Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:24 am

dindan

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ede έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
ναι να κοιταξεις για μυκητες.
    χαχαχαχαχαχ λες???
χαχαχαχαχ λεω. Λοιπον περα της πλακα αν θες να μεινεις εγκυος προσπαθησε να μεινεις. Δεν ειναι προσπάθεια οτι το κάνατε ελευθερα τρεις φορες μερα παρα μέρα. Γιατι κάνετε τα πράγματα δύσκολα? Κάνε με τον άντρα σου οποτε θες χωρις ημερες,χωρις θερμοκρασίες και θα εχεις αποτέλεσμα αν ειναι ολα καλα. Wink 
λοιπον για να μαθεις καποια πραγματα. Μπηκα ατο φορουμ για να μαθω καποια πραγματα που μπορει να μην τα ξερω κ οχι να εχω μια τετοια αντιμετωπηση. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την διαγνωση σου θα το ελενξω. Σκεφτικα πως θα ειναι σαν να μιλαω σε φιλες

27uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:28 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:Ξεχασα να αναφερω πως εδω κ δυο μερες εχω δει καποια υγρα διαφανα,σαν μυξα...Λετε να σημαινουν κατι????
    χαχαχαχαχαχ λες???
χαχαχαχαχ λεω. Λοιπον περα της πλακα αν θες να μεινεις εγκυος προσπαθησε να μεινεις. Δεν ειναι προσπάθεια οτι το κάνατε ελευθερα τρεις φορες μερα παρα μέρα. Γιατι κάνετε τα πράγματα δύσκολα? Κάνε με τον άντρα σου οποτε θες χωρις ημερες,χωρις θερμοκρασίες και θα εχεις αποτέλεσμα αν ειναι ολα καλα. Wink 
λοιπον για να μαθεις καποια πραγματα. Μπηκα ατο φορουμ για να μαθω καποια πραγματα που μπορει να μην τα ξερω κ οχι να εχω μια τετοια αντιμετωπηση. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την διαγνωση σου θα το ελενξω.   Σκεφτικα πως θα ειναι σαν να μιλαω σε φιλες
Και οι φίλες σου θα σου λέγανε ΦΥΣΙΚΑ οτι είσαι έγκυος και ΠΟΤΕ οτι πρέπει να κοιταχτείς για μύκητες!!!Ε τότε. γιατί ρωτάς??? Έγκυος είσαι μάλλον...Βέβαια αν δεν είσαι μην απογοητευτείς...Κάντε το 2 φορές τον επόμενο μήνα με τον άντρα σου και θα μείνεις...

28uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:34 am

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλο εδώ ειναι τοι ΔΕΝ ειμαστε φιλες . που σημαινει οτι θα ακουσεις και πραγματα που ισως δεν σου αρεσουν αλλα δεν θα σε γεμισω με ελπιδες. Σοβαρα το λεω σαν το ελεγα σε φιλη μου : μην το κανετε σαν να ειναι ενα καταναγκαστικο εργο. κουραζει και εσενα και τον συντροφο σου. Δεν υπαρχουν στανταρ συμπρωματα εγκυμοσυνης για να σου πουμε οτι ειναι αυτο. Σιγουρα η διαγνωση μου δεν σου αρεσε .αν σου ελεγα οτι εισαι 99% εγκυος και θα σου αρεσε και θα μου ελεγες ''να εισαι καλα κοπελα μου να χαιρεσαι και εσυ τα παιδακια σου'' Κλασικα.

29uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:35 am

dindan

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
roodie έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
    χαχαχαχαχαχ λες???
λοιπον για να μαθεις καποια πραγματα. Μπηκα ατο φορουμ για να μαθω καποια πραγματα που μπορει να μην τα ξερω κ οχι να εχω μια τετοια αντιμετωπηση. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την διαγνωση σου θα το ελενξω.   Σκεφτικα πως θα ειναι σαν να μιλαω σε φιλες
Και οι φίλες σου θα σου λέγανε ΦΥΣΙΚΑ οτι είσαι έγκυος και ΠΟΤΕ οτι πρέπει να κοιταχτείς για μύκητες!!!Ε τότε. γιατί ρωτάς??? Έγκυος είσαι μάλλον...Βέβαια αν δεν είσαι μην απογοητευτείς...Κάντε το 2 φορές τον επόμενο μήνα με τον άντρα σου και θα μείνεις...
και εσυ φυσικα εισαι γιατρος κ κανεις διαγνωσεισ απο το ιντερνετ...καλο κ αυτο. δεν ζητησα να μου χαιδευουν τα αυτια κοριτσακι μου. απορω γιατι εισαι εδω μεσα???

30uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:39 am

roodie

roodie
dindan έγραψε:
roodie έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
dindan έγραψε:
ede έγραψε:
    χαχαχαχαχαχ λες???
και εσυ φυσικα εισαι γιατρος κ κανεις διαγνωσεισ απο το ιντερνετ...καλο κ αυτο. δεν ζητησα να μου χαιδευουν τα αυτια κοριτσακι μου. απορω γιατι εισαι εδω μεσα???
Δεν έκανα καμία διάγνωση όσο και να το ήθελες!!! Όσο για τον λόγο που είμαι εδω μέσα??? ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!Σε κάλυψα??? Αν όχι....ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!!!!

31uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:49 am

ede

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωστα δεν ειμαστε γιατροι. Τι μας ρωτας τοτε για τα υγρα? Πηγαινε στον γιατρο σου να σου κανει σωστη διαγνωση. Αφου ρωτα ς εμας λεμε οτι θεμε.Razz 

32uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:56 am

margdimitra

margdimitra
Γιατι αρπαχτκηκε το κορίτσι?
Κρίμα

33uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 7:59 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι της ειπαν οτι μαλλον δεν ειναι εγκυος αλλα μπορει να εχει μυκητες!!!!ε οσο να΄ναι θα της αρεζε περισσοτερο να ακουσει οτι ειναι εγκυος και οχι οτι εχει μυκητες!!αλλα τι να γινει???ρωταει και θα παρει ολες τις ορθες απαντησεις!!

34uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 8:14 am

iouliana

iouliana
η διαγνωση που εκανε το κοριτσακι (λεμε τωρα Very Happy ) ποια ειναι ?δεν την επιασα.....

35uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 8:16 am

roodie

roodie
iouliana έγραψε:η διαγνωση που εκανε το κοριτσακι (λεμε τωρα Very Happy ) ποια ειναι ?δεν την επιασα.....

Πάλι βρέθηκες στο δρόμο μου ΓΛΩΣΣΟΥ???

36uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 8:19 am

iouliana

iouliana
roodie έγραψε:
iouliana έγραψε:η διαγνωση που εκανε το κοριτσακι (λεμε τωρα Very Happy ) ποια ειναι ?δεν την επιασα.....

συγνωμη φραου roodie

37uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 8:20 am

roodie

roodie
iouliana έγραψε:
roodie έγραψε:

συγνωμη φραου roodie

Βελτιώνεσαι σιγά σιγά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

38uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:16 am

esprit

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό που ζητάνε διάγνωση και μετά λένε "το πάιζετε όλοι γιατροί και κάνετε διαγνώσεις μέσω ιντερνετ" ποτε δε το κατάλαβα... Τι μας ρε κοπελιά τα συμπτώματά σου τότε; Πωωωωω...

Για να μην μιλήσω για σοβαρές υπόνοιες που έχω....

39uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:19 am

zini

zini
esprit έγραψε:Αυτό που ζητάνε διάγνωση και μετά λένε "το πάιζετε όλοι γιατροί και κάνετε διαγνώσεις μέσω ιντερνετ" ποτε δε το κατάλαβα... Τι μας ρε κοπελιά τα συμπτώματά σου τότε; Πωωωωω...

Για να μην μιλήσω για σοβαρές υπόνοιες που έχω....
ιτς σιμπλ. ζητανε μονο μια συγκεκριμενη διαγνωση, αυτη της εγκυμοσυνης, ολα τα αλλα (μυκητες, κατα φαντασιαν κλπ) ειναι κακιες. Σαν δεν ντρεπεστε λεω εγω Very Happy

40uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:33 am

mhtsaina

mhtsaina
Κι εγώ που νόμιζα ότι οι μύξες είναι καραμπινάτο σύμπτωμα εγκυμοσύνης ....Shocked 

41uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:36 am

zini

zini
mhtsaina έγραψε:Κι εγώ που νόμιζα ότι οι μύξες είναι καραμπινάτο σύμπτωμα εγκυμοσύνης ....Shocked 
μονο σε συνδυασμο με λοξυγγα. 

αν δε, εχεις και φταρνισμα (μεχρι 3 την ημερα) τοτε ειναι αγορι, αν ειναι πανω απο 3 τα φταρνισματα τοτε κοριτσι. 

ελπιζω να σε καλυψα Laughing Laughing

42uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:36 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Κι εγώ που νόμιζα ότι οι μύξες είναι καραμπινάτο σύμπτωμα εγκυμοσύνης ....Shocked 
Ααααα mhtsaina...εισαι και...παλια! Το πιο καραμπινατο συμπτωμα εγκυμοσυνης που γραφτηκε εδω μεσα ηταν: (ταρα ταρααααα) η αλλεργια σε ενα συγκεκριμενο τυρι!@

43uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Συγνώμη κόρες, έσφαλα, mea culpa! Αν όμως έχω ξαφνικά αλλεργία στα πιτσίνια, αυτό είναι σύμπτωμα ή απλά ήταν χαλασμένο το μπέικον μέσα;

44uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:44 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Συγνώμη κόρες, έσφαλα, mea culpa! Αν όμως έχω ξαφνικά αλλεργία στα πιτσίνια, αυτό είναι σύμπτωμα ή απλά ήταν χαλασμένο το μπέικον μέσα;

Η αλλεργια στα πιτσινια ειναι απλα γκαντεμια γιατι τα πιτσινια ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!

45uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:44 am

zini

zini
mhtsaina έγραψε:Συγνώμη κόρες, έσφαλα, mea culpa! Αν όμως έχω ξαφνικά αλλεργία στα πιτσίνια, αυτό είναι σύμπτωμα ή απλά ήταν χαλασμένο το μπέικον μέσα;
κανε ενα τεστακι, δεν εχεις να χασεις τιποτα! η καλυτερα μια χωριακη Laughing Αυριο πρωι πρωι ομως ε; γιαι αυριο μπορει να εισαι, μεθαυριο ομως οχιLaughing

46uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:49 am

mhtsaina

mhtsaina
zini έγραψε:
κανε ενα τεστακι, δεν εχεις να χασεις τιποτα! η καλυτερα μια χωριακη Laughing Αυριο πρωι πρωι ομως ε; γιαι αυριο μπορει να εισαι, μεθαυριο ομως οχιLaughing
Δεν ξέρω μωρέ, γιατί δεν πέτυχα και την ωορεξία μου αυτό το μήνα και προβληματίζομαι Very Happy 
Λοιπόν, το παράκανα, τέλος το δούλεμα, μπορεί μία στο εκατομμύριο η κοπέλα να τα εννοούσε αυτά που ρωτούσε, να μην έχω και τύψεις μετά!

47uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 9:59 am

evini7

evini7
Καλησπέρα σε όλες.
Καταρχάς να πω οτι με λυπεί το γεγονός να κοροϊδεύουμε τόσο πολυ έναν συνάνθρωπο που έχει την οποιαδήποτε απορία χαζη ή έξυπνη. Εν παση περιπτώσει δεν θα σταθώ σε αυτο.
Θέλω απλα να πω στο κορίτσι που ρωτάει, πως η κολλητή μου στα 17 της έκανε την πρώτη απόπειρα για σεξ κ έμεινε εγκυος.
Ναι ηταν παρθένα, ο νεαρός δεν έβαλε προφυλακτικο αλλα ούτε κ ολοκλήρωσε μέσα της αφου πόνουσε το κορίτσι κ δεν τα κατάφεραν.
Αποτέλεσμα; Ηταν στις γόνιμες, εισχωρησε σπερματοζωαριο απο τα προκαταρκτικά υγρά πέρασε τον υμενα και γονιμοποιηθηκε!
Ο γιατρός της έπαθε πλάκα. Τραγικά σπάνιο φαινόμενο αλλα συνέβη! Και ήμουν δίπλα της οταν έκανε έκτρωση, μπήκε στο χειρουργείο εχοντας ακόμη άθικτο τον παρθενικό της υμενα....

Θέλω απλα να πω πως ολα ειναι πιθανά, ολα.
Να φταίνε τα πιτσινια όχι, να υπαρχει εγκυμοσυνη έστω κι υπό αυτες τις συνθήκες όμως ναι.

48uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 10:01 am

Dori

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λύσσαξατε πια όλες!!η κοπέλα απλα μας ενημέρωσε σχετικά για τον κύκλο της, μας είπε ποιες μέρες ήρθε σε επαφή και το μονο που περίμενε ηταν να της απαντήσουν:ναι έχεις πολλές πιθανότητες να εμεινες έγκυος γιατι έπεσες μέσα στις γόνιμες.τι δεν καταλαβαίνετε;

49uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 10:07 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:Λύσσαξατε πια όλες!!η κοπέλα απλα μας ενημέρωσε σχετικά για τον κύκλο της, μας είπε ποιες μέρες ήρθε σε επαφή και το μονο που περίμενε ηταν να της απαντήσουν:ναι έχεις πολλές πιθανότητες να εμεινες έγκυος γιατι έπεσες μέσα στις γόνιμες.τι δεν καταλαβαίνετε;
Εν τω μεταξυ δεν επεσε καν στις γονιμες, γιατι οι γονιμες της ειναι τωρα που περιγραφει υγρα σαν "μυξες', αλλα αυτο ειναι απο αλλο παραμυθι...Ηθελα να της το γραψω, αλλα εφυγε γρηγορα..
"Στασου μυγδαλα"...

50uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? - Σελίδα 2 Empty Απ: uparxoun pi8anothtes egkimosunhs? Την / Το Τετ Σεπ 18, 2013 10:07 am

zini

zini
evini7 έγραψε:Καλησπέρα σε όλες.
Καταρχάς να πω οτι με λυπεί το γεγονός να κοροϊδεύουμε τόσο πολυ έναν συνάνθρωπο που έχει την οποιαδήποτε απορία χαζη ή έξυπνη. Εν παση περιπτώσει δεν θα σταθώ σε αυτο.
Θέλω απλα να πω στο κορίτσι που ρωτάει, πως η κολλητή μου στα 17 της έκανε την πρώτη απόπειρα για σεξ κ έμεινε εγκυος.
Ναι ηταν παρθένα, ο νεαρός δεν έβαλε προφυλακτικο αλλα ούτε κ ολοκλήρωσε μέσα της αφου πόνουσε το κορίτσι κ δεν τα κατάφεραν.
Αποτέλεσμα; Ηταν στις γόνιμες, εισχωρησε σπερματοζωαριο απο τα προκαταρκτικά υγρά πέρασε τον υμενα και γονιμοποιηθηκε!
Ο γιατρός της έπαθε πλάκα. Τραγικά σπάνιο φαινόμενο αλλα συνέβη! Και ήμουν δίπλα της οταν έκανε έκτρωση, μπήκε στο χειρουργείο εχοντας ακόμη άθικτο τον παρθενικό της υμενα....

Θέλω απλα να πω πως ολα ειναι πιθανά, ολα.
Να φταίνε τα πιτσινια όχι, να υπαρχει εγκυμοσυνη έστω κι υπό αυτες τις συνθήκες όμως ναι.

Η δικη μου τουλαχιστον "κοροιδευτικη παρεμβαση" εχει να κανει καθαρα με το γεγονος οτι η κοπελα οπως και οι περισσοτερες με αντιστιοχες αποριες δεν δεχονται σαν απαντηση το οχι. Και αυτο ειναι γελοιο. Γιατι ναι μπορει να ειναι εγκυος, μπορει και οχι ομως. Απο που και ως που οφειλουμε να απανταμε μονο θετικα σε ολα αυτα τα ερωτηματα; Και απο που και ως που κατακρινεται (αρχικα) μια αρνητικη απαντηση;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Δωρεάν forum σε punBB | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις