Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 12]

101μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Δευ Φεβ 03, 2014 8:34 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ina28 έγραψε:anpap μου σε ευχαριστωωωω, τωρα κοριτσια μου  ειναι η σειρα σαααααασσσσσ  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 654316 ,μολις παω απο την γυναικολογο θα σας πω,οκ φιλιαααααααααααα I love you
fusika k na mas enimerwseis!!!filaaakia polla!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 

102μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Δευ Φεβ 03, 2014 8:35 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Σ'ευχαριστω anpap, κι εγω ανυπομονω να φτασω σ'αυτη τη φαση. μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 
χιχιχιχι
[/quote]
as apolausoume auti tin fasi xwris anxos k ola tha pane teleia!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 

103μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τρι Φεβ 04, 2014 9:20 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια, τι κανετε;
Εγω πριν μια ωρα σχολασα και τωρα εχω αραξει στον καναπε.
Ας απολαυσουμε κατι τετοιες στιγμες τωρα που μπορουμε γιατι αργοτερα με τα ζουζουνακια μας θα βλεπουμε τον καναπε απο το χιλιομετρο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

104μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Πεμ Φεβ 06, 2014 6:50 am

ina28

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσιαααα  Very Happy  εκανα βχοριακη και θα παρω αυριο το απογευμα τα αποτελεσματα και θα δουμε ποτε θα πρεπει να παω για υπερηχο στην γυναικολογο μου να δουμε αν ειναι ενδομητριο  Rolling Eyes ..Εσεις κουκλιτσες πως τα πατε?????

105μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Πεμ Φεβ 06, 2014 7:53 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalispera koritsares mou!!ti kanete pws eiste???egw to exw rixei stis voltes ktl!koritsia pianei,feugei to polu anxos!!ina mou ola kala tha pane mia xara tha einai to sporaki sou!!! Very Happy perimenoume nea!!sas filwww!!

106μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 07, 2014 10:52 am

ina28

κοριτσια βγηκε η χοριακη με 1570 μοναδες και την τριτη παω για υπερηχο  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 654316 .για δευτερη μερα καθυστερησης ειναι πολυυυ καλη η χοριακη μου ειπε η γυναικολος  Very Happy .εσεις τι μου κανετε?? sunny

107μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 07, 2014 12:43 pm

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ina28 έγραψε:κοριτσια βγηκε η χοριακη με 1570 μοναδες και την τριτη παω για υπερηχο  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 654316 .για δευτερη μερα καθυστερησης ειναι πολυυυ καλη η χοριακη μου ειπε η γυναικολος  Very Happy .εσεις τι μου κανετε?? sunny

Γεια σου ina μου, πολυ χαιρομαι για σενα.
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα.

108μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 07, 2014 12:49 pm

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:kalispera koritsares mou!!ti kanete pws eiste???egw to exw rixei stis voltes ktl!koritsia pianei,feugei to polu anxos!!ina mou ola kala tha pane mia xara tha einai to sporaki sou!!! Very Happy perimenoume nea!!sas filwww!!

Γεια σου anpap, να ξερεις οτι οι βουλτουλες ειναι το καλυτερο φαρμακο κατα του αγχους.
Εγω καθε μερα μετα τη δουλεια παιρνω το σκυλακι μου και παμε βολτουλα.
Εχω την τυχη να ειμαι απο νησι και να εχω τη θαλασσα ακριβως εξω απο το σπιτι μου.
Κατα τα αλλα περθμενω πως και πως να τελειωσει η περιοδος για να ξαναρχισω τις ζουζουνιες.

109μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Κυρ Φεβ 09, 2014 2:44 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ina28 έγραψε:κοριτσια βγηκε η χοριακη με 1570 μοναδες και την τριτη παω για υπερηχο  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 654316 .για δευτερη μερα καθυστερησης ειναι πολυυυ καλη η χοριακη μου ειπε η γυναικολος  Very Happy .εσεις τι μου κανετε?? sunny
kalimera!!!mpraaaavo loipon!!mia xara se vriskw!!eides pou anxonosoun!!!xekinaei i pio anemeli fasi sou opws lene polles manoules!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

110μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Κυρ Φεβ 09, 2014 2:59 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Γεια σου anpap, να ξερεις οτι οι βουλτουλες ειναι το καλυτερο φαρμακο κατα του αγχους.
Εχω την τυχη να ειμαι απο νησι και να εχω τη θαλασσα ακριβως εξω απο το σπιτι μου.
Κατα τα αλλα περθμενω πως και πως να τελειωσει η περιοδος για να ξαναρχισω τις ζουζουνιες.[/quote]
kalimera koritsaki!!nai to exw katalavei!!olo sti gyra eimai k to skeftomai polu ligotero to olo thema!! Very Happy k egw apo nisi eimai! Very Happy episis twra eimai upotithete stis gonimes meres mou!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 ante kali epitixia na exoume k na imaste mia parea mazi k me tin ina!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 

111μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τρι Φεβ 11, 2014 4:53 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:
Κατα τα αλλα περθμενω πως και πως να τελειωσει η περιοδος για να ξαναρχισω τις ζουζουνιες.
kalimera koritsaki!!nai to exw katalavei!!olo sti gyra eimai k to skeftomai polu ligotero to olo thema!! Very Happy k egw apo nisi eimai! Very Happy episis twra eimai upotithete stis gonimes meres mou!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 ante kali epitixia na exoume k na imaste mia parea mazi k me tin ina!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 [/quote]

Γεια σας κοριτσια εγω πηγα χτες για παπ και τα νεα ειναι σκατα.
Δυστυχως μου βρηκε πολυποδα στη μητρα, ακριβως στο σημειο που γινεται η εμφυτευση.
Τι να πω ρε κοριτσια, απο τοτε που αποφασισαμε να κανουμε μωρακι εχει ερθει η συντελεια του κοσμου.
Τωρα με στελνει για σαλπιγκογραφεια και αν οντως υπαρχει πολυποδας θα πρεπει να προχωρησουμε σε επεμβαση.

112μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 14, 2014 8:41 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Γεια σας κοριτσια εγω πηγα χτες για παπ και τα νεα ειναι σκατα.
Δυστυχως μου βρηκε πολυποδα στη μητρα, ακριβως στο σημειο που γινεται η εμφυτευση.
Τι να πω ρε κοριτσια, απο τοτε που αποφασισαμε να κανουμε μωρακι εχει ερθει η συντελεια του κοσμου.
Τωρα με στελνει για σαλπιγκογραφεια και αν οντως υπαρχει πολυποδας θα πρεπει να προχωρησουμε σε επεμβαση.[/quote]

kalispera agapi!ti kaneis pws eisai?lupamai gia ta nea sou!alla..des k tin thetiki pleyra!oti to anakalipses nwris k tha xemperdeueis mia wra arxitera me auto to pragma!i epevbasi auti einai routinas gia tous giatrous!toso syxno!den xerw an exeis dei mia palioteri dimosieusi mou pou egrafa oti mia polu agapimeni mou fili emeine egguos!loipon auti i fili mou duo mines prin meinei egguos eixe kanei ayti tin epevbasi!!k tis eixe pei malista o giatros oti ean den thelei na kanei paidi na einai polu prosektiki giati einai pio ''evestiti''!!xaxaxa!na min stenaxwriese k ola tha pane kala!se filw!!!

113μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 14, 2014 8:42 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="anpap"]
ina mou ti kaneis?kalispera!!xathikame ligo nomizw! Laughing ti kaneis??pws eisai??piges gia uperixo?ola kala??perimenw nea sou!

114μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 14, 2014 11:16 am

ina28

ααχχ κοπελιτσα μου λυπαμαι πολυ για αυτο αλλα εχει δικιο η anpap καλυτερα που το ανακαλυψες νωρις  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 417472  Wink .anpapa μου, πηγαμε στην γυναικολογο ολα ενταξει ειδαμε τον αμνιακο σακο μονο διοτι μας ειπε οτι 5εβδομαδων και 3ημερων ειναι νωρις να ακουσουμε καρδουλα αλλα θα παμε στις 25 του μηνα οπου θα ειμαι 7εβδομαδων και 3ημερων και με το καλο μακαρι να ακουσουμε καρδουλα   sunny .  εσυ anpap μου τι νεα ????

115μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Φεβ 14, 2014 12:43 pm

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια. Δεν θα σας κρυψω οτι απογοητευτηκα λιγο στην αρχη αλλα τωρα εχω χαλαρωσει λιγο.
Τελικα τον επομενο μηνα θα παω για σαλπιγγογραφια και αν υπαρχει οντως πολυποδας θα κανω αμεσως την επεμβαση για να ξεμπερδευω γρηγορα.
Ελπιζω να πανε ολα καλα.
Ina μου χαιρομαι πολυ για σενα,να μπαινεις να μας λες τα νεα σου για να παιρνουμε κι εμεις θαρρος.
Anpap μου σ'ευχαριστω για τη δυναμη που μου δινεις. Εσυ τι κανεις;

116μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τρι Μαρ 11, 2014 7:34 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια. Δεν θα σας κρυψω οτι απογοητευτηκα λιγο στην αρχη αλλα τωρα εχω χαλαρωσει λιγο.
Τελικα τον επομενο μηνα θα παω για σαλπιγγογραφια και αν υπαρχει οντως πολυποδας θα κανω αμεσως την επεμβαση για να ξεμπερδευω γρηγορα.
Ελπιζω να πανε ολα καλα.
Ina μου χαιρομαι πολυ για σενα,να μπαινεις να μας λες τα νεα σου για να παιρνουμε κι εμεις θαρρος.
kalispera!!!kounelaki ti kaneis??ekanes tin salpigografia?pes mou ta nea sou!!xathikame...eixa k egw na mpw kairo..ektos tou oti den exw meinei akoma egguos apektisa ena thema me ta dontia mou k trexw apo ton ena odontiatro ston allo!!!pou tha paei tha perasei k auto!!!ina???pws pas koritsaki??ti nea???sas filw!

117μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τετ Μαρ 12, 2014 11:20 am

ina28

καλησπερα κοριτσια χαθηκαμε τελειως,anpap μου καλα παω δοξα το θεο,ειμαι 9εβδομαδων και 4ημερων ολα καλα μεχρι στιγμης και δειχνει να πηγαινουν ολα καλα,ακουσαμε καρδουλα χτες παλι 179χτυπους ,2.5cm αναπτυξη ολα καλα και 1μαρτιου με το καλο παμε για αυχαινικη διαφανεια Very Happy ......εσεις πως τα πατε ???θελω νεα σας  Wink I love you I love you I love you I love you I love you

118μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τετ Μαρ 12, 2014 11:07 pm

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια. Δεν θα σας κρυψω οτι απογοητευτηκα λιγο στην αρχη αλλα τωρα εχω χαλαρωσει λιγο.
Ελπιζω να πανε ολα καλα.
kalispera!!!kounelaki ti kaneis??ekanes tin salpigografia?pes mou ta nea sou!!xathikame...eixa k egw na mpw kairo..ektos tou oti den exw meinei akoma egguos apektisa ena thema me ta dontia mou k trexw apo ton ena odontiatro ston allo!!!pou tha paei tha perasei k auto!!!ina???pws pas koritsaki??ti nea???sas filw!

Καλημερα κοριτσια, χαθηκαμε. Τι κανετε?
Εγω εκανα τηνΤριτη την σαλπιγγογραφια και δοξα το Θεο ειναι πεντακαθαρη.
Μαλλον ηρθε η ωρα ν'αλλαξω γυναικολογο. Τσαμπα με αγχωσε, ουτε πολυποδας υπαρχει ουτε τιποτα.
Τωρα ειμαστε παλι σε μερες  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 .
Μου ειπε ο ακτινολογος οτι η σαλπιγγογραφια για καποιο αγνωστο λογο βοηθαει αρκετα ωστε να γινει η συλληψη και μου συνεστισε αυτες τις μερες να κανουμε πολλες αγκαλιτσες.

119μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Τετ Μαρ 12, 2014 11:41 pm

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ina28 έγραψε:καλησπερα κοριτσια χαθηκαμε τελειως,anpap μου καλα παω δοξα το θεο,ειμαι 9εβδομαδων και 4ημερων ολα καλα μεχρι στιγμης και δειχνει να πηγαινουν ολα καλα,ακουσαμε καρδουλα χτες παλι 179χτυπους ,2.5cm αναπτυξη ολα καλα και 1μαρτιου με το καλο παμε για αυχαινικη διαφανεια Very Happy ......εσεις πως τα πατε ???θελω νεα σας  Wink I love you I love you I love you I love you I love you

Ina μου χαιρομαι τοσο για σενα.
Αυτη η περιοδος της ζωης σου ειναι μοναδικη.
Να προσπαθησεις να απολαυσεις καθε δευτερολεπτο.
Ανυπομονω να ζησω κι εγω αυτη τη μοναδικη εμπειρια.

120μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 12:52 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΣ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ "ΜΗΝ"ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

121μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 5:25 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΣ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ "ΜΗΝ"ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Γεια σου Αγγελικη μου, καλως ηρθες στην παρεα μας.
Να σου πω την αληθεια αυτο το μηνα πορολο που εκανα την σαλπιγγογραφια δεν εχω πολλες ελπιδες γιατι φοβαμαι μηπως εχασα την ωορρηξια μου.
Συνηθως εχω ωορρηξια 10η με 11η ημερα και ηρθαμε σε επαφη 12η και 13η ημερα του κυκλου μου.
Βεβαια το θαυματακι μπορει να γινει την πιο περιεργη στιγμη.
Τωρα οσον αφορα το θεμα του γυναικολογου ειμαι της αποψης οτι λαθη συμβαινουν.
Ομως οταν ο γυναικολογος μου διεγνωσε πολυποδα ηταν 100% σιγουρος, με απογοητευσε και εχασα καθε ελπιδα.
Θα μπορουσε να μου πει υπαρχει περιπτωση να υπαρχει κατι και οχι ειμαι σιγουρος οτι κατι υπαρχει και ετοιμασου για χειρουργειο.
Νομιζω οτι το θεμα γυναικολογος θελει πολυ ψαξιμο, δυστυχως οι περισσοτεροι το θεωρουν επαγγελμα και οχι λειτουργημα.
Εκμεταλλευονται τη λαχταρα μας και μας τα τρωνε κανονικοτατα.

122μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 5:32 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΣ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ "ΜΗΝ"ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Γεια σου Αγγελικη μου, καλως ηρθες στην παρεα μας.
Να σου πω την αληθεια αυτο το μηνα πορολο που εκανα την σαλπιγγογραφια δεν εχω πολλες ελπιδες γιατι φοβαμαι μηπως εχασα την ωορρηξια μου.
Συνηθως εχω ωορρηξια 10η με 11η ημερα και ηρθαμε σε επαφη 12η και 13η ημερα του κυκλου μου.
Βεβαια το θαυματακι μπορει να γινει την πιο περιεργη στιγμη.
Τωρα οσον αφορα το θεμα του γυναικολογου ειμαι της αποψης οτι λαθη συμβαινουν.
Ομως οταν ο γυναικολογος μου διεγνωσε πολυποδα ηταν 100% σιγουρος, με απογοητευσε και εχασα καθε ελπιδα.
Θα μπορουσε να μου πει υπαρχει περιπτωση να υπαρχει κατι και οχι ειμαι σιγουρος οτι κατι υπαρχει και ετοιμασου για χειρουργειο.
Νομιζω οτι το θεμα γυναικολογος θελει πολυ ψαξιμο, δυστυχως οι περισσοτεροι το θεωρουν επαγγελμα και οχι λειτουργημα.
Εκμεταλλευονται τη λαχταρα μας και μας τα τρωνε κανονικοτατα.

ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ!!!

123μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 8:23 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalispera koritsia mou!!aggeliki kalosirthes stin parea mas!!exoume k to idio onoma!!!ina mou xeromai polu gia sena,sinxaritiria!!!na min mas xexnas na mpaineis na mas enimerwneis na pernoume dunami k xara apo ta nea sou!!!kounelaki mou ontws prepei na allaxeis giatro nomizw!!einai aparadekto na se anxwnei xwris na xerei oti exeis kati!!!!oti exases tis gonimes min to les!!koritsia arxisa pali na xroisimopoiw ta test worixias k epatha tin plaka mou!!eixa worixia 5 meres meta to telos tis periodou mou!!mia vdomada peripou noritera apo alles fores!!!tou dwsa k katalave omws!!xaxaxaxaxa μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 gia na doume twra ti tha ginei!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 

124μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 8:50 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:kalispera koritsia mou!!aggeliki kalosirthes stin parea mas!!exoume k to idio onoma!!!ina mou xeromai polu gia sena,sinxaritiria!!!na min mas xexnas na mpaineis na mas enimerwneis na pernoume dunami k xara apo ta nea sou!!!kounelaki mou ontws prepei na allaxeis giatro nomizw!!einai aparadekto na se anxwnei xwris na xerei oti exeis kati!!!!oti exases tis gonimes min to les!!koritsia arxisa pali na xroisimopoiw ta test worixias k epatha tin plaka mou!!eixa worixia 5 meres meta to telos tis periodou mou!!mia vdomada peripou noritera apo alles fores!!!tou dwsa k katalave omws!!xaxaxaxaxa μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 215994 gia na doume twra ti tha ginei!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 

anpap καλησπερα σε ευχαριστω για το καλοσωριρμα για τισ γονιμες εχεισ δικιο πραγματικα ποτε δεν ξερεισ!ασε που καθε μηνα μπορει να ειναι διαφορετικη ημερα!ευχομαι αυτο τον μηνα να τα καταφερουμε κοριτσια μου!!!καλη μασ επιτυχια εγω περιμενω απο μερα σε μερα σημερα μετραω πρωτη ημερα καθυστερησης!!!μακαρι να γινουν πολλες!!

125μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 8:56 am

anpap

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

anpap καλησπερα σε ευχαριστω για το καλοσωριρμα για τισ γονιμες εχεισ δικιο πραγματικα ποτε δεν ξερεισ!ασε που καθε μηνα μπορει να ειναι διαφορετικη ημερα!ευχομαι αυτο τον μηνα να τα καταφερουμε κοριτσια μου!!!καλη μασ επιτυχια εγω περιμενω απο μερα σε μερα σημερα μετραω πρωτη ημερα καθυστερησης!!!μακαρι να γινουν πολλες!![/quote]

kalispera koritsaki!!!sou euxomai loipon na ginoun polles!!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 5 328109 ante na petuxoume oles ton stoxo mas k meta tha kanoume kainourio themataki kainouries egguoules!!! Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις