Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 12]

126μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Μαρ 14, 2014 9:25 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:kalispera koritsia mou!!aggeliki kalosirthes stin parea mas!!exoume k to idio onoma!!!ina mou xeromai polu gia sena,sinxaritiria!!!na min mas xexnas na mpaineis na mas enimerwneis na pernoume dunami k xara apo ta nea sou!!!kounelaki mou ontws prepei na allaxeis giatro nomizw!!einai aparadekto na se anxwnei xwris na xerei oti exeis kati!!!!oti exases tis gonimes min to les!!koritsia arxisa pali na xroisimopoiw ta test worixias k epatha tin plaka mou!!eixa worixia 5 meres meta to telos tis periodou mou!!mia vdomada peripou noritera apo alles fores!!!tou dwsa k katalave omws!!xaxaxaxaxa μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 215994 gia na doume twra ti tha ginei!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 328109 

Γεια σου anpap, κι εγω για λιγους μηνες χρησιμοποιουσα τεστ ωορηξιας αλλα τωρα εμαθα να διαβαζω το σωμα μου.
Οταν εχω υγρα αρχιζω τις προσπαθειες και οταν αυτα τα υγρα γινονται λευκα του δινουμε και καταλαβαινει.
Θα το δεις κι εσυ τωρα που κανεις τεστακια,πως οταν θα εχεις θετικο τεστ τα υγρα σου θα ειναι λευκα και κολλωδη.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

127μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Μαρ 23, 2014 2:22 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια, τι κανετε;
Εγω δυστυχως αδιαθετησα σημερα. Απ'οτι φανηκε η ωορηξια μου εγινα νωριτερα απο τη σαλπιγγογραφια κι ετσι ηταν πολυ δυσκολο να γινει συλληψη αυτο το μηνα.
Τι να κανουμε, υπομονη.
Ευτυχως εχει φτιαξει κατα πολυ ο καιρος και αυτο απο μονο του με γεμιζει αισιοδοξια και καλη διαθεση.
Εσεις τι κανετε;
Ina τι κανει το μωρακι σου;
Anpap ξεπερασες το θεματακι με τα δοντια σου;
Φιλακια πολλα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

128μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τρι Μαρ 25, 2014 12:53 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα κοριτσια, τι κανετε;
Εγω δυστυχως αδιαθετησα σημερα. Απ'οτι φανηκε η ωορηξια μου εγινα νωριτερα απο τη σαλπιγγογραφια κι ετσι ηταν πολυ δυσκολο να γινει συλληψη αυτο το μηνα.
Τι να κανουμε, υπομονη.
Ευτυχως εχει φτιαξει κατα πολυ ο καιρος και αυτο απο μονο του με γεμιζει αισιοδοξια και καλη διαθεση.
Εσεις τι κανετε;
Ina τι κανει το μωρακι σου;
Anpap ξεπερασες το θεματακι με τα δοντια σου;
Φιλακια πολλα.

agapes mou kalimera k xronia polla!!!kounelaki mou pws eisai??den peirazei agapi mou pame gera auto to mina!tha sou sistisw na xrisimopiiseis ta test worixias!egw ayto to mina opws xana eipa eixa polu nwris worixia!!!k an den itan ayta den tha ta eperna xampari!!to polu kalo einai oti einai ola kala me tis exetaseis sou opote!!!vour!!!!to themataki me ta dontia mou einai kati pou me anxwnei para polu giati thelei 4 ranteyou se eidiko periodontologo gia therapeia to opoio einai polu epipono! Crying or Very sad exw omws k ena kalo neo!se pente meres perimenw periodo!simera den antexa k ekana ena test to opoio mou vgike axno thetiko!!!!!!!!!!!!!!!!theee mou kane na einai swsto!!!!prwti fora mou vgainei estw k axno k thelw na pisteuw pws einai ontws swsto!!tha perimenw 5 meres k tha kanw xwriaki!!iiiina?????????ta nea sou???

129μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τρι Μαρ 25, 2014 1:07 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anoap μπράβω αυτο το νέο ειναι υπέροχο εγω στην θέση σου θα περίμενα μεχρι την ημέρα που περιμένω περίοδο για να καν. Χοριακη αλλα απο οτι θυμάμαι δεν εχω ακούσει ποτε τα τεστ να κάνουν λάθος στο θετικό αποτέλεσμα !! Οποτε άλλον τα κατάφερες σου εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη σε τέσσερις ημέρες !!!!!!!!!!

130μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Μαρ 26, 2014 4:50 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Anoap μπράβω αυτο το νέο ειναι υπέροχο εγω στην θέση σου θα περίμενα μεχρι την ημέρα που περιμένω περίοδο για να καν. Χοριακη αλλα απο οτι θυμάμαι δεν εχω ακούσει ποτε τα τεστ να κάνουν λάθος στο θετικό αποτέλεσμα !! Οποτε άλλον τα κατάφερες σου εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη σε τέσσερις ημέρες !!!!!!!!!!

geia sou aggeliki!!!ekana simera thetiki vgike!!!k mou eipe o gynaikologos na kanw alli mia tin paraskeui na doume an anevainei fusiologika!!!

131μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Μαρ 26, 2014 1:24 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Anoap μπράβω αυτο το νέο ειναι υπέροχο εγω στην θέση σου θα περίμενα μεχρι την ημέρα που περιμένω περίοδο για να καν. Χοριακη αλλα απο οτι θυμάμαι δεν εχω ακούσει ποτε τα τεστ να κάνουν λάθος στο θετικό αποτέλεσμα !! Οποτε άλλον τα κατάφερες σου εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη σε τέσσερις ημέρες !!!!!!!!!!

geia sou aggeliki!!!ekana simera thetiki vgike!!!k mou eipe o gynaikologos na kanw alli mia tin paraskeui na doume an anevainei fusiologika!!!
ΜΠΡΑΒΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ !!ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ::ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.

132μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Μαρ 26, 2014 8:41 pm

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

ΜΠΡΑΒΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ !!ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ::ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.[/quote]

kalimera!euxaristw agapi!na sai kala,to idio euxomai k se sena!eyxomai ola na pane teleia!na mas enimerwneis!ta filia mou k oooli tin thetiki mou skepsi sou stelnw!!

133μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 12:21 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ευχαριστώ πολυ την χρειάζομαι την θετική σου ενέργεια γιατι σήμερα γονιμοποιειτε το ωάριο μου στα εργαστήρια και αυριο θα παω να μου το τοποθετήσουν!!

134μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 1:20 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικη καλή επιτυχια σου ευχομαι! να σε ρωτησω κατι?? αυτο το ενα θα βαλεις μονο?? ή εχεις επαναλαβει τη διαδικασια και εχεις στην καταψυξη?

135μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 5:59 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα ειρήνη μου ναι μονο το ενα θα βάλω ειναι βαν πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία

136μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 6:23 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλησπέρα ειρήνη μου ναι μονο το ενα θα βάλω  ειναι βαν πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία

αυτο σου προτειναν ή ετσι ηθελες εσυ??

137μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 8:09 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini.pav έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλησπέρα ειρήνη μου ναι μονο το ενα θα βάλω  ειναι βαν πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία

αυτο σου προτειναν ή ετσι ηθελες εσυ??
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΥΠΟΣΤΕΙΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΞΑΝΤΛΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΨΙΛΟΚΑΤΑΛΑΒΑ,

138μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 8:49 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικη σου εστειλα πμ!

139μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 9:50 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:
ΜΠΡΑΒΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ !!ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ::ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.

kalimera!euxaristw agapi!na sai kala,to idio euxomai k se sena!eyxomai ola na pane teleia!na mas enimerwneis!ta filia mou k oooli tin thetiki mou skepsi sou stelnw!![/quote]

Κοριτσάκι μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά. μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 328109 
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να κρατάς στα χέρια σου το μωράκι σου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

140μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 9:58 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini.pav έγραψε:αγγελικη σου εστειλα πμ!
ΕΙΡΗΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ?ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

141μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Μαρ 27, 2014 12:31 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
eirini.pav έγραψε:αγγελικη σου εστειλα πμ!
ΕΙΡΗΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ?ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

ΤΗ ΒΡΗΚΕς ΤΝ ΑΚΡΗ! ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΩΡΑ ΔΕς ΚΑΙ Τ ο καινουριο που σου εστειλα! χιχι!

142μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Μαρ 28, 2014 3:37 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικη εγινε η δουλίτσα??? καλη επιτυχια ευχομαι ολοψυχα!!!

143μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Μαρ 29, 2014 11:55 pm

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera koritsia!!!!!!!!!!aggeliki ti egine tin paraskeui??pws eisai???kounelaki mou se euxaristw polu!!ante me to kalo na mas peis ta kala sou nea k esu!!!

144μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Μαρ 30, 2014 2:08 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΓΟΝΙΜΟΠ/ΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΑ ΞΑΠΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ?ΠΗΓΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ?ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΑΚΟ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ?ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΤΟ 2014 ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΑΣ ΜΕΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΜΕΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ.

145μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τρι Απρ 01, 2014 2:56 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:kalispera koritsia mou!!aggeliki kalosirthes stin parea mas!!exoume k to idio onoma!!!ina mou xeromai polu gia sena,sinxaritiria!!!na min mas xexnas na mpaineis na mas enimerwneis na pernoume dunami k xara apo ta nea sou!!!kounelaki mou ontws prepei na allaxeis giatro nomizw!!einai aparadekto na se anxwnei xwris na xerei oti exeis kati!!!!oti exases tis gonimes min to les!!koritsia arxisa pali na xroisimopoiw ta test worixias k epatha tin plaka mou!!eixa worixia 5 meres meta to telos tis periodou mou!!mia vdomada peripou noritera apo alles fores!!!tou dwsa k katalave omws!!xaxaxaxaxa μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 215994 gia na doume twra ti tha ginei!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 328109 

ANPAP ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΗΓΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΑΙΔΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!

146μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 02, 2014 11:10 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

147μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 02, 2014 11:33 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙ !!ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

148μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 03, 2014 7:23 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙ !!ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Αγγελική μου δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα εξωσωματική και είμαι τελείως άσχετη.
Μπορεί να με πεις χαζή αλλά ούτε καν είχα ακούσει ότι γίνεται εξωσωματική χωρίς φάρμακα.Προσπαθείτε καιρό για μωράκι;
Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις σε λίγες μέρες ενα θετικό τεστάκι στα χέρια σου.
Θα περιμένουμε νεα σου.
Είναι πολύ σημαντικό για εμάς που ακόμα προσπαθούμε να ακούμε ευχάριστα νέα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

149μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 03, 2014 7:53 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="κουνελάκι"]
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙ !!ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Αγγελική μου δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα εξωσωματική και είμαι τελείως άσχετη.
Μπορεί να με πεις χαζή αλλά ούτε καν είχα ακούσει ότι γίνεται εξωσωματική χωρίς φάρμακα.Προσπαθείτε καιρό για μωράκι;
Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις σε λίγες μέρες ενα θετικό τεστάκι στα χέρια σου.
Θα περιμένουμε νεα σου.
Είναι πολύ σημαντικό για εμάς που ακόμα προσπαθούμε να ακούμε ευχάριστα νέα.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

150μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 6 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 03, 2014 8:16 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙ !!ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Αγγελική μου δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα εξωσωματική και είμαι τελείως άσχετη.
Μπορεί να με πεις χαζή αλλά ούτε καν είχα ακούσει ότι γίνεται εξωσωματική χωρίς φάρμακα.Προσπαθείτε καιρό για μωράκι;
Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις σε λίγες μέρες ενα θετικό τεστάκι στα χέρια σου.
Θα περιμένουμε νεα σου.
Είναι πολύ σημαντικό για εμάς που ακόμα προσπαθούμε να ακούμε ευχάριστα νέα.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

Εμείς προσπαθούμε 1,5 χρόνο.
Πραγματικά βρε Αγγελική μου κάποιες φορές χάνω το κουράγιο μου.
Κάθε μέρα ακούμε περιπτώσεις κακοποιημένων
παιδιών και τα βάζω με το Θεό.
Γιατί εμείς που έχουμε τόση αγάπη να δώσουμε σε ενα παιδί να το στερούμαστε;
Το ξέρω είναι αμαρτία που σκέφτομαι έτσι αλλα με παίρνει το παράπονο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις