Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ψάχνω για ένα καρότσι που να κλείνει εύκολα και να μπαίνει σε πορτ μπαγκαζ μικρού αυτοκινήτου. Ως τώρα χρησιμοποιούσαμε το stokke, αλλά ως γνωστό είναι μεγάλο και λίγο άβολο στο κλείσιμο. Εσείς ποιο καρότσι έχετε; Αν θυμάστε και τις τιμές τους ακόμη καλύτερα!...

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KALHSPERA!!TA MACLAREN EINAI POLY VOLIKA KAI KLEINOYN ME TO ENA XERI!!EINAI TA PIO ELAFRIA THS AGORAS KAI POLU ANTHEKTIKA,TA 2 MOU AGORAKIA TA EIXA ME TO MACLAREN GALAZIO KAFE,KAI TORA POU PERIMENO THN KORH PHRATO IDIO SE ROZKAFE.EIMAI POLU EYXARISTHMENH.GIA TIMES DES STON SKROUTZ.GR DE THYMAMAI AKRIVOS TIMH GIATI PHRA PAKETO MAZI ME TO KATHISMMATAKI,FILIA Wink Wink 

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μήπως έχει καμια σας το Peg perego pliko mini; Mου φάνηκε καλό και είναι αρκετά φθηνότερο (περίπου 100Ε) από το maclaren quest. Είμαι μεταξύ των δύο! Όποια μπορεί ας με βοηθήσει να αποφασίσω!

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαταρχάς χρόνια πολλά, καλή χρονιά! Εύχομαι σε όλες σας ευτυχία, γαλήνη, προκοπή και κυρίως υγεία! Όλες οι εγκυούλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να σφίξετε υγιή τα παιδάκια σας στις αγκαλιές σας! Λοιπόν...για να επιστρέψω στο θέμα μου. Δε μπορεί να μην ξέρει καμια σας ένα καλό καρότσι όπως το περιγράφω.... Έτσι δεν είναι;;;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tinkerbell καλη χρονια! υγεια και ευτυχια!!
το stokke το βολευτηκατε?

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:tinkerbell καλη χρονια! υγεια και ευτυχια!!
το stokke το βολευτηκατε?
Σε όλα του τέλειο. Ψηλό, άνετο, εύκολο στην κίνηση, σκυλι. Αλλά (υπάρχει ένα μεγάλο αλλά) δεν χωράει στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου μου (μικρό)! Άρα θέλω ένα μικρό καροτσάκι να κάνω τη δουλειά μου!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinkerbell10 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:tinkerbell καλη χρονια! υγεια και ευτυχια!!
το stokke το βολευτηκατε?
Σε όλα του τέλειο. Ψηλό, άνετο, εύκολο στην κίνηση, σκυλι. Αλλά (υπάρχει ένα μεγάλο αλλά) δεν χωράει στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου μου (μικρό)! Άρα θέλω ένα μικρό καροτσάκι να κάνω τη δουλειά μου!
το γλυκοκοιταει ο αντρας μου και λεει μαλλον ειναι βολικο.σκεφτομαστε μηπως και την κανουμε την αγορα...ευχαριστω!

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
Tinkerbell10 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:tinkerbell καλη χρονια! υγεια και ευτυχια!!
το stokke το βολευτηκατε?
Σε όλα του τέλειο. Ψηλό, άνετο, εύκολο στην κίνηση, σκυλι. Αλλά (υπάρχει ένα μεγάλο αλλά) δεν χωράει στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου μου (μικρό)! Άρα θέλω ένα μικρό καροτσάκι να κάνω τη δουλειά μου!
το γλυκοκοιταει ο αντρας μου και λεει μαλλον ειναι βολικο.σκεφτομαστε μηπως και την κανουμε την αγορα...ευχαριστω!
Αν έχετε χώρο, το συστήνω ανεπιφύλακτα!

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εχω το maclaren και το silver cross που ειναι ακομα πιο μικρο και ελαφρυ, αλλα ειναι ακριβουτσικο. Γιατι δεν κοιταζεις τα μικρα καροτσια της chicco; ειναι καλα και ανθεκτικα (ειχα και τετοιο αλλα το εδωσα).

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς έχουμε το Chicco Trio Sprint, κλείνει σαν ομπρέλα. Κυρίως όσο το έχεις γυμνό για να εφαρμόζεις το κάθισμα του αυτοκινήτου (σύστημα κλικ-κλακ), πιάνει 0 χώρο.
Δες το σε κάποιο κατάστημα για να βεβαιωθείς. Θα το έχεις από 0 έως 3+ ετών.

http://www.skroutz.gr/s/267868/Chicco-Trio-Living.html

Εμείς έχουμε και το Chicco Trio S3

http://www.skroutz.gr/s/267883/Chicco-Trio-S3.html

... και το έχουμε χρησιμοποιήσει μόνο 4 φορές σε 6 μήνες.  Crying or Very sad Πιάνει όλο το πορτ μπαγκάζ. Εκτός κι αν το συναρμολογώ επί τόπου... (έλεος...)

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Tinkerbell10"]Ψάχνω για ένα καρότσι που να κλείνει εύκολα και να μπαίνει σε πορτ μπαγκαζ μικρού αυτοκινήτου. Ως τώρα χρησιμοποιούσαμε το stokke, αλλά ως γνωστό είναι μεγάλο και λίγο άβολο στο κλείσιμο. Εσείς ποιο καρότσι έχετε; Αν θυμάστε και τις τιμές τους ακόμη καλύτερα!...[/quotehttp://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2013/Book+Plus+Completo+%26+Modular και βαζουμε οτι θες μες στο πορτμπαγκαζ γιατι κλεινει σαν βιβλιο και εχω αρκετο χωρο.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b__zvNN91u4

δεν θυμαμαι κανα 400-500 μονο του κανει

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalhspera,
emeis eixame to Pliko Mini.
Mas arese para polu! Voliko,elafrei, klinei me to ena xeri, kai meta steketai monos tou. Xoraei sto port mpagaz (fiat stilo 3porto).
Einai polu kalo kai to inglesina swift, mas to "enoikiaze" mia fili mou stin Ouggaria otan kaname diakopes ekei. To idio elafrei, voliko, klinei me to ena xeri.

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikvik έγραψε:Kalhspera,
emeis eixame to Pliko Mini.
Mas arese para polu! Voliko,elafrei, klinei me to ena xeri, kai meta steketai monos tou. Xoraei sto port mpagaz (fiat stilo 3porto).
Einai polu kalo kai to inglesina swift, mas to "enoikiaze" mia fili mou stin Ouggaria otan kaname diakopes ekei. To idio elafrei, voliko, klinei me to ena xeri.
Μμμμ σημαντική πληροφορία. Κάτι έχω διαβάσει για τις ρόδες που πρέπει να ευθυγραμμίσεις για να το κλείσεις και επίσης ότι καθώς κλείνει ακουμπάει κάτω και λερώνεται. Ισχύουν αυτά; Πάντως ισχύει ότι κλείνει με το ένα χέρι ε;;; Χαίρομαι!

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tinkerbell10 έγραψε:
nikvik έγραψε:Kalhspera,
emeis eixame to Pliko Mini.
Mas arese para polu! Voliko,elafrei, klinei me to ena xeri, kai meta steketai monos tou. Xoraei sto port mpagaz (fiat stilo 3porto).
Einai polu kalo kai to inglesina swift, mas to "enoikiaze" mia fili mou stin Ouggaria otan kaname diakopes ekei. To idio elafrei, voliko, klinei me to ena xeri.
Μμμμ σημαντική πληροφορία. Κάτι έχω διαβάσει για τις ρόδες που πρέπει να ευθυγραμμίσεις για να το κλείσεις και επίσης ότι καθώς κλείνει ακουμπάει κάτω και λερώνεται. Ισχύουν αυτά; Πάντως ισχύει ότι κλείνει με το ένα χέρι ε;;; Χαίρομαι!

Tis rodes prepei na euthugrammiseis gia na steketai orthia monos tou eukola to pliko mini.
Kleinei kai oi duo karotsi (pliko mini kai inglesina swift) xwris na to euthugrammiseis apla meta oi rodes kanoun giro-giro otan to sikoseis to karotsi.
To inglesina den steketai monos tou.
Kai oi duo kleinei me to ena xeri.
iparxei video sto youtube
pliko mini:
https://www.youtube.com/watch?v=mh3laGnqE2w
inglesina swift:
https://www.youtube.com/watch?v=41psc_rI5Mc

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikvik έγραψε:
Tinkerbell10 έγραψε:
nikvik έγραψε:Kalhspera,
emeis eixame to Pliko Mini.
Mas arese para polu! Voliko,elafrei, klinei me to ena xeri, kai meta steketai monos tou. Xoraei sto port mpagaz (fiat stilo 3porto).
Einai polu kalo kai to inglesina swift, mas to "enoikiaze" mia fili mou stin Ouggaria otan kaname diakopes ekei. To idio elafrei, voliko, klinei me to ena xeri.
Μμμμ σημαντική πληροφορία. Κάτι έχω διαβάσει για τις ρόδες που πρέπει να ευθυγραμμίσεις για να το κλείσεις και επίσης ότι καθώς κλείνει ακουμπάει κάτω και λερώνεται. Ισχύουν αυτά; Πάντως ισχύει ότι κλείνει με το ένα χέρι ε;;; Χαίρομαι!

Tis rodes prepei na euthugrammiseis gia na steketai orthia monos tou eukola to pliko mini.
Kleinei kai oi duo karotsi (pliko mini kai inglesina swift) xwris na to euthugrammiseis apla meta oi rodes kanoun giro-giro otan to sikoseis to karotsi.
To inglesina den steketai monos tou.
Kai oi duo kleinei me to ena xeri.
iparxei video sto youtube
pliko mini:
https://www.youtube.com/watch?v=mh3laGnqE2w
inglesina swift:
https://www.youtube.com/watch?v=41psc_rI5Mc
Ναι, ναι το έχω δει το βιντεο! Απλά ξέρεις...καμια φορά η πραγματικότητα είναι διαφορετική! Σε ευχαριστώ πάντως πολύ!!!1

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera....

ego exo to inglesina trilogy...

to pira 799 olo to set..mono tou den xero poso exei...

einai teleio...kleinei sn omprela...pianei ligo xoro..to proto pou koitaxa gt k emeis exoume poly mikro portpagkaz..kleinei k anoigei me to ena xeri..k pira auto gt enai poly elafry k to thelo k gia argotera min paro deytero

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tinkerbell10 έγραψε:
nikvik έγραψε:
Tinkerbell10 έγραψε:
nikvik έγραψε:Kalhspera,
emeis eixame to Pliko Mini.
Mas arese para polu! Voliko,elafrei, klinei me to ena xeri, kai meta steketai monos tou. Xoraei sto port mpagaz (fiat stilo 3porto).
Einai polu kalo kai to inglesina swift, mas to "enoikiaze" mia fili mou stin Ouggaria otan kaname diakopes ekei. To idio elafrei, voliko, klinei me to ena xeri.
Μμμμ σημαντική πληροφορία. Κάτι έχω διαβάσει για τις ρόδες που πρέπει να ευθυγραμμίσεις για να το κλείσεις και επίσης ότι καθώς κλείνει ακουμπάει κάτω και λερώνεται. Ισχύουν αυτά; Πάντως ισχύει ότι κλείνει με το ένα χέρι ε;;; Χαίρομαι!

Tis rodes prepei na euthugrammiseis gia na steketai orthia monos tou eukola to pliko mini.
Kleinei kai oi duo karotsi (pliko mini kai inglesina swift) xwris na to euthugrammiseis apla meta oi rodes kanoun giro-giro otan to sikoseis to karotsi.
To inglesina den steketai monos tou.
Kai oi duo kleinei me to ena xeri.
iparxei video sto youtube
pliko mini:
https://www.youtube.com/watch?v=mh3laGnqE2w
inglesina swift:
https://www.youtube.com/watch?v=41psc_rI5Mc
Ναι, ναι το έχω δει το βιντεο! Απλά ξέρεις...καμια φορά η πραγματικότητα είναι διαφορετική! Σε ευχαριστώ πάντως πολύ!!!1

An prepei na dialeksw pliko mini h inglesina swift: parto to pliko mini!

Polu kalo episeis to peg perego si, alla ligo akrivotato Wink

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν τελικά πήρα το pliko mini της peg-perego και έχω ξετρελλαθεί. Πραγματικά είναι πανάλαφρο και πολύ εύκολο στη χρήση (άνοιξε-κλείσε) και κατά τη γνώμη μου είναι και σε καλή τιμή. Με 10% έκπτωση περίπου 180Ε. Δεν είναι άσχημα... Το συνιστώ!

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι ωραία καρότσια τα Peg Perego. Εμείς είχαμε το Aria και ήμουν πολύ ευχαριστημένη.

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tinkerbell10 έγραψε:Λοιπόν τελικά πήρα το pliko mini της peg-perego και έχω ξετρελλαθεί. Πραγματικά είναι πανάλαφρο και πολύ εύκολο στη χρήση (άνοιξε-κλείσε) και κατά τη γνώμη μου είναι και σε καλή τιμή. Με 10% έκπτωση περίπου 180Ε. Δεν είναι άσχημα... Το συνιστώ!

Kales voltes  Wink 

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωωωωωω ευχαριστούμε πολύ!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις