (γκλαν) πως ειπατε;; (γκλαν-γκλαν) οριστε;;;
Συγγνωμη κυρια μου..ποια ειστε;;;;;;;;;;;;

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:κουκου!!!!!

μα ουτε μια γαιδουρα να μην ρωτησει αν ζω ή πεθανα??? ου να μου χαθειτε, φτου σας!!!!

εχω χασει τιποτα καλο παρακαλω?????

βρε τρελοκομειο εσυ δεν ελεγες πως δουλευεις και δεν προλαβαινεις?εξαλου οσον αφορα εμενα δεν ξερω αν ειδες αλλα καθε φορα που χαιρετω σου στελνω φιλακια κυρια μου!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!!

μα ουτε μια γαιδουρα να μην ρωτησει αν ζω ή πεθανα??? ου να μου χαθειτε, φτου σας!!!!

εχω χασει τιποτα καλο παρακαλω?????

βρε τρελοκομειο εσυ δεν ελεγες πως δουλευεις και δεν προλαβαινεις?εξαλου οσον αφορα εμενα δεν ξερω αν ειδες αλλα καθε φορα που χαιρετω σου στελνω φιλακια κυρια μου!!!!

αντε εσενα σε συγχωρω αλλα μονο εσενα!!!!

μου λειψατε σακαφιορες (δεν ξερω τι σημαινει η λεξη αλλα μ'αρεσει)!!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
αντε εσενα σε συγχωρω αλλα μονο εσενα!!!!

μου λειψατε σακαφιορες (δεν ξερω τι σημαινει η λεξη αλλα μ'αρεσει)!!!!!

την ελεγε και η γιαγια μου αυτη τη λεξη οταν ηταν εκνευρισμενη.τωρα καταλαβαινω γτ δισβασε παρακατω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



Η λέξη «σακαφιορα» ειναι συνθετικό από δύο γλώσσες, την Νορβηγική (saka=περίπτωση) και την Ιταλική (fiore=λουλούδι). Την χρησιμοποιούσαν οι έλληνες ναυτικοί από την εποχή τηε τουρκοκρατίας όταν έκαναν εμπόριο σιτηρών από την Μαύρη θάλασσα προς Μεσόγειο κυρίως. Οι Νορβηγοί, επίσης δραστήριοι ναυτικοί, κατέβαιναν στην Ιταλία, Βενετία, και αγόραζαν τα σιτηρά που έφερναν οι Έλληνες. Εκεί, στα χαμαιτυπία της εποχής, αντάλλασαν και αναμείγνυαν λέξεις, δεν υπήρχε όπως σήμερα η αγγλική σαν διεθνής γλώσσα συννενοησης, κυρίως ήταν τα ελληνικά αλλά μόνο για τους συναλλασόμενους της μεσογείου, και με την λέξη «σακαφιορα» χαραχτήριζαν τις μη επαγγελματίες πόρνες αλλά τις κατά περίπτωση (saka) εκδιδόμενες (λουλούδια=fiore). (Στη σύγχρονη εποχή οι έλληνες ναυτικοί ονομάζουν αυτές τις γυναίκες «σοκολατιέρες»).

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
darsel έγραψε:
αντε εσενα σε συγχωρω αλλα μονο εσενα!!!!

μου λειψατε σακαφιορες (δεν ξερω τι σημαινει η λεξη αλλα μ'αρεσει)!!!!!

την ελεγε και η γιαγια μου αυτη τη λεξη οταν ηταν εκνευρισμενη.τωρα καταλαβαινω γτ δισβασε παρακατω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



Η λέξη «σακαφιορα» ειναι συνθετικό από δύο γλώσσες, την Νορβηγική (saka=περίπτωση) και την Ιταλική (fiore=λουλούδι). Την χρησιμοποιούσαν οι έλληνες ναυτικοί από την εποχή τηε τουρκοκρατίας όταν έκαναν εμπόριο σιτηρών από την Μαύρη θάλασσα προς Μεσόγειο κυρίως. Οι Νορβηγοί, επίσης δραστήριοι ναυτικοί, κατέβαιναν στην Ιταλία, Βενετία, και αγόραζαν τα σιτηρά που έφερναν οι Έλληνες. Εκεί, στα χαμαιτυπία της εποχής, αντάλλασαν και αναμείγνυαν λέξεις, δεν υπήρχε όπως σήμερα η αγγλική σαν διεθνής γλώσσα συννενοησης, κυρίως ήταν τα ελληνικά αλλά μόνο για τους συναλλασόμενους της μεσογείου, και με την λέξη «σακαφιορα» χαραχτήριζαν τις μη επαγγελματίες πόρνες αλλά τις κατά περίπτωση (saka) εκδιδόμενες (λουλούδια=fiore). (Στη σύγχρονη εποχή οι έλληνες ναυτικοί ονομάζουν αυτές τις γυναίκες «σοκολατιέρες»).

απαπαπαπα κοιτα τι μαθαινει κανεις!!!!!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
απαπαπαπα κοιτα τι μαθαινει κανεις!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing κατα τα αλλα δεν εχουμε κανενα συνταρακτικο νεο απο εδω κοριτσακι μου.εσυ τι αλλα νεα ολα καλα?ελα να σε κερασουμε γλυκακι.σημερα γιορταζουμε εγω και η Ειρηνουλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 9664  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 9664  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 9664 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον ομορφες εγω σας καληνυχτω γτ το κεφαλι παει να σπασει.

καλη εβδομαδα να εχουμε και καλη δυναμη.

αντε καληνυχτα μας,φιλια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 531909 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλυκα μ κ ομορφα κοριτσακια μου τι κανετε??μου εχετε λειψει πολυ..μετραω τις μερες σαν τον φανταρο για ν μπορεσω να ειμαι ξανα πισω στο ομορφοτερο παρεακι του φορουμ!εγω ειμαι καλα(σχετικα)μ λειπει η μανουλιτσα μου...:-( κατα τ αλλα μια απο τ ιδια εδω τπτ το καινουργιο..εσεις τι κανετε την παλευεται με την ζεστη? (εγω καθολου).ελπιζω να εχω να διαβασω ευχαριστα νεα κοριτσακια μου οταν γυρισω!!οι εγκυουλες μας τι κανουν?τα μωρακια τους?τελος να ευχηθω στην χρυσοβαλαντω μας κ την ειρηνη μας χρονια πολλα να χαιρονται το ονοματακι τους να εινει γερες κ ευτυχισμενες κ συντομα με ενα μωρακι στις κοιλιτσες σας!!!οπως κ σε ολα τα κοριτσακια μου συντομα ολες με φουσκωμενες κοιλιτσες παρακαλω πολυ!!!φιλακια πολλα πολλα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:Γλυκα μ κ ομορφα κοριτσακια μου τι κανετε??μου εχετε λειψει πολυ..μετραω τις μερες σαν τον φανταρο για ν μπορεσω να ειμαι ξανα πισω στο ομορφοτερο παρεακι του φορουμ!εγω ειμαι καλα(σχετικα)μ λειπει η μανουλιτσα μου...:-( κατα τ αλλα μια απο τ ιδια εδω τπτ το καινουργιο..εσεις τι κανετε την παλευεται με την ζεστη? (εγω καθολου).ελπιζω να εχω να διαβασω ευχαριστα νεα κοριτσακια μου οταν γυρισω!!οι εγκυουλες μας τι κανουν?τα μωρακια τους?τελος να ευχηθω στην χρυσοβαλαντω μας κ την ειρηνη μας χρονια πολλα να χαιρονται το ονοματακι τους να εινει γερες κ ευτυχισμενες κ συντομα με ενα μωρακι στις κοιλιτσες σας!!!οπως κ σε ολα τα κοριτσακια μου συντομα ολες με φουσκωμενες κοιλιτσες παρακαλω πολυ!!!φιλακια πολλα πολλα!!!


Καλημέρα γλυκό μου κοριτσάκι!Μας έλειψες!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια πολύ ζεστή καλημέρα από την Δράμα που καίγεται!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;;
ΟΥΦ ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπηκα να σαε πω μια γλυκια καλημερα!!!!!!τι μου κανετε!!!!ζεστη πολυ ζεστη απο τωρα απαπαπαπαπαπ

καλλια μου κοριτσακι μου γλυκο εσυ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 
νταρσελακι και εγω σε θυμομουνα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

φιλια σε ολα τα κοριτσιαααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:Γλυκα μ κ ομορφα κοριτσακια μου τι κανετε??μου εχετε λειψει πολυ..μετραω τις μερες σαν τον φανταρο για ν μπορεσω να ειμαι ξανα πισω στο ομορφοτερο παρεακι του φορουμ!εγω ειμαι καλα(σχετικα)μ λειπει η μανουλιτσα μου...:-( κατα τ αλλα μια απο τ ιδια εδω τπτ το καινουργιο..εσεις τι κανετε την παλευεται με την ζεστη? (εγω καθολου).ελπιζω να εχω να διαβασω ευχαριστα νεα κοριτσακια μου οταν γυρισω!!οι εγκυουλες μας τι κανουν?τα μωρακια τους?τελος να ευχηθω στην χρυσοβαλαντω μας κ την ειρηνη μας χρονια πολλα να χαιρονται το ονοματακι τους να εινει γερες κ ευτυχισμενες κ συντομα με ενα μωρακι στις κοιλιτσες σας!!!οπως κ σε ολα τα κοριτσακια μου συντομα ολες με φουσκωμενες κοιλιτσες παρακαλω πολυ!!!φιλακια πολλα πολλα!!!

γλυκο μου κοριτσακι να σαι εσυ καλα!!!
μας ελειψες πολυ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 379767 
αντε γρηγορα ξανα κοντα μας!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 315810 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:μπηκα να σαε πω μια γλυκια καλημερα!!!!!!τι μου κανετε!!!!ζεστη πολυ ζεστη απο τωρα απαπαπαπαπαπ

καλλια μου κοριτσακι μου γλυκο εσυ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 
νταρσελακι και εγω σε θυμομουνα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

φιλια σε ολα τα κοριτσιαααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

κατερινακι μου γλυκο καλημερα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες!!!!
βασουλα,ποπακι τι κανετε κοριτσουδες μου?
και εδω εχει ποοοολυ ζεστη και οντως ερχεται ακομα περισσοτερη affraid 

εμεις περασαμε πολυ ωραια εχθες,λιγο ο γιος μας εξαντλησε γτ νυσταζε ο καημενος και ηθελε το κρεβατη του αλλα ενταξει!!!
γυρισαμε κατα τις 1.30 και δεν ειχαμε σηκωμο το πρωι! Very Happy 

τι νεα εχουμε???

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki123 έγραψε:Ναιιιιι Ναιιιιιιιιιιιι Μακάριιιιιιιιιιιι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 536304   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 875502 

καλως ηρθες δεσποινακι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και με τη σειρα μου,αφου δε σας προλαβαινω...μη λειψω 2 μερες...ξεσαλωνετε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 215994 


καλοριζικο το νεο θεματακι μας κοριτσια μου!!!!

το νιωθω οτι μεχρι το σεπτεμβρη θα εχουμε ευχαριστα νεααααα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 215994 

πολλα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
και πολλες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 990599   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 990599   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 990599   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 990599 

και πολλααααααα μωρακια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 265569  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 265569  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 265569  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 265569  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 265569 

και καλη λευτερια στις γκαστρομενουλες μας,με το καλο να κρατησουν τα μωρουλινακια τους αγκαλιτσα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 788471  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 788471 

 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 4 38160 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!



https://www.youtube.com/watch?v=56G6hG1hnf8


Και ένα τραγουδάκι να σας φτιάξω την διάθεση!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vasoula1 στις Δευ Ιουλ 29, 2013 2:45 am, 1 φορά

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!

βασουλα μου!!!!
τι κανεις??διαβαζω οτι εκανες μπανιο στο δρομο ε??? Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!

βασουλα μου!!!!
τι κανεις??διαβαζω οτι εκανες μπανιο στο δρομο ε??? Laughing Laughing Laughing 


Άστα να πάνε Σοφάκι μου!!Παπάκι δεν λες τίποτα!Κατέβηκα να πάρω τα αποτελέσματα από το τεστ παπ και μέχρι να έρθω κόλαση!!Εσύ τι κάνεις?Τι καλό θα μαγειρέψεις?

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!

βασουλα μου!!!!
τι κανεις??διαβαζω οτι εκανες μπανιο στο δρομο ε??? Laughing Laughing Laughing 


Άστα να πάνε Σοφάκι μου!!Παπάκι δεν λες τίποτα!Κατέβηκα να πάρω τα αποτελέσματα από το τεστ παπ και μέχρι να έρθω κόλαση!!Εσύ τι κάνεις?Τι καλό θα μαγειρέψεις?

βασουλα μου καταλαβαινω,εδω γινομαι εγω που ειμαι μεσα στο σπιτι φαντασου εσυ στο δρομο!!!
δεν μαγειρευω τιποτα,εχω 2 γεμιστα που θα τα φαω εγω (3η μερα!!!) και αυγολεμονο (απο χθες απο τη μαμα μου) με κρεατακι!!!!
εσυ βασουλα μου??

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!

βασουλα μου!!!!
τι κανεις??διαβαζω οτι εκανες μπανιο στο δρομο ε??? Laughing Laughing Laughing 


Άστα να πάνε Σοφάκι μου!!Παπάκι δεν λες τίποτα!Κατέβηκα να πάρω τα αποτελέσματα από το τεστ παπ και μέχρι να έρθω κόλαση!!Εσύ τι κάνεις?Τι καλό θα μαγειρέψεις?

βασουλα μου καταλαβαινω,εδω γινομαι εγω που ειμαι μεσα στο σπιτι φαντασου εσυ στο δρομο!!!
δεν μαγειρευω τιποτα,εχω 2 γεμιστα που θα τα φαω εγω (3η μερα!!!)  και αυγολεμονο (απο χθες απο τη μαμα μου) με κρεατακι!!!!
εσυ βασουλα μου??


Μια χαρά!Εγώ θα κάνω μυδοπίλαφο!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ!
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΟΥΛΑ ΜΕ ΦΕΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ!
ΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ, ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. ΞΕΚΙΝΙΣΑΝ ΤΑ ΚΑΦΕΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες μου!!Έχει λίγο που γύρισα σπίτι και είμαι παπάκι!!

βασουλα μου!!!!
τι κανεις??διαβαζω οτι εκανες μπανιο στο δρομο ε??? Laughing Laughing Laughing 


Άστα να πάνε Σοφάκι μου!!Παπάκι δεν λες τίποτα!Κατέβηκα να πάρω τα αποτελέσματα από το τεστ παπ και μέχρι να έρθω κόλαση!!Εσύ τι κάνεις?Τι καλό θα μαγειρέψεις?

βασουλα μου καταλαβαινω,εδω γινομαι εγω που ειμαι μεσα στο σπιτι φαντασου εσυ στο δρομο!!!
δεν μαγειρευω τιποτα,εχω 2 γεμιστα που θα τα φαω εγω (3η μερα!!!)  και αυγολεμονο (απο χθες απο τη μαμα μου) με κρεατακι!!!!
εσυ βασουλα μου??


Μια χαρά!Εγώ θα κάνω μυδοπίλαφο!

μμμμμ τελειο αν και τα μυδια δεν τα τρωω αλλα σε ρυζοτο τα τιμω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις