Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσιαααα!!!!!Καλοριζικο το νεο μας θεματακι στις ομαδες μαμαδων πλεον!!!Να χερομαστε ολες τα μωρακια μας,να ειναι παντα γερα,καλοτυχα κ ευτυχισμενα κ μαζι τους κ εμεις!!
Τι κανετε?Ποιες ξυπνησατε για να θηλασετε?Εμενα κοιμηθηκε εξαωρο σερι κ τωρα τη θηλαζω!Μετα θα ξανα κοιμηθουμε!

maniatx

maniatx
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα παρεούλα!Αχ συγκινητικό...
Δε νιωθω να εχω πυρετο θα βαλω θερμόμετρο μετά.. βεβαια ο μκρός από τις 2 μέχρι τις 5 αυπνος.. εβγαλε γουλιές τεράστιες ,και ειχε μυξούλες..
Καλημέρα Άλεξ..!
Πάω να ξαπλώσω λίγο τωρα που κοιμάται...
Έλα να μαζευόμαστε οι μανούλεςςςς.....!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! 654316 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαριαννακι μου!εγω τη θηλασα κ τη νανουριζω τωρα!παμε για δευτερο γυρο υπνου!εισαι αρρωστουλα μωρε μου?περαστικουλια..!να πας να ξεκουραστεις κ τα λεμε μετα!!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και απο μενα μανουλες....εμειςς βαρεσαμε σκοπια 3-5 και στις 6 ξυπνησε ο μικρος και ηρθε κι εκεινος κρεβατι....και κοιμομασταν ολοι μαζι μεχρι τωρα...η μικρη βεβαια ακομα κοιμαται....
ευχομαι ολα τα μωρακια μας να ειναι γερα, χαμογελαστα, καλοτυχα και να εχουν στη ζωη του μονο αγαπη και φροντιδα...!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κ από μένα!!!

Τι κάνετε?? Πολύ ωραία ιδέα να ανοίξουμε νέο θεματάκι στο φορουμ!! Τώρα πια είμαστε όλες μανούλες!! Να χαιρόμαστε τα πανέμορφα κουκλιά μας!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! 654316 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερες ομορφες!!!!μανουλες κ αξιολατρευτα μωρακια μας!!!καλοριζικο το θεματακι μας !!!συγκηνητικο πολυ που οταν ημασταν εδω ειχαμε ολες τα μωρακια μας στις κοιλιτσες κ τωρα ειμαστε καλες μανουλες με τα μωρακια αγκαλιτσα μας!!!τι ωραια!!! κοιμηθηκατα καλα?τα μωρακκια σας?εμεις χτυπησαμε τρελλη σκοπια χθες-για 1η φορα22.00 με 5 το πρωι!!!ουτε ανησυχος!ουτε γκρινια!ισα ισα πολυ ορεξη με καλη διαθεση κ χαμογελα!!!βεβαια ολη μερα μου κοιμοταν κ δεν ετρωγε κ καλα! ικ δεν κανει να τα ξυπναμε κιολας την ημερα,ειδικα το απογευμα αν βλεπουμε οτι κοιμουνται πολλες ωρες!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα μ ξυπνησε κατα τις 10!τον αλλαξα,τον θηλασα λιγο κ υπνο παλι το πουλακι μ!!τι ναπω ρε γμτ!μονο την νυχτα μερα δεν θα θελα να κανουμε..

sofiv

sofiv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σας κοριτσια κ απο μας.
Εμεις ειμαστε στο ριλαξ κ χαζολογαμε.
Εμεις ευτυχως απο υπνο το βραδυ παμε καλα.
Απο τις 11 μεχρι τις 5 παρα κατι, φαγαμε αλλαξαμε κ ξανα τουφα στις 6 παρα 20 μεχρι τις 10 κ 30.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες και μπεμπακια!!! να ειναι παντα γερα και καλοτυχα τα αγγελουδια μας! και εμεις παντα τοσο ευτυχισμενες! το ξωτικο μου σημερα κοιμηθηκε απο τη 1 μεχρι τωρα!!!! με εναν ανεφοδιασμο καυσιμου στις 4!!! χαχαχα! οπως καταλαβαινετε πηραμε και οι 2 οση δυναμη χρειαζομασταν για μια τεραααααααστια βολτα! εχω και ετοιμο φαγακι απο χθες! φασολαδα για τον μπαμπα και θα κανω αυγα τηγανιτα που μου ελειψαν για μενα! τωρα τρωει παλι! παραδοξως για βραδυ εμβολιου περασαμε καλα! το πρωτο 24ωρο εφυγε... για να δουμε πως θα παει το δευτερο....?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κ παλι μανουλες!εμεις μολις τωρα ξυπνησαμε απο το δευτερο γυρο υπνου κ τρωμε!!βλεπω ξενυχτησατε πολλες!φρουφρουκα λες να κανει τη νυχτα μερα ο μπουγατσακος μας?δεν κανει να τα ξυπναμε οντως!τζωρτζινακι νομιζω το εμβολιο φερνει κ υπνηλια σε μερικα μωρακια!παντως τελεια που πηρατε δυναμεις!καλες βολτουλες!σοφακι τι γλυκια που ειναι η μπουμπου σου!!στελλακι ξυπνησε η μικρη?βαρβαρα μου τι κανετε εσεις?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξ μ τι ωραια που κοιμηθηκατε καλα!!εμεις ευτυχως μια φορα μας ετυχε σημερα!ε μωρε μωρακια ειναι-απλα ποτε δεν το ειχε ξανακανει κ μου εκανε καπως...πιστευω να φυγει κ να ηρεμησουμε σημερα κ να κοιμηθουμε καλα!!το καλο σε ολη την υποθεση ειναι οτι δεν ειχε γκρινια κανησυχιες!!!ειχε ορεξηγια κουβεντα κ παιχνιδακια!! τζω μ οντως τα εμβολια ανταπεξερχονται διαφορετικα σε καθε οργανισμο κ δεν ειναι παντα δυσκολη φαση!!κ μενα του μικρου του ειχε προκαλεσει υπνηλια !!ετσι θα παει κ σημερα στο 2 24ωρο η νυφουλα μ!!μπραβο που κοιμηθηκατε κ δν ηταν ανησυχη μωρε μου!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξ μ τι ωραια που κοιμηθηκατε καλα!!εμεις ευτυχως μια φορα μας ετυχε σημερα!ε μωρε μωρακια ειναι-απλα ποτε δεν το ειχε ξανακανει κ μου εκανε καπως...πιστευω να φυγει κ να ηρεμησουμε σημερα κ να κοιμηθουμε καλα!!το καλο σε ολη την υποθεση ειναι οτι δεν ειχε γκρινια κανησυχιες!!!ειχε ορεξηγια κουβεντα κ παιχνιδακια!! τζω μ οντως τα εμβολια ανταπεξερχονται διαφορετικα σε καθε οργανισμο κ δεν ειναι παντα δυσκολη φαση!!κ μενα του μικρου του ειχε προκαλεσει υπνηλια !!ετσι θα παει κ σημερα στο 2 24ωρο η νυφουλα μ!!μπραβο που κοιμηθηκατε κ δν ηταν ανησυχη μωρε μου!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι φρουφρου μου ειναι πολυ μικρα ακομη κ δεν υπαρχει στανταρ προγραμμα λογικο!τωρα κοιμαται ε?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δημητρούλα τόσες ώρες άυπνος ο μπουγατσάκος?? Πωπω πώς αντέξατε τόσο ξενύχτι?? Τουλάχιστον δεν είχε γκρίνια καλό αυτό!! Μα τα πιάνει κάτι παράξενες ώρες η όρεξη για παιχνίδια κ κουβέντα...
Τζωρτζίνα μου κι εμένα το είχε ρίξει στον ύπνο μετά τον εμβολιασμό κ ευτυχώς δεν είχαμε παρατράγουδα με πυρετούς. Οπότε πολύ καλά την βρίσκω την δική σου, θα πάτε κ τη βόλτα σας κ θα έρθει στα ίσα της!
Αλεξ μου ολα καλά κι εσείς ε??? Ρίχνετε τους ύπνους σας μανούλα κ κορούλα μαζί ε??

Καλά είμαστε κ εμείς, η αχινούλα έχει στανταρ πρόγραμμα βραδινό.. Κοιμάται κατα τις 11-11,30 κ ξυπνάει στις 3 τρώει σχεδόν με κλειστά μάτια κ ξανακοιμαται μεχρι τις 5,30 κ μετά πάλι στις 7 κ κοιμάται ως τις 9 που σηκωνόμαστε παρέα για τα πρωινά μας!! Αυτό ακολουθεί αρκετές μέρες αλλά νομίζω οτι αλλάζουν συνήθειες συχνά... για να δούμε τι μας περιμένει αργότερα!

Εγώ σήμερα έφτιαξα σπανακόρυζο την ώρα που κοιμόταν... ευτυχώς πρόλαβα γιατί κοιμήθηκε μόνο μισή ωρίτσα κ τώρα ριλαξάρει!Smile 

Γεια σου Σοφη!! πολύ όμορφη η μικρή σου!Very Happy 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βαρβαρα μου ολα καλα κ εμεις δοξα τον θεο!κ εμενα εχει ενα μηνα περιπου που εχει το προγραμμα της στον βραδινο υπνο!αλλα μικρα ειναι θα χαλαει το προγραμμα πολλες φορες!βολτιτσες πατε?ποσο μαρεσουν οι βολτες με το καροτσακι!!!

maraki_t

maraki_t
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια μου!!! Τα φιλιά μου σε όλες τις μανούλες κ τα πανέμορφα μπεμπάκια μας!!! Μαριαννάκι πως είσαι σήμερα? Ελπίζω να έφυγε ο πυρετός. Σοφία κουκλάκι το μωράκι σου. Να σου ζήσει!!! Τι βλέπω? Το ζευγάρι μας αντάλλαξε ρόλους? Ο μπουγατσάκος με κρέμα άυπνος κ το ξωτικούλι ύπνους??? χιχι Τζω μου κι εμένα μετά το εμβόλιο έριξε τρελούς ύπνους. Απόλαυσέ το! Φρουφρούκα ίσως έτυχε αυτή η αλλαγή. Ανθρωπάκια είναι κι αυτά κι έχουν τον χαρακτήρα τους! Εμείς είμαστε μια χαρά!!! Χαίρομαι που έχει καλό καιρό κ μπορούμε να κάνουμε βόλτες. Το απόγευμα έχει ραντεβού με τους φίλους της!!! Σας φιλωωωωωωώ

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βολταρετε μαρακι μου ε?τελεια!εχουμε κ εμεις εδω ωραιο καιρο κ καλο ειναι να το εκμευαλλευτουμε!!χθες 4 ωρες ημασταν εξω!!φιλακια μαρακι μου να περνατε ομορφα!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ, Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΝΥΧΤΟΥΣΑΜΕ ΧΤΕΣ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΕ..ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ....ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ...ΑΥΡΙΟ ΣΚΕΦΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΒΓΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πατε στελλιτσα μου να ξεσκασετε!εγω προς το παρον σπιτι κ αργοτερα βολτιτσα γτ εχω κ λιγες δουλιτσες να κανω!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι Αλεξ μου πηγαίνουμε πολύ συχνά βόλτες με τη μπουμπού!! Όσο έχει καλό καιρό το εκμεταλλευομαι να βγαίνω κι εγώ λίγο! Με το καροτσάκι είναι υπέροχα δε λέω... αλλά τώρα έχω παραγγείλει και έναν μάρσιπο και θέλω να δω πως θα είναι κι έτσι οι βόλτες... έχοντας πάνω μου την κορούλα μου! Για να μπορεί να θηλάζει διακριτικά κιόλας!

Μαράκι καλά κάνετε και βολτάρετε έτσι πρέπει!! Μακάρι να ήμασταν κοντά να βολτάραμε παρέα!

Στέλλα μου θα αλλάξουν συνήθειες και τα δικά σας στον ύπνο, θα δεις!! Με το καλό να γίνουν και τα εμβόλια!!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ Ο ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ....ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΚΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΚΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙΙ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΕΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΣΟΥ

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ ωραία Στέλλα μου! Ανυπομονώ να αρχίσω τις βόλτες με το μωρό στο μάρσιπο. Είναι κ πιο βολικό πιστεύω όταν θες να πεταχτείς κάπου κοντά με το μωρό π.χ. στο φούρνο αντί να παίρνεις το καρότσι! Για σένα καλύτερα έτσι που έχεις 2. Είναι απαραίτητος!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα γυρισαμε σπιτι απο τη βολτα κ τρωμε!!αχ αυτες οι βολτες ποσο καλο μου κανουν!βαρβαρα μου κ εγω πιστευω οτι ειναι βολικο το μαρσιπο γισ εξω!προς το παρον δεν μου χρειαστηκε κ δεν πηρα!στελλιτσα εσυ που τα εχεις κ δυο δεν το συζητω σε σωζει!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και εδώ!! επιστρέφουμε στα παλιά μας λημέρια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! 215994 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα νατασουκο!δε σε προλαβα!μολις ταισα τη μικρη κ τωρα τη νανουριζω!με ξεζουμισε κ σημερα!ξεκινησα κ απο σημερα να προσεχω να χασω κ τα υπολοιπα κιλα!ουφ τι δυσκολο!!αλλα τι να κανω πρεπει!καλο βραδυ μανουλες κ μωρακια!αυριο παλι στο παλιο μας λιμερι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις