Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε και καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία!Ποππάκι μου χρόνια σας πολλά να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το καλό το μωράκι σας!!Βικάκι μου βοήθεια σου!!Σοφάκι μου ελπίζω σήμερα να μην έχεις αναγούλες!Κατερινάκι μου δεν είσαι καθόλου ξεκάρφωτη μην το ξαναπείς!Σήμερα από το πρωί έκανα τα γλυκάκια μου ο πόνος πόνος αλλά εγώ αντιστέκομαι!

Βασουλα I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 

Kοριτσάκι μου!Περαστικά σας!!Τι κάνετε τι νέα?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gogoulini88 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε και καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία!Ποππάκι μου χρόνια σας πολλά να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το καλό το μωράκι σας!!Βικάκι μου βοήθεια σου!!Σοφάκι μου ελπίζω σήμερα να μην έχεις αναγούλες!Κατερινάκι μου δεν είσαι καθόλου ξεκάρφωτη μην το ξαναπείς!Σήμερα από το πρωί έκανα τα γλυκάκια μου ο πόνος πόνος αλλά εγώ αντιστέκομαι!
vasoulaaa glukaaaa????
egw ta apofeygw kai na ta ftiaxnw kai na ta trww(oso mporw fysika...)

Γεια σου Γεωργία μου!Ναι έκανα κυρίως να μπω στο κλίμα και να ανεβεί η διάθεση!Καλά μην φανταστείς και γω τα μοιράζω!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

Βασουλα I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 

Kοριτσάκι μου!Περαστικά σας!!Τι κάνετε τι νέα?[/quote]

Βασουλινι μου, τα νεα μας αυτα αυτες τις μερες..
Τωρα αυριο μετα τη δουλεια θα φτιαξουμε με τη μικρη κουλουρακια που τα περιμενει πως και πως! Πολυ χαιρομαι!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
καλησπερα βασουλινα μου.....και του χρονου κοριτσακι μου.....ετσι εσυ να ανατιστεκεσαι βασουλα μου.....ο πονος δεν σημαινει κατι αν δεν δουμε στοιχεια.... Wink Wink Wink Wink Wink 

Έτσι Βικάκι μου αλλά την νιώθω κοντά πολύ κοντά..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:

Τωρα αυριο μετα τη δουλεια θα φτιαξουμε με τη μικρη κουλουρακια που τα περιμενει πως και πως! Πολυ χαιρομαι!!![/quote]

Μπράβο κοριτσάκι μου να ανέβει και η διάθεση!

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:

Τωρα αυριο μετα τη δουλεια θα φτιαξουμε με τη μικρη κουλουρακια που τα περιμενει πως και πως! Πολυ χαιρομαι!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου να ανέβει και η διάθεση![/quote]

vasoula1 μου εύχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην σε επισκεφτεί η κοκκινοσκουφίτσα!!!

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα όμορφες ζουζούνες!!τι κάνετε?άντε από αύριο ξεκούραση επιτέλους θα κοιμηθώ όσο θέλω  Razz Razz 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Καταρχιν να σας πω οτι μου εχετε λειψει ολες πολυ πολυ και προσπαθω να σας διαβαζω οσο μπορω!

Να καλως ορισω τα νεα κοριτσακια μας (καποιες μαλλον δεν με ξερουν καν τοσο καιρο που εχω να μπω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 ) και να τους ευχηθω ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ καθως και ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ για αυτες που ηδη εχουν κρατησει θετικες χοριακες!

Σας φιλω γλυκα ολες!

ΥΓ. Στα φιλεναδακια μου (lillybell, poppaki, vasoula, valentinaki, viki, sofaki - αν ξεχνω καμια ζητω ταπεινα συγνωμη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 667478 ) σας στελνω απο ενα σβουριχτο φιλι στα μαγουλακια σας!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:Καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Καταρχιν να σας πω οτι μου εχετε λειψει ολες πολυ πολυ και προσπαθω να σας διαβαζω οσο μπορω!

Να καλως ορισω τα νεα κοριτσακια μας (καποιες μαλλον δεν με ξερουν καν τοσο καιρο που εχω να μπω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 4872 ) και να τους ευχηθω ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ καθως και ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ για αυτες που ηδη εχουν κρατησει θετικες χοριακες!

Σας φιλω γλυκα ολες!

ΥΓ. Στα φιλεναδακια μου (lillybell, poppaki, vasoula, valentinaki, viki, sofaki - αν ξεχνω καμια ζητω ταπεινα συγνωμη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 667478 ) σας στελνω απο ενα σβουριχτο φιλι στα μαγουλακια σας!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

σε ευχαριστούμε πολύ!!!πολλα φιλιά καλές γιορτές και χρόνια πολλά!! santa santa 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!! santa santa santa 

ΠΟΠΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Σ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΤΩΜΑ...ΧΘΕΣ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ 3 ΔΟΣΕΙΣ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ! Smile 

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΑ,ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ..... Embarassed Embarassed Embarassed 
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ! Embarassed Embarassed Embarassed 

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!! santa santa santa 

ΠΟΠΑΚΙ  ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Σ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΤΩΜΑ...ΧΘΕΣ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ 3 ΔΟΣΕΙΣ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ! Smile 

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΑ,ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ..... Embarassed Embarassed Embarassed 
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ! Embarassed Embarassed Embarassed 

καλημέραααα!!!καλό κουράγιο με τα ψησίματα των γλυκών! Razz  επειδή είμαι και ολίγων ξανθιά άσχετα αν έχω μαύρα μαλλιά  Razz έχεις αναγούλες γιατί κρύωσες ή είναι κάτι άλλο ?? Wink  Wink 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τσουπρες μου!!! santa santa santa 
τι κανετε???
χρονια πολλα σε ολες ,να χαιρεστε τους ανθρωπους που αγαπατε και να εχουμε παντα υγεια!!!!
και θα το ξαναπω..οι Αγιες Μερες που ερχονται να φερουν στην καθεμια μας και σε ολο το κοσμο,αυτο που λαχταρα!!!
Καλα Χριστουγενναααα,χο χο χο χο χο   santa santa santa santa 

καλλιτσα μου και του χρονου με υγεια!!!
και περαστικουλια σου!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 35468 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!ΟΧΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΤ ΑΛΛΟ ΓΤ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ.!!

ΣΟΦΑΚΙ Μ ΚΕΡΚΥΡΑΙΥΚΟ ΧΡΟΝΙΑ Σ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ???
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!! Laughing Laughing Laughing 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εσυ καλλιτσα μου να χαιρεσαι τους ανθρωπους που αγαπας!!!
ναι καλλιτσα μου ειδες!!!  Laughing Laughing Laughing  που να περασουν?..δε προκειται να περασουν αν δεν περασει ενα μιση μηνας!!!!  Rolling Eyes 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:και εσυ καλλιτσα μου να χαιρεσαι τους ανθρωπους που αγαπας!!!
ναι καλλιτσα μου ειδες!!!  Laughing Laughing Laughing  που να περασουν?..δε προκειται να περασουν αν δεν περασει ενα μιση μηνας!!!!  Rolling Eyes 

ΠΩ,ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!Κ ΜΕΤΑ ΚΑΘΙΣΙΟ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα καθομαι καλλιτσα μου..με το που σηκωνομαι ορθια ..μου ερχεται!
ανυπομονω να περασει το πρωτο τριμηνο απο πολλες αποψεις....

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!ΟΧΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΤ ΑΛΛΟ ΓΤ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ.!!

ΣΟΦΑΚΙ Μ ΚΕΡΚΥΡΑΙΥΚΟ ΧΡΟΝΙΑ Σ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!! Laughing Laughing Laughing 

ααα!!ε περαστικούλια τότε!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:τωρα καθομαι καλλιτσα μου..με το που σηκωνομαι ορθια ..μου ερχεται!
ανυπομονω να περασει το πρωτο τριμηνο απο πολλες αποψεις....

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΟΦΑΚΙ Μ ΚΑΙ ΔΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!ΟΧΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΤ ΑΛΛΟ ΓΤ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ.!!

ααα!!ε περαστικούλια τότε!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Μ!!!

katerinoula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα τσουπρες μου!!! santa santa santa 
τι κανετε???
χρονια πολλα σε ολες ,να χαιρεστε τους ανθρωπους που αγαπατε και να εχουμε παντα υγεια!!!!
και θα το ξαναπω..οι Αγιες Μερες που ερχονται να φερουν στην καθεμια μας και σε ολο το κοσμο,αυτο που λαχταρα!!!
Καλα Χριστουγενναααα,χο χο χο χο χο   santa santa santa santa 

καλλιτσα μου και του χρονου με υγεια!!!
και περαστικουλια σου!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 35468   

Καλά Χριστούγεννα Σοφάκι!!!να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

εμένα από το πρωί μπαίνουν φατσάκια στο γραφείο για τα κάλαντα έχουν πολύ πλακα ειδικά κάτι μικροσκοπικά ανθρωπάκια έχουν βάλλει και σκουφάκια χιχιχι santa santa 

bourboulithra

bourboulithra
καλημεραααααααααααααααααα!!!!!
εφτασαν τα Χριστουγεννα!!!! επιτελους μια μερα σπιτι μου σπιτακι μου!!! στρωθηκα στις δουλιτσες γιατι βρωμισαμε!! εψησα μια τυροπιτα και εβαλα κατι ψαρια στο φουρνο!
καθισα να φαω λιγο και να σας πω τις ευχες μου!!
 santa ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ οι Αγιες αυτες ημερες να φερουν τη χαρα στο σπιτι σας με ενα θετικο τεστακι
 santa ΠΟΠΠΑΝΣ ΜΟΥ υπομονη με το καθισιο,το στρουμφακι ηρθε για να μεινει και το εχει αποδειξει απο πολυυυ νωρις,ολα θα πανε τελεια,σκεψου οτι στην κοιλιτσα σου χτυπαει μια καρδουλα πολυ πολυ γρηγορα
 santa ΣΟΦΟΥΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ σε νιωθω απολυτα πουλακι μου,το περασες ξανα και το ξερεις (δυστυχως) θα περασουν οι αναγουλες,θα μεγαλωνει η κοιλιτσα και θα τη χαιρεσαι.
 santa ΚΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΗευχομαι να βρεις μια καλη καλη δουλιτσα για να εισαι ηρεμη και να πανε ολα καλα με το μωρο σου Wink 
 santa ΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ-ΕΙΡΗΝΑΚΙ σας χασαμε και μας λειψατε!!!!!! ευχομαι να ειστε καλα και να επιστεψετε με ευχαριστα νεα στην παρεουλα μας!!!
ΞΕΧΑΣΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!
ΕΥΧΟΜΑΙ Σ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!!!!Η ΚΡΙΣΗ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΤΩ!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΑΜΑ!!!!!!!

poppaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!!!
καλα χριστουγεννα με υγεια και υπεροχες στιγμες για τις μελλουσες και ηδη μανουλες.
στα κοριτσακια που το παλευουν ακομα ευχομαι το θαυμα της γεννησης του ιησου να τους φερει στις κοιλιτσες τους και το δικο τους θαυματακι.
πιστη κοριτσια, επιμονη και υπομονη!!!!
αννουλα μου!!!!μου εχεις λειψει!!!ποτε θα ξεκουραστεις εσυ μαρη;;;;εεεε;;; ποτε οεο;;;
καλημερα και χρονια πολλα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!
ευχομαι να ειστε ολες οσο καλυτερα μπορειτε.
εγω απο χτες εχω θεμα με το στομαχακι μου παλι.....μαλλον τα τοσα πολλα χαπια (11 την ημερα) το τσακισαν, οποτε σημερα η μανουλα θα κανει κοτοσουπιτσα για να ηρεμησω λιγακι.κατα τ' αλλα τα κεφε μου εχουν μειωθει πολυ, αλλα οταν σηκωνομαι εχω πονακια. η κοιλιτσα μου εχει πρηστει πολυ.......περιμενω πως και πως το ραντεβου μου στις 30/12 για να ξαναδω το στρουμφακι μου!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΑΚΙ Μ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΙΝΙ Σ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ Σ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Σ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΤ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΝΕ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΠΑΩ Ν ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!! santa santa santa 

ΦΙΛΙΑ Σ ΟΛΕΣ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 38 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:Καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Σας φιλω γλυκα ολες!

Καλημέρα και χρόνια πολλά Αννούλα μου γλυκιά!!Τι κάνεις?Πως περνάς?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις