Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
κατερινιω μου πρωινη πρωινη ε?τι κανεις κοπελα μου?
και εδω εβαλε κρυο,κοριτσια μου!!! Very Happy 
περνω εναν καφε απο εκει που τους εχεις στη σειρα και παω στο τζακι να κανω ενα τσιγαρο!!!

το φρεσκο το γκαστρομενουλη που ειναι??? Laughing 
Καλημέρα Σοφάκι μου τι κάνεις?Ο μικρός?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Σοφάκι τζακάκι;;Τι ωραίαααα!!Ζηλεύω!!!
Κατερινιώ μου κι εσύ έχεις τζακάκι ;;Τυχερές!!Πόσο μ'αρέσει!!
Πού είσαι βρε Ποπάκιιιιιιιιιιι;;;;;;;Μας κάνεις καψόνια;;;Άντε περιμένουμε φρέσκα ζεστά νέα από τον ντοκ!!!!

Καλημέρα Σοφάκι μου τι κάνεις?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΗΡΘΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ.......Wink 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΠΑΚΙΙΙΙΙΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ?? ΔΕ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ??ΣΕ ΕΧΕΙ ΞΕΜΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ??

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα βικακι μου!!!τι κανεις??ο μπομπιρακος..κλωτσαει??
δωστου φιλακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 

ποπακι νομιζω οτι καλα σε λεει η κατερινα ...γκαζιαρα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
ποσο χαιρομαι για σενα κοριτσακι μου!!!
καλημερα γλυκο μου σοφακι.....τι κανει ο μικρουλης σου;;;;ελπιζω να ειναι καλυτερα.....
εγω μια χαρα και ο μπεμπης επισης...μου ριχνει κατι κλωτσιες στο πλαι κατι φορες και με πεταει στον αερα.....και κανα 2 εβδομαδες εχουμε και λοξυγγα μεσα στην ημερα....πολυ φαση μιλαμε.....Smile Smile Smile Smile Smile Smile

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!
ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ - ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΜΠΡΟΣ ΞΕΚΟΥΝΑ, ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!
ΤΗΝ ΛΙΛΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΤΣΑΙΝΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 5 ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ......ΟΠΟΤΕ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ.

ΛΟΙΠΟΝ.....ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.......
Ο ΝΤΟΚ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 2/12 ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.
ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΤΙΚΟΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΑ ΒΑΡΗ, ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΦΕΛΙΣΙΝ ΜΟΥ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ), ΝΑ ΤΡΩΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΠΟΡΩ, ΝΑ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΩ, ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ (ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΙΝΩ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΛΑΙΤ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΩΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ-ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ-ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΙΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΝΤΙΚΗ)ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΜΟΥ!ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ 3-4 ΣΤΙΣ 10 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΦΕ. ΝΑ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΩ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ).
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ. ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ.
ΑΑΑΑ ΝΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΤΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΠΤ!
ΑΥΤΑ!!!
ΟΥΦ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΓΡΑΨΑ!!!
μπρανο ποπακι μου μπραβο!!!!!!με το καλο ολα καλα θα πανε!!!!!αχ τι ωραια!!!!!παρα πολυ ωραια!!!!Αχ αφού θα έρθει και η μανούλα τέλεια θα έχεις και βοήθεια!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα σε ολα τα κοριτσια.....
μπραβο ποπακι μου υπεροχα τα νεα σου απο τον γιατρο.....ολα κυλανε μια χαρα και ετσι θα συνεχισουν......ποσο χαιρομαι κοριτσακι μου για σενα δεν μπορεις να φανταστεις.....
αντε κοντευει και η 2 Νοεμβρη για να ακουσετε την καρδουλα του μωρου σας ποπακι μου.....τοτε να εισαι σιγουρη οτι θα κλαψεις πολυ.....θα κυλανε τα δακρυα χωρις να το εχεις παρει ειδηση.....
μπραβο ρε κοριτσι μου.....
οι υπολοιπες κοριτσια μου τι κανετε;;;τζακι διαβαζω.....και εμενα μου αρεσει πολυ.....Smile Smile Smile Smile Smile 

Καλημέρα Βικάκι μου καλά πουλάκι μου ετοιμάζομαι να πάω σούπερ μάρκετ και μετά να μαγειρέψω!!Μιλάμε άνοιξα την πόρτα να αεριστεί το σπίτι πάγωσα!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικάκι μου καλά πουλάκι μου ετοιμάζομαι να πάω σούπερ μάρκετ και μετά να μαγειρέψω!!Μιλάμε άνοιξα την πόρτα να αεριστεί το σπίτι πάγωσα!
καλημερουδια βασουλινα μου......τι θα φτιαξεις παλι χρυσοχερα μου;;;;;τοσο πολυ κρυο ρε κοριτσι;;;;εμεις εδω εχουμε ηλιο αλλα δεν εχω βγει ακομα εξω να δω αν κανει κρυο.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
κατερινιω μου πρωινη πρωινη ε?τι κανεις κοπελα μου?
και εδω εβαλε κρυο,κοριτσια μου!!! Very Happy 
περνω εναν καφε απο εκει που τους εχεις στη σειρα και παω στο τζακι να κανω ενα τσιγαρο!!!

το φρεσκο το γκαστρομενουλη που ειναι??? Laughing 
Καλημέρα Σοφάκι μου τι κάνεις?Ο μικρός?
καλημερα βασουλα μου!!καλα ειναι!σημερα πηγε σχολειο!
ηρθε απο πανω μου το πρωι και με φιλουσε για να ξυπνησω κ μου ελεγε .."μαμα,σηκω να παμε σχολειοοοο!" Laughing Laughing Laughing 

εσυ τι κανεις κοριτσακι μου?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικάκι μου καλά πουλάκι μου ετοιμάζομαι να πάω σούπερ μάρκετ και μετά να μαγειρέψω!!Μιλάμε άνοιξα την πόρτα να αεριστεί το σπίτι πάγωσα!
καλημερουδια βασουλινα μου......τι θα φτιαξεις παλι χρυσοχερα μου;;;;;τοσο πολυ κρυο ρε κοριτσι;;;;εμεις εδω εχουμε ηλιο αλλα δεν εχω βγει ακομα εξω να δω αν κανει κρυο.....

Άστα να πάνε!Λέω να κάνω μοσχαράκι κοκκινιστό με πουρέ

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
κατερινιω μου πρωινη πρωινη ε?τι κανεις κοπελα μου?
και εδω εβαλε κρυο,κοριτσια μου!!! Very Happy 
περνω εναν καφε απο εκει που τους εχεις στη σειρα και παω στο τζακι να κανω ενα τσιγαρο!!!

το φρεσκο το γκαστρομενουλη που ειναι??? Laughing 
Καλημέρα Σοφάκι μου τι κάνεις?Ο μικρός?
καλημερα βασουλα μου!!καλα ειναι!σημερα πηγε σχολειο!
ηρθε απο πανω μου το πρωι και με φιλουσε για να ξυπνησω κ μου ελεγε .."μαμα,σηκω να παμε σχολειοοοο!"  Laughing Laughing Laughing 

εσυ τι κανεις κοριτσακι μου?

Μπράβο το αγοράκι μου!Καλά και γω μια χαρά ψυχολογικά πετάω και δεν ξέρω το γιατί εδώ και μέρες!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα βικακι μου!!!τι κανεις??ο μπομπιρακος..κλωτσαει??
δωστου φιλακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 

ποπακι νομιζω οτι καλα σε λεει η κατερινα ...γκαζιαρα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
ποσο χαιρομαι για σενα κοριτσακι μου!!!
καλημερα γλυκο μου σοφακι.....τι κανει ο μικρουλης σου;;;;ελπιζω να ειναι καλυτερα.....
εγω μια χαρα και ο μπεμπης επισης...μου ριχνει κατι κλωτσιες στο πλαι κατι φορες και με πεταει στον αερα.....και κανα 2 εβδομαδες εχουμε και λοξυγγα μεσα στην ημερα....πολυ φαση μιλαμε.....Smile Smile Smile Smile Smile Smile
καλα ειναι ο φιλιππακος,σημερα πηγε σχολειο του!!!

χαχαχαχαχα οντως ειναι τελεια οταν εχουν λοξυγγα μεσα στην κοιλια! Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάρες μου πάω για τα ψώνια μου τα λέμε αργότερα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
κατερινιω μου πρωινη πρωινη ε?τι κανεις κοπελα μου?
και εδω εβαλε κρυο,κοριτσια μου!!! Very Happy 
περνω εναν καφε απο εκει που τους εχεις στη σειρα και παω στο τζακι να κανω ενα τσιγαρο!!!

το φρεσκο το γκαστρομενουλη που ειναι??? Laughing 
Καλημέρα Σοφάκι μου τι κάνεις?Ο μικρός?
καλημερα βασουλα μου!!καλα ειναι!σημερα πηγε σχολειο!
ηρθε απο πανω μου το πρωι και με φιλουσε για να ξυπνησω κ μου ελεγε .."μαμα,σηκω να παμε σχολειοοοο!"  Laughing Laughing Laughing 

εσυ τι κανεις κοριτσακι μου?
Μπράβο το αγοράκι μου!Καλά και γω μια χαρά ψυχολογικά πετάω και δεν ξέρω το γιατί εδώ και μέρες!
μπραβο κοριτσακι μου!!!φτου φτου...
παντα ετσι!!!! Very Happy 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλα ειναι ο φιλιππακος,σημερα πηγε σχολειο του!!!

χαχαχαχαχα οντως ειναι τελεια οταν εχουν λοξυγγα μεσα στην κοιλια! Laughing Laughing Laughing 
μπραβο στο δυνατο αγορι σου.....τι εχει περασει και αυτο απο τοτε που ξεκινησε το σχολειο;;;;να 'ναι καλα.....
ναι εχει πολυ φαση σοφακι μου.....στην αρχη νομιζα οτι μπορει να ειναι κλωτσιες αλλα ελεγα τη μια πισω απο την αλλη;;;;μετα οταν πηγα γιατρο και ειδαμε οτι ειναι με το κεφαλακι προς τα κατω καταλαβα οτι ειναι λοξυγγας και θυμηθηκα εσενα που μου το ειχες πει.....

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Κοριτσάρες μου πάω για τα ψώνια μου τα λέμε αργότερα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 334590 
καλα ψωνια βασουλινα μου......υπεροχο και το φαγακι σου μονο στο ακουσμα...γεια στα χερια σου χρυσοχερα μου.....Smile Smile Smile Smile Smile 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παω να κανω καμια δουλεια και επιστρεφω σε λιγοοοο!
φιλιααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:κοριτσακια μου παω να κανω καμια δουλεια και επιστρεφω σε λιγοοοο!
φιλιααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 
φιλακια πολλα σοφακι μου......Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ Μ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 

ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ???Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 35468 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ Σ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΙΟ,ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ Μ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ Κ ΚΤ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ Σ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Σ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 35468 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικάκι μου καλά πουλάκι μου ετοιμάζομαι να πάω σούπερ μάρκετ και μετά να μαγειρέψω!!Μιλάμε άνοιξα την πόρτα να αεριστεί το σπίτι πάγωσα!
καλημερουδια βασουλινα μου......τι θα φτιαξεις παλι χρυσοχερα μου;;;;;τοσο πολυ κρυο ρε κοριτσι;;;;εμεις εδω εχουμε ηλιο αλλα δεν εχω βγει ακομα εξω να δω αν κανει κρυο.....
Άστα να πάνε!Λέω να κάνω μοσχαράκι κοκκινιστό με πουρέ


ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ!!!
ΚΑΛΕ ΒΑΣΟΥΛΑ.......ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΜΕ ΠΟΥΡΕ ΚΑΝΩ!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:ΠΟΠΑΚΙΙΙΙΙΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ?? ΔΕ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ??ΣΕ ΕΧΕΙ ΞΕΜΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ??



ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΕΙΔΑ. ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΑ...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ......ΗΡΘΕ Ο ΘΕΙΟΣ (ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ-ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΣΧΕΣΗ) ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕ!!!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΘΕΙΟ. ΛΕΩ:ΚΑΛΕ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΒΟΥΚΙΝΟ, ΑΜΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΠΤ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;;;ΤΠΤ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!!ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:ΠΟΠΑΚΙΙΙΙΙΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ?? ΔΕ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ??ΣΕ ΕΧΕΙ ΞΕΜΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ??


ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΕΙΔΑ. ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 417472 ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΑ...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 4 688264 ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!
Αντε καλά σε συγχωρώ Laughing Laughing Laughing Laughing γιατί κι εγώ σ'αγαπώ.. 'η μάλλον ΣΑΣ αγαπω Ποπάκι και καψουροσπορίνι!!!!!!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ......ΗΡΘΕ Ο ΘΕΙΟΣ (ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ-ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΣΧΕΣΗ) ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕ!!!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΘΕΙΟ. ΛΕΩ:ΚΑΛΕ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΒΟΥΚΙΝΟ, ΑΜΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΠΤ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;;;ΤΠΤ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!!ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ!!!
Αχ μωρέ σ'αγαπάνε και είναι λογικό!!!Και πολύ καλά σου λέει ο θείος: τιποτα δε θα συμβεί!!Είπαμε το θαυματακι σου ήρθε για να μείνει!!!!Να σαι σίγουρη γι'αυτό!!!!!!Τον Ιούλιο θα κρατάς ένα μπεμπίνι στην αγκαλίτσα σου...αχ θα κλάψω !!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οοουφφφ..νομιζω οτι τελειωσα!εβαλα σαλτσουλα κ μεσα "τηγανισα" αυγα .

μωρε θα με κανετε κ μενα να κλαιω παλι Crying or Very sad  ελααα...
σοφακι εισαι θεα..καψουροσπορινι!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις