Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1exw thema me ta kila Empty exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 1:55 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia eipa na pw k egw to thema mou, exw diavasei polla gia ta kila alla oso diavazw toso anxonome... eimai stin 28 evdomada k exw parei mono 5 kila, ksekinisa apo ta 48 imoun panta adunati. trww ti diplasia posotita apo oti prin kai exw prosthesei stin diatrofi mou gala giaourtia k alla pou prin oute kan ta etrwga kai episeis trww duo fores tin mera merida kanoniki pou prin etroga mia mikri. to varos tou mpempi einai 950gr autin tin evdomada, o giatros mou eipe oti mallon tha gennithei mikrouli.. pite mou ti gnvmi sas.. na anisixw??

2exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:12 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η Κουμπαρα μου είχε πάρει μόνο 7 κιλά και το μωρό γεννήθηκε 3,5.

3exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:17 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mia xara diladi, vsk o giatros den m eipe oti einai kako alla opoios me dei ston dromo mou leei eisai adunati na trws.. me epireazei polu..Crying or Very sad 

4exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:28 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το γιατρό τι λέει άκου. Αν τρως σωστά δεν υπάρχει πρόβλημα.
Πως γίνεται ρε παιδί μου πάντα όλοι οι γύρω να έχουν κάτι να πουν???

5exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:32 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ee klasika... eprepe na to exoume sinithisei k na kleinoume ta autia mas..

6exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοπελα μου μια χαρα ειναι τα 5 κιλα!!τι το λες με παραπονο??δεν θα δυσκολευτεις καθολου μετα να τα χασεις!μην ακους τι σου λεει ο καθενας,ολοι κατι εχουν να πουν για να σου το παιξουν ξερολες εσυ θα ακους τον γιατρο σου και ολα καλα θα ειναι!!με το καλο να γεννησεις το μωρακι σου!!

7exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 2:56 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε να τωρα ξερεις τι μου κανες??πεινασα!!πππφφφ!!!μιλαει και η αλλη για τις κοτοπιτες και τις σφολιατες τι να σου κανει???ανοιξε η ορεξη!

8exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 3:12 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειτε λιγα κιλα παρεισ ειτε πολλα ο κοσμος θα πει κατι... ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ!!! ελεος πια!!!

9exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 3:13 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xaxa egw molis efaga!! dikio exeis egw ftaiw p kathome k tous akouw.. vsk to tragiko tis upothesis einai oti oi 2 kouniades mou einai k autes egkuos me peripou 1 me 3 ebdomades diafora kai ekeines exoun parei pio polla kila kai katalavaineis twra uparxei auti i sugkrisi p se kanei komatia..

10exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 3:16 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kardoulini έγραψε:xaxa egw molis efaga!!  dikio exeis egw ftaiw p kathome k tous akouw.. vsk to tragiko tis upothesis einai oti oi 2 kouniades mou einai k autes egkuos me peripou 1 me 3 ebdomades diafora kai ekeines exoun parei pio polla kila kai katalavaineis twra uparxei auti i sugkrisi p se kanei komatia..
καταλαβαινω!!!καταραμενα κιλα φερνετε ζηλια..εγω πηρα 7 και ειμαι 26 εβδομαδων..

11exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 3:19 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mia xara einai ta 7 kila mpravo!! mikroula k esu e??

12exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 4:00 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kardoulini έγραψε:mia xara einai ta 7 kila mpravo!!  mikroula k esu e??
ναι..

13exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 4:52 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα κιλά της μητέρας δεν έχουν σχέση με τα κιλά που θα πάρει ή δε θα πάρει το μωρό.
Μέχρι τον 7 δεν είχα πάρει γραμμάριο. Τώρα μπαίνω στον 9ο και έχω πάρει 4 και κάτι ψιλά.
Το τι έχω ακούσει καθότι πολύ λεπτή (52 κιλά προ εγκυμοσύνης) δεν περιγράφεται... Μάνα, πεθερά ακόμη και άντρας με πίεζαν να φάω. Το βάρος του μωρού κανονικό προς το μεγάλο. Στις 34w3d ήταν 2653. 

Μην αγχώνεσαι! Πρόσεχε μόνο το τι τρως!

14exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 5:05 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον το ιδιο προβλημα ειχα και εγω σε ολες τις εγκυμοσινες μου [7 κιλα και τα μωρα 2450, 2860,2950]και ξερεις τι εκανα τους ελεγα παρα να γινω σαν βαρελι καλυτερα ετσι και με τροπο ελεγα ποσο πολυ με στηριζει ο γιατρος μου που δεν περνω πολλα κιλα.μερικοι ομως το λενε για καλο [ετσι νομιζουν οτι ειναι το σωστο]και μερικοι απο καθαρη ζηλια.για μενα το χειροτερο ειναι τωρα που μου λενε πωπω με 4 εγκυμοσινες και δεν εχεις παρει γραμμαριο πως τα καταφερνεις ???τι να πω οτι δεν καθομαι λεπτο και αν και τρωω μεγαλες ποσοτιτες φαγητου δεν βαζω κιλα.αστους να λενε κοπελλα μου εσυ να εισαι καλα και το μωρακι και αστους αλλους να κουρευονται

15exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 5:58 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έχω πάρει 3 κιλά και είμαι στην 23η εβδομάδα.Παρόλα αυτά ο γιατρός είπε ότι είμαστε ΜΙΑ ΧΑΡΑ και ότι δεν έχει σχέση το πόσα κιλά θα πάρεις με το πόσο κιλά θα βγεί το παιδί όταν γεννηθεί.Μην ανησυχείς.Η κάθε μία από εμάς έχει το δικό της σώμα και τη δική της εγκυμοσύνη.Άλλες έχουν αναγούλες και εμετούς και άλλες όχι.Άλλες παίρνουν παραπάνω κιλά,άλλες λιγότερα και άλλες σχεδόν καθόλου.
Μην ακούς τις χαζομάρες που σου λένε οι γνωστοί σου...Κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου όσο πιο πολύ μπορείς και μην απασχολείς το μυαλό σου με τα λεγόμενα του καθενός.

16exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 1:00 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kardoulini έγραψε:koritsia eipa na pw k egw to thema mou, exw diavasei polla gia ta kila alla oso diavazw toso anxonome... eimai stin 28 evdomada k exw parei mono 5 kila, ksekinisa apo ta 48 imoun panta adunati. trww ti diplasia posotita apo oti prin kai exw prosthesei stin diatrofi mou gala giaourtia k alla pou prin oute kan ta etrwga kai episeis trww duo fores tin mera merida kanoniki pou prin etroga mia mikri. to varos tou mpempi einai 950gr autin tin evdomada, o giatros mou eipe oti mallon tha gennithei mikrouli.. pite mou ti gnvmi sas.. na anisixw??
τα κιλα που περνεις εσυ δεν εχουν σχεση με αυτα που [ερνει το μωρο. 25 πηρα στην τριτη και γεννησα την κορη μου 2.500 κιλα. 24 περιπου και στο δευτερο και γεννησα 3.500 . και ξερω κοπλεα που εχασε 3 κιλα γιατι ηταν υπερβαρη και με αυστηρη διαιτα και γεννησε 4 κιλα παιδι. Αφου ο γιατρος δεν βπλεπει κατι ασχημο μην φοβασαι. και πας για 2.500 με 3 κιλα παιδι. δεν το λες και μικρο. Wink 

17exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Σαβ Σεπ 07, 2013 10:44 pm

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω κοπελα μου ειχα παρει 8 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη...η κορη μου γεννηθηκε 2750..ευτυχως δεν με πολυπρηζανε γιατι ο γιατρος μου ειχε θεσει αυστηρο οριο το 1 κιλο το μηνα λογω του οτι εχω 2 κηλες, χειρουργημενες ανεπιτυχως...και τωρα παλι τα ιδια..Παντως γεννησα πανευκολα και το μωρο δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα.

18exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 1:08 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι κατ' αρχάς με το καλό το μωράκι σου!!

Εγώ εχω το αντιθετο θέμα με εσένα!! Ξεκίνησα όντας υπέρβαρη μην πω και παχύσαρκη δλδ άστα να πάνε. Πρώτο πράγμα που μου είπε ο αιματολόγος είναι να προσπαθήσω να μην πάρω ουτε ένα κιλό. Η γυναικολόγος μου είπεκαι αυτή το ίδιο. Όταν μάθαμε ότι είναι δίδυμα, ανησύχησα λίγο για το πώς θα το καταφέρω αυτό και τι πρέπει να κάνω στο θέμα βάρος (τα δίδυμα είναι πολύ συχνά πρόωρα και μικρά και πρέπει να φροντίσεις όσο γίνεται να βάλουν καλό βάρος στη διάρκεια της εγκυμοσύνης).

Επίσης είχα ανησυχήσει που αντί να βάζω ή να μένω σταθερή, έχανα κιλά! Τώρα διανύω την 17η εβδομάδα και έχω χάσει 5 κιλά και φαντάσου σε δίδυμα.

Η γιατρός μου με καθησύχασε, δεν ανησυχεί ΚΑΘΟΛΟΥ διότι όπως λένε και όλες οι κοπέλες παραπάνω το βάρος της μητέρας δεν έχει σχέση με το βάρος του μωρού.

Υπάρχουν βέβαια κάποια guidelines που λένε αν είσαι τόσο, πρέπει να βάλεις τόσα, κλπ αλλά αυτά είναι κυρίως για να μην ξεφύγεις. Και πάλι εφόσον παρακολουθεί ο γιατρός το μωρό, και αυτό είναι ΟΚ μην ανησυχείς καθόλου.

Βέβαια για εμένα που σου γράφω είναι νωρίς και δεν ξέρω τι βάρος θα γεννηθούν (και καν ΑΝ θα γεννηθούν δεν ξέρω...) ωστόσο στη φάση που είμαι επειδή έκανα την ερώτηση στη γιατρό μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου, θα παρακολουθούμε τα μωρά, όσο για μένα και άλλα 5 να χάσω δεν πειράζει!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! Smile 

19exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 9:07 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sas euxaristw oles me kanate na katalavw kapoia pragmata!! kserete otan oloi sou lene '' eimai periergi na dw ti mwro tha vgaleis'' 'h '' pou tha to xwreseis'' se kanei na skeftese diafora.. xairome omws me auta pou eipate k stin teliki auto einai to swma mou ti na kanw??to kalo einai oti o antras mou me stirizei se auto to thema!!
sigoura omws anupomonw na parw sta xeria mou ton mpempi:pillowfight: exw thema me ta kila 215994 

20exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 9:17 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kardoulini έγραψε:sas euxaristw oles me kanate na katalavw kapoia pragmata!! kserete otan oloi sou lene '' eimai periergi na dw ti mwro tha vgaleis'' 'h '' pou tha to xwreseis'' se kanei na skeftese diafora.. xairome omws me auta pou eipate k stin teliki auto einai to swma mou ti na kanw??to kalo einai oti o antras mou me stirizei se auto to thema!!
sigoura omws anupomonw na parw sta xeria mou ton mpempi:pillowfight: exw thema me ta kila 215994 

Με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκο σου στα χέρια σου κ όπως είπαμε...Μη δίνεις σημασία στις @@ιες που λένε δεξιά και αριστερά!!!

21exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 9:36 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

22exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 9:37 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Έλεος ρε συυ...Laughing Laughing Laughing 

23exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 9:38 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntina_kostas έγραψε:
Soniamyk έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Έλεος ρε συυ...Laughing Laughing Laughing 

Τι πάθατε καλέ ;

24exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Κυρ Σεπ 08, 2013 10:42 pm

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kardoulini έγραψε:sas euxaristw oles me kanate na katalavw kapoia pragmata!! kserete otan oloi sou lene '' eimai periergi na dw ti mwro tha vgaleis'' 'h '' pou tha to xwreseis'' se kanei na skeftese diafora.. xairome omws me auta pou eipate k stin teliki auto einai to swma mou ti na kanw??to kalo einai oti o antras mou me stirizei se auto to thema!!
sigoura omws anupomonw na parw sta xeria mou ton mpempi:pillowfight: exw thema me ta kila 215994 
kardoulini αυτό που λες το "πού θα το χωρέσεις" μου το είχανε πει και εμένα, και με είχε πειράξει πολύ. Από την αντίθετη πλευρά μου το είχανε πει βεβαια. Πέρσι είχα πιο πολλά κιλά (μετά έχασα κάποια). Αλλά όχι να πεις και ότι είμαι μπόγος. Λοιπόν δουλεύω σε μέρος όπου έρχομαι σε επαφή με πελάτες και όπως συζητάμε για ασχετα μου λεει είσαι παντρεμενη; λεω ναι. Λεει, παιδάκι έχεις; Λεω όχι αλλα θέλουμε. Με κοιτάει και στο ασχετο μου λεει: καλα κοπελια και πού θα το χωρέσεις να το βάλεις έτσι όπως είσαι; Εν τω μεταξύ ήμουν τότε έγκυος 2ο μήνα (τελικά δεν πήγε καλά) δεν το είχα πει σε κανεναν και με είχε πειράξει παρα πολυ και ο τρόπος του αλλα κυριως αυτό που ειπε.. ακου εκει... να μην ανησυχει η γιατρός μου και να μου τη λεει ο αγνωστος. Ειχα ριξει τρελο κλαμα. Μετά καταλαβα ότι δεν πρέπει να δινεις σημασια....!!

25exw thema me ta kila Empty Απ: exw thema me ta kila Δευ Σεπ 09, 2013 3:31 am

kardoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτό είναι το λάθος μας δίνουμε σημασία σε αυτά που μας λένε άσχετοι και ανίδεοι ως συνήθως και δεν σκεφτόμαστε καθαρά.. Πολλά άτομα ποτέ δεν χωνεψαν το ότι αυτά είναι τα κιλά μου κ σε όποιον αρέσω!! Σκέφτομαι πλέον ότι με ζηλεύουν Έτσι για να νιώθω καλύτερα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις