Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!!

Μητσαινα μου δεν σε ξερω αλλα σε ευχαριστω πολυ γ τα καλα σου λογια!! :*

Λοιπον απαντησα στην κοπελα αλλα απανταω κι εδω μηπως βοηθηθει κ καποια αλλη απο τις πληροφοριες.
Δεν ειμαι απολυτως σιγουρη γ το αν κ πως κανουν επισκλειρηδιο στις γυναικες σε εφημερια. Παντως σιγουρα στην περιπτωση που ειχα παει εγω σε καποιες κανανε! Τωρα τι περιπτωσεις ηταν αυτες δε θα πω με σιγουρια αλλα νομιζω ηταν κοπελες που δεν προλαβαιναν να τις κανουν γτ ανεβαινε πολυ γρηγορα η διαστολη κ θα τους εμενε μετα η ναρκωση αφου ειχαν γεννησει!!
Οσο γ τα φακελακια που ειπωθηκε στο αλλο θεμα..το θεωρω αστειο! Σε εφημερια με τπτ!!! Οποιος το ειπε αυτο κ μαλιστα μεσα απο το νοσοκομειο δε ξερω ποιον παει να βλαψει αλλα ειναι πολυ κακοβουλος! Πληρωνεις μονο τον γιατρο σου που θα σε ξεγεννησει στο νοσοκομειο κ μαλιστα μονο σε εφημερια του νοσοκομειου! Αλλιως δε μπορει να σε ξεγεννησει ουτε σε νοσοκομειο αν δν εφημερευει
Τωρα εγω θα προτεινα να κανεις μια βολτα 8.00 το πρωι της Δευτερας γτ τοτε ξεκινανε υπηρεσια και θα πας στα εξωτερικα κ θα τους πεις ειμαι στην 38η εβδομαδα ειναι να γεννησω τωρα με προκληση μπορειτε να με αναλαβετε;; Θεωρω οτι σε εφημερια νοσοκομειο δεν μπορουν να σε διωξουν ακομα κι κοπηκες στο μικρο σου δαχτυλακι και δεν εχεις handsaplast!! Τωρα αν σου πουν δεν γινεται να σε αναλαβουμε. Παιρνεις την βαλιτσουλα σου και εμπιστευσου τον γιατρο της κλινικης!! Ειναι το πρωτο σου;; Αν ναι λογικο να εχεις αγχος... αλλα πραγματικα σκεψου το εξης...ενας γιατρος απλα θα σου βγαλει το μωρο και θα κοψει το λωρο! Δεν θα κανει τπτ αλλο. Το σπρωξιμο το κανεις εσυ και τις συσπασεις τα φαρμακα! Δεν προκειται να παει τπτ ασχημα Ολα θα πανε πολυ καλα γτ ειναι απλα διαδικασια ρουτινας!! Διαλεξε εναν γιατρο που να σου γεμιζει το ματι απο αυτους που σου συστεισε η γιατρος σου διαλεξε κ ενα ωραιο δωματιο με θεα στην κλινικη κ μη φοβασαι τπτ! Η Γενικη κλινικη οπως κ το Γενεσις ειναι παρα πολυ καλα μαιευτηρια! (Στη Γενικη μαλιστα φιλη μου την τραβουσε ο αντρας της με καμερα σε ολη τη διαρκεια του τοκετου!) Μη φοβασαι τπτ!! Να πας εκει που θα νιωθεις ασφαλης κ κυριως θα μπορεις να εξασφαλισεις την επισκληριδειο γτ κακα τα ψεμματα οι πονοι της προκλησης ειναι μεγαλοι.

Συγνωμη γ το μεγαλο ποστ απλα μανουλες ειμαστε κ σε τετοια θεματα ειναι σημαντικη η βοηθεια. Ελπιζω να βοηθησα! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να είσαι καλά Ολίνα μου, η απάντησή σου πρέπει να βοηθάει πολύ όλες τις κοπέλες που έχουν απορία!
Ήμουν στο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι τον καιρό της Art86, της Boubou, της Αφρούλας, της Χρύσας, κι άλλων πολλών. Έχουμε μιλήσει και εμείς μάλιστα αρκετές φορές. Δεν πειράζει που δε με θυμάσαι, ήσασταν τόσες πολλές άλλωστε τότε στο θέμα κι έχεις τόσα πολλά να ασχοληθείς, που εγώ είμαι η τελευταία που θα θυμόσουν ούτως ή άλλως

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!

Μητσαινα μου δεν σε ξερω αλλα σε ευχαριστω πολυ γ τα καλα σου λογια!! :*

Λοιπον απαντησα στην κοπελα αλλα απανταω κι εδω μηπως βοηθηθει κ καποια αλλη απο τις πληροφοριες.
Δεν ειμαι απολυτως σιγουρη γ το αν κ πως κανουν επισκλειρηδιο στις γυναικες σε εφημερια. Παντως σιγουρα στην περιπτωση που ειχα παει εγω σε καποιες κανανε! Τωρα τι περιπτωσεις ηταν αυτες δε θα πω με σιγουρια αλλα νομιζω ηταν κοπελες που δεν προλαβαιναν να τις κανουν γτ ανεβαινε πολυ γρηγορα η διαστολη κ θα τους εμενε μετα η ναρκωση αφου ειχαν γεννησει!!
Οσο γ τα φακελακια που ειπωθηκε στο αλλο θεμα..το θεωρω αστειο! Σε εφημερια με τπτ!!! Οποιος το ειπε αυτο κ μαλιστα μεσα απο το νοσοκομειο δε ξερω ποιον παει να βλαψει αλλα ειναι πολυ κακοβουλος! Πληρωνεις μονο τον γιατρο σου που θα σε ξεγεννησει στο νοσοκομειο κ μαλιστα μονο σε εφημερια του νοσοκομειου! Αλλιως δε μπορει να σε ξεγεννησει ουτε σε νοσοκομειο αν δν εφημερευει
Τωρα εγω θα προτεινα να κανεις μια βολτα 8.00 το πρωι της Δευτερας γτ τοτε ξεκινανε υπηρεσια και θα πας στα εξωτερικα κ θα τους πεις ειμαι στην 38η εβδομαδα ειναι να γεννησω τωρα με προκληση μπορειτε να με αναλαβετε;; Θεωρω οτι σε εφημερια νοσοκομειο δεν μπορουν να σε διωξουν ακομα κι κοπηκες στο μικρο σου δαχτυλακι και δεν εχεις handsaplast!! Τωρα αν σου πουν δεν γινεται να σε αναλαβουμε. Παιρνεις την βαλιτσουλα σου και εμπιστευσου τον γιατρο της κλινικης!! Ειναι το πρωτο σου;; Αν ναι λογικο να εχεις αγχος... αλλα πραγματικα σκεψου το εξης...ενας γιατρος απλα θα σου βγαλει το μωρο και θα κοψει το λωρο! Δεν θα κανει τπτ αλλο. Το σπρωξιμο το κανεις εσυ και τις συσπασεις τα φαρμακα! Δεν προκειται να παει τπτ ασχημα Ολα θα πανε πολυ καλα γτ ειναι απλα διαδικασια ρουτινας!! Διαλεξε εναν γιατρο που να σου γεμιζει το ματι απο αυτους που σου συστεισε η γιατρος σου διαλεξε κ ενα ωραιο δωματιο με θεα στην κλινικη κ μη φοβασαι τπτ! Η Γενικη κλινικη οπως κ το Γενεσις ειναι παρα πολυ καλα μαιευτηρια! (Στη Γενικη μαλιστα φιλη μου την τραβουσε ο αντρας της με καμερα σε ολη τη διαρκεια του τοκετου!) Μη φοβασαι τπτ!! Να πας εκει που θα νιωθεις ασφαλης κ κυριως θα μπορεις να εξασφαλισεις την επισκληριδειο γτ κακα τα ψεμματα οι πονοι της προκλησης ειναι μεγαλοι.

Συγνωμη γ το μεγαλο ποστ απλα μανουλες ειμαστε κ σε τετοια θεματα ειναι σημαντικη η βοηθεια. Ελπιζω να βοηθησα! Smile


καλε για μενα λες???χαχαχαχα

μητσαινα εμενα γιατι δεν με ανεφερες στην ομαδα??? οεο??? να θυμωσω????χαχαχα

εγω ξερω οτι δεν κανουν επισκληριδιο στο παπαγεωργιου ουτε στο ιπποκρατειο! μονο αν εχεις δικο σου γιατρο! και συνηθως κανουν ραχιαια!

μακαρι να σε κρατησουν οταν θα πας! μια φιλη μου παντως δεν τις εκλειναν ραντεβου στο παπαγεωργιου να γεννησει με καισαρικη μιας και ηταν το 2ο και τις ελεγαν μονο αν σπασουν τα νερα θα ρθεις! και τεΛΙΚΑ ΠΗΓΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααααα τι παράλειψη ήταν αυτή κορίτσι μουυυυυ! Χίλια συγγνώμη! Τι κάμνετε; Η νεαρά είναι καλά;; Εχθές μίλησα και με τη Μπουμπού, στείλαμε πμ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANTE καλα σε συγχωρω γιατι εισαι μικρη ακομα!
μια χαρα ειναι η μικρη! τραγουσαει τωρα τοκα τοκα και κουναει κωλο!
ολα τα παλια κοριτσακια ειναι πολυ καλα! ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 215994 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 215994 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 215994 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 215994 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα όλα;; Φιλάκια να δώσεις ειδικά στην Άρτεμη, που την είχα και αδυναμία και σε όλες τις άλλες κοπέλες!  I love you 

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Όλα όλα;; Φιλάκια να δώσεις ειδικά στην Άρτεμη, που την είχα και αδυναμία και σε όλες τις άλλες κοπέλες!  I love you 


κατσε να σε ραντισω! ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 377361 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχαχαχαχα σε ευχαριστώ πολύ! Από τις παλιές κοπέλες, ποιες είχαν ευχάριστα στο μεταξύ που δεν τα ξέρω;;;

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας

Ελπιζω να απαντησει κ καποια που γεννησε η ιδια με ΦΤ και οχι μ ΚΤ για να μου πει για την επισκληριδιο

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Να είσαι καλά Ολίνα μου, η απάντησή σου πρέπει να βοηθάει πολύ όλες τις κοπέλες που έχουν απορία!
Ήμουν στο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι τον καιρό της Art86, της Boubou, της Αφρούλας, της Χρύσας, κι άλλων πολλών. Έχουμε μιλήσει και εμείς μάλιστα αρκετές φορές. Δεν πειράζει που δε με θυμάσαι, ήσασταν τόσες πολλές άλλωστε τότε στο θέμα κι έχεις τόσα πολλά να ασχοληθείς, που εγώ είμαι η τελευταία που θα θυμόσουν ούτως ή άλλως

Mhtsaina Μου δεν ξεχνιεσαι φυσικα! Το ειπα γτ δε σε ξερω σε φυσικο προσωπο και επειδη εχουμε καιρο να μιλησουμε κ ισως ξεχαστηκαμε! Απο οτι φαινεται οχι! Τα κοριτσια που ανεφερες ειναι ολες καλα! Η Χρυσα αν εννοεις την ιδια εκανε μια ομορφη κορουλα!!
Κυρια Γιαννα μου δεν ηθελα να χρησιμοποιησω το ονομα σου γτ δεν ειναι δικο μου περιστατικο! Smile Φυσικα εσενα εννοω!  Razz 

http://www.sailormoon82@blogspot.com

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γιαννα σου ειναι ευκολο ν αμου πεις ποιος σε ξεγεννησε στη γενικη??

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kate_85 έγραψε:κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας

Ελπιζω να απαντησει κ καποια που γεννησε η ιδια με ΦΤ και οχι μ ΚΤ για να μου πει για την επισκληριδιο

38ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΕΙΟΥ - ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ - Σελίδα 2 Empty ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δευ Ιουλ 21, 2014 3:28 am

MARITSA123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΙΜΑΙ ΕΓΥΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΩ ΕΚΕΙ.
ΕΠΕΙΔΕΙ ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ.ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ Ή ΔΙΚΛΙΝΟ.ΟΙ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.ΡΩΤΗΣΑ ΕΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ''ΑΝΑΛΟΓΑ ΕΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΟΧΙ..ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ...'' ΤΗΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ''Α ΤΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ,ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ''
ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΑΚΟΥΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΛΙ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΑΖΕΣ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΣΥ....ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΗΣ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ !!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις